Pereiti prie turinio

IrmaNo

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  20
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Sveiki, galiu kurti tekstus Jūsų svetainei, administruoti svetainę ar elektroninę parduotuvę. Lauksiu Jūsų žinutės!
 2. Sveiki, domina statinių ir dinaminių banerių kainos. Pavyzdžius ir kainas siųskite asmenine žinute, dėkui.
 3. Reikia 10 straipsnių po 500 ž. Reikalavimai: - ne copy paste; - panaudoti kelis raktinius žodžius (nurodysiu); - rašyti be klaidų. Išsamiau – asmenine žinute. Prašau iškart nurodyti preliminarias kainas.
 4. Sveiki, domina tokios paslaugos (arba pirmoji, arba abi): 1) naujienlaiškio sumaketavimas (tekstas duodamas, kurti nereikia); 2) tikslinių kontaktų surinkimas. Prašau asmenine žinute atsiųsti Jūsų darytų naujienlaiškių ir kainoraštį.
 5. Ieškomas laisvai samdomas pardavimų vadybininkas. Išsamesnė informacija teikiama asmeniškai. Kreipiantis prašau nurodyti preliminarią paslaugų kainą ir kaip ją apskaičiuojate. Gražios dienos!
 6. Labai džiugu, kad bent kokių asociacijų ir minčių kyla. Tačiau paslaugos, kad ir kokios jos būtų, neišgalvojamos iš niekur, be paklausos nebūtų ir pasiūlos :)
 7. Tinklaraščiai vis dar labai populiarūs virtualioje erdvėje. Galbūt Jūs taip pat svajojate apie savo tinklaraštį, tačiau dėl laiko ar kitų galimybių stokos negalite pats jo rašyti ir administruoti? Siūlau kokybiškus ir unikalius straipsnius Jūsų tinklaraščiui, taip pat ir paties tinklaraščio administravimo paslaugą.
 8. Reikalingas SEO tekstų rašytojas. Tematika įvairi. Tekstai turi būti unikalūs. Apimtis – 200 ž. (gali būti keliais daugiau, tačiau ne mažiau). Prašau asmenine žinute atsiųsti kelis savo SEO tekstų pavyzdžius ir kainą už tokios apimties tekstą, turint omenyje, kad užsakymų būtų nuolat, min. 100 straipsnių per mėnesį.
 9. Tekstams šiais laikais keliami aukšti reikalavimai, kadangi geras ir taisyklingas tekstas sudaro patikimumo įvaizdį. Teikiu tekstų korektūros ir redagavimo paslaugas: - korektūra apima tik rašybos, skyrybos, žodžių tvarkos taisymą, taip pat pasikartojančių žodžių šalinimą; - redagavimas apima visa tai, kas išvardyta prie korektūros, ir taip pat visų gramatinių, stilistinių, kalbos ir kt. aspektų taisymą bei sulyginimą su originalu (verstiems tekstams). Darbo rezultatas – kokybiškas, logiškas ir taisyklingas tekstas.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...