Pereiti prie turinio

Gelbharas

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    19
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Visas Gelbharas turinys

  1. Čia šiaip į lankas truputį nusivažiuota. Amerikietis, kaip ir bet koks kitas žmogus, moka savo gimtosios kalbos gramatiką. Aišku, gali kokių nors smulkmenų nežinoti, kaip ir dažnas lietuvis nežino, kuo skiriasi „eina vedinas tikslo“ nuo „eina vedamas tikslo“. Kyla klausimas – kodėl tas amerikietis taip laisvai kalba angliškai? Ogi todėl, kad anglų yra jo gimtoji kalba. O gimtoji kalba ypatinga tuo, kad nuo mažumės apsuptas vien ja kalbančių žmonų, labai gerai jos išmoksti ir todėl gali ja sklandžiai reikšti savo mintis. Paprastai tariant, viskas yra atkalta iki automatizmo – galvoje yra milž
  2. Aš tai nebūčiau toks kategoriškas, žmonės tiesiog taip leidžia savo laisvalaikį. Iš esmės Pokemon GO labai primena kitokius laisvalaikio praleidimo būdus, pvz., orientacinį sportą – juk ir čia orientuojantis pagal žemėlapį reikia pasiekti tam tikrą punktą, kur atsižymėtum ir keliautum toliau. Sakyčiau, žmonėms iš šito žaidimo yra netgi savotiškos naudos – judėjimas gryname ore ir susipažinimas su įvairiomis miesto vietomis.
  3. Siūlau kokybiškas įvairaus pobūdžio tekstų vertimo paslaugas. Turiu patirties su prekių aprašymais, instrukcijomis, sutartimis, publicistiniais, mokslo populiarinimo tekstais, mokslinių darbų santraukomis. Dirbu su šiomis kalbų poromis: anglų-lietuvių, lietuvių-anglų, vokiečių-lietuvių. Kaina derinama priklausomai nuo teksto sudėtingumo ir pageidaujamo atlikimo termino. Galiu išrašyti sąskaitą-faktūrą. Jei susidomėjote, kreipkitės asmenine žinute.
  4. Klausimas dėl sąskaitų faktūrų – ar būtinas jas siųsti klientui, net jei jis jų ir neprašo? Be to, ar išrašant būtina ją atspausdinti, pasirašyti, nuskenuoti ir išsiųsti, ar galima tiesiog siųsti ir be parašo?
  5. O jūs gavot tas nuotraukas, kurias padarė priėmimo metu (čia apie KTU)? Ar jas ne dėl LSP darė, o į LSP tinklapį reikia įkelti savo susiveiktą nuotrauką?
  6. O jei laptopas naudojamas daugiausia viduje, prie ne itin ryškaus apšvietimo, tai yra labai jaučiasi skirtumas tarp blizgaus ir matinio?
  7. Tokių temų galbūt jau ir buvo daugybė, bet kiekvienas su savo poreikiais, be to, rinka sparčiai keičiasi. Taigi, ieškau nešiojamojo tokios sumos ribose, žaidimų nežaisiu, svarbu, kad būtų patikimas, baterija ilgai laikytų. Pats galvoju apie tokį variantą. Ar geras būtų, o gal už tokią sumą dar kas geresnio išeitų? edit: pamiršau nurodyti valiutą. Litai aišku.
  8. Paklausiau vieno universiteto, kiek vf vietų numato skirti tam tikrai studijų programai, tai man atsakė: Anksčiau maniau, kad kiekviename universitete tam tikrai programai yra skirtas tam tikras vf vietų skaičius, bet dabar jau nebesuprantu. Galit paaiškinti kas nors?
  9. http://tv.lrytas.lt/?id=13723308991371194200 Na ir klounada, net mokykloje kontrolinių nieks neperrašinėja dėl to, kad nespėjo.
  10. Efektinė vertė – efektinė kintamosios srovės vertė yra tokia nuolatinė srovė, kuri tame pačiame laidininke išskiria tiek pat šilumos, kiek ir kintamoji srovė per tą patį laiką. Tai 20 gal A turėjo būti?
  11. Su tais valstiečiais vėl kabliukas, nes jie gali būti tiek laisvieji, tiek baudžiauninkai. Aš parašiau, kad negauna feodo iš senjoro, bet jaučiu, kad reikėjo dar ką nors pridėti.
  12. Tai va, galėtų tiems, kurie per lietuvių VBE rėmėsi istoriniu kontekstu, duoti papildomų balų istorijos VBE. :D
  13. Aš tai manau, kad bendras istorijos supratimas, suvokimas geriausiai būtų atskleidžiamas atsakant į klausimus, kurie reikalauja kažkiek kūrybiškumo, sąsajų ieškojimo, pvz. "kokios istorinės problemos aktualios ir šiandien?". Aišku, tokie klausimai būtų vargas vertintojams.
  14. Apskritai, šaltiniai turėtų būti pateikti tik tam, kad juos pasitelkus būtų galima analizuoti tam tikrą įvykį/problemą. Klausinėjimas iš paties šaltinio man panašesnis į teksto suvokimą, kuris su istorija nelabai turi ką bendra. Na, čia tik mano nuomonė.
  15. Tai galėtų būti teisingas tas teiginys: Bet vėlgi, neaišku ar tos "jos" yra būtent Europa ir Afrika, ar visos trys Žemės dalys.
  16. Jei "žemė" suprantama kaip sausuma, žemynai, tai teiginys, kad iš visų pusių skalauja vandenys, teisingas. Bet kaip suprasti "Žemė <...> ji panaši į ratą"? Tai reikia suprasti, kad žemė šiuo atveju yra planeta? Tai automatiškai ir teiginys apie skalavimą neteisingas. Super, kad reikia dar ir šifruoti, ką koks viduramžių mokslinčius turėjo omenyje.
  17. Testo klausimai tokie, kokie ir turėtų būti egzamine, tik 18 nekoks - reikia gryno faktų žinojimo, neužtenka nei bendro supratimo, nei loginio mąstymo. Dar 27 įdomus, ten turėjo pakišti koją tiems, kurie su simbolika nelabai susipažinę.
  18. Jas skiria viduržemio jūra Tai gal čia yra teisingas teiginys? Tik kas tos "jos" - tik Europa ir Afrika ar visos trys dalys?
  19. O tai ne nuo šito pirmadienio pradės taisyti? Beje, dėl to 30. Ar toks įrodymas tinka? S(ABD)=(AB*AD*BD)/4R - (čia pagal formulę, duotą formulyne; R - apibrėžtinio apskritimo spindulys) Kadangi AB*AD = CB*CD, o R ir BD - bendri dydžiai, vadinasi S(ABD)= S(BCD)= 20
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...