Pereiti prie turinio

iGoods

Nariai
 • Pranešimai

  29
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%
 1. Sveiki, turiu nemažai laisvo laiko, todėl, šiandien sukurčiau internetinę parduotuvę vienam iš uždarbiečių. Parduotuvė stovės ant OpenCart sistemos, už hostingą ir domeną turėsite susimokėti patys. Kam sukursiu išrinksiu pusvalandžio begy, rasom asmeninę žinutę kuom prekiausite ir kodėl norite internetinės parduotuvės. Komentarai nepageidaujami.
 2. Sveiki, norėčiau pristatyti jums naują Lietuvišką elektroninę dovanų ir elektroninių cigarečių, jų priedų parduotuvę - www.uradovanos.lt URADovanos.lt - tai elektroninių cigarečių, jų priedų, dovanų elektroninė parduotuvė. Mes kviečiame taupyti pinigus ir laiką, mūsų konsultantai prisijungę nuo 9.00 iki 21.00 kiekvieną dieną, be išeiginių. Moki derėtis ? mes pasiūlysime jums puikiausią kainą, pradėkite pokalbį su prisijungusių konsultantu ir išsirinkę kainą, derėkites, jei mokate derėtis, nusiderėsite, net iki 50proc. nuolaidos. Atsiprašome, dėl mažo prekių osirtameno, pamažu jis didėja. J
 3. iPaul, aš ieškau autobusų grafiko iš Panevėžio į Uteną.
 4. Sveiki, prieš valandą pervedžiau iš SEB į SWED ( 220Lt ) kada galėčiau tikėtis pinigų ? Jei rytoj, kelintą valandą.
 5. Labas vakaras, rytoj iš Panevėžio į Uteną išsiųnčia autobusų man nešiojamąjį kompiuterį, norėčiau sužinoti kelintą valandą rytoj važiuoja autobusai. Tvarkarščių internetę aš nesupratau. labai dėkoju.
 6. Sveiki, galbūt kas nors žinote ar savaitgaliais aktyvuoja domenus, aš pirkau IDN už 5Lt, sąskaitą rodo apmokėta, bet nei domeno, nei prėmijos dar nepridėjo. ačiū, už atsakymus.
 7. Sveiki, ieškau žmogaus kuris galėtu padėti tapti FM GROUP partnerių prekiaujiant jų prekėmis, taip pat kaip nešioti AVON prekes po bendrabūčius ir panašiai. Lauksiu asmenines žinutes.
 8. Sveiki, jau keletą mėnesių nenustoja įdėją: įmonė kuri surinktu pinigus SMS, bankų perlaidas kaip mokėjimai.lt ir turėtu planą kur nereikia įteisinti veiklos, nes pati įmonė atskaičiuoja ir sumoka mokesčius nuo tavo gautų pinigų, manau palengvintu visiems.
 9. Šaunuolis, ar pats viska darei ar čia komanda ?
 10. Sveiki, iškilo bėda su WordPress žmogui darau informacinį puslapį/blogą ir reikia išsiversti tekstus, bet nerandu kur: Read More ir Article, Calandar. http://www.part.lt/img/20712d32c43c9c19040ae15ed8d5610234.png būsiu dėkingas, kas padės.
 11. Sveiki, esu jaunas ir labai aktyvus norintis pasiekti daug, jog ateityje būtų lengviau įsitvirtinti į gyvenimą. visą šią savaitę iki šio SEKMADIENIO, aš sukursiu nemokamai tinklapius fiziniams ir juridiniams asmenis, neprižadu jog puslapiai bus stebuklingi, bet geriau negu nieko. domeną ir hostingą turėsite įsigyti patys, žinoma nebūtina įsigyti domeno, čia jau kaip jūsų finansai leis. Sukursiu ir vieną internetinę parduotuvę, kas pirmas - tas gūdresnis. lauksiu žinučių, kvailų komentarų temoje nepageidauju.
 12. Sveiki, galbūt kas gali pasidalinti ar parduoda aukciono skriptą ? rašom asmeninę žinutę. AČIŪ.
×
×
 • Sukurti naują...