Pereiti prie turinio

Lukas0300

Nariai
  • Pranešimai

    206
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Lukas0300 Pranešimai

  1. :D Labiausiai man patinka Jūsų, etatiniai visažiniai (heiteriai), palaikymas vienas kitam.

    Ai ir dar, kad kurstot temą, ačiū, mldc!

     

    Liūdna, kai supliekiat ir save apgaunat, kad esat teisūs. Pradžioje bandot klijuoti vienas etiketes, po to bandot auklėt dėl kitų dalykų ir taip toliau.

     

    Kad jaustumėte didesnę atsakomybę, atsakau kiekvienam asmeniškai (gaila, kad ne iš savo tikrų vardų darot cirką):

     

    Mantai, ko konkrečiai tdk nesuprato? Ir ar tikrai taip jau nesupranti ir tavo klausimas "kas iš to, jog tau parašė chatbotas, kurį naudoja dauguma verslų?" nuoširdus? Jeigu taip, tai atsiprašau ir primenu, kad tiek tekste, tiek komentaruose gali paskaityti ko nesupranti/nerandi.

     

    Mynde, sveikinu, ir gerų minčių dėlioji ir tuo pačiu pro šoną mąstai. Kur pro šoną? Taip drąsiai teigdamas, kad aš taip elgiuosi kažkokias žvaigždutes kopijuodamas, tokiu įsivaizduodamas.

    Paaiškinu savus motyvus šioje vietoje: forume vyrauja išsipūtusio susireikšminimo ir EGO despotų (yra ir kitų iškreiptų motyvų), kurie turi įprotį ieškoti ką paneigti, prie ko prikibti. Atsakyk pats sau į klausimą - kiek tokie geba būti atviri ir imlūs informacijai? Galiu N nuorodų numest kur žmonės rodė iniciatyvas ir dalinosi vertinga informacija, bet minėtieji išdžiovino jų entuziazmą. Galiu ir N pavyzdžių parodyt, kuriuose yra konstruktyvi kritiką (kurią aš įsileidžiu).

    Ir galui, vadovaujuosi Sokrato patarimu, kad žmogui paaiškini kartą logiškai ir jeigu jis nesupranta, vadinasi jam ne laikas ir verta pataupyt save. Vieni nori suprast, kiti ne.

    Atsakant į tavo deklaraciją apie silpną tekstą, tai tik tavo subjektyvi nuomonė. Ir ji tėra mažuma (kartu su kitų kelių komentatorių). Jeigu išvis kalbi labiau apie tekstą nei apie vertę, tai atsiprašau. Nesu kalbininkas ir tokiu nesistengiu būti.

     

    tdk, klausei ar nėra mano indėlio į negatyvumą. Jis yra ir jis sąmoningas. :) Tiek kad suktųsi tema, tiek kad prieš menkinant pagalvotumėt, tiek kad viešai iš savęs šaipytumėtės. ;) Kas tau sakė, kad aš noriu diskutuoti tik apie chatbot'us? Jeigu dar nesupranti apie ką aš, atsakau tau tuo pačiu - heiteriams (tie, kurie nori kažko kito nei suprast/atrast) išvis niekas nesiruošė aiškint, o diskusiją teigiama linkme galėjo pakreipt ir pirmasis komentatorius prilaikydamas norą bandydamams klijuoti "TEN NIEKAM NIEKO VERTINGO NĖRA".

    Dabar gal jau aiškiau? :)))

     

    Nu ką, ir Lukutis:

    Lukuti, mažuti, nenori neskaityk buvo rašyta tik vėliau ir tik tam, kuris baisiausią nepasitenkinimą reiškė.

    Taip, sukūriau clickbaitin'ę antraštę, ir ką, pavydu?

    Apie chatbot'us ir diskusijos naratyvą išsiplėčiau ankščiau, o dabar gali eit dėliot pliusiukų savo kentam. ;)

     

    Tarp kitko, visi, etatiniai, eisit į trolių rinkinuką. :)))

     

    Gerbiu už ilgą ir išsamų postą. :D

    Patariu paskaityk ką pats parašei...

