Pereiti prie turinio

Koreguoju, retušuoju, valau nuotraukas


Rekomenduojami pranešimai

Nežinau nuo ko pradėti. Photoshop'e esu savamokslis jau daug metų. Tikrai nesu ką žmonės pavadintų profesionalu, tačiau savotišką užsidegimą ties tuo turiu. Tai hobis kuriame norėčiau plėstis tad ieškau praktikos.

 

Mėgstu fotomanipuliaciją, kiek labiau portretų retušavimą bei viskokių smulkmenų šąlinimu iš nuotraukų. Neapsiimu logotipų kurimu(Tiesiog netraukia). Taip pat kūręs plakatus, daręs iškarpas ir viskokių kitokių smulkmenų.

 

Kam domintu ką naudoju ir dėl ko:

Turiu galingą kompiuterį dar su keliais ekranais taip, kad mastelis darbo negąsdina

Šiokį tokį grafinį tabletą. Patogiau dirbasi kai reikia kruopštumo

Veidrodinį fotoaparatą. Pirkau, nes turbūt ne dėl pačio fotkinimo norėjau, o tiesiog pasidaryti savo medžiagos su kuo dirbti. Tarkim gamos peizažų fonui ar tiesiog kokių nors obijektų išsikirpimui. Esu fotografavęs ir visokius renginius ir žmonių šventes ir dar montavęs tas pačias nuotraukas. Skirtumas kaip aš dirbu būtu toks, kad aš labiau mėgstu krapštytis su individualiomis nuotraukomis nei tiesiog susiautomatizuoti kažką ir kiaurai nupoliruoti visas nuotraukas. Nors.. aišku galiu ir taip.

 

Taip jau yra, kad neturiu parodyti kažkokio portfolio, nes ką esu nuveikes didžioji dalis.. pavadinkim "nerimti" darbai, o ką esu gražesnio nuveikęs visdėlto kitų asmeninės nuotraukos ir pan. Taigi siūlausi padirbėti dykai. Tikiuosi iškarto nesulauksiu misija neįmanoma užsiprašymų, bet kuo galiu pagelbėsiu. Kol man tai ne verslas negarantuoju kaip greit atsiliepčiau, visdėlto esu ir dirbantis ir studentas ir pats mėgstu kartais pagyventi.

 

Nežinau ar noriu susikurti atskirą pašto dėžute ar tinklalapį ar abu.. Tai pradžiai manau per AŽ susisiekimo užteks jei ką domins.

 

Tai vat lauksiu atsiliepimų, kritikos netgi ir į tai kaip pateikiaų savo paliūlymą (nors ir apie patį pasiūlymą taisyklės(Skelbimai,4punktas.) draudžia tiekti kritiką(??)) Tikiuosi kokioms dar taisyklėms nenusižengiu smarkiai, nepykit senai forumuose buