Pereiti prie turinio

Erikas013

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    897
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    2
  • Atsiliepimai

    100%

Erikas013 Pranešimai

  1. Nežinau kodėl taip daro, bet prieš keletą metų pardavinėjau lexusą, įdėjau apie 500 eur pigiau negu pigiausias skelbimuose, skambučių - nulis, po beveik mėnesio pakėliau 2k. kainą - atvažiavo nupirko. Patiko toks bonusas prie kainos 😄 Bet aišku, čia greičiau ne taisyklė, o išimtis atsitiko.

  2. 2024-03-23 14:13, Augustinas Stas parašė:

    Laba diena, bendraminčiai,

    Įžengiu į custom rankų darbo puslapių kūrimo sritį. Taigi vienas pirmųjų projektų yra štai ši elektrinių dviračių svetainė: https://getev.eu

    Norėčiau sužinoti ką manote?

    O kas yra custom, rankų darbo puslapių kūrimas? Wordpress jau skaitosi custom?

  3. Jeigu projektą kursi sau, tai kodą rašyk nors ir lietuviškai, nesilaikant psr, solid, dry ir kitų principų, nesvarbu.

    Bet jeigu tai projektai klientams, įmonės vidinės sistemos arba tie projektai, prie kurių dirbs ir kiti programuotojai, tai pats pagalvok ar lengviau yra susipažinti kai yra naudojami standartai (nors ir primityvus) ar belekaip parašytas kodas, kuri svarbu tu supranti?

    Kodėl verta naudoti? Nes:

    Greičiau, tau nereikia galvoti kaip parašyti paprasčiausius funkcionalumus kaip pvz. routing.

    Saugiau, pvz. symfony ar laravel community yra didelis ir dažnu atvėju security issues nepasiekia releas'o, o jeigu pasiekia - būna pataisyta ir tau nereikia apie tai galvoti, o tik atnaujinti packages arba framework'o versiją.

    Naujokams prie projekto lengviau susipažinti su pačiu projektu, žino kur ieškoti modelius, servisus, repositorijų ir t.t.

    Apibendrinus, tai greičiausiai esi entry-level, max junior level, tai šitas klausimas bus atsakytas, kai padirbsi prie projektų ir suprasi jų naudą pats. Dar gali būti, kad nesi dirbęs prie vidutinio dydžio projekto arba nebandei scalinti projektų, rašant viską nuo nulio tu tiesiog užsiknisi tą patį visadą rašyti. O bijoti dėl performance šiais laikais tikrai nereikia, kodas gali būti ir tvarkingas ir greitas.

    Mano patarimas būtų, tai kas be ko naudoti framework'us, laikytis psr, dry, solid ir kitų principų, domėtis geromis praktikomis ir taip augsit gerais specialistais, nes šūdarankių pilną, vežk vežimais, bet gerų, tvarkingų - maža dalis.

  4. Jeigu nori pasitestuoti, tai imi juniorą dev'ą, iškeps greičiausiai su wp eshopą už kelis šimtus ir ištestuosi produktą. Jeigu testas sėkmingas, tada rinksiesi ne cms, o įmonę, komandą, freelancerį, kuris jau padarys gerai, bet ne už kelis šimtus.

    Testavimui neverta investuoti daug laiko į seo, optimizavimą ar labai gerą ux, padarai švariai ir patogi, su minimaliai investicijų.

    Jeigu visgi ruošiesi investuoti ir pasidaryti gerai, tai nėra labai svarbu koks cms bus, tau svarbu geri, profesionalūs ir patikimi partneriai, kurie visą tą naštą pasiims ant savęs, nes kas dirba su prestashopu gerai, nebūtinai gerai dirbs su wordpress'u. Pasidarai techninį(kaip turi veikti) projekto planą, apsirašai poreikius ir siunti paslaugų teikėjams, jie atsiųs pasiūlymus ir galėsi rinktis 🙂

  5. Dariausi for fun keliems skelbimo portalams "gaudyklę" pagal kriterijus, kažko sudėtingo nebuvo, bet čia labiau priklauso nuo portalų. Buvau pagalvojęs apie saas paleidimą, bet praktiškai visi skelbimo portalai siūlo tą paslaugą nemokamai arba mokamai, pvz. autoplius nemokamas, bet turi uždelsimą kažkiek minučių, nebūdavo, kad iš karto gauni mailą, bet gal tai tik man pasitaikydavo, bet anoks čia ir minusas.

    Kaip pliusus įžvelgčiau, kad su app'u tuos pranešimus galima būtų susisteminti, agreguoti duomenys, turėti galbūt kažkokią istoriją ir pnš. tik viskas remiasi į užsakovo biudžetą, kainos startas būtų nuo XXXXe., tai vargu ar smulkiems/vidutiniams pirikupams verta investuoti į tokį įrankį.

  6. Dokumentacija tai gera :D Bet ir tu tinginys, pačioje dokumentacijoje parašyta apie reikšmių perdavimą, net paryškinta.. :)

    Dėl markių ir modelių jau parašiau kaip galima padaryti. Kaip trinti skelbimus, redaguoti ir panašiai - atsakys tiksliai tik jie (greičiausiai numes endpointą), nebent čia atsiras žmonių, kurie darė integraciją.

     

    O šiaip, kad bandai - sveikintina, bet pradėk nuo paprastesnių dalykų.

     

     

  7. Gal geriau pasisamdyti programuotoją, kad padarytų ir tiek?

    $announcements = $xml->addChild('announcements'); turėtų būti virš loop'o.

    Atsakant į antrą klausimą, tai jie tau turėtų atsiųsti dokumentaciją ir pagal tai darai, bet kadangi atsiuntė handlerį, tai esi teisus, reikia paduoti jų ID.

    Su switchu galima tai padaryti, bet baisus dalykas čia bus, yra geresnių, pvz. pasidaryk mapperį ir sumapink savo id su jų atsiųstais, traukdamas duomenys visada turėsi jau paruoštus id. Kitas variantas, pasidaryk autopliuso atributų resolverius, kurie tau grąžins reikiamus id.

  8. Pats variausi per "auto is jav" pries 3 metus, tai realiai ka pasakoja zmogus, buvo ir man lygiai taip pat. Labiausiai erzino nemandagus bendravimas ir ilga tyla is ju.

    Kaip dabar su auto pardavimais, kuriu kaina ±14k.-15k.? Parduodu saviski lexus'a, tai visiskai tyla. Draugei ziurim bmw f serijos, pardavejai irgi sako, kad keli skambuciai per menesi.

  9. Kursi pats? Tai imk ką geriausiai moki.

    Jeigu ne pats, tai patikėk žmogui, kurį samdysi. CMS tai tik įrankis/pagalba/startas kažką pagaminti, o jau kokybė priklausys nuo komandos patirties su tuo įrankiu. Jeigu samdysi komandą, kuri dirba su Magento, tu tikrai nesakysi kurkit man ant woo, nes "pigeu" ir atvirkščiai. O jeigu čia taupumo sumetimais, ir ieškai CMS, kurį galėtum pramokti, kad susikurti sau eshopą, tai imk shopify arba kokį zyro.

  10. Turiu xiaomi robota ir dyson sluota ir turiu haski, tai plauku ir daugiau negu daug. Xiaomi leidziamas kiekviena diena po kelis kartus, jis aprenka plaukus, bet ne idealiai, tai cia toks butu daily, o dyson naudoju sofoms, lovoms, kilimams ir ka paliko xiaomi ant grindu, kai reikia idealiai ?

    Kai pasiemiau xiaomi - atrode tobulas daiktas, maziau plauku ir t.t., bet kai atsirado dyson, tai isvis pasaka, nes labai gerai ima plaukus nuo kilimu, sofu.

    Jeigu reiketu rinktis viena, tai dabar imciau dyson (galbut ir kiti gamintojai geri), nes su juo geriau, greiciau ir svariau, kas liecia gyvunu plaukus.

  11. prieš 4 valandas, SofteriZ parašė:

    Dėkoju už išsamų atsakymą, suteikei vilties situacijoje, kadangi nebereiktų verstis per galvą ir svarstyti įsigijimo tik atlikus tarnybą tuo atveju, jei būčiau pašauktas kitamet. ?

    Vat ir kyla klausimas ką jie tikrina ir kaip giliai kapsto. Žinau, kad didžiausias dėmesys pajamoms, tačiau įdomu ar daro kokį background check'ą be finansų?

    Taip pat, ar tikrinama 6 mėn. pajamų istoriją, ar reikalinga 1-2 m.? Dauguma skirtingai sako, bet pats asmeniškai kiek domėjausi, sako, kad dažniausiai tikrina 6 mėn.

    Pagal darbo sutartį 6mėn., savarankiškų veiklų 1-2m., dažniausiai 2m., bet būna išimčių ir žiūri 1m.
    Apskritai būsto paskola yra asmeniškas reikalas, kaip susitarsi taip ir bus, žinoma standartai kažkokie yra.

  12. prieš 23 valandas, Tmaster parašė:

    čia jau reiktų išsitraukt **** iš kelnių ir parodyt ką ten tokio optimizuoto slepiat, kad tiek daug klientų sugeba aptarnauti.

    Nes aš ir galiu girtis kad mano raspberis ant pliko index.html palaiko milijoną userių

    Tiek daug klientų? Kiek? Kur įvardinta koks srautas? Su 8k. prekių praktiškai ir optimizuoti nereikia, nekalbu apie sms serverius už kelis litus.

    Kaip supratau, viskas pas jį veikia gerai, kol nepradeda veikti importai. Per importus būna klaida, tai čia dar klausimas kokia klaida, gal tiesiog timeout? Užtektų importą padalinti į dalis ir viskas sukasi. Prigalvoti galima daug ką, bet esmė, kad reikia žiūrėti importo skriptą pirmoje eilėje.

    Hostinger cloud'e turim nemažai prekių ir kategorijų, sukasi importai, update, checkai ir t.t. ir tikrai negaliu pasakyti, kad kažkas stringa ir neveikia importų metu.

    P.S. Prisiminiau, kad buvo strigimų visgi, bet parašius į supportą, perkelė į kitą serverį, kuriame bent jau kol kas (~3mėn.) - jokių problemų nėra.

  13. Panašios patirties neturiu, bet

    • Galima mėginti savarankiškai/papildomai mokytis fizikos, pasiruošti egzaminui galima pasiimti korepetitorių, asmeniškai dėl šio punkto nekeisčiau mokyklos.
    • Naujoje mokykloje gali būti tas pats arba netgi blogiau su klasiokais. Pagal savo patirtį, galiu pasakyti, kad tiek mano, tiek klasiokų mąstymas stipriai pasikeitė 12 klasėje, gal suaugome. Tai dėl šio punkto taip pat nekeisčiau.
    • Paskutinis punktas man būtų svarbiausias, jeigu norisi naujų patirčių, o jų gauti iš kitur šiuo metu arba negali, arba nenori, tai tikriausiai keisčiau mokyklą. Susipažinimas su nauja aplinka, žmonėmis nėra minusas, prasiplėsi savo akiratį, galbūt bus naudingos pažintys, taip pat jeigu užduodi tokį klausimą dėl mokslų, tai tikriausiai esi motyvuotas, todėl "sunkiau mokytis" tau taip pat neturėtų būti minusas.

    Bendrai, mokyklos nekeisčiau 11 klasėje, kas čia beliko. O pradėjęs studijuoti gausi tiek naujų pažinčių, tiek naujų patirčių, kad neturėsi kur jų dėti vėliau.

     

  14. Tas nuomonių piršimas kitiems labiausiai ir kiršina žmones. Nesiskiepyji - ok, tavo pasirinkimas, bet nerėk ant viso pasaulio, kad skiepai š***s ir visi pasiskiepiję yra testuojamos žiurkės, lygiai tas pats pasiskiepiję, kurie vadina antivakserius vadina debilais, vatnikais ir pnš. Reikia suprasti, kad visi skirtingi, o rėkauti vienas ant kito ir įrodinėti savo tiesas neprives prie kažko gero, nebent jaučiat pasitenkinimą iš pykčių.

     

    Mūsų šeima iš pat pradžių labai neutraliai į viską reagavo (tipo, nu susirgsim, tai susirgsim, jeigu ne, tai gerai (dar skiepų nebuvo)). Mano mama medikė, todėl skiepus gavo pati pirmoji, kiti šeimos nariai neskubėjo ir aš neskubėjom, nereikalavom ir eilėse nestovėjom, vienu žodžiu - neutraliai kaip ir į covidą, gausim, tai gausim, negausim irgi gerai. Per antrą bangą (tikriausiai, tiek jų buvo, jau tiksliai net neatsimenu per kurią), tėvas pasigavo tą virusiuką.

    Pasigavo tikėtina, kad ketvirtadienį darbe, nes atėjo valytoja, kuri žinojo, kad serga (išsiaiškinta vėliau), bet niekam nesakė, nes bijojo, kad atleis (žinau, nesąmonė, bet ji taip galvojo). Jau šeštadienį pajautė, kad kažkas ne taip, bet gal tiesiog - gripukas, peršalimas ir pnš. Sekmadienį jau rimčiau timptelėjo, o pirmadienį jau į darbą neišėjo. Antradienį testo atsakymas - teigiamas. Nuo trečiadienio temperatūra ~39-40. Šeštadienį jau išvežė greitoji, po savaitės gulėjimo ligoninėje, perkelė į reanimaciją. Iš ten gauni informacijos apie pacientą tik kelis kartus per dieną, tiesiogiai susisiekti negali (kaip toks jausmelis, tiek šeimos nariams, tiek pačiam sergančiam). Trečiadienį, reanimacijos savaitėje, paskambino daktaras ir pasakė, kad greičiausiai reikės jungti tą plaučių aparatą, nes nieko padaryti daugiau negalim, kadangi mama dirba medike, mes žinojom, kad tuo metu, kam buvo pajungtas aparatas, nei vienas žmogus NEIŠGYVENO, neaiškinsiu smulkmenas, bet galite patys pasiskaityti kokia ten technologija ir ką būtent daro. Reziumė, kad gydytojas nutarė palaukt dar vieną naktį ir jeigu situacija išliks tokia pati, tada jungt aparatą, bet ačiū dievui, kažkaip būklė pagerėjo ir jungti nebereikėjo. Iš viso reanimacijoje praleido 2sav. ir perkelė atgal į palatą. Gydytojai ir savanoriai plojo, kai ji paleido iš reanimacijos, nes tuo metu, ne tik, kad po aparatų neigyvendavo, bet ir iš reanimacijos išeidavo vienetai, o būtent iš tos, jis išėjo pirmas.

    Biški išsiplečiau, bet reziumuojant, žmogus nėra labai senas 47 metai. Su sveikata problemų neturėjo. Viso dėl covido ~2.5 mėnesio be darbo. Komplikacijos iki dabar, praėjo ~1.5 metų atrodo.

    Po šio įvyko, tėvukas, ne tai, kad tiki skiepais, jis laukė kol galės gauti skiepą ir nesvarbu ar tie skiepai ištestuoti ar ne, bet sakė, kad iškęsti viską iš naujo jis nenori ir imsis visų priemonių, kurie gali pagelbėti išpildyti jo norą.

     

    Ir dabar tie, kurie sako, kad norintys skiepų, laukiantis skiepų, susileidę skiepus yra testavimo žiurkės ir visi kiti pavadinimai, pagalvokit ką reikėjo išgyventi tėvui (arba bet kokiam kitam žmogui, kuris patyrė bent panašią situaciją) ir kokį norą turi dabar nepapulti atgal į tą pačią situaciją. Ir noriu pastebėti, kad jis iki dabar nevadina debilais tų, kurie sako, kad skiepai ar covid yra išgalvoti.

  15. Patirtis su Opencart 5+ metai. Labiausiai domina ilgalaikiai partneriai su sutartimi. Ieškau naujų iššūkių ir puikių klientų. ?

     

    Ką galiu pasiūlyti:

    • Elektroninės parduotuvės sukūrimas;
    • Tiekėjų integracijos, likučių atnaujinimai;
    • Įvairios API integracijos, buhalterija, VVS;
    • Bet kokio sudėtingumo modulio programavimas;

    Taip pat galiu pasiūlyti puikų žmogų monotoniškiems darbams atlikti.

    Kelių klientų atsiliepimai:

     

    Citata
    Tik geriausi atsiliepimai. Nuo to momento, kai pradėjome dirbti su Eriku, e-parduotuvęs administravimas gerokai palengvėjo, sutaupome daug laiko, o vartotojams joje daug paprasčiau ir patogiau. Viskas daroma "čia ir dabar" ir bendravime nėra žodžio "neįmanoma"
    Citata
    Puikus ir greitas aptarnavimas. Pasiūlomas geriausias variantas, įsiklausoma ko reikia ir norima.

    Kontaktai:

    El. paštas: [email protected]

  16. prieš 13 valandų, Mallderiss parašė:

    Nenorejau kurti naujos temos, bet klausimas toks pats. Nezinau kokia pasirinkti imone el. parduotuves kurimui. Yra siule, kaina apie 3500eur, man atrodo per daug, , ypac kai reikalingas gan paprastas variantas.

    Pati parduotuve neturi buti grandiozine. Prekiu sukelimas su nuotraukomis butu gerai.
     Pvz
    Gurke.lt – Gero maisto pirklio krautuvė Gurkė 
    Elektroninė itališko maisto ir gėrimų parduotuvė (buono.lt)

    Kaip ir minėjo, jeigu ne šabloninė tai pigu, bet galima startuoti ir su mažesniu biudžetu apkarpant savo pageidavimų sąrašiuką. Ne retu atveju pradedama nuo visiškai paprasto eshopo ir su laiku pildomas funkcionalumas ir tobulinamas dizainas.

    • image.png.351d9e1d0c6436d803601fbadf38ce4e.png
      Norėtųsi didesnio logotipo, meniu punktai didesni už logotipą.
    • image.png.1792bbfdb7c22d0e19f09efe5ca978ef.png
      Šitos vietos gražesnės norėtųsi.
    • Iš viršutinio meniu išimčiau grąžinimas ir pridėčiau Pristatymas/apmokėjimas, naudingesnė informaciją.
    • Ant prekių kortelių, ženkliuką naujiena reikėtų padaryti didesnį, neatkreipia dėmesio.
    • Kaip jau minėjo, akcinės kainos irgi neatkreipia dėmesio.
    • Pagrindiniame rekomenduojame blokas su 4 prekėm in row, o naujausi 5 in row.
    • Viršuje yra tekstas "Gaukite 30% Nuolaidą", kaip man ją gauti???
    • Viršuje spaudžiant registruotis pasiūlo prisijungti, būtų logiška padaryti atvirkščiai, o dar geriau, kad būtų abi nuorodos Registruotis ir prisijungti, yra tam vietos.
    • Prekių krepšelis  (0.00kg). Prekės įdėtos į krepšelį, galbūt jeigu nėra svorio, geriau nerodyti iš viso?

    • Viršuje krepšelio tekstas, pilkas, gal reikėtų kiek paryškinti.

    Subjektyvi nuomonė ?

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...