    Tiesiog juokas ima. :DDD

    Jeigu žmonės nesutinka su tavo nuomonę tai jie jau yra kažkokie heiteriai... :D

    Toks jausmas jog apsiverkęs sėdi dėl to ,kad dauguma parašė postus kurie neatitiko tavo lūkesčių, ir tavo pasaulėžiūros atrodo jog iš savęs čia statai kažkokį geniju, ir tie kurie tau prieštarauja ar duoda kokios kritikos yra kažkokie blogi dėdės... Taigi kiek žmonių tiek nuomonių.

  2. tdk, tu nebeblūdink.

     

    Aiškiai buvo pasakyta ir tokiam kaip tu dar kartą pakartosiu - "nenori neskaityk" ir "atsuku pirštą" buvo ir bus tik tokiems kaip tu. Tokiems, kurie daugiau ieško prie ko prikibt nei gilinasi į informaciją.

     

    Žmogus teisingai sako, kad forume vyrauja negatyvi tendencija, o tu ką nori tą matai ir ties tuo su tavim baigta.

     

    Tipo sukuriai temą su clickbaitiniu užrašu, ir dar parašei tokią nesamonę, "nenori neskaityk" ir "atsuku pirštą". Taigi visi esame forumo dalyviai, temoje iš vis net nepaminėjai apie chat botą.. Tipo iš vis. Šio temos sukurimas neturi jokios vertės forumo dalyviams, realiai tik tau turi naudą, nes iš forumo ateina lankytojai pas tave. Galėjai bent aprašyti ,kas bus tavo poste. Nes tarkim nuėjęs į tavo puslapį iš tikrūjų maniau ,kad tau bus parašęs netgi pats Gary Vaynerchuk. Bet nūėjus pamatai, kad tau parašė tik chatbotas. Tai toks nusivylimas iškart.. :DD Tai okey. Gal visi pradedam kurti temas, kurios nukreips į mūsų asmeninius puslapius ir parašom temoje tik tiek, kad heiteriai *uck off.. Ir kaip gerai kažkas minėjo, gavosi tokia nesamonė, ne diskutuojama kaip vat išnaudoti tuos chatbotus. O visi rašom tik apie tai ,kokia gera autoriaus tema(arba bloga) arba kokie blogi forumo nariai..

  3. Mielieji,

    nuo kitų metų balandžio pirmos dienos (tai nėra pokštas), pagal priimtą įstatymą, interneto tiekėjai turės teisę blokuoti mūsų tinklapio adresą, jei turinio savininkai kreipsis dėl pažeidžiamos nuosavybės teisės.

     

    Primename, kad Seimas priėmė Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pataisas, įpareigojančias interneto tiekėjus blokuoti neteisėtai kūrinius platinančias svetaines.

     

    Įstatymo pakeitimai įsigalios 2019 m. balandžio 1 dieną.

     

    Balandžio pirmos pokštas bus. :D

  4. Ten buvo tavo logika. Konteinery gali irgi rast to pačio maisto, tik jau išmesto. Bet juk nemokamai. Siųsdamasis nemokamai softą irgi nežinai ką gausi, gali sėkmingai parsisiųsti trojanų, virusų ir kitokio šlamšto.

    O dabar jau keiti savo poziciją ir nebekalbi apie appsus normaliom kainom. Prieš tai kalbėjai apie visiškai viską, ir tau net appso už dolerį pirkimas yra nesuprantama, kai tai gali gaut nemokamai.

    Žaidimų kūrėjai neuždirba nei iš reklamos, nei iš pardavimų appse. Aš nekalbu apie MMORPG ir pan., kalbu apie paprastus, normalius žaidimus. Ar tą patį paprastą software, kuriame nėra reklamos ir in-app purchase. Ir dar kartą pasikartosiu, viską perka ne tik tie, kurie ieškot nemoka. Aš jau įpratau visad pirkti, jei tik galimybės tai leidžia.

     

    Tai šaunu, kad tavo galimybės leidžia :thumbsup:

    Kai visiems kitiems irgi galimybės leis įsigyti genuine produktus, tai ir nebebus piratavimo.

  5. Jei neklystu, tu lyg ir sieji gyvenimą su programavimu? (O gal ir maišau...) Tai įsivaizduok, sukuri kažkokią programą, prie kurios dirbai tarkim 2 metus, įdėjai savo darbą kasdien ir visi ją siunčiasi nelegaliai, o tu gauni gal vos 30% pajamų, kai galėtum gauti 100%, jei žmonės ją pirktų. Tada lygiai taip pat piktintumeis.

