Pereiti prie turinio

xde

Nariai
 • Pranešimai

  32
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie xde

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Profilio informacija

 • Lytis
  Moteris
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Tai pati 😊ir suprantu, ir noriu atsinaujinti, bet kadangi pasimetu senukų ar kokio skytech prekių gausybėje, tai kokie parametrai šiai dienai būtų privalomi įsigyti tinkamam routeriui? (Internetas iki 100Mbps, max 5 - 6 įrenginiai bute, beveik niekada vienu metu).
 2. Man lapkritį ir mobilaus plano sutartis baigiasi, svarstau apie neribotą vietoj turimų 40 gb su neišnaudotų perkėlimu. Dukra jau beveik pastoviai namie naudoja savo neribotą mobilų telefone internetą, asmeninio kompiuterio stabiliam veikimui, kadangi Penki internetui jai pritrūksta greičio arba stabilumo. Gal vertėtų kažką pamąstyti be terminuotos sutarties iki lapkričio, o po to taip pat kompui, kai prireikia, naudoti mobilų internetą? Ar yra kokių taupių variantų? Dar toks klausimas…Maršrutizatorius TP-link 150 Mbps senas , gal jis yra negreito interneto priežastis? Ačiū už patarimus
 3. Init vilioja kaina. Ar neverta pereiti pas juos? (Susižinojau jau, kad šviesolaidžio neteikia mano adresu)
 4. Baigiasi penki sutartis, mokėjau 7,90 už internetą iki 100 Mbps, siūlo arba tą pačią palikti 24 mėn., arba 10.90 už iki 500 Mbps. Gal patartumėte ar verta pasilikti, ar kitų ir kokių ieškoti? Vilniuje vakarais piko metu gali būti naudojami 3 telefonai arba 2 kompiuteriai naršymui, darbui vienu metu.
 5. Tai jau mokino, ką tada daryti: “Paskambini klientų aptarnavimui, primeni, kad turi teisę išsikelti numerį be netesybų už vienašališką kainos kėlimą ir kad tai ir padarysi ir šiek tiek pakalbėjus sutinka palikti tą pačią kainą.” Arba Magnetuko pasiūlymą pasirinks. Padėsiu garbaus amžiaus moteriai sutaupyti, tegul nemano, kad nėra jokių išeičių.
 6. Giminaitei prieš savaitę Telia sutartis baigėsi( 5GB už 10€😏), tai Bitė (bet susisiekus per asmeninius ryšius) pasiūlė metams 20 GB+pokalbiai, sms už 4,99€. Perėjimo dieną skambino iš Telia, bet geriau arba labai konkurencingomis sąlygomis nieko nepasiūlė.
 7. Aš eshopwedrop siuntoms iš Lenkijos naudojau tik dėl seniai sukauptų lojalumo taškų, kuriuos keisdavau į nuolaidą pristatymui. Taip pristatymas arba nekainuodavo arba minimaliai mokėdavau. Daug dar tų taškų likę. Bet dabar, po prekių dingimo, planuoju kreiptis į vartotojų teises.
 8. Iphone 15 pro ar 14 pro max rinktumėtės? Niekaip neapsisprendžiu 🤔
 9. Dar pastebėjau, kad pardavėjo deklaruotas svoris 0,74 kg, o eshopwedrop nurodė 0,68 kg. Parašiau ir pardavėjui, nors man pakavimas kartono dėžėje atrodo normalus, viduje prekės apsaugotos burbuline plėvele. Nepirmas kartas, kai atsiimu apiplėšytas siuntas, tik dar nebuvo dingusių prekių… Teks viską filmuoti nuo šiol. Papildau: Eshopwedrop atsakė ir pateikė vieną užfiksuotą bendrą dėžės nuotrauką iš sandėlio , kurioje to dėžės galo ir nesimato. Parašė, kad jie gavo siuntą tokią kaip jų nuotraukoje, o toliau pasiūlė kreiptis į Venipak. O Venipak telefonu atsakė, kad Eshopwedrop turi pildyti
 10. Šiandien atsiėmiau siuntą Venipake, trūksta poros smulkių kosmetikos prekių. Pavogtos arba galėjo ir iškristi, nors tai mažiau tikėtina dėl gero kitų prekių supakavimo. Gal kažkam jau teko aiškintis dėl dingusių prekių? Į angliškai parašytą laišką atsakė labai greitai, kad aiškinsis rytoj ir praneš.
 11. O jei esu pasirašiusi sutartį ir moku 9€ , noriu visgi šito neriboto plano, tai jau nesigaus “ upgrade” sutarties? Siūlė jį ir man telefonu, tada atrodė , kad nereikia.
 12. Naudojo vienas iš šeimos narių Telia už 9 Eur , 2022 m. buvo sulygtas pasiūlymas kaip išeinančiam pagal visas temoje aprašytas taisykles, tada nusprendė po pusmečio, kad 40 GB nebeužtenka interneto . Ar plano pakeitimas į brangesnį Telia yra tolygu naujos sutarties dar dvejiems metams sudarymui? Išsiaiškinome, kad sutartis jau iki 2025 metų galioja, pokalbio metu kalbėjęs to neužfiksavo, gal ir pasakyta nebuvo. Sugrąžinti į pradinį planą sutarties sudarymo metu teisiškai jau nebeįmanoma? Dabar gerokai permoka.
 13. Aha, paskambino jau , tai naujas pasiūlymas 9 eur ir 40 GB su neribotais pokalbiais, sms arba viskas neribotai už 12. Nuo birželio pradžios plano už 7 eur 40GB nebegali pasiūlyti, nors minėjau Tele2 už 7,5. Turiu dvi savaites sprendimui priimti... O kol kas labas kaip naujai perėjusiam suteikė neribotus gb vienam mėnesiui ir teko pasipildyti trimis eurais, kad galėčiau sms siųsti ir skambinti plano kainomis, nes ne tokią labas kortelę nusipirkau...Išlaidos labas kol kas 3.99 už kortelę ir papildymą.
 14. Sutartis su Telia turėjo baigtis rytoj ir viską dariau taip, kaip nurodyta. Buvo užpildytas prašymas internetu perkelti į Labas. Telia, gavusi prašymą perkėlimui, taip ir nepaskambino vakar, nors šiaip laukiau šiandien skambučio kaip paskutinę dieną , perkėlė numerį į Labas paskutinę turėjusios dar galioti sutarties dieną. Paskambinau į Telia, sakė, kad netęsybos už paskutinę dieną nepriskaičiuotos ir, kad nenorėjo "paleisti". Tai, sakau, o kodėl neperskambinote? Pažadėjo paskambinti, klausė, ką kiti operatoriai pasiūlė. Paminėjau Tele2 už 7,5 eur. Lauksiu dieną kitą, jei nieko nebus, kelsiuo
 15. Ar paskambino iš Telia? O kodėl tik po mėnesio į Ežį planuotumėte, o ne po kelių dienų perėjimo į Labas? Ar yra kažkoks apribojimas, kiek naudoti Labas tokiu atveju?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...