Pereiti prie turinio

Placeino

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  15
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Placeino

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data 1995-01-19

Profilio informacija

 • Vardas
  Arūnas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki, Ieškau produkcijos gamintojų ar/ir distrubutorių prekių šunims. Domina įvairus asortimentas naujai kuriamai e.prekybos platformai. Pirmuose prekybos etapuose prekyba planuojama Lietuvoje, vėliau, bandysime plėstis. Tad viliuosi, jog padėsime jūsų produkcijai pasiekti kuo daugiau auditorijos. Lauksiu jūsų žinučių. Ačiū.
 2. Kas liečia reikalingą įrangą projektui. Ar galima buvo pateikti pasiūlymus vėliau, ar reikėjo teikti kartu su paraiška? Man būtinų įrankių tiekėjai dažnu atveju delsia juos pateikti.
 3. Sveiki, Galbūt kažkas iš jūsų turi mažą fizinę ar internetinę parduotuvę ir gali pasidalinti iš kur renka savo asortimentą? Pvz turite gyvūnų prekių ar smulkios buitinės technikos parduotuvę. Kas yra jūsų pagrindinis asortimento šaltinis? Vietiniai tiekėjai, užsienis? Ar kreipiatės į vietinius didmenininkus bandydami pildytis asortimentą? Kokios jų siūlomos sąlygos? Galbūt yra derybinių momentų, kurie būtų aktualūs pradedantiesiems? Ačiū už pasidalintas patirtis iš anksto. 🙂
 4. Kiek žinau, pigu suteikia visą el.prekybos ekosistemą. Vargu ar galėsiu tą inventorių lengvai išsiimti kada ir kiek panorėjus, o vien tuo kanalu parduoti nenorėčiau.
 5. Sveiki, Kuriu verslą, kuriame prekiausiu savo gamybos produktais, tačiau asortimentą noriu papildyti ir kitų brand'ų prekėmis. Problema ta, kad turiu limituotai erdvės ir norėčiau kreiptis į įmones su pasiūlymu, jog mano parduotuvėje užsakius jų prekę, jie ją išsiųstų. Galbūt kažkas veikiate tokiu modeliu vietinėje rinkoje, arba atsivežate prekes iš Europos? Galbūt galėtumėte pasidalinti kokiu pasiūlymu prieinate prie tokių įmonių. Kokiu būdu atsiskaitote? Išstatomos Kreditinės sąskaitos? Esu dėkingas už atsakymus ir pasiūlymus.
 6. Barbora šiuo metu pasileido Vilniuje greito pristatymo paslaugą. Kainuoja 3.99, bet pradeda ruošti užsakymą iš karto ir vos surinkus atveža.Man pristatė per valandą. Maržų jokių papildomų nėra, taip, kad geriau pasirinkčiau Barbora kaip alternatyvą. Gelbsti, kai reikia skubiai.
 7. Sveiki, Praktikuojuosi darydamas įvairius maketavimo darbus. Darau mažesnėmis nei rinkos kainomis. Jeigu ką nors domins, informuokite PM. Ką galėčiau jums sumaketuoti? - Unikalūs CV; - Vizitinės kortelės; - Dovanų čekiai/kortelės; - Reklaminiai bukletai/plakatai; - Krikštynų žurnalai; - Maketai gimtadienių tematika/ Linksmos parodijos; - Kiti individualūs užsakymai; Per PM, esant pageidavimui, atsiųsiu pavyzdžių. :)
 8. Dėkui už atsakymus. Universiteto regalemente niekur tokio dalyko neradau kaip perlaikymo kaina. :)
 9. Pirmasis uždarbis buvo 20 litų, kai buvo berods 12 ar 13 metų, tada perrašinėjau windows'us mamos draugei. Nuo to karto neatsigindavau prašančių perrašyt, taip kelis šimtukus pasidariau. Taip gaudamas motyvacijos plėčiausi ir į kitas sritis,tad kiekvieną kapeiką stengdavausi ištraukt. Jau 15 metų rašydavau anglų rašinius vyresniems už 10 litų. Pažymys dažniausiai būdavo tarp 8-10, priklausydavo nuo to,kokio paprašydavo. Dabar karts nuo karto rašau rašinius,prekiauju kompiuteriais,santechnika ir kitomis statybinėmis medžiagomis. :)
 10. Ilgalaikis tikslas- labai naudingas dalykas. Patarčiau prieš pradedant užsirašyti visas, savo manymu, būdingas tau savo savybęs. Įgyvendinus tikslą pamatysi,kaip ryškiai pasikeitė/patobulėjo tavosios savybės ir kiek papildei savo bagažą naujomis. :)
 11. Aš mąsčiau kažką panašaus apie idėjų aukcioną, tiesiog norėtųsi sužinot idėjų poreikį. Juk yra tokių, kurie mieliau idėjas parduotų, nes patys neturėtų reikiamų įgūdžių, pažinčių ar lėšų tai įgyvendinti. Apie pačią idėjos koncepciją galėčiau papasakoti pm. Galbūt kažką kartu sugalvosime, kadangi pats vienas nesu pajėgus jos įgyvendinti. :)
 12. Sveiki, Ieškojau visur informacijos ir galbūt yra tokia vieta, internetinis portalas ar pnš. kur būtų galima parduoti savo verslo idėją? Nebūtinai lietuviškas. Ačiū už atsakymą. :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...