Pereiti prie turinio

limbkinas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  461
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie limbkinas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

2.127 profilio peržiūros
 1. Na galbūt yra kokie servisai, kurie tai galėtų atlikti.
 2. Sveiki, Atsirado poreikis, kad tam tikru laikotarpiu (telefonas gali būti išjungtas/įjungtas) reikia visiems bandantiems susisiekti skambinant/rašant SMS būtų įjungtas atsakiklis, kuris siųstu SMS skambinančiajam su nurodytu tekstu. Bandžiau google'inti, tačiau pastangos be rezultatų. Gal kas esate susidūrę su tokiu variantu? Ryšio tiekėjai, kaip supratau iš atsakymų - pasiūlymų neturi.
 3. Jo, buvau suradęs, bet paskutinį kartą prisijungęs rugpjūtį. Kaip ir paliktas kliento atsiliepimas tinklalapyje. Aišku, dar nežinia kiek tikri tie atsiliepimai...
 4. Sveiki, Noriu parduoti telefoną ir radau, jog nupirksim.lt juos superka. Tačiau abejones kelia jų patikimumas, dėl adresų neatitikimo ir išjungto kontaktinio telefono. Gal kam teko naudotis ir gali patvirtinti, jog patikimi šie supirkėjai?
 5. Daugiau nuomonių? Galbūt yra koks self hosted įrankis, kuriuo galima patikimai naudotis?
 6. Sveiki, Iškilo poreikis stebėti tinklalapio pozicijas, pagal raktažodžius. Kaip jūs tai darote .LT rinkoje? Galbūt yra koks free/non-free įrankis, kuris daro tai? Esminė informacija, reikalinga iš šio įrankio: pozicija, pozicionuojamas url, pokytis lyginant su praeita ataskaita. Taip pat būtų smagu palyginti ir konkurentą/-us.
 7. Na pasireikšiu ir pasakysiu trumpai. Prieš maždaug 4-5 metus perėjau visas procedūras legalizavimui. Apie legalų internetinių filmų projektą iš praktikos: 1. Visi, absoliučiai visi filmai eina pagal seką. Nepraėję žemiau pateiktos sekos filmai negali patekti į sekantį etapą, todėl pasekoje filmus galima gauti transliavimui internetu mažiausiai metų senumo ir tai vargu ar gausi tokius naujus filmus.: Kino teatrai DVD įrašai Televizinės premjeros Visa kita 2. Su kiekviena kino studija turėsi pasirašyti atskirus kontraktus. Mažiausia kontrakto kaina metams ~70 tūkst. eurų. Skaičiavausi, jo
 8. 5, nepastebėjau prieš tai buvusio statymo
 9. Dėkui už atsakymą, tačiau fortumo.com neteikia makro mokėjimų paslaugos.
 10. Sveiki, forumiečiai, noriu Jūsų pasiteirauti ar yra koks mokejimai.lt analogas Anglijoje, Jungtinėse Valstijose? Reikia ne tik mobiliųjų, tačiau ir bankinių pavedimų. Lauksiu atsakymų.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...