Pereiti prie turinio

Arbatinis grybas


Rekomenduojami pranešimai

http://www.tuktuk.lt/i/objects/resized/y10/w07/d4/828977.jpg

 

http://www.tuktuk.lt/i/objects/resized/y10/w07/d4/828978.jpg

 

AUKCIONAS NUO 1 LTL iki 26d. 00:00 val. !!!!!!

 

Arbatinis grybas. Jau senokai miestiečių ir kaimiečių virtuvėje ant palangės stiklainyje plūduriuoja arbatinis grybas. Saldžiarūgštis skystis daugelio mėgstamas. Arbatinis grybas - šimtmečius žinomas naminis vaistas nuo įvairiausių negalavimų. Juo gydomi:

 

galvos skausmai;

 

skrandžio ir žarnyno trakto ligos;

 

aterosklerozė;

 

artritas;

 

virškinimo sutrikimai;

 

hipotonija;

 

tonzilitas;

 

nemiga;

 

vidurių užkietėjimas;

 

nudegimai;

 

difterija;

 

peršalimai;

 

odos ligos.

 

Arbatinis grybas be kita ko stiprina imuninę sistemą, nukenksmina ir neutralizuoja nuodus, besikaupiančius mūsų organizme, pašalina šlakus, padeda gydant kepenų ir tulžies pūslės ligas, padeda sumažinti kraujospūdį, pagerina raumenų darbą ir centrinės nervų sistemos veiklą, sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, lėtina tuberkuliozės eigą.

Arbatinis grybas — acto rūgšties bakterijų ir mieliagrybio kolonija. Tai labai panašu į kerpę (dumblio ir grybo koloniją), tik ši gyvena sausumoje. Mieliagrybis arbatoje ištirpusį cukrų skaido į organines rūgštis (askorbino, citrinos, pieno ir kt), alkoholį ir anglies dioksidą, o bakterijos alkoholį paverčia acto rūgštimi. Arbatinis antpilas praranda skaidrumą, bet įgauna saldžiarūgštį malonų skonį. Šis skystis gerina apetitą, naikina kai kurias kenksmingas bakterijas skrandyje, žarnyne. Juo skalaujama gerklė sergant angina, dantenų uždegimu. Jame yra ir vitaminų B, D.Šio grybo antpilas ruošiamas taip. Atpjaunamas gabalėlis grybienos, įdedama į stiklainį su pasaldinta arbata, užrišama marle ir padedama į šviesią vietą, geriausia ant palangės. Po savaitės dviejų antpilą galima gerti.

 

Jau ilgai auginu ji,pagalbininkas kai norisi kazko isgert ypatingo :-),patinka visai seimynai. Jau nykstantis dalykas. Tapo kaip savas, todel nesivarginu kuom ir kada uzpilti (du menesius vieno stiklainio nelieciau ir jokiu problemu).Esu isbandes visu rusiu arbatas (pvz.zalia, juoda, ginkmedzio, kinroziu ir kitu), todel skiriasi tik skyscio spalva ir jei stipresne uzpilu jauciamas aromatas, o skony deriniesi pats. Esme cukraus kiekis stiklainyje. Nuo jo priklauso skonis bei stiprumas.

 

 

 

Pristatymas :) Pastu imanomas(teko siust, gavo gyva ir gyvena toliau) be abejo bet...vilniuje geriau is ranku i rankas.

Redagavo Carfax10
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...