Pereiti prie turinio

bitcoinLT

Nariai
  • Pranešimai

    102
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

bitcoinLT Pranešimai

  1. VGTU organizuoja kursus 9 - 12 klasių moksleiviams apie Bitcoin. Šiame forume tikriausiai lankosi vyresni, bet galbūt turėsite pažįstamų, kuriems tai bus aktualu. Paskubėkite registruotis, nes registracijos laikas tuoj baigsis.

     

    http://steam.vgtu.lt/course/index.php?categoryid=27 ten spausti Programa "Bitkoinai ir blockchain technologijos".

     

    Norėdami užsiregistruoti, susisiekite su programos vadovu:

     

    doc. Eugenijus Paliokas, tel. (8 698) 34246, el. p. [email protected]

  2. Nelabai suprantu uz ka cia moketi tos 0.5 btc ???

     

    Kad nieko neraso apie ka kalbes? Tik tiek kad pasakis jog Europos parlamentas nutare nepritarti btc prekybai, o jeigu tu kursi UAB ir gaminsi kokias wallet pinigines tuomet bus galima prekyba btc :D

     

    AS geriau investuosiu i savo kuriama projekta su BTC, bet jeigu paaiskes kita situacija ir bus verta vaziuoti tuomet prisijnksiu.

    Kaip jau minėjau, konferencija yra ne apie prekybą BTC, o apie Bitcoin (blockchain) technologijos panaudojimą įvairiose srityse, kurių dauguma yra nesusijusios su finansais.

     

    Apie ką kalbės parašyta pačiame svetainės viršuje - http://thebitcoinconference.com

     

    We will discuss

     

    – Bitcoin and Blockchain friendly startup ecosystem in Lithuania / Baltic States

     

    – Lithuania’s, Baltic States’, European Union’s policy on Bitcoin and Blockchain

     

    – Investing in Bitcoins and Blockchain

     

    – Top areas of Blockchain and Bitcoin commercial and social innovations

  3. 2016-ųjų metų balandžio 8-ąją Vilniuje vyks didžiausia Baltijos šalyse Bitcoin konferencija. Konferencija yra skirta Lietuvos bei užsienio investuotojams, norintiems investuoti į Bitcoin (blockchain) technologiją naudojančias įmones bei startup'us Lietuvoje.

     

    Skelbiu apie tai šioje forumo dalyje, kadangi konferencija skirta norintiems investuoti į Bitcoin (blockchain) technologiją (o ne į bitkoinus), kuri apima žymiai daugiau sričių, nei vien valiuta ar finansiniai atsiskaitymai, todėl skiltis "Elektroninė komercija" netinka.

     

    Konferencijos laikas ir vieta:

     

    2016 balandžio 8 diena, ISM Verslo ir vadybos universitetas (Arklių g. 18, Vilnius). Tikslus laikas bus praneštas vėliau.

     

    Konferencijos organizatoriai:

     

    Vilniaus miesto savivaldybė ir Nextury Ventures.

     

    Konferencijos pranešėjai:

     

    Marius Skarupskas

    Vice-Minister of Economy of the Republic of Lithuania

     

    Remigijus Šimašius

    Mayor of Vilnius

     

    Marius Jurgilas

    Member of the Board of the Bank of Lithuania

     

    Jon Matonis

    Founding Director at Bitcoin Foundation

     

    Daniel Drummer

    Team Lead Future of Fintech, World Economic Forum

     

    Ilja Laurs

    The Chairman of Nextury Ventures

     

    Antanas Guoga

    Member of the European Parliament

     

    Mantas Katinas

    Invest Lithuania's General Manager

     

    Žygimantas Mauricas

    Chief Economist at Nordea Bank Lithuania

     

    Jekaterina Rojaka

    Chief Economist of the DnB NORD Group

     

    ir kiti...

     

    Perkant bilietą iki vasario 29 dienos, konferencijos bilieto kaina 300 eurų. Atsiskaitant bitkoinais, bilieto kaina 0.5 BTC (šiuo metu tai yra apie 190 eurų).

     

    Perkant bilietą vėliau (po kovo 1 dienos), bilieto kaina 1000 eurų. Atsiskaitant bitkoinais (po kovo 1 dienos), bilieto kaina 1 BTC.

     

    Daugiau informacijos bei bilietų įsigijimas - http://thebitcoinconference.com

  4. Atsisiųsti Windows'us tu (nemokamai) gali ir iš Microsoft svetainės. Jie bus IDENTIŠKI tiems, kuriuos gali atsisiųsti per torrentus (siunčiantis per torrentus jie gali būti ir "papildyti" virusais, todėl bet kokiu atveju geriau juos siųstis tiesiai iš Microsoft). Tu perki ne pačius Windows'us, bet raktą jiems (dėl to subliuško linkomanijos byla - siųstis Windows'us per torrentus nėra nelegalu, netgi įsirašyti ir naudoti juos iki 30 dienų nėra nelegalu; nelegalu yra tik juos "nulaužinėti").

     

    Tačiau nusipirkęs Windows'us legaliai, tu gausi 24/7 support'ą. Esant bet kokiai problemai su kompiuteriu (užpuolė virusai, lėtai veikia, nerodo video, nepaleidžia legaliai pirkto žaidimo, mėto error'us, etc), tu galėsi visą parą skambinti į Microsoft atstovybę Lietuvoje ir jie privalės tau dėl visko padėti.

  5. Kvailas teiginys "Pagaliau žlugo mitas, kad "bitcoin naudojami tik narkotikams pirkti".", nes deep web'e randasi ne tik šita parduotuvė, o ir daug kitų. It's known fact, kad didžioji dalis bitcoin'ų yra naudojami black market'uose (pedo networks, drugs, etc) deep web'e dėl jų anonimiškumo. Legaliuose puslapiuose jie nėra dar taip stipriai paplitę.

    Didžioji dalis bitcoin'ų yra naudojami lošimams. Kadangi visi bitcoin pervedimai yra vieši, tai jokių spėlionių tame nėra, tai yra FAKTAS.

     

    Su juo nėra prasmės ginčytis. Jis laikosi įsikandęs savo "teorijų" ir trūbija kiekvienoje temoje.

    Aš bandžiau diskutuoti su tamsta, tačiau taip ir nesulaukiau nei vieno argumento. Aš teorijų nesilaikau "įsikandęs", aš mielai paskaityčiau argumentų, prieštaraujančių maniesiems, bet jų nesulaukiu...

     

    Jei jau administratorius vietoje to, kad padiskutuotų, mane šmeižia (aš tikrai "netrūbijau kiekvienoje temoje", rašiau apie bitcoin tik temose susijusiose su eletroninėmis atsiskaitymų sistemomis, palygindamas kitas sistemas su bitcoin), o moderatorius pateikia ką tik sužlugusį mitą kaip faktą (nors vieši faktai tam mitui prieštarauja), nebematau prasmės lankytis šiame puslapyje. Sėkmės visiems.

  6. Kas yra tas rsbot.lt ? Jeigu ten yra keičiamasi šia informacija, vadinasi būtų galima panaikinti šį tinklapį visiems laikams. Tik nereikia lia lia, kad tai neįmanoma ir panašiai. Dar savininką/administratorių būtų galima patraukti baudžiamojon atsakomybėn už tai. Nėra atsakingas?

     

    Paprastas pvz: http://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/verslas/teismas-buvusiam-linkomanijos-administratoriui-ne-tik-skyre-130-tukst-lt-bauda-bet-ir-nurode-uzdaryti-svetaine-649-288145

     

    Jei rsbot.lt yra akivaizdi karderių veisykla, tai ją reikia sunaikinti ir apsunkinti tokios informacijos dalybai/prekybai ir panašiai. Todėl teisėsaugos institucijos turėtų kuo skubiau ištirti ir surasti asmenis, kurie dalinasi informacija/pardavinėja PayPal paskyras ir patraukti juos baudžiamojon atsakomybėn:

     

    1.2.18. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai finansų sistemai (BK XXXII skyrius)

    1.2.18.3. Neteisėtas elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimas (BK 215 str.)

     

    Tai va vaikeliai... Gausit lygtinai ir paibaigs.

    Pavyzdys tikrai geras :) Straipsnis praeitais metais rašytas, iki šiol linkomanija veikia ir niekas jokių baudų nemokėjo. Uždarydamas svetainę problemos neišspręsi, uždarysi vieną - atsidarys dvi.

     

    Reikia gesinti ne gaisrus, bet jų židinius.

    Teisingai, o židinys šio atveju yra pati kreditinių kortelių atsiskaitymo sistemos esmė - kiekvieną kartą atsiskaitydamas kreditine kortele internetu, pirkėjas privalo pardavėjui pateikti visus kreditinės kortelės duomenis, kuriuos turint, galima išleisti ir likusius kortelėje esančius pinigus. Jei nebus šios spragos - nebus ir kardinimo.

  7. Gal galit man senam diedui paaiskint kas cia buvo per webas tas silk road, kam jis buvo naudojamas ir kodel nuo jo priklauso bitcoin kursas? Prie ko cia is vis bitcoin ir narkotikai? Cia tik siaip klausiu is idomumo.

    Bitcoin ir narkotikai ne prie ko.

     

    Silkroad uždarymas, bitcoin technologijai kelia lygiai tiek pat grėsmės, kiek linkomanijos ar thepiratebay uždarymas keltų torrent technologijai - t.y. nekelia išvis.

     

    Pagaliau žlugo mitas, kad "bitcoin naudojami tik narkotikams pirkti". Jei taip būtų buvę, tai kaina būtų nukritusi trigubai/keturgubai, tačiau didžiausias kainos skirtumas (127 -> 85) buvo tik apie 33%, ir 85$ kaina neišsilaikė nei minutės, o kaina žemiau 100$ buvo tik apie pusvalandį. Dabar kaina jau beveik grįžo į pradinę padėtį.

     

    http://bitcoincharts.com/charts/bitstampUSD#rg5zig5-minzczsg2013-10-02zeg2013-10-04ztgSzm1g10zm2g25

     

    SilkRoad savininkui iškeltuose kaltinimuose rašoma:

     

    "Bitcoins are not illegal in and of themselves and have known legitimate uses."

     

    http://www.scribd.com/doc/172993585/Ulbricht-Criminal-Complaint (13 puslapis; 21 sekcija, b/v pastraipa)

  8. Realiais terminais vadinant, taip - pseudonimiška. Šiuo atveju sprendžiu ne teorijomis ir apibrėžimais, o praktiškai - nors adresas ir unikalus, tačiau, jei nenoriu (na gal su kiek pastangų), galiu išlikti anonimu po kauke - kaukė nenuimama. O gal aš susikeičiau kaukėmis ar naudojuosi viena kauke su keliais asmenimis, privatų raktą pasidalinęs :) Nors pastaruoju atveju teisėsauga sudirbtų, deja. Bent jau Lietuvos, nes čia galioja "telefoninė" teisė...

    Manau, viską reikėtų vadinti realiais terminais. Nuimti kaukę ir atrasti kas naudojosi konkrečiu adresu - labai lengva. Tau ir man, gal ir nelengva, bet valstybei, kuri stebi absoliučiai visą interneto srautą (ir tai tik "ledkalnio viršūnė") - labai lengva. Jei bitcoin sistema būtų tikrai anonimiška, nuimti kaukės nebūtų įmanoma net teoriškai. Jei yra bent jau teorinė galimybė tai padaryti - sistema nėra anonimiška.

  9. Vienu žodžiu net be visokių shared address galima išlikti anonimišku (atskirai pateikiami kiekvienam adresai - anonimiškumas, ne pseudomiškumas),

    Tai yra būtent pseudonimiškumas.

     

    Jei yra kambarys pilnas žmonių, ir visi dėvi skirtingas kaukes - tai yra pseudonimiškumas.

    Jei yra kambarys pilnas žmonių, ir visi dėvi vienodas kaukes - tai yra anonimiškumas.

     

    Bitcoin atveju, kiekvienas bitcoin adresas yra unikalus/skirtingas (pagal mano pavyzdį - kiekviena kaukė yra skirtinga), taigi, tai yra pseudonimiškumas.

     

    ------------------------

     

    Beje, Lietuvoje už taksi paslaugas jau galima atsiskaityti bitcoin:

    http://bitcoinexaminer.org/bitcoin-in-lithuania-taxi-company-jazzexpress-accepts-crypto-payments/

    http://www.jazzexpress.lt/

  10. Esi girdėjęs, kad žmonės apgaudinėja?

    Taip. Kadangi bitcoin pervedimai neatšaukiami, tai neįmanomos ir apgavystės (fraud). Net teoriškai.

     

    Esi girdėjęs, kad plauna pinigus?

    Taip. Kadangi visi bitcoin pervedimai yra vieši, tai bitcoin yra viena blogiausių sistemų pinigams plauti. Plačiau apie tai - mano pateiktoje Microsoft paskaitoje.

     

    Esi girdėjęs, kad LT ir kitos bukos šalys, na bent didžioji dalis gyventojų, kurios pakanka reputacijai sugadinti, šiek tiek sukčiauja per kur tik įmanoma?

    Taip. Kadangi bitcoin neįmanomi changeback'ai, vadinasi pardavėjas gali visiškai saugiai priimti pinigus ir BET KUR, nesvarbu, Lietuvos, Nigerijos, ar kokios kitos šalies populiarios savo "sukčiais".

     

    Kodėl tas faktas, kad kažkas sukčiauja ir plauna pinigus, turėtų būti mano problema? PayPal'as šias problemas permeta ant kliento, o bitcoin sistema šias problemas išsprendžia.

  11. Kodėl taip sureikšminamas anonimiškumas? Kodėl jis yra pagrindinė problema? Aš manau yra tikrai reikšmingesnių problemų susijusių su Bitcoin.

     

    Be to kiekvienas vartotojas gali užtikrinti savo privatumą naudodamasis BTC. Ir tai yra svarbiausia. Be abejo ne kiekvienam reikalingas visiškas privatumas, tačiau bet kokiu atveju vartotojas turi galimybę jį užsitikrinti. Aš manau naudojantis įprastais pinigais yra daug mažiau privatumą užtikrinančių galimybių nei, kad naudojantis BTC. (nekalbu apie grynuosius pinigus, kuriu panaudojimas yra labai stipriai suvaržytas ir toliau vyriausybės ir bankinis sektorius siekia užtikrinti grynųjų pinigų visišką kontrolę arba jų išėmimą iš apyvartos)

    Anonimiškumas svarbiausias ne paprastiems žmonėms, bet korporacijoms. Dauguma korporacijų tikrai nenorėtų, kad visi jų finansai būtų viešai matomi visam pasauliui. Pabandyk nueiti į maximą, ir paklausti jų, kiek per metus jie pardavė tokių ir tokių prekių. Bus iškviesta apsauga ir tave išmes lauk, ir dar gal net į "blacklist'ą" įdės. Kažkada dariau vieną internetinę parduotuvę, tai savininkas primygtinai reikalavo, kad perdaryčiau ją taip, kad neduokdie nerodytų, kiek konkrečios prekės vienetų likę sandėlyje, nes "juk konkurentai pamatys ir mums šakės".

     

    Be to, bitcoin, toks kaip yra dabar, tiesiog idealiai tiktų sistemai, kur visas pasaulis naudoja vieną valiutą, kiekvienas žmogus turi bitcoin adresą kuris yra pririštas prie implantuotos mikroschemos, o neturėdamas mikroschemos negali nei pirkti nei parduoti. Kol bitcoin nepasikeis, ir tokia galimybė išliks, tol bus didelė dalis žmonių, kurie geriau mirs, nei naudos bitcoin.

     

    Kas čia per IP adresai:

    http://blockchain.info/taint/1EMzsfhesM7TiyVouAYoz7QqsCKCPuVcD1

    Taint Analysis

     

    Pagal šituos IP galima siuntėją/gavėją rasti?

    Teoriškai - taip. Praktiškai - irgi taip, jei turi pakankamai data analysis patirties.

     

    Ateityje, galbūt net bus nauja specialybė - "blockchain analysis expert". Skamba absurdiškai? Galbūt. Bet prieš 20 metų "SEO expert" irgi skambėjo absurdiškai.

  12. Už escrow paslaugas reikia papildomai mokėti.

    Ir PayPal reikia papildomai mokėti, tik kelis kartus daugiau, tai nematau kame čia argumentas.

     

    Tai, kad galima pažiūrėti, kas ir kam siuntė pinigus ir kiek jų siuntė nedaro sistemos neanonimiškus.

    Netiesa. Tu maišai anonimiškumą su pseudonimiškumu. Kuo skiriasi anonimiškumas nuo pseudonimiškumo?

     

    Pavyzdys su internetiniais forumais:

    uzdarbis.lt yra pseudonimiškas forumas - kiekvienas vartotojas turi savo vartotojo vardą, kuris nesikeičia, todėl visi žino, kas, kada ir kokią žinutę parašė, nors ir nežino to žmogaus vardo/pavardės ar kitų realių duomenų.

    4chan.org yra anonimiškas forumas - visų vartotojų vardas yra nurodomas tas pats ("anonymous"), todėl niekas negali žinoti, ar temoje diskutuoja 10 ar 100 žmonių, ar tai 1 žmogus, diskutuojantis pats su savimi.

     

    Šių pavedimų negalima susieti su tam tikru žmogumi. Todėl pvz. pinigų plovėjai gali turėt n sąskaitų, kuriose bus tik keli pavedimai. Tačiau tų sąskaitų tu susieti negalėsi.

    Netiesa, galėsi. Ar tamsta pažiūrėjo mano duotą Microsoft Research paskaitą?

     

    Būtų smagu padiskutuoti, bet diskusija galima tik tada, kai dalyvauja abi pusės; užduosiu klausimus dar kartą:

     

    1. Kokią kažkas turi teisę uždėti limitus tavo pinigams?

    2. Kodėl aš negaliu pasidaryti keliasdešimt sąskaitų?

    3. Kodėl PayPal turi teisę vienašališkai nuspręsti kas yra "biesas"?

    4. Ar žinai, kad turėdamas tris sąskaitas pats pažeidi PayPal taisykles, ir jei PayPal tai sužinotų, tai visos trys tavo sąskaitos būtų užblokuotos? https://www.paypal.com/helpcenter/main.jsp;jsessionid=NWVpLByp1SyLMlb79yvxFLwfqY41BFQclNSrRDPxN9dHHt3yT9BH!66163787?t=solutionTab&ft=homeTab&ps=&solutionId=16092&locale=en_AU&_dyncharset=UTF-8&countrycode=AU&cmd=_help&serverInstance=9006

    5. Ką galėtum pakomentuoti apie tai, kad interneto atsiradimo pradžioje, apie internetą buvo sąkoma, kad "internetą naudoja tik nusikaltėliai ir porno skleidėjai, ir joks normalus žmogus interneto niekada nenaudos"?

    6. Kokius pranašumus PayPal turi prieš bitcoin, išskyrus tai, kad PayPal yra labiau paplitęs?

     

    Aš atėjau į ši puslapį padiskutuoti. Labai keista, kai prirašau puslapį teksto, ir sulaukiu vieno sakinio atsakymo, ir tai ne į temą. Jeigu aš kažką ne taip darau, tai būkit geri, paaiškinkit, ir taip nebedarysiu :)

  13. 1. Tarkim noriu sunkiai Zimbabvėje gyvenančiam vaikui nusiųsti 1000$. Aš jų juk neįkišiu į kompiuterį ir nepasiųsiu jam. Tad reikės juos keistis ir naudotis trečiomis šalimis - keityklomis. Čia jau prasidės mokesčiai. Na nusiperku tuos BitCoinus, ir pervedu zibabviečiui. Jis pasijungia seną kompą, kuriuo gauna pasinaudoti 1val per dieną, nes kaime yra tik vienas kompas, ir pamato, kad aš jam atsiunčiau xxx bitcoinų. Tai kaip jam už juos nusipirkti duonos? Praktiškai niekaip, jei Zibabvėje nebus keityklos į vietinę valiutą. Kaži kiek po visų keitimų liktų, o gal aš neteisingai mastau?

    Keityklos ima maždaug 0.5% nuo sumos.

     

    2. Tarkim tais 2030 metais bus sukasti tie 21M BitCoinų. Kas jei aš paimu ir juos visus nuperku?

    Ne 2030 metais, o 2140 metais. Įsivaizduok analogiją su auksu. Kas bus, jei kas nors paims ir nupirks visą pasaulyje esantį auksą?

     

    3. Tas BitCoin kasimas kažkaip juokingai atrodo. Juk tie sukurti pinigai niekuom neparemti (ai tiesa žmonių pasitikėjimu). Kaip jie gali susikurti iš kažkokių procesoriaus apkrovimų. Skaičiau, kad visi Bitcoin jau yra tik juos beliko iškasti. Tai jei visi BitCoin jau yra, kodėl aš dabar visų jų negaliu nupirkti, o gal galiu? Nebereiks laukti tada 2030metų 2140 metų.

    Vėlgi, ta pati analogija su auksu. Juk visas auksas esantis Žemėje, jau egzistuoja, tik ne visas dar yra iškastas. Jei visas auksas jau yra, kodėl aš dabar negaliu viso jo nupirkti, o gal galiu?

     

    4. Ar po 2030 2140 nebus pereita prie kokios LitCoin valiutos ar panašiai? Ir BitCoin liks miglotas prisiminimas?

    Galbūt, jei ta kita valiuta pasiūlys kažkokių pranašumų prieš bitcoin. Tai vadinama "konkurencija". Konkurencija yra teigiamas dalykas.

     

    5. Dabar cambist.eu kaip suprantu 1 BitCoino kaina yra ~100Eur, temos pradžioje skaičiau tai kaina buvo ~0,6$ už BitCoiną. Tai negi tiek užbrango?

    Taip.

     

    Tai jei per porą metų tiek pabrango, tai gal dar po metų 1 BitCoinas kainuos 1000$?

    Galbūt.

     

    Skaičių krūvas gali matyti, iš kur į kur nukeliavo BTC ir kiek. Bet kaip tai susiję su asmens identifikavimu?

    Public key su savo privačia info (email, tel, dar kuo) adresu jei neturi susieto, tai kaip atsekti galima?

    Su NSA šnipinėjimo ir data analysis galimybėmis, tiktai galima.

     

    Su maišai anonimiškumą su pseudonimiškumu. Kuo skiriasi anonimiškumas nuo pseudonimiškumo?

     

    Pavyzdys su internetiniais forumais:

    uzdarbis.lt yra pseudonimiškas forumas - kiekvienas vartotojas turi savo vartotojo vardą, kuris nesikeičia, todėl visi žino, kas, kada ir kokią žinutę parašė, nors ir nežino to žmogaus vardo/pavardės ar kitų realių duomenų.

    4chan.org yra anonimiškas forumas - visų vartotojų vardas yra nurodomas tas pats ("anonymous"), todėl niekas negali žinoti, ar temoje diskutuoja 10 ar 100 žmonių, ar tai 1 žmogus, diskutuojantis pats su savimi.

     

    Siūlau pažiūrėti Microsoft Research paskaitą apie tai - http://research.micr....aspx?id=192058

     

    Anonimiškumo stoka ir yra pagrindinė bitcoin problema, o ne per didelis anonimiškumas, nes jo tiesiog nėra. Mano duotoje paskaitoje šnekama būtent apie tai - kaip išspręsti šią pagrindinę bitcoin problemą, ir padidinti anonimiškumą.

     

    Paskaitos aprašymas: "Bitcoin is the first e-cash system to see widespread adoption. While Bitcoin offers the potential for new types of financial interaction, it has significant limitations regarding privacy. Specifically, because the Bitcoin transaction log is completely public, users’ privacy is protected only through the use of pseudonyms. In this talk we discuss Zerocoin, a cryptographic extension to Bitcoin that augments the protocol to allow for fully anonymous currency transactions. Our system uses standard cryptographic assumptions and does not introduce new trusted parties or otherwise change the security model of Bitcoin. We detail Zerocoin’s cryptographic construction, its integration into Bitcoin, and examine its performance both in terms of computation and impact on the Bitcoin protocol."

  14. 1. Dizainas paprastas, nesudėtingas, viskas puiku.

    2. Pirkimo/pardavimo kaina daug blogesnė nei pvz cambist.eu, jau nekalbant apie keityklas (pas jus, kaip suprantu, ne keitykla, t.y. jūs patys perkate/parduodate bitcoin, o ne leidžiate žmonėms prekiauti tarpusavyje?).

    3. Dėl informacijos apie bitcoin galime bendradarbiauti, nes šiuo metu prirašyta daug neteisybės, kaip kad pvz populiariausias bitcoin mitas - "BTC sandoriai visiškai anonimiški". Bitcoin yra mažiausiai anonimiška finansinė sistema žmonijos istorijoje. Pagrindinis bitcoin minusas ir yra anonimiškumo stoka. Jei norite, kad pagelbėčiau, kreipkitės PM.

