Pereiti prie turinio

ane.lt

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  829
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Visdar ieškomas :) biblioteka php, titanium platforma ( ar kas ten bebūtu:)))
 2. Sveiki, pirmiausia klausimas ar yra galimybė fiksuoti nario location (vieta) pagal mobilu telefona, kiek žinau tai reikia nario sutikimo, kaip pvz 'Tinder.com'. Tai klausimas jeigu narys registruojasi per oplikacija, ar įmanoma užfiksuoti jo vietą, jei duomoneys kaip ir nėra saugomi duobmazėj. Gal atskirai įmanoma įtraukti ar kaip..žodžiu šiektiek nesuprantu:) gal kas paaiškins. Reikėtų appso programuotojo, galimai tokiam ir dar vienam darbeliui. PM laukiu, parašyčiau plačiau. ( apss su html5) https://uzdarbis.lt/t322499/apps-redagavimas-mobilios-aplikacijos/
 3. Sveiki, gal yra žmonių dirbančių prie apssų? Pats apssas Android/Ios. Gali reikti pakoreguoti. Laukiu PM, aprašysiu plačiau. ( apss su html5 veikia bendrai abiems ios ir android)
 4. Atnaujinu dar temą:) norėčiau kuo daugiau kritikos. O tik po to patarimų.
 5. gal man kas kvailam paaiškins kas gi tie: * click through Rate * relevant terms
 6. Sveiki :) šiuo metu ieškomas PHP programuotojas: https://uzdarbis.lt/t321234/ieskomas-php-programuotojas-plugin-kurtiredaguoti/ Tačiau šią temą sukuriau, visiems freelanceriams turintiems laisvo laiko :) būna, jog išpuola mažų darbelių ir man patogiausia turėti skype kontaktus :) Kadangi ne visad pavyksta rasti laisvesnių žmonių, laukiu kuo daugiau kontaktų. Brūkštelkit savo skype kontaktus į PM žinutę su trumpu aprašymu ( programuotojas?? dizaineris??). Kad tiesiog žinočiau kokiu klausimu prireikus būtu galima kreiptis į Jus.
 7. Ssveiki, ieškomas PHP programuotojas, CMS sistemos pluginui kurti/ galimai tik pakoreguoti. Klausimai PM žinute.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...