Pereiti prie turinio

viskasJums

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  344
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  93.3%

Visas viskasJums turinys

 1. El. parduotuvei reikalingi moto detalių tiekėjai. Norėtųsi dirbti dropship'u, bet siūlykit viską. Geriausia būtų Lietuva. Pasiūlymai -> AŽ.
 2. Visko kaina tik 100. Dvi liemenės, dvi tunikos, torsas, batų 10 dėžių. Viskas nauja.
 3. Padangų keitimas. Vilniuje, nuo 18 val. iki 24 val.. Santariškės. Norintiems dėl saugumo registruotis PM
 4. Ne į temą tas greitis. Radau problema. Temą galima uždaryti.
 5. Per wifi. Draiveriuss atinaujinau. Kažkur esu matęs kad kažkam ta pati problema tik dabar neberandu. Su antena viskas gerai.
 6. Sveiki, gal žinote kaip spręsti problemą šio pc dėl lėto interneto? Kitame pc viskas normaliai, o šiame viską labai lėtai krauna.
 7. Moteriškas torsas - 25 eur. Vilnius.
 8. Sveiki, ieškau programuotojo keliems pakeitimams atlikti html tinklapyje: 1. Padaryti kelendorių, t.y. kad būtų galima pasirinkti dieną ir laiką. 2. Įdėti google maps žemėlapį. 3. Pakeisti koduotę kad visur tvarkingai atvaizduotų lietuviškus simbolius. 4. Paspaudus "Rezervuoti" būtų išsiųstas laiškas el. paštu su užpildytais laukais. Su kainomis laukiu PM.
 9. Sveiki, ieškau padangų keitėjo. Dominanti informacija: Montavimo staklės; Balansavimo staklės; Įranga; Apmokymai; Vieta Vilnius. Kaina: Pagal susitarimą. Pasiūlymų lauksiu PM.
 10. Sveiki, ieškau ratų mantavimo ir balansavimo įrangos. Pasiūlymų lauksiu PM. Ieškau iki 2500 Eur.
 11. Parduodu kolibri KM280 valtį, lentelių dugnas, pompa, irklai, krepšys. Plaukta žvejoti 4 kartus. Paruodu nes nėra kur laikyti. https://www.kaina24.lt/search?q=kolibri+km+280 Kaina 350 Eur.
 12. Pirkčiau Instagram paskyrą susijusią su kelionėmis. Sekėjų nuo 10 k. Pasiūlymų lauksiu į PM.
 13. Sveiki, ieškau projekto. Gali būti nebaigtas, be pelno, su pelnu - domina visi variantai. Pasiūlymų lauksiu PM.
 14. Sveiki, parduodu alkoholį pigiau (likučiai po šventės). Šventėms, gimtadienaims, susitikimas ir kt. Alus 80 ct - 1 Eur. (min kiekis 1 pakuotė) Stiprieji 3 - 10 Eur.
 15. Sveiki, pasileidus Dbeaver ir Firebrd 3. Nepavyksta prisijungti. Padėjusiam atlygis 15 Eur. Rodoma klaida:Error: Incompatible wire encryption levels requested on client and server [sqlState:28000, ISC erros code:335545064] Laukiu PM.
 16. Rhymes- V3 yra per daug blanki, o V4 visas vaizdas uždengiamas. heicmeister - kažkas panašaus ko norėčiau tai toks šių dviejų pateiktų pavyzdžių mišinys :) Iš pirmo pavyzdžio patinka tai kad dalis paveikslėlio yra aiški, o iš antro tai kad matosi grupės pavadinimas ir dabar manyčiau kad miestas nėra reikalingas.
 17. heicmeister - pridėjau. Rhymes - antras variantas patrauklesnis, bet reikėtų ir miesto.
 18. Sveiki, reikalingas facebook grupės viršelis moto pardavimo grupei. Paveisklėlyje turėtų būti skelbimas Pvz.: Plastikinių detalių virinimas. Kreiptis į grupės administratorių. Vilnius. Konkurso pabaiga 2019 07 20 d. Kaina laimėtojui 30 eur. Grupė: https://www.facebook.com/groups/557062514331023/
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...