Pereiti prie turinio

naudojamas19

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  437
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie naudojamas19

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Ne, buvo gautas atsakymas, kad Revolut pajamų užskaityti negali.
 2. Sveiki, ieškau rekomendacijų kas suteikia kreditą tik pateikiant pajamų deklaracijos duomenis. Aš deklaruoju pajamas Lietuvoje, bet jas gaunu į Revolut banką. Daugelis prašo paskutinių 6 mėnesių banko išrašo, bet Revolut nepriima, nes tai ne Lietuvos bankas. Kur užtenka tik deklaruotų pajamų duomenų? Nes jos buvo deklaruotos labai neseniai už praėjusius metus.
 3. Sveiki, Ieškau kas greitai suteiktų kreditą be kredito istorijos. Prisireikė 4000-5000 investicijai į savo verslą. Pajamas aš gaunu užsienyje, todėl niekam jos neįdomios ir nevertinamos. Ar yra kreditų tiekėjų, kurie suteiktų kreditą tik su praėjusių metų pajamų deklaracija? Be jokių banko pavedimų kopijų, nes kaip minėjau užsienio bankai jiems neįdomūs.
 4. Sveiki, kažkas pasikeitė Paypal ir nebegaliu išsiųsti pinigų. Aš esu įjungęs patvirtinimą telefono žinute. Pirmas patvirtinimas kai jungiuosi, antras kai siunčiu pinigus. Antra žinutė niekada nebeateina. Ir tiesiog laukiu kol galėsiu suvesti kodą ir pervesti, bet jis manęs nepasiekia. Ką daryti tokiu atveju?
 5. Mano klausimas buvo paprastas. Kur rasti kainas, kad pasiruošti? O tu atsakinėji visiškai apie kitus dalykus, tai kam išvis kišaisi? Pasirodyti norėjai? Taip į mano klausimą ir neatsakei.
 6. Aš žemę paveldėjau. Jau viskas yra sutvarkyta, liko tik gauti sprendimą ir išsipirkti. Todėl ir ieškau, kur galėčiau kainas sužinoti.
 7. Na nesigilink, jeigu nesupranti. Kas supranta, tiems aišku apie ką kalbu. Man reikia išsipirkti žemę iš valstybės.
 8. Sveiki, kur rasti žemės išpirkimo iš valstybės kainas? Atlikau kadastrinius matavimus, gyvenamosios paskirties žemės ploto yra 5 hektarai, plotas priklauso man, bet žemė kolkas valstybės. Man reikės išsipirkti, bet niekas nesako kainų, lyg būtų paslaptis. Kur jas rasti, kad būtų įmanoma pasiruošti?
 9. Sveiki, planuoju paruošti namą pardavimui ir nenoriu naudoti savo lėšų, todėl nusprendžiau pasiimti vartojimo paskolą. Kur geriausia imti ir ar nepakenks mano kredito istorijai? Ką manote apie SBlizingas arba Šiaulių banką?
 10. Turiu apie 70 vinylų, galiu parduoti visus kartu, galiu atskirai. Yra tokie kaip Kernagio, Noreikos, Ugnies užkalbėjimas ir taip toliau. Jeigu kažkam įdomu, parašykit savo el. paštą į PM, atsiųsiu nuotraukas visų. Galima pirkti visus iškart arba sudominusius atskirai.
 11. Sveiki, Turiu seną sodybą ir kelis hektarus žemės šalia Ignalinos miesto. Gražioje vietoje, iš visų pusių miškas, šalia kitų namų nėra. Ežeras už 500 metrų. Įdomu būtų išgirsti turinčių patirties nuomonę. Ar sklypą su sodyba geriau pardavinėti ar bandyti kurti turizmo verslą?
 12. Sveiki, kuriu internetinį puslapį ir noriu, kad pradžioje jį galėtų pasiekti tik 50 žmonių, o po kelių savaičių jau paleisiu visiems. Kokie būdai yra padaryti tokią funkciją? Kad tinklapis iš pradžių būtų matomas ne visiems. Ačiū
 13. Jūsų komentarai labai aiškiai parodo, kodėl jūs tiesiog eiliniai žmonės, nes mąstymo ratas labai labai siauras ir višiška rizikos baimė. Beveik visi mano projektai, kurie neša didesnį pelną yra pradėti su rizika. Vienintelio Alli komentaras teisingas. Gaila, kad žmonės apsimetinėja tokiais dideliais ekspertais, būdami vidutinybėmis.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...