Pereiti prie turinio

Alternatyvios WordPress komentavimo sistemos


Rekomenduojami pranešimai

WordPress komentarų sistema yra integruota tiesiai į branduolį. Deja, komentarai iki šiol visiškai nepasikeitė nuo 2003 metų. Dauguma WordPress vartotojų, apeina komentarų trūkumus įdiegiant trečiųjų šalių papildinius, kad padidinti funkcionalumą. Apie tai, kaip pagerinti WordPress komentarus ir paveiksliukus komentaruose aš jau rašiau.

 

Šiame straipsnyje aš noriu jums parodyti šešis sprendimus, kurie yra prieinami WordPress naudotojams.

 

 

1. DISQUS

DISQUS – vienas iš populiariausių komentarų sprendimų, kuriuos galima rasti internete. DISQUS sistema siūlo švarų, prisitaikanti dizainą, kuris puikiai atrodo ant asmeninių kompiuterių, planšetinių ir mobiliųjų įrenginių.

 

Tarp šios sistemos privalumų yra RSS prenumerata, atnaujinimai elektroniniu paštu, prisijungimai per Facebook, Google+ ir Twitter.

 

DISQUS labai patogi administravimo srityje, kur leidžiama filtruoti šlamštą, sukurti juoda ir balta komentatorių sąrašą.

 

 

2. LiveFyre

Pagrindinis DISQUS konkurentas – sistema LiveFyre. Ji yra naudojama daugelio geriausių svetainių, tokių kaip Mashable ir Engadget.

 

LiveFyre siūlo tokias funkcijas kaip, komentarai realiu laiku, mobiliųjų įrenginių palaikymas, prisijungimas per socialinius tinklus, multimedijos palaikymas, pranešimai apie komentarus, o taip pat puikios prenumeravimo galimybės.

 

 

3. Intense Debate

Kai kurie iš jūsų gali būti nustebinti, sužinojus, kad WordPress kūrėjai (Automattic) siūlo savo trečiosios šalies sprendimą komentarams. Intense Debate palaiko pranešimus bei atsakymus elektroniniu paštu, media failus ir t.t.

 

Tarnyba taip pat palaiko puikius įrankius, SPAM filtrus ir juodąjį sąrašą.

 

 

4. Vicomi

Vicomi – dar vienas, bet šį kartą ne itin populiarus sprendimas kuriant komentavimo sistemą, kuri leidžia vartotojams užsiregistruoti elektroniniu paštu arba Facebook pagalba. Deja, kiti socialiniai tinklai yra nepalaikomi. Vicomi pritaikytas mobiliems įrenginiams, turi puikias moderavimo priemones ir palaiko online profilius.

 

Dėja, komentarai nėra sinchronizuojami su WordPress duomenų baze, kaip kad tai daro jau minėti DISQUS ir LiveFyre.

 

 

5. FaceBook

Facebook, be kalbų, vienas iš didžiausių socialinių tinklų internete, antra labiausiai lankoma svetainė po Google. Jūs galite pakeisti standartine komentarų formą į Facebook komentarus.

 

Administravimo požiūriu, FaceBook nesiūlo tokių funkcijų, kaip Disqus ar Livefyre: komentarai nėra saugomi jūsų duomenų bazėje. Yra daug žmonių, kurie visiškai nesinaudoja FaceBook, todėl naudojant vien Facebook komentarus galite atbaidyti daug vartotojų. Tačiau tai geras sprendimas tiems, kurie aktyviai naudojasi Facebook’u kaip svetainės populiarinimo šaltinių.

 

 

6. Google+

Google+ buvo integruotas į daugelį Google paslaugų, tokių kaip Blogger ar YouTube. Atsižvelgiant į vis didesnį G+ populiarumą, daugelis svetainių savininkų vis dažniau pradėjo naudoti tokį komentarų sprendimą.

 

Tam kad intergruoti G+ komentarų sistemą į savo tinklaraštį, pasinaudokite tokiais pluginais kaip Google+ Comments arba WordPress Google Plus Comments.

 

Kaip ir FaceBook atveju, Google+ naudoti kaip vienintelį komentavimo šaltini neverta, nes tai apriboja jūsų lankytojų galimybes. Be to, komentarai nebus saugomi duomenų bazėje. Reikia atsižvelgti į tai, prieš pereinant prie tokios komentavimo sistemos.

 

 

 

 

 

Jei jums nepatinka trečiųjų šalių sprendimai, aš rekomenduoju jums įdėti pluginą Comments Evolved, kurį naudoju savo http://mes.raso.me svetainėje. Pluginas palaiko Google+, Facebook, Disqus ir WordPress.com. Taip pat geras pasirinkimas – Jetpack komentarų modulis.

 

 

Jei kyla klausimų, visada juos galite užduoti http://wp.help.lt svetainėje.

 

 

 

Redagavo ForeverYoung
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

    Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

    Užsiregistruok dabar ir galėsi:

    ✔️ Dalyvauti diskusijose;

    ✔️ Kurti naujas temas;

    ✔️ Rašyti atsakymus;

    ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

    ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

    ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

    ir dar daugiau.

    Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...