Pereiti prie turinio

ronner

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  4.491
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  9
 • Atsiliepimai

  100%

ronner paskutinį kartą laimėjo Birželio 21 2019

ronner patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie ronner

 • Rangas
  Forumo senbuvis
 • Gimimo data 1990-07-14

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Rokas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Ignalinos raj.
 • Pomėgiai
  Kelionės, IT, SEO

Paskutiniai lankytojai

5.358 profilio peržiūros
 1. Vienas pažįstamas reklamuojasi (reklamos gamybos sritis) - rezultatais yra patenkintas. Jo žodžiais - brangu, bet atsipirko su kaupu.
 2. Kadangi realiai nebeteikiu tokios paslaugos, pasidarė neaktualu turėti svetainę SEO-Straipsnis.lt Puslapis buvo paleistas generuoti SEO tekstų / straipsnių užsakymams, buvo planuota automatizuoti užsakymo procesą, bet pakako ir esamo varianto. Pats puslapis aktualus buvo keletą mėnesių ir per juos atvedė kelis klientus, kurie bendrai atnešė kelių šimtų eurų pajamas. Poros klientų atsisakyta. Parduodu tiek su visa svetaine, tiek ir atskirai domeną - kaina ta pati = 500 €. Tik sveiko proto derybos. Nepatinka kaina - pilna laisvų domenų po 10 eurų ir galit kurtis patys, komentarų nereik.
 3. Jo tėvai ir jis pats dabar yra susiję su nekilnojamu turtu. Tas susijimas realiai turbūt tėra kelių sklypų turėjimas. Manau, tėvas turi investicijų ir kokiuose nors versluose, nes ne ta kategorija, kuri sėdėtų ir nieko nedarytų, ypač kai mato kaip gražiai vaikas pinigus leidžia. Išparduotos, kiek suprantu, įmonei priklaususios detalės / įranga / rigai. Bet kad imtų vėl kast, abejoju. Tuo labiau, patalpos, elektra - visur skolos. Geriausiu atveju žmonės atgaus rigus, už kuriuos sumokėjo, bet jų vertė toli gražu nebe tokia, kiek jie susimokėjo.
 4. Turizmas paklausu - turistų iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos Vilniuje, Kaune ir kurortinėse vietose apstu. Absoliuti dauguma jų ieško gidų rusų kalba. Žinoma, tam būtinas gido pažymėjimas. Puiki proga nuo rudens pradėti kursus ir kitam turizmo sezonui turėti :) Atviros durys daugelyje agentūrų, galimybė dirbti individualiai - kaip tik patinka. Tačiau neišvengiamai būtinas gido pažymėjimas, kitu atveju gresia nemenka bauda. Su menu kiek sunkiau, kadangi tai nėra pelninga / paklausu. Iki tam tikro lygio. Galima bendradarbiauti su menininkais padedant jiems organizuojantis parodas Rusijoje,
 5. Rusų kalbos reikia daugybėje didesnių įmonių, tačiau ir mokančių gerai kalbą netrūksta (ypač žodžiu, rašančių gerai yra kur kas mažiau). Bet kuri įmonė, kuri vykdo veiklą Rusijoje ar bet kurioje kitoje šalyje, buvusioje sovietų sąjungos sudėtyje, dažnai ieško rusakalbių vadybininkų. Tokios kompanijos kaip booking, microsoft reguliariai ieško įvairiomis kalbomis kalbančių pagalbos specialistų, ne kartą savo sraute mačiau ir skelbimų kalbantiems rusiškai. Labai daug kas priklauso nuo to, ką gali daryti. Mokėti gerai kalbėti, rašyti yra viena, tačiau kur tas žinias gali pritaikyti. Galų gale,
 6. Jie draudžia sudaryti ribotas sąlygas proteguojant vieną gamintoją ir t.t., o kai kurios jų sistemos veikia tik su IE. Ir ne šiaip, bet su labai senomis versijomis, tad net Edge open in IE nebeveikia :)
 7. Skaitau kokį penktą kartą ir galvoju kaip čia visgi iš tiesų yra, nes galima suprast dvejopai. Kad skambino pirkimo organizatorius arba kad skambino tiekėjas. Jei tiekėjas, dalyvaujantis konkurse - jokio kriminalo, jis tiesiog ieško subrangovų ir tai yra normalu. Tada derinamos sąlygos, rašomos preliminarios bendradarbiavimo, subrangos sutartys. Jei visgi skambino pirkimą vykdančios įmonės atstovai (pirkėjai) tada jau kriminalas :)
 8. Manau, reikėtų įsiskaityti. Kiek aš suprantu, jam skambino pirkimo organizatorius (iš įmonės, kuri perka paslaugą), o jį įtraukė vienas iš konkurso dalyvių (potencialus tiekėjas), kaip subrangovą be jo žinios. Pirkėjas bando aiškintis ar viskas tikrai taip kaip nurodyta, ar atitinka tiekėjai kvalifikacinius reikalavimus ir bando pasitikslinti su subrangovais. O subrangovas (arba subtiekėjas), šiuo atveju antler, pasirodo nieko nežino.
 9. Reiškia, protingai organizuojamas pirkimas, jei skambino. Arba tiesiog pasiūlymą pateikė tas, kuris neturėjo pateikti :) Pats dirbu su viešaisiais pirkimais, tai iš tiesų iš tiekėjų pusės būna visokių įdomių "dovanėlių", bet kad įtrauktų subrangovą, kuris apie tai nieko nežino - to dar neteko matyt.
 10. Konkurso detalės turėtų būti viešai skelbiamos. https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/ O iš kur sužinojai tokį faktą, kad esi įtrauktas kaip subrangovas?
 11. Viešųjų pirkimų tarnyba šituos reikalus prižiūri. Už tokius įtraukimus gresia labai nemenki nemalonumui ir labai daug patikrinimų :)
 12. Tie, kas turi n+k domenų ir kokį vieną ar du hostingo planus tai tiem dabar gerai - premiją gali naudoti ir domenams apmokėti. Kas turi 1 planą ir 1 domeną tas retai kada į tą premiją ir žiūrėjo anksčiau - susimoki kaip būtinąsias išlaidas ir nesuki sau galvos.
×
×
 • Sukurti naują...