Pereiti prie turinio

Roxta

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  31
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Visas Roxta turinys

 1. Sveiki, Siūlau sutaupyti jūsų laiko ir atlikti monotoniškiausius darbus internete. Galiu: Sukelti prekes į el. parduotuves Sukelti tekstus ir nuotraukas į tinklalapį Taisyti klaidas Jūsų SEO tekstuose Rašyti SEO tekstus ir/ar perrašyti juos "kitais žodžiais" Išrašau SF. TVS: Wordpress, OpenCart, Prestashop. Galima dirbti ir su custom TVS, aš greitai susigaudau. Lauksiu jūsų žinučių.
 2. Sveiki, Taip jau nutiko, kad savaitgalį turiu laisvo laiko. Galiu padėti jums su WP darbais. Template'o užmovimas, tekstų ar prekių sukėlimas, daugiakalbiškumo įdiegimas ir t.t. Taip pat galiu pasirūpinti ir jūsų svetainių tekstais. Darbai padaromi bus per šiandien ir rytoj. Jei turite klausimų ir pasiūlymų - lauksiu jūsų žinutės :)
 3. Sveiki, Reikia identiško sprendimo šitąm: https://wordpress.org/plugins/gift-a-product/ + Galimybė pridėti į siunčiamą laišką jpg atviruką be programavimo žinių... Pvz.: dabar kalėdos, tai dėsiu kalėdinį, kalėdos baigis dėsiu kitokį... Problema, kad šitas pluginas kurį nurodžiau neveikia naujai WP/Woocomerce versijai.
 4. Sveiki, Yra custom duomenų bazė kurioje saugomi užsakymai iš visų šaltinių kuriuose parduodama produkcija. Reikia, kad iš woocommrce e-shopo viskas kristų automatiškai tiesiai į tą duomenų bazę. Ankščiau buvo padarytą kad kristų automatiškai, bet perkūrus e-shopą ta funkcija dingo.
 5. Sveiki, Ieškau žmogaus dirbančio su woocommerce. Reikalinga sukurti sistemėlę kuri parduotų daiktus laikotarpiui. Kitaip tariant žmogus pirks daiktą keliems mėnesiams (3, 6 ir 12). Gali būti, kad daikto atitinkamą mėnesį nebus, todėl sistemėlė turėtų už tą mėnesį neskaičiuoti pinigų. Taip pat skirsis kaina nuo žmogaus gyvenamosios vietos. Suprantu, kad komplikuotai skamba - dėl daugiau info P.M.
 6. Sveiki, ieškau žmogaus smulkiems wp tinklalapio pakeitimams. - reiks lysti į kodą :)
 7. Sveiki, Ieškomas žmogus galintis sutvarkyti woo commerce pluginą, kadangi jį įdiegus dingsta viena susijusi funkcija. + Yra custom projektas ir ne vietoj rodomas posto aprašymas, tą irgi reiki sutvarkyti.
 8. Sveiki, Ieškom žmogaus skurti applikaciją iOS ir Android, kuri atvaizduotų naujienas esančias tinklalapyje + būtų galima atlikti testą "kiek tu "bet koks žodis". Domina kaina. Mockupą atsiųsčiau.
 9. Sveiki, Reikalingas žmogus mokantis LT, EN ir RU kalbas ir mokantis dirbti su WPML. Reikia išversti vieną interneto svetainę į visas 3 kalbas.
 10. Sveiki, Turiu interneto svetainę kurioje galimi apmokėjimai už paslaugas. Svetainė veikia su Wordpress, tačiau patys apmokėjimai neturi woo commerce. Taip pat apmokėjimai siejami su atskira duomenų baze. Problema yra kad kartais nepriima atsiskaitymo (neredirectina į paysera), kartais tik įėjus į puslapį automatiškai prijungia prie kito žmogaus paskyros. Reikia žmogaus kuris galėtų visą šitą jovalą sutvarkyti. Perspėju, kodas baisus.
 11. Sveiki, Turiu dar nepaleistą template'inį e-shopą ant wordpress su woo commerce, ieškau kas galėtų sukurti daugiakalbiškumo funkciją.
 12. Sveiki visi moksleiviai, Šeip neužsiimu pedagoginiais tekstais, bet taip jau nutinka, kad turiu jaunesnių giminaičių kuriems prissireikė plunksną valančio žmogaus. Tai aš jam ir patašiau tekstuką tema: "Ar žemdirbiška pasaulėjauta grįsti klasikiniai lietuvių literatūros kūriniai suprantami jaunajai skaitytojų kartai? Savo mintis pagrįskite literatūros pavyzdžiais." Mokytoja pamačiusi jį pasakė: "Koks brandus ir turtingas jauno žmogaus žodynas, su tokiu tekstu tikrai išlaikysi". Niekad nesistengiau įtikti lietuvių kalbos mokytojoms, nes jos visada kažkur išskridusios, bet atrodo pavyko. D
 13. Yra tinklapis su custom cms, reikalingas žmogus galintis atlikti pakitimus
 14. Yra tinklapis, kurio API yra pardavinėjamas, tuo pačiu siūlomas dizainas ir programavimas. Ieškomas žmogus kuris galėtų sukurti dizainą pagal jau esamo tinklapio funkcijas. Su portfolio prašau kreiptis į PM.
 15. Reikalingas apsas kuris realiu laiku importuoja informaciną iš webaisto. Websaitas su custom CMS. reikia, kad abiem platformom darytų vienas žmogus. Phonegap.
 16. Yra WP tinklapius, reikia sutvarkyti kalendorių, nuotraukų fiksavimą ir pan. Daugiau info pm arba skype saulius.vip1
 17. reikia sukurti svetainę. Duosim dizainą, reikės jį sukarpyti ir užmaut ant wp. Bus 3 kalbos EN,RU,LT ir užklausos formą. Su darbų pavyzdžiais ir kainom prašau kreiptis į PM.
 18. Esant poreikiui, galiu išrašyti sąskaitą :) pagal verslo liudijimą
 19. Sveiki, Kalbėsiu atvirai, nes to sulauks tik užsakovai :) Aš noriu meluoti kitoms įmonėms/įstaigoms ir viskam, kas yra jūsų tiksliniai konkurentai, ir visą šią informaciją perduoti Jums. Niekam nepaslaptis, kad vadybininkai dažnai skambinėja konkurentams apsimetę pirkėjais ir bando išsaiškinti šių siūlomų paslaugų asortimentą bei kainas, tačiau, ilgainiui jie tarpusavy tampa pažįstami. Mano siūloma "slapto pirkėjo" paslauga gali bū9\ti dvejopa. Visų pirma galima patikrinti jūsų pačių darbuotojų darbo kokybę, visų antrą pamatyti kaip su klientu bemdrauja konkurentai ir ką jie siūlo, ir tada v
 20. Taigi, jau šiame forume sulaukiau užtektinai užsakymų. Rašiau Kreditų, Vestuvių, darbo paieškos, sporto ir kitomis temomis. Susirinkau nemažą žodynėlį, bei vis dar nestingu idėjų, tad jei reikia "jau pažengusio" straipsnių ar SEO rašytojo, esu Jūsų paslaugoms :)
 21. Jau kurį laiką rašau straipsnius ir patobulėjau. Laukiu jūsų žinučių :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...