Pereiti prie turinio

Mantas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  4.278
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  18
 • Atsiliepimai

  100%

Mantas paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 20 2018

Mantas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Mantas

 • Rangas
  Forumo senbuvis
 • Gimimo data 1947-05-20

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Mantas
 • Lytis
  Vyras
 • Buvęs
  dirbu

Paskutiniai lankytojai

4.550 profilio peržiūrų
 1. Siunčia spam`ą iš [email protected] nurodo, kad kreiptis reikėtų į [email protected] per uzdarbis.lt radau, jog šis portalas priklauso jam. Prastoka karjeros pradžia, jeigu pradedama nuo spamo su savo marketingo paslaugų pasiūlymais ?
 2. Gavau šiandien šio nario subme.lt reklamos spaminį laišką į savo asmeninę el. pašto dėžutę (spam folderį), visiems rekomenduoju parašyti skundą į ada.lt kas gavo be sutikimo šį šlamštą. Spėjimas: žmogus naudojasi citybee database leaku (ne aš vienas gavau laišką) ?
 3. Sveiki, norėčiau pasiteirauti, jeigu AŠ: esu vienintelis MB steigėjas ir 100% savininkas esu šios MB direktorius esu dirbantis kitoje įmonėje pilnu etatu, kuri už mane sumoka PSD ir kitus mokesčius Ar susimokant sau atlyginimą turėsiu susimokėti tik kaip vadovas GPM 15% ir daugiau nieko man, ar įmonei nereikės mokėti? Pvz: įmonė perveda man, kaip vadovui 1000 EUR, aš susimoku gavęs šiuos pinigus mokesčių deklaravimo metu 15% GPM ir viskas? Nei įmonė, nei aš neturiu mokėti PSD, ar kitų mokesčių? Ačiū
 4. Labai aktualus atnaujinimas, ypač, kai N26 banke nebegali lietuviai susikurti sąskaitų, tai pirmasis punktas iš tavo sąrašo daugeliui atkrenta ir lieka luminor kaip geriausias pasirinkimas :)
 5. Sveikas, Microsoft gali claim`inti šį domeną ir teisiniu būdu jį atgauti iš tavęs :) todėl mano nuomone jis nėra vertas pinigų, nes betkurią akimirką gali jį prarasti, o pats siūlyti jiems iš tavęs pirkti šio domeno negali.
 6. Nebepraeis jau tie dalykai apie "nelaikau tų failų serveryje". Tu padedi platinti/suteiki prieiga, nesvarbu, jog tie failai yra laikomi kituose serveriuose. P.S. jeigu forumo moderatoriai nuspręs nubausti mane už fleimą, tik noriu pabrėžti, jog šis žmogus užsiima nusikalstama veika, kurią aš pakomentavau.
 7. sėdi su lietuvišku domenu ir piratiniu turiniu, kaip galvoji, kada žmogui uždarys šį puslapį iš tavęs jį nusipirkus, ar tai nėra realu?
 8. Na aš manau, jog ne esmė tie atsiliepimai. Atsiliepimai buvo pateikti tik tam, jog patvirtintų, jog jis pardavinėjo tuos papildus. Normalu, jog pardavus tūkstančius prekių kažkiek siuntinių pasimes, ar užstrigs pašte. Aš asmeniškai manau, jog jo FB posto esmė buvo parodyti, jog ant sėkmės bičas išvažiavo su tais neveikiančiais liekninančiais papildais ir tada nusprendė kitus mokyti verslo, o delfi.lt jį lygina su FB išradėju Marku Zuckerbergu :D Betkokiu atveju, Benediktas yra veiklus ir tikriausiai geras žmogus, bandė skirtingas nišas ir jam pasisekė.
 9. Sveikas, ką galvoji apie investavimą į ETF fondus ETF matic platformoje?
 10. Kiek pamenu jis su mergina dirba IT srityje, tikriausiai daug tenka sėdėti prie stalo ir dirbti, todėl manau, jog vaikščiodamas jis savo sveikatai tik gerą darbą daro ir to pinigais geriau neskaičiuoti :)
 11. Toyota Corolla 2003-2005 metų, surasi kažką manau už tokią sumą. Ligos: smagratis, vairo kolonėlė.
 12. Mane irgi domina kokie žaislai, kainos, kiekiai ir jų kokybė, gal galėtum parašyti į AŽ?
 13. Pagooglink apie šį žmogų, apsivogęs/prisivogęs/apgavęs daug žmonių :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...