    4. Dar radau tokį sakinį "Bitcoin kaina yra nepastovi, ją galite patikrinti Bitcoin statistikos tinklalapiuose, pavyzdžiui, btc-e". Btc-e yra ne statistikos tinklalapis, o keitykla, kurioje bitcoin kaina yra turbūt geriausia iš visų keityklų, t.y. jūsų pagrindiniai konkurentai :D

  15. Naudoju Paypal maždaug 8 metus. Jokių sąskaitos limitavimų man nebuvo. Turiu išviso tris sąskaitas. Ir iš mano pažįstamų, kurie turi paypal sąskaitas, jokių problemų neturi. Tu paklausk tų, kurie čia kuria tema, kelesdešimta čia jų sąskaita, arba iš kokio bieso jie tik užsiregistravę gavo pinigus? Dokumentų siuntimai yra būtini, jeigu viršyji limitą ir panašiai.

    O kam tie limitai? Kokią kažkas turi teisę uždėti limitus tavo pinigams? Kodėl aš negaliu pasidaryti keliasdešimt sąskaitų? Kodėl PayPal turi teisę vienašališkai nuspręsti kas yra "biesas"? Beje, jei PayPal perskaitytų ką dabar parašei, tai visos trys tamstos sąskaitos būtų užblokuotos, nes PayPal draudžia turėti daugiau nei dvi sąskaitas vienam žmogui: https://www.paypal.com/helpcenter/main.jsp;jsessionid=NWVpLByp1SyLMlb79yvxFLwfqY41BFQclNSrRDPxN9dHHt3yT9BH!66163787?t=solutionTab&ft=homeTab&ps=&solutionId=16092&locale=en_AU&_dyncharset=UTF-8&countrycode=AU&cmd=_help&serverInstance=9006

     

    Kodėl atsiranda norinčių? Gal todėl, kad ebay aukcione neatsiskaitysi kita mokėjimo sistema išskyrus PayPal? Aišku, yra dal Skrill, bet dar neteko sutikti pardavėjų, kurie ją priimtų. Gal todėl, kad norint prekiauti eBay tu PRIVALAI turėti Paypal sąskaitą. O gal todėl, jeigu tu esi pirkėjęs tu turi aibes garantijų neprarasti pinigų.

    Tai čia ir yra vienintelis argumentas - kad PayPal yra labiau paplitęs?

     

    Paaiškink man, kaip aš esu apsaugotas, jeigu sumokėsiu asmeniui/įmonei per bitcoin sistemą, ir negausiu paslaugos/prekės? Galvoji galiu kažkur kreiptis?

    Tu gali atlikti mokėjimą naudodamasis escrow paslauga, o be to pats bitcoin protokolas leidžia atlikti mokėjimą, kuriam patvirtinti reikėtų n parašų iš m, pvz 2 iš 3. Praktiškai tai vyktų taip: dalyvauja trys pusės - pirkėjas, pardavėjas ir escrow. Jei ir pirkėjas ir pardavėjas patenkinti įvykusiu sandoriu, tuomet escrow neturi galimybės įsikišti į pervedimą ir jis vistiek įvyksta. Jei pirkėjas arba pardavėjas nesutinka dėl pervedimo, tuomet escrow nusprendžia, ar pervedimą pasirašyti, ar ne. Taigi, apsauga tokia pati kaip PayPal, ir net geresnė, nes PayPal gali vienašališkai atšaukti pervedimą, net jei abi pusės dėl jo sutinka.

     

    arba paisyti pinigų plovimo ir kitų įstatymų, kas šiuo metu neįmanoma, nes tai valiuta, o ne mokėjimo sistema, todėl reikia bankų ir panašių dalykų;

    Netiesa, bitcoin yra kartu ir valiuta, ir mokėjimų sistema. Bankai nereikalingi, tiksliau, bitcoin sistemoje, kiekvienas vartotojas atlieka banko funkciją. Bet gali susikurti ir bitcoin bankai, kuriuose vartotojai, bijantys vagystės, gali saugiai laikyti savo bitcoin'us. Tokių paslaugų jau ir dabar pilna, tik tai nesivadina "bankais".

     

    arba toliau likti anoniminę, kas reiškia, jokių garantijų pirkėjams. Tokiu atveju, ja naudosis tik žmonės, svaigstantys apie "laisvę", anonimiškumą, na ir investuotojai. Anonimiškumą labiausiai mėgsta pinigų plovėjai, pornuxos "skleidėjai", narkotikų/ginklų pardavėjai, karderiai ir kito plauko nusikaltėliai. Todėl baigtis aiški, kaip ir Egold ir libertyreserve atveju. Arba visas šis dalykas apskritai pats siubliukš.

    Labai gaila, kad net administratorius prisiklausęs kažkokių mitų... Bitcoin NĖRA anonimiška sistema; tiesą sakant, tai yra mažiausiai anonimiška finansinė sistema žmonijos istorijoje. Visi bitcoin pervedimai yra vieši pagal sistemos dizainą, t.y. bet kas pasaulyje gali matyti kas, kam, kada, ir kiek pinigų nusiuntė. Jei tamsta netiki manimi, siūlau pažiūrėti Microsoft Research paskaitą apie tai - http://research.microsoft.com/apps/video/dl.aspx?id=192058

     

    Anonimiškumo stoka ir yra pagrindinė bitcoin problema, o ne per didelis anonimiškumas, nes jo tiesiog nėra. Mano duotoje paskaitoje šnekama būtent apie tai - kaip išspręsti šią pagrindinę bitcoin problemą, ir padidinti anonimiškumą.

     

    Paskaitos aprašymas: "Bitcoin is the first e-cash system to see widespread adoption. While Bitcoin offers the potential for new types of financial interaction, it has significant limitations regarding privacy. Specifically, because the Bitcoin transaction log is completely public, users’ privacy is protected only through the use of pseudonyms. In this talk we discuss Zerocoin, a cryptographic extension to Bitcoin that augments the protocol to allow for fully anonymous currency transactions. Our system uses standard cryptographic assumptions and does not introduce new trusted parties or otherwise change the security model of Bitcoin. We detail Zerocoin’s cryptographic construction, its integration into Bitcoin, and examine its performance both in terms of computation and impact on the Bitcoin protocol."

     

    Jei tamsta atsimena 1993 - 1997 metus, tai identiška retorika buvo naudojama apibūdinti internetui - kad internetą naudoja tik nusikaltėliai, porno skleidėjai ir pan. Ir galbūt pradžioje tai buvo tiesa, tačiau dabar toks interneto apibūdinimas atrodo absurdiškai. Internetas yra technologija, kaip ir bitcoin yra technologija. Kaip ta technologija yra panaudojama, jau yra žmonių, o ne pačios technologijos kaltė. Neseniai perskaičiau labai taiklų bitcoin apibūdinimą - "bitcoin is programmable money" (bitcoin yra programuojami pinigai).

     

    Dar vienas plačiai paplitęs mitas yra tai, jog pardavėjams rizikinga priimti bitcoin, nes bitcoin vertė lyginant su pvz. doleriais smarkiai svyruoja. Pardavėjas gali naudoti tarpininko paslaugas, ir taip visiškai eliminuoti šią riziką. Turbūt didžiausia (tačiau tikrai ne vienintelė, ir jų kuriasi vis daugiau) tokia kompanija yra BitPay https://bitpay.com/

     

    Užsiregistravęs BitPay, pardavėjas gali nurodyti prekių kainą savo pasirinkta valstybine valiuta (pvz. doleriais) ir BitPay automatiškai apskaičiuos kainą bitcoin'ais kiekvienam pirkėjui atskirai, pagal to momento bitcoin vertę doleriais. Pardavėjas gali pasirinkti gauti visą sumą doleriais (ir 30+ kitų valiutų), arba dalį doleriais ir dalį bitcoin'ais, arba viską bitcoin'ais. Jei pardavėjas pasirenka viską gauti doleriais, ir nustato kainą 10 dolerių, tai net jei pirkėjas atsiskaitys bitcoin'ais, pardavėjas VISADA gaus lygiai 10 dolerių (minus 0.99% mokestį BitPay, bet tai yra žymiai mažiau, nei 3% - 5% kuriuos ima Visa/Mastercard/PayPal), ir pardavėjui nebūtina net liesti bitcoin, norint juos priimti, todėl jokie bitcoin vertės svyravimai pardavėjui neturi absoliučiai jokios įtakos. Be to, pardavėjas yra 100% saugus nuo chargeback'ų.

  16. Turiu beda, paypalas automatiskai man parinko valiuta eurus ir dabar kadangi as prekiauju per ebay man numinusuoja ne tik kad as pardaviau prekes bet dar ir uz konvertavima valiutos paima po gera procenta, kaip sakykite ta valiuta pasikeisti???

    Kiekvieną dieną - po naują PayPal bėdą :D

     

    Pakeisti valiutą, gali prisijungęs į savo PayPal account'ą, ir nuėjęs "Merchant services" > "Manage money" > "Manage currencies".

  17. BitCoin dar nebandžiau, nes nebuvo reikalo. Tik va įdomu kaip aš tuos pinigus gaučiau vien turėdamas interneto ryšį. Ar tuos pinigus galima kažkur išsigryninti? Ar juos tik kažkur panaudoti galima.

    "Išsigryninti" čia netinkamas žodis (būtų tas pats, kaip klausti "kur galiu išsigryninti eurus?"). Galima panaudoti, galima vienoje iš daugelio keityklų išsikeisti į kitas valiutas (eurus, dolerius ir t.t.).

     

    PayPal yra tik mokėjimų sistema, bet ne valiuta, nes PayPal naudoja valstybines valiutas (eurus, dolerius...).

     

    Bitcoin yra kartu ir mokėjimų sistema, ir valiuta. Egzistuoja nemažai valiutų keityklų, kuriose bitcoin valiutą (BTC) gali išsikeisti į kitas valiutas - dolerius(USD), eurus (EUR) ir t.t.

  18. Lietuvos sąraše nėra, kodėl, turbūt nereikia aiškinti.

    Tai čia todėl, kad visi lietuviai, PayPal nuomone, nusikaltėliai/scamer'iai?

     

    Vien per šią savaitę, vien šiame forume, buvo sukurta krūva temų, kur žmonės turi problemų su PayPal. Vienam "nežmoniskus komisinius" nuskaičiavo, kitam sąskaitą užblokavo, trečiam sąskaitą užlimitavo, ketvirtam krūvą dokumentų prašo atsiųsti, penktam neleidžia pinigų išsiimti... (o dabar dar spjovė visiems į lietuviams į veidą, su tokia savo politika).

     

    Kodėl vis dar atsiranda norinčių naudotis PayPal, kai yra alternatyva, kur nei vienos iš šių problemų tiesiog negali iškilti? Žinoma, kalbu apie bitcoin, ir kitas kriptografines valiutas. Naudojant bitcoin, net teoriškai neįmanomi kažkokie limitai, draudimai, blokavimai, pinigų įšaldymas, dokumentų siuntimai... Be to, naudojant bitcoin, neįmanomi chargeback'ai, vadinasi, neįmanomas ir sukčiavimas, net teoriškai.

     

    Prieinamumas? Naudojant PayPal, pinigų gavėjas turi turėti tik el.pašto adresą, tačiau norėdamas panaudoti gautus pinigus, jis turės užsiregistruoti PayPal, o PayPal neleidžia registruotis žmonėms iš daugiau nei 60 valstybių. Naudojant bitcoin, pinigų gavėjui nereikia turėti net el.pašto adreso, tik interneto ryšį, ir nereikės niekur registruotis, norint panaudoti gautus pinigus. Kadangi nėra jokių registracijų, vadinasi pinigus gali gauti bet kas, nesvarbu, kokioje valstybėje jis gyvena.

     

    Ar kas nors gali pasakyti bent vieną PayPal pranašumą prieš bitcoin? Jei vienintelis "pranašumas" yra tai, kad PayPal šiuo metu yra labiau paplitęs, tuomet ateityje PayPal laukia bankrotas...

  19. Su jokiais bitcoin ar litecoin čia nėra NIEKO BENDRO.

     

    1. Esminis skirtumas - čia, tu savo kompiuterio resursus atiduodi KAŽKAM, t.y. kažkokiai korporacijai.

     

    Minindamas bitcoin, savo resursų tu neatiduodi NIEKAM, o PATS panaudoji tuos resursus atlikti matematiniams skaičiavimams.

     

    2. Čia - reikia registruotis, už registraciją morėti pinigus, ir pateikti daug savo asmeninės informacijos.

     

    Bitcoin nereikia niekur registruotis, nes nėra kur būtų galima registruotis; ir absoliučiai jokios informacijos niekam pateikti nereikia, nes ir nėra kam ją būtų galima pateikti.

     

    3. Čia - puikus Ponzi schemos pavyzdys - norėdamas prisijungti, turi sumokėti pinigų, ir tau žada, kad uždirbsi daugiau.

     

    Bet kas pasaulyje panorėjęs gali prisijungti prie bitcoin tinklo; nieko mokėti nereikia, nes nėra kam mokėti; niekas nežada, kad uždirbsi pinigų, nes niekas ir negali to žadėti.

     

    4. Čia - closed source programa, ir niekas nežino ką ji daro tavo kompiuteryje.

     

    Bitcoin - open source, vadinasi, visi absoliučiai tiksliai žino, kaip ji veikia, ir ką ji daro.

     

    5. Čia (dar vienas piramidinės schemos požymis), už pritrauktus naujus žmones, tu gauni apmokėjimą (dėl to ir atsirado ši tema, juk pateikta nuoroda tai su referal numeriu).

     

    Bitcoin niekas už naujai pritrauktus žmones nemoka (nes nėra kas galėtų mokėti), ir netgi atvirkščiai - kuo daugiau žmonių pradeda mininti bitcoin, tuo sunkiau tai daryti jau egzistuojantiems mineriams, taigi, kiekvienas naujas pritrauktas žmogus, jau egzistuojantiems mineriams neša nuostolį, o ne pelną.

     

    Kaip jau daugelis ir minėjo, naudojant šią programą, geriausiu atveju jūsų kompiuteris taps botnet tinklo dalimi ir bus naudojamas ddos atakoms, blogiausiu atveju - bus pavogti visi jūsų slaptažodžiai, duomenys ir t.t.

  20. Džiugu, kad į btc žiūri ne kaip į (lengvą) uždarbį, o kaip į finansinės sistemos alternatyvą.

     

    Perkantys ar galvojantys pirkti ASIC įrenginius. Toks klausimas - ar ne geriau nusipirkti daug USB erupterių, USB hubus, nei vieną brangų įrenginį, ir dar laukti, kol atsiųs, jei iš vis atsiųs.

    USB erupteris, kaip jau pats parašei, minina maždaug 300 MH/s, t.y. 0.3 GH/s greičiu. Panašiu greičiu minintų ne naujausios laidos laptopas.

     

    ASIC mineriai pasiekia 100 GH/s ir didesnį greitį.

     

    Manau, geriau vienas įrenginys, nei 300 įrenginių :)

     

    300 * 3W = 900W, tai elektros 300 erupterių suvalgys tiek pat, jei ne daugiau, kaip ir ASIC mineris. Vienintelis pliusas, kad net ir 300 erupterių veiktų tyliau nei 1 ASIC.

     

    Pirkti ASIC pre-order - didelė rizika. Jei pirkti, tai tik iš rankų, jau egzistuojantį aparatą, o ne teorinį šansą jį kažkada gauti. Butterfly ASIC'ai vėluoja jau virš metų, o pusė firmų pardavinėjusių ASIC pre-orderius paaiškėjo kaip scam'ai.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...