Pereiti prie turinio

MrRolis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  324
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie MrRolis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Lietuvos, dabar yra nurodytas UK , bet jame negyvenu .
 2. Sveiki, ieškau kas galėtų padėti su adreso patvirtinimu Ebay. Situacija tokia, kad ten yra nurodytas senas registracijos adresas, bandant pakeisti išmeta - error, support prašo atsiųsti utility bill, jo šiuo metu neturiu. Galbūt yra žmogus, galintis išpresti problemą, sumokėčiau. Rašykit PM.
 3. Ieškomas žmogus ištrinti virusa iš wp puslapio. Kreipkitės tik patyrę, nes virusas vis grįžta į puslapį.
 4. Jei nesunku prasiplėsk su mintimi - “ kai jau tikrai zinai ka darai ir turi kapitalo - Interactive Brokers.” Kodėl nerekomenduotum startuoti iškart Interactive brokers?
 5. Dar įdomu per kiek laiko jums patvirtino registracija. Beveik para praėjo vis dar review
 6. Dabar gavau pranešimą, jog monese neleidzia pirkti iš Kraken. Kaip patartumėte pirkti crypto? Su kokia cc ?
 7. Sveiki, gal kas bandėte pirkti crypto iš kraken su monese cc ? Kažkodėl rašo error validating credit card.
 8. Gal gauni algą ir darbdavys sodrai atlyginimų nepadeklaravo? Man buvo panaši situacija. Jei nemato tavo algos - neveda. Tai turi paskambinti savo konsultantei ir paklausti kodėl dar negavai. O gal kas gavo laišką iš užt - “ Priminimas apie paskirtą apsilankymą Užimtumo tarnyboje” , šiandiena gavau, kad apsilnkymas paskirtas 02.01 . Mano veikla pagal naujis sąrašus lyk ir neįtraukta, tai kiek suprantu tikriausiai patikslins, kad nutraukia subsidija už iv.
 9. Tikriausiai kas vakar registravos dar užskaitė. Bet kaip no name bankui, tai toks žingsnis nelabai gražus. Turėjo iškarto numatyt ar turės volume išmokėt.
 10. Įdomūs jie , web irgi matau kad nuo ryto išimta info apie bonusus. Gal per daug žmonių pasinaudojo. Įdomiausia, kad ką tik gavau dar vieną bonusą , nors jie išimti jau
 11. Man atrodo ne ten įkelta buvo. Bet todėl ir sukūriau. Jau 2bonusus gavau. Abu iškart pervedžiau į paysera. Užtruko gauti 5sec. Jei kam nors nepavyksta kažkas parašykit. Jei viską atlikus ir paspaudus ant nuorodos antrą kartą negaunat bonuso, tada su programėle nuskenuokite barkodą, kurį išmes paspaudus ant nuorodos.
 12. Žingsniai: 1. Atsisiunčiam app‘są per nuorodą: https://mytu.live/scan?REF:11104643260 2. Patvirtinam tapatybę (tinka ID, pasas) 3. Privalomai prašo veido arba piršto antspaudo. Jei naudojate iphone ir nesusikūrę fingerprint , tai telefono nustatymuose susikurkit. 4. Tapatybę patvirtino per 15min 5. Patvirtinus tapatybę, užpildom toliau reikalaujama info. 6. Užsisakom nemokama kortelę; (BŪTINA, kitaip negaunate bonuso) 7. Užsakius kortelę grįžtame čia ir dar kartą paspaudžiate ant nuorodos pirmame punkte. Bonusas gautas!. 8. Iškart galit nusiimti. Į paysera pervedė per 3sec. Jei kils kl
×
×
 • Sukurti naują...