Pereiti prie turinio

Samick

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  542
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

Samick paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 7 2022

Samick patalpino geriausiai įvertintą turinį!

1 sekėjas

Apie Samick

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1997-05-15

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.547 profilio peržiūros
 1. Iš pažįstamų/draugų rato, rusiškai moka 1 iš 20 žmonių, jaunesnių negu 30 - 35 metų, o kas moka dabar jau ir atsisako kalbėt. Taip, kad jo žodžiai realiai jau dabar pasitvirtino. Beliko palaukti, kol išmirs vyresnioji karta. Kitas dalykas, gal tu neskiri rusų kalbos nuo ukrainiečių? Tau gal čia viena ir ta pati kalba? Gal tau net nėra tokių šalių, kaip Ukraina, Latvija, Lietuva, Estija? Visi slavai broliai, ane? Kaune niekada neteko važiuot BOLT'u su žmogum, kuris su manim bandytų kalbėt rusiškai. Apskritai kauniečiai labai nemėgsta kai į juos ta kalba yra kreipiamsi, ypač šiais laikais.
 2. Laikui bėgant ruzzijos ir jos įtakos kaip mažėja, taip ir toliau mažės. Nežinau kokioj planetoj gyveni, bet nei tam pačiam Vilniuj, nei Kaune, nei Klaipėdoj (Klaipėdos rusai, btw, praktiškai visi kalba puikiausiai lietuviškai ir neiš****sinėja kaip Vilniuj), nėra kaip tu sakai. Tarp užsieniečių dominuoja anglų kalba ir daug kas mokosi lietuviškai (išskyrus, žinoma, rusus, kurių jau 3 karta gyvena Lietuvoje ir nesugeba išmokt užsisakyt kavos lietuviškai). Visi tavo išsakyti "argumentai" yra akivaizdus putino naratyvas ir tai aiškiai mato ir supranta didžioji dauguma forumiečių ir tau band
 3. Geriau vatnikus iš forumo pratrintų. Tada būtų daugiau į temą
 4. Siūlome el. parduotuvių ir internetinių svetainių kūrimo bei redagavimo paslaugas. Platformos, su kuriomis dirbame daugiausiai: Wordpress Woocommerce (Wordpress) Turiu patirties su OpenCart Mano stack'as: HTML/CSS PHP MySQL Javascript (jQuery) Užtikriname kokybišką svetainę, naudojantis geriausiomis praktikomis (angliškai best practices). Jokių nereikalingų karkasų, jokių nereikalingų JavaScript kodų, lėtinančių svetainės greitį ir "valgančių" serverio resursus. Tiktai kokybiškas, paprastas, aiškus ir būtinas kodas, leidžiantis
 5. Priklausomybė yra priklausomybė. Čia kaip ir žmonės, kurie sako "niekada nepradėsiu rūkyti, šlykštu, nesveika, niekada negalėčiau" ir po metų ar dviejų jau žiūri su cigarete rankoje. Bet kas gali pakliūt į priklausomybių "spąstus" ir kol ligos neturėsi, tol nesuprasi kaip. Manau daug žmonių šiame forume per savo gyvenimą yra išleidę panašią suma ant cigarečių ir alkoholio (prisiminkime temą, kad bare po 200 EUR per vakarą mūsų forumiečiai lengva širdimi atiduoda mainais į nuodus. Pats išgeriu, todėl suprantu kaip tai įmanoma ir nesmerkiu), tai kuo tai skiriasi?
 6. Šiaip priklauso nuo shop'o, bet jeigu prekių kiekis didelis ir valandinį sutari bent jau MVA neatskaičius mokesčių + dirbi su IV, tikrai geriau negu sezoninis darbas, kuriam dirbsi už tą patį minimumą su darbo sutartim, tik + dar turėsi ir viršvalandžius atidirbti, už kuriuos niekas nemokės. Kai man tik suėjo 18 iškart pasiėmiau IV ir po pamokų ir savaitgaliais dirbdavau. Turėdavau pinigų ir patūsint ir į pvz. kokią Palangą vasarą su draugais nuvažiuot, kai kiti už tokius pačius pinigus stroikėse vargdavo arba kaulydavo iš tėvų. Kai PSD moki ne tu, o moka ugdymo įstaiga, lieka tik VSD ir
 7. Còsa? Čia tiesiog buvo mano reakcija į aiškinimą ką turiu daryti. Tiesiog daviau draugišką ir, kaip daugelis bent kažkiek išsilavinusių forumiečių man pritartų, teisingą patarimą. Praverstų ir tau, šiukšlyno mere. Negebėjimas sekti kalbos taisyklių rodo išsilavinimo stoką. Nežinau kur tu čia paniką įžvelgi. Teiginys be jokių argumentų ir logikos. Gal kiti forumiečiai man, debilui, galėtų padėti ir paaiškinti?
 8. Kloune tu kloune, ne vieną gyvūną iš prieglaudos turiu, taip kad neaiškink kaip kitiems gyvent. Leisk tai daryti daugiau intelekto turintiems žmonėms. Eik mokyklą pabaik, bent 3 klases kokias, nes rašyt taip ir neišmokai. Pradinukas būdamas mažiau klaidų dariau ir aiškiau mintis dėsčiau.
 9. Įsimes nervų uždegimas ir gali visam laikui "prisėsti"
 10. Kaip ir sakiau, gimtoji kalba tikrai ne lietuvių. Jeigu vakarai taip nepatinka, kodėl gyveni šalyje, kurioje 80%+ gyvena demokratiškomis vertybėmis? Ar esi būtent tas, kuris tiki kai putinaz ir lukazhenka sako, kad demokratija yra tik iliuzija? Nerenkam mes prezidento, seimo, ane? Kaip giminės partizaniniame kare kariavo PRIEŠ SSRS (atsakau atrašysi CCCP xDDDD ), taip ir stengsiuosi tęsti tradicijas. Jeigu pakankamai aukosIME Ukrainai, to neprireiks.
 11. Bandei Alexander Technique? Dėka šito dalyko galiu jau metus atsistoti iš lovos/kėdės be stingdančio skausmo. Geriausia ieškoti specialisto Vokietijoje/Lenkijoje (LT anskčiau nebuvo) ar bent jau online. Turiu stuburo išvaržą
 12. Šūdavalgio simptomas - visiškas sarkazmo nesupratimas. Btw, neapsimetinėk būdamas grynakrauju lietuviu. Tavo rašybos klaidos, sakinių struktūra išduoda, kad lietuvių kalba nėra tavo gimtoji, o vienintelė kita kalba, kuria gebi komunikuoti - (tero)ruzzų. O tas faktas, kad prisiregistravai prieš 15 valandų tik dar labiau patvirtina, kad šitam forume esi tik su vienu tikslu - varyti kremliaus propagandą.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...