Pereiti prie turinio

Teismas. Kiek tai realu?


Rekomenduojami pranešimai

oi juokdariai jus :) paprasciausias pavyzdys su vogtais automobiliais. Atveza koks perekupas auto i Lietuva, koks nors zmogelis ji nusiperka ir uzsiregistruoja. Po pusmecio nori parduoti - pasirodo automobilis vogtas. Automobili atima ir grazina seimininkui. Galutinis pirkejas piktas kaip sirse bet lieka durnio vietoje. NIEKAS jokiu teismu ir nemalonumu perekupui nedaro :) Nebent perekupas zinojo apie vogta masina, o kadangi to neirodysi - vadinasi jis tokia pati auka. Ir ten kalbama apie desimtis tukstanciu o ne pora simtu litu :) Pardavejui - ne tu telefona pavogei, parduodamas nezinojai apie jo tamsia praeiti, taip kad tu cia ne prie ko.

O visi gasdintojai - prasau pateikite straipsni, pagal kuri si vaikina butu galima teisti arba bent jau istorija, kuri butu pasibaigusi tokiu teismu :)

 

Deja tu klysti. Paprastai vogtą automobilį parduota su padirbtu pasu ir pardavėjo rasti neįmanoma. Jei pardavėjas nustatomas, jis grąžina pirkėjui pinigus, o pats gali kreiptis pas tą, kuris jam pardavė ta vogtą automobilį. Viso šito vogtų daiktų pardavimo esme, kad kažkurioje pardavimo grandinės vietoje yra vagis, kurio vienas iš pirkėjų išduoti nenori. Tas pirkęs žinomai vogtą daiktą ir rėkia garsiausiai, kad ji apgavo, jis nežino iš ko pirko ir panašiai, nes realiai jis žino, kad perka vogtą daiktą, perka jį pusvelčiui ir kartas nuo karto pakliūna, tad lieka minuse, kurį padengia kitos vogtų daiktų pardavimo "operacijos". Taigi jei gali rasti vogto daikto pardavėją, tas pardavėjas turi turto, tai iš jo visad prisiteisi pinigus, sumokėtus už vogtą daiktą.

Ir dar - teisiami asmenys įsigiję žinomai vogtą daiktą, jei to negalima įrodyti, tai baudžiamąja tvarka toks asmuo neatsako, bet pardavęs vogtą daiktą privalo atlyginti nuostolius civiline tvarka!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To tomaxsui:

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJA

 

23 straipsnis

Nuosavybė neliečiama.

Nuosavybės teises saugo įstatymai.

Nuosavybė gali būti paimama tik įstatymo nustatyta tvarka visuomenės poreikiams ir teisingai atlyginama.

 

30 straipsnis

Asmuo, kurio konstitucinės teisės ar laisvės pažeidžiamos, turi teisę kreiptis į teismą.

Asmeniui padarytos materialinės ir moralinės žalos atlyginimą nustato įstatymas.

 

Nėra už ką.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ši bėda bus išspręsta. Sutariau su ten tuo asmeniu, kuris grasina teismais, kad gražinsiu pinigus. Ir dar gavau užstatą iš ten to, kurio pirkau telefoną. Žodžiu man pinigai irgi bus gražinti, kas iš manęs pirko irgi atgaus pinigus. Visi laimingi. Galima rakinti temą. Ačiū už informaciją, būčiau turbūt tik pasijuokęs iš tų grasinimų teismais jei ne Jūs.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

    Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

    Užsiregistruok dabar ir galėsi:

    ✔️ Dalyvauti diskusijose;

    ✔️ Kurti naujas temas;

    ✔️ Rašyti atsakymus;

    ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

    ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

    ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

    ir dar daugiau.

    Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...