Pereiti prie turinio

Reanox

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.161
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Reanox

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Pritariu. Ne idealu, bet geriausia, ką galima rasti.
 2. Opioidai nėra antidepresantai. Xanax nėra antidepresantas. Nebūk gatekeeperis. Viskas nėra vien tik juoda arba balta. Depresija svyruoja nuo lengvos iki sunkios. Ką laikai tikra depresija yra sunki depresija, o į visus kitus tau nusispjaut. Tegul gyvena savo mizerną gyvenimėlį, patys kalti, kad į lauką neišlenda. Kai realiai visos formos yra rimtos ir reikalauja gydymo. Fun fact: dažnai yra sunkiau gydyti lengvą depresiją, negu sunkią.
 3. Nu jau į offtopic viskas nusivažiavo. Susikurk atskirą temą, pakalbėsim.
 4. Aš ir esu licencijuotas gydytojas. Take a chill pill. :D Kad nesistengiu išsamiai aiškint, nereiškia kad š skiedžiu. :friends:
 5. https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.432486?jfwid=q8i88mg1q Skaitykit II. DEPRESIJOS DIAGNOZAVIMAS. Galit ginčytis nesiginčiję, bet psichiatrai vadovaujasi šiomis gairėmis ir bet koks dundukas gali taip save pasidiagnozuot. Super easy. Tai vadinama screeningu. Jei simptomai atitinka, keliauji pas psichiatrą ir toliau yra daroma diferencinė diagnostika. Sudėtingiau psichiatrui pirmajame etape tinkamus vaistus parinkt. Nes diagnozė viena - Depresija, bet jos atspalvų yra galybė, kaip ir vaistų šiai ligai.
 6. Deja. Jei jau lendam į kraštutinumus, Magic shrooms yra geresnis variantas. :D
 7. Nereikia pult žmogaus už tai, kad prašo patarimo. Gal netinkamai pataikė, bet gi galima tinkamai nukreipti. ;) Depresiją nėra sunku diagnozuoti. Paprasčiausia depresijos skalė google padeda tai atlikti. Jeigu tokia skalė rodo vidutinę arba sunkesnę depresiją, stipriai rekomenduoju psichiatro konsultaciją. Tiesiog mažiau uždarumo pas žmones. Liga visada buvo, tik niekas nediagnozuodavo.
 8. Nebūtina pas brangų. Galima ir į polikliniką eiti. Autoriui rekomenduoju pasiklausti savo šeimos gydytojo klinikos, kuris Psichikos Sveikatos Centras aptarnauja ir ten galima gauti nemokamą Psichiatro gydymą su kompensuojamais vaistais. ;) Vaistai padeda išbristi iš emocinės duobės, o toliau yra gyvenimo būdo ir mąstysenos keitimas. Sėkmės!
 9. Labai priklauso dar nuo to, kur naudosi. Geriausia yra pasitikrinti greičius prieš perkant.
 10. Panašu, kad negalioja. Man leido tik 5 žmonėm paspausti, o kad surinkti sumą reikia, kad tau paspaustų apie 30 žmonių panašu. Ne taip jau paprasta surinkti tuos 20$ :)
 11. https://a.aliexpress.com/_dTU6ZzQ Mano linkas! Paspaudinėsim! :thumbsup:
 12. Įdomu, įdomu. Gal galima plačiau ar šaltinį apie 6 mėnesių saugojimo periodą? O jei atsakant į autoriaus klausimą, tai galimai radiją netyčia pasigavo. Kai ilgai ieškojo pašnekovo ir keitinėjo dažnius, netyčia sinchronizavosi tinklai su radija ir girdėjai balsus. Aš ir be telefono dažnai girdžiu.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...