Pereiti prie turinio

DLR

Nariai
  • Pranešimai

    12
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%
  1. Gal galėtumėte pakomentuoti, (1) kodėl turėtų kilti kažkokių problemų su mokesčiais? Visi mokesčiai, kaip suprantu būtų mokami tik UK. Taip pat, (2) kodėl patartumėte sąskaitą atsidaryti Latvijoje? "Mano patarimas būtų susirasti kokį ilgiau UK gyvenantį pažįstamą, kurį išrinkti direktoriumi (laikinai) ir kuris atidarytų imonės sąskaitą." Dėl šito kalbėjau su keliomis įmonėmis, pasakė, jog atidarant banko sąskaitą susitikime turėtų dalyvauti ne tik direktorius (draugas, kurį laikinai paskirčiau), bt ir visi akcininkai turintys daugiau nei 25 proc akcijų, kadangi aš esu vienintelis akcininka
  2. Sveiki, Nepavykus atsidaryti sąskaitos įmonei UK, nusprendžiau ją atsidaryti Lietuvoje. Tačiau Lietuvos bankai reikalauja APOSTILLE dokumentų: "Taip pat reikės pateikti šiuos dokumentus: • juridinio asmens registracijos pažymėjimą arba jo nuorašą, arba išrašą iš savo šalies komercinio įmonių registro apie įmonės įregistravimą. Atidarant sąskaitą filialui / atstovybei, pateikiamas filialo / atstovybės registravimo Lietuvos Respublikos Juridinių asmenų registre pažymėjimas; • juridinio asmens įstatus ar kitus juridinio asmens steigimo dokumentus (nuostatus, statutą ir pan.), pagal kuriuos
  3. Sveiki, Nuo 2015 metų sausio 1 dienos pokyčiai eBay.co.uk! Kaip suprantu, eBay nusprendė atrinkti tikruosius "business sellers" nuo apsimetėlių. Galbūt kasnors galėtų paaiškinti, kokius mokesčius mokėsime Lietuvoje tiek iš INDIVIDUAL tiek iš BUSINESS eBay pardavėjo perspektyvos? --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- eBay EU VAT changes from 1st Jan 2015 HMRC FeateBay are changing the VAT rates that you will be charged from the 1st January 2015. It won’t
  4. O dropshiping'u užsiemant klientai prekių grąžint nebenorės? Ar į "Ameriką" atgal siųs patys?
  5. Kad čia jo teisė, viskas tvarkoj, tegul grąžina. Bet visi savaip tą prekę grąžina, o ir atgavę pinigus vistiek nepatenkinti lieka.
  6. Gerai, o tarkim tos nuomuojamos pašto dėžutės. Turit pasiūlymų, kur ją galima būtu išsinuomuot? Nes kiek domėjausi, paštas jas nuomuoja, tačiau jos yra skirtos tik korespondencijai. Vat apie ką aš ir kalbu.. Nenoriu nepatenkintų klientų po langais. O dėl grąžinimų tai jokių problemų, tegul grąžina į sveikatą.
  7. Na, kaip žinoma įvairių žmonių būna, kurie nusipirkę prekę sugalvoja ją sugrąžinti, o dar ir internete vėjus pradeda rašinet, kokie jie įžeisti ir nelaimingi ir koks pardavėjas blogas. Nenoriu, kad mano vardas skambėtų, kaip kažkokio aferisto, dėl kelių nepatenkintų klientų, kurių visada buvo ir bus, kad ir kokia ta prekė super bebūtų, neįtiski visiems.
  8. Sveiki, Norėčiau išgirsti Jūsų pasiūlymus dėl klientų grąžinamų prekių pirktų mano internetinėje parduotuvėje (prekės: drabužiai, aksesuarai). Tarkime aš dirbu su individualios veiklos paž. ir klientui grąžinant prekę, nenorėčiau nurodyti savo vardo, pavardės, taip pat savo adreso. Būtų labai įdomu išgirsti Jūsų sprendimus!
  9. O tarkim kuri verslo forma būtų patraukliausia su tokiomis didelėmis apyvartomis, bet mažais pelnais, mokesčių atžvilgiu? Ir ar išvis tokį verslą vertėtų registruoti Lietuvoje? Nes tiek prekės perkamos, tiek parduodamos tik UK.
  10. O jeigu tarkim apyvarta siekia per metus virs 300k, taciau grynas pelnas apie 5-12% nuo sios sumos, kaip reiketų įregistruoti veiklą? Kaip suprantu ind. veiklos pažymėjimas čia jau nebetiktų?
  11. Sveiki, Radau daug pasisakymų apie prekyba eBay ir mokesčius, kuriuos šią veiklą vykdantis asmuo turi/neturi sumokėti Lietuvos valstybei, tačiau konkretaus atsakymo taip ir neradau. Taigi būtų malonu sužinoti iš nusimanančių tame žmonių, kokia tiesa yra ištikrųjų? Mano atveju, prekes parduodu tik UK, tiekėjai taip pat yra tik UK, tačiau pats gyvenu Lietuvoje. Ar aš turiu valstybei mokėti kokius nors mokesčius?
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...