     

    Suprantu tai. Bet yra toks dalykas, jog jei tarkim ir neišeitų atsisiūsti vieno ar kito dalyko, tai nereiškia jog naudotojas pirktų tavo produktą.

    Jis rastu galbūt nemokamą prastesnę alternatyvą.

    Taigi uždirba ne vien iš produkto pardavimų.

     

    O šiaip, piratauti ir tuo didžiuotis, tai nežinau, gan žema. Visi iš čia yra kažką piratavę, kas jiems yra per didelė kaina, bet tarkim pagailėt kad ir to pačio euro ar 5 už žaidimą/programą, kurios nori ar reikia, tai nežinau. Aš nepagailiu, nusiperku ir gyvenu ramiai.

    O appsus perka ne tik tie, kurie nemoka ieškot. Perka ir tie, kurie mąsto ir supranta, kad jeigu niekas jo nepirks, tai niekas ir nebekurs toliau. Ir šiaip, kai kaina įkandama, nematau priežasties nenusipirkt. Kodėl perki maistą parduotuvėje? Juk galima susirast konteinery, bus nemokamai. Perka tik tie, kurie nemoka ieškot konteineriuose. Ar ne tavo logika? :)

     

    Aš nesakau ,kad reikia tuom didžiuotis.

    Kiek pačiam teko susidurti, tai iš apsų labiau udžirba per reklamas, arba pardavimus pačiame apps'e.

    Tai manau kūrėjai uždirba bet kokiu atvėju.

    Na nebent neteikia daugiau jokių paslaugų ir uždirba vien tik iš parduoto apps'o.

     

    Dabar biški tokį irgi čia išovei. :DD Iš konteinerio jei imsi maistą tei nebus kažkokią vagystė. xD Bet gausi ne tą maistą kurį norėjai. :DD O parsisiusdamas skaitmeninius variantus gauni beveik tą pati (išskyrus atvėjus kai appsui reikia interneto).

     

    Na čia tavo logika, jei ieškai daiktų / maisto konteineryje tai ok.

     

    Ką rašiau anksčiau, norėjau pasakyt, kad ne visi yra turtingi, įsigyti vieną ar kitą dalyką. Na ok. Nekalbėkim apie appsus ten po doleri. :D bet kai čia iš forumiečio pasako ,kad px tas 100 euru kas čia tėra. Kai kitam tai trečdalis mėnesinės algos. :D

     

    P.S. Jei randi daiktą gatvėje, tu jį privalai grąžinti. Privalai nunešt į policiją ar kažkaip pats surasti savininką, o savininkas privalo 5 ar 10% daikto vertės sumokėti tau už tai. Jeigu negrąžini ir neperduodi policijai, tu tą daiktą pavogi ir tau gali pripaišyti nusikaltimą. :)

     

    Na joa dėl šito biški persistengiau. :D

  6. Pats sakei kad zmogus darys tai kas reikalauja maziausiai pastangu, tai kodel rades tau tinkanti appsa uz 0,99 zmogus eis daryt rinkos analize ir ieskot alternatyvu vietoje to, kad tiesiog nusipirktu ir naudotu.

    Na galbūt sutinku. :D Bet čia irgi priklauso. Tarkim jei nesi niekada pirkęs iš google pay. Tai turėsi pridėti apmokėjimo būdą ir panašiai. O visą tai apsunkina viska, žmogus pradės galvoti ai čia dar tą ar aną turiu daryti. :)

    Tarkim iš mano pažįstamų žmonių kokia 90% ieškoti alternatyvos/ panašaus apps'o. :)

     

     

    Reikia sukurti normalia infrastruktura, naudojimo salygas ir kainodara, tuomet problema bus ispresta. Pavyzdys.: anksciau minetas google play store ar amazon knygynas. Aisku, kad ta pati turini gali tarti torrent saituose, bet nu neapsimoka vargintis, nes tokia media platformose parduodama taip pigiai, kad net nesinori vargintis ir eiti ieskoti crackintu variantu. O ir sazines balsas snibzda, tipo eisiu vogt knygos, jei galiu Amazon 0.99usd sumoket? p.d. abiejose puslapiuose uztenka viena karta ivesti kreditines korteles duomenis.

     

    Esmė gal nėra pačiose kainose, sakyčiau esmė ,žmogaus pajamos. Jei jos absurdiškos? Tai vistiek tas žmogus sieks sutaupyti kiek įmanoma daugiau. Tai labiau sakyčiau jei algos būtų vakarietiškos tai ir nebūtų to pirtavimo tiek.

     

     

    O gal zuikiu irgi vazineji? Nu neverta vargintis del tu keliu centu + sugaistas laikas + nerami sazine.

    Na turiu studento pažymėjimą, tai visgi nevažinėju zuikiu. :D

    Turiu grupiokų kurie nusiperka mticket, ir jį kažkaip aktyvuoja tik tada, kada tikrina kontrolė. Kažką taip sakė jie man. :D Tai čia irgi žmonės jei gali taupyt tai taupo.

     

    Mokeciau, jei butu sukurta patogi terpe papigiai ir greitai parsisiusti muzika. Kartais po koncerto nueinu i grojusios grupes tinklalapi, idant parsisiusti muzika, daznai ten tik demo ir pasiulymas pirkti albuma uz 4.99eur. Nu blem, biiiiski brangoka, nuleiskit kaina - daug dazniau pirksiu.

     

    Windows sistema anksciau buvo ziauriai uzlauzusi kainas, niekas nepirko. Tada nuleido iki padorios ribos ir dabar ziu visi legalizuojasi. Nes nu supranti, jog px tas 100EUR, svarbiau yra naktinis miegas. Paprastas Jonas pirktu, tik reikia kainos proto ribose.

    5Eur ne px. Bet 100 euru px. Nu joa... :D

     

    Ta prasme netikiu, jog nei vienas esantis šiame forume nėra kažko nelegaliai atsisiuntęs.

    Ir ta prasme tu kalbėjai apie kažkokią sąžinę, kad tipo kažką tokio padarius(atsisiuntęs filmą, muziką ar softą kokį) turi neramiai jaustis.. :D

     

    Na kažkaip nesijaučiu, negraužia sąžinės tokie dalykai.

     

    Daugelis sako, jog piracy = stealing.

    Bet nežinau aš čia labi:DDD Tai taip ir renki tuos postus? :D Tipo visiškai ne įtema rašai visur? Ir didini tą postų skaičių?

    Man tavęs gaila labiau. :Dau prilyginčiau, jog eitum gatvę ir rastum kokį daiktą ar piniginę. Galėtum pabandyti grąžinti savininkui arba pasilikti sau.. :D

     

    Internete tai irgi torentuose ar kur kitur.

    Kažkas nucrackina softą, ripina muziką/ filmus. Tai realiai jie pavogia iš autoriaus galimybę gauti papildomų pajamų, aš net nekaltinčiau to žmogaus kuris siunčias.

    Jei nerastu, piratintu versiju, tai tada žmogus GAL ir nusipirktų tą Intelektinį turinį.

     

     

    Man tavęs gaila.

     

    Vietoi to ,kad parašytum ką į temą, pasirinkai parašyti ne į temą.

    Tema ne apie manę, o apie "Lietuvos kūrėjai džiaugiasi pergale prieš interneto vagis".

    Man tavęs gaila, jog renki postu skaičių, tokius postus rašydamas, kurie visiškai neturi jokios įtakos diskusijai. Jei kaip sakai Tau manęs gaila, tai Tau nebūtina cituoti mano postą, ir bandyti ižiebti čia kažkokią off-topic diskusiją.

  7. Mano nuomone, bene vienas is efektyviausiu budu kovoti su piratavimu yra per kainas. Kol muzikos albumas ar filmas kainuos 4.99EUR, tol chebra juos bandys gauti nemokamai. Padarytu uz albuma 0.49EUR - net bomzai nerizikuotu prisigaudyt virusu ieskodami torrento saltinio. Cia ne morales klausimas, o babkiu neturejimo.

     

    Klysti, žmogus darys tą, ką jam yra lengviau padaryti?

    Tai klausimas ką lengviau padaryti?

    Randi patinkančią dainą, tada turi ieškoti iškur ją parsisiusti, tada prisijungti prie banko ar vesti korteles duomenis, kas žmogų vargina. (Neišsigalvoju, šitą kaip tik skaičiau knygoje, kad žmogus vengia daryti to kam reikia daugiau pastengų). Tai klausimas ką lengviau padaryti nusipirkti dainą internetu? Ar nueiti i google parašyti dainos pavadinimą ir dar prie to pavadinimo parašyti download...

     

    p.s - bomzai neturi nei kompiuterio nei interneto, tai taip ,kad argumentas = 0.

    p.s.s Jei nebuciau studentas ir tureciau pinigu vistiek turbut siusciaus is interneto. Pinigai uzdirbami sunkiai tai kam moketi uz tai ka galima gauti nemokamai?

     

    dar dalykas toks, kad tarkim jei ir neitu parsisiusti filmu, ar muzikos, zmones net nepirktu.

    tarkim kai gali siusti bet ka. Siuntiesi visokio sudo, kurio veliau net nenaudoji, ar neklausai.

     

    Ir klausimas tau, tai tu visus filmus / dainas perki?

    Nieko nelegaliai nesisiunti is interneto?

     

     

    Paollo, as kalbu tik apie skaitmena. Kaip ir zaidimai Google Play store uz 0.99eur ir tuomet pardavimu ju keli simtai tukst, net indai negalvoja apie crackinima.

     

    Su apps'ais irgi panasiai. Perka turbut tie kurie nemoka ieskoti, nes tarkim vienam apsui buna daugelis kitu alternatyvu.

    Na retu atveju galbut ir perka kas, kai apsas unikalus, ir neimanoma rasti alternatyvos. :)

  8. Sveiki, esu facebook grupeje: FBA Lietuva, sia tema kuriu su intencija paslapukauti, pasnipineti, paviesinti kas kuo prekiauja amazon. Pastebejau FBA Lietuva toki viena bica kuris ten reiskiasi kaip septynzenkliu apyvartu savininku Zydrunas Stankevicius, jis ten duoda patarimus kaip ka daryti nu tipo kaucina, gal kas zino kuo jis ten prekiauja amazone? lol klausiu ne ispavydo, o siaip del konkurencijos ir smalsumo. O gal kas nori susiburti i vieninga vieni ir sukurti konkurencija jam ar kitiems... Zinau, kad skamba ziauriai pathetic sis postas, bet manau it does make sense.

    Kazin ka pasieksi jei tik ir kopijuosi kitus.. :D

  9. https://www.ifixyouri.com/blog/do-you-need-iphone-digitizer-replacement/ panašu į tavo bėdą,

    man buvo irgi panašiai. Jeigu telefonas buvo ardytas, tai pabandyk per dėt ekraną iš naujo. Gal padės, man kažkaip buvo padėję :D bet kai krito telefonas ant ekrano tai nebepaejo taip sutvarkyt, atrodo viskas ok, spaudosi ir panašiai. Bet spaudi ant 9 pasispaudzia koks 3. :D Tai tiesiog pakeiciau ekrana. P.S ekrana nėra sunku pakeisti, ir nekainuoja jis daug.

     

    https://www.ebay.co.uk/itm/For-iPhone-5s-Full-LCD-Screen-Replacement-Assembly-with-Camera-Home-Button-Black/223143659666?hash=item33f4660892:rk:1:pf:0

  10. Pirma turi nuspręsti kuria linkme norėsi eiti - Front - End (Client Side) ar Back - End (Server Side). Na galbūt nori mokytis abie jų. Kad ir ką nusprestum mokytis. Patarčiau nuo udemy.Praeik koki viena kursa pasirinkta programavimo kalba. Ir turesi gera žinių bagažą. Toliau kurk projektus. Domėkis IT naujienom. Torentuose gali rasti daug kursų, nors ir tai ten viskas po 12doleriu +-. Bet vat, geriausia ką gali pradėti daryti, tai susigalvok ką norėtum sukurti, kokį nors projektą. Ir jį kurk. Taip bus daug idomiau. :)

  11. Informacinių sistemų inžinerija visuomet priklausė Elektronikos fakultetui, net prie studijų programos informacijos parašyta, kad Elektronikos fakultetas. Baigt įmanoma, pirmi metai grynai mokykliniai dalykai, matematika, fizika, C ir C++ programavimas, Checmija. Iš specialybinių bus tik įvadas, gal dar kažkiek kompiuterinė grafika, laboratoriniai ten su autocad'u ir tie nelabai sunkūs, perpratus kaip viskas veikia tai 3D modelius ir visokius pjūvius galima padaryt per 30-40min. Taip pat bus teorinė elektrotechnika bet dėstytoja gera tai išaiškina normaliai. Dar prikišta visokių filosofijų ir kitų bendrų dalykų. Vieną dieną į savaitę teks važiuot į saulėtekį, nes fizikos ir chemijos laborai ten vyksta. (Baraką rekomenduočiau imt LEU Švitrigailos gatvėj, nes nuo antro kurso viskas bus tik EF, tad sumažėja laikas važinėti į paskaitas). Antram kurse dar vieną semestrą bus matematika (iš viso 3 semestrai) o po to prasidės specialybiniai dalykai susiję su programavimu, informatika ar elektronika. Bus dar bendrų dalykų kaip vadyba ar ekonomika, bet jie nelabai buvo sunkūs. Trečiam kurse gali rinktis specializaciją (nors ir skiriasi tik keli studijų dalykai, reikėtų rinktis atidžiai, nes priklausomai nuo pasirinkimo reikalaus kitokių rezultatų baigiamajam darbe. ) Kompiuterizuotos informacinės sistemos - daugiau mikrovaldikliai, programavimas, signalai, multimedijų šiek tiek yra. O elektroninio verslo technologijose daugiau su E parduotuvėm ir E paslaugom susiję. Patys pagrindiniai specialybiniai dalykai skiriasi. Po trečio kurso eina praktiką, kurią reikia susirasti pačiam. Praktikos metu reikėtų pradėt galvot jau apie baigiamajį, ką ir su kuo darysit. Temos būna siūlomos, arba galima siūlyti savo. Šiemet bakalauriniai buvo daromi grupėmis. 4 Kurse reikėjo eit iš vis dvi dienas į savaitę, o visas likęs laikas bakalaurinio kūrimui ir rašymui.

     

    Dabar iš specifinių dalykų - pirmam kurse paskaitų lankomumas privalomas, nors dėstytojai žiūri įvairiai. Vieni žymi lankomumą, kiti ne. Laboratoriniai ir pratybos yra privalomi visuose kursuose. Neatsiskaičius laboratorinių/namų darbų neprileis prie egzamino, ir tik atsiskaičius juos leis laikyti. Norint lankyt visas paskaitas ir mokytis, nerekomenduočiau dirbt, nebent remote/freelance ar kitais būdais, nes paskaitų laikas gali būti nuo 8 iki 16 ar nuo 10:20 iki 17:55, kas atima daug laiko jas lankant, ir priedo dar reikia daugumai laboratorinių pildyt įvairias ataskaitas, kurias gali tekt taisyti ar pildyti, kurios užima dar ilgiau negu laboratoriniai, ypač jeigu neaišku ko iš tavęs nori. Knygų nusipirkti galima tik saulėtekyje arba internetu leidykloje technika. Būna knygų mugė, kur atvažiuoja į fakultetą ir galima ten nusipirkti knygų jeigu reikia. Laboratorinių užduotis rekomenduoju atsispausdinti, nes taip bus patogiau ir greičiau ieškoti informacijos. Kai kuriems iš jų reikia ruoštis, nepasiruošus neleidžia atlikti laboratorinio, ir tada reikės juos atlikinėti arba kitu laiku, arba per savarankiškų studijų savaitę(jeigu viską atsiskaitęs tai lapkričio gale, balandžio pabaigoj laisva atostogų savaitė gausis), arba per sesiją.

     

    Studijos vien teorija, praktikos mažai, tad jeigu kažkas domina jau konkrečiai tai reikia domėtis savarankiškai ir taip kaupti patirtį, nes kitaip bus sunku rasti darbą ar praktiką.

     

    Norejau eiti i LEU bendrabuti. Bet man buvo pasakyta, kad ale kitu Univeru/kolegiju studentams nebenuomuos. Tai buvau apgautas? :D

  12.  

    Nuoseklus planas, dekui!

     

     

    Sveikas, tipinis blaškymosi ir ieškojimų pavyzdys. Pirmiausias patarimas ateinantis į galvą tai nuspręsti pasirinkti vieną dalyką ir prie jo apsistoti.

     

    Panašu, kad jau nusprendei nodejs ir javascriptus mokytis. Lygiai taip pat gerai būtų ir Python + Django arba PHP + vienas iš frameworkų, tarkin Laravel ar Symfony.

     

    Dabar atėjai prie antrų "spąstų". Galvoji, kad tau reikia žinias plėsti, o ne gilinti. Gali susipažinti su visom pasaulio programavimo kalbom ir frameworkais, bet netapti programuotoju, gali gerai pramokti vieną ir būti job ready.

     

    Ar jau esi ką nors parašęs su nodejs (ar bet kuria kita technologija)? Jei taip šaunu, dalinkis - hostink savo projektą, rodyk jį kitiems, rodyk jo kodą GitHube, appylink į darbus arba ieškokis klientų, kas jau tau labiau miela.

     

    Jei ne, dabar pats laikas mokytis į gylį, o ne čiupinėt vis kitą naują blizgutį apie kurį paskaitysi. Reikia imtis ir daryt kokį nors projektą. Pasitelk fantaziją, svarbu, kad rezultatas būtų viešai prieinamas ir juo galėtų naudotis visi.

     

     

     

    Šių technologijų pilnai užtenka pirmam projektui. Taip, žinoti Reactą (arba Vue) yra naudinga ir tikriausia prireiks, bet pirmai pradžiai kuo puikiausiai apseisi su jQuery.

     

    Svarbiausi dalykai kuriuos turėtų turėti tavo projektas:

     

    - Vartotojai gali prisiregistruoti ir prisijungti

    - Vartotojai gali kažkaip kurti turinį, net jei tai būtų reitingų davimas, komentarai ar žinutės kitiems vartotojams

    - Turi būti kažkur pahostintas ir viešai prieinamas. Jei bus tik tavo kompe, bus nelabai ko vertas ir neišmoksi visų hostinimo džiaugsmų

    - Geriau tegul turi mažiau funkcionalumo, bet veikia nepriekaištingai. Pradėk nuo mažo projektėlio, paskui galėsi plėsti.

     

    Bonus taškai:

     

    - Emailų siuntimas, pvz patvirtinti vartotoją, resetinti slaptažodžiui, notificationams

    - Galimybė uploadinti failus, tarkim nuotraukas

     

    Man visad labiausia patinka idėja daryti kokio nors žinomo saito kloną, tarkim Twitterio, Instagramo arba kokio skelbimų portalo. Darydamas kloną neturėsi išradinėti dviračio, turėsi labai aiškų planą ir funkcionalumo sąrašą.

     

    Twitteris tikriausia idealus pasirinkimas, padarai, kad vartotojai galėtų prisijungti ir palikti trumpą žinutę, tada padarai, kad kiti galėtų juos sekti ir matyti žinutes, tada pridedi atsakymus/komentarus. Lengva vis plėsti funkcionalumą.

     

    Dekingas!

     

    Taip ir jauciuos, atrodo daug ka zinau, ismokau, bet nieko dar "pilnai neismokau".

    Pabandysiu dabar pakurt klonu. O tada jau mokysiuos React.

  13. Sveiki,

    Noriu patarimu is programuotoju, galbut labiau is tu, kas dirba ir su front'u ir back'u.

     

    Noriu jusu paklaust, kaip teisingai pasirinkt ka mokytis ?

    Pradejau nuo php. Sukuriau keleta paprastu puslapiu, tada pradejau mokytis python. Susipazinau su django, bet pasirode labai sudetinga, kai ziuriu pamokas ir nesupranti kas vyksta... :D Tai perejau prie nodeJS. Is pradziu buvo keblu, bet per pamokas viska gerai isaiskino. Net pradejau suprasti ka dariau ant django.. Visgi MVC pattern'as ?

     

    Moke ir front'o siektiek.

    jQuery, bootstrap.

     

     

    Viskas kaip ir butu gerai. Jau kazka neblogo galeciau su buildint ant nodeJS/express/mongodb/jquery/bootstrap.

     

    Bet vat dabar pasidaro keblu. Skaitau naujienas, ziuriu vaizdo irasus youtubei, kai kalbama apie ateiti.

     

    Labai placiai naudojami react/vue/angular.

     

    Atrodo vat ismoksti vieno dalyko. Jau matai ,kad dar truksta daug ko. Ir nezinai ka reikia pasirinkt.

    Pradejau mokytis react'o.

    O tam reactui reikia dar 10 dalyku... :D

     

    vakar perskaiciau vat sita naujiena: How it feels to learn JavaScript in 2016 naujiena sena, bet grinai vat taip ir jauciuosiu. Atrodo galima padaryt paprasciau, bet skaitai jau, kad niekas taip nebedaro...

     

    Noreciau, suzinoti jusu nuomones, rekomendacijas. :)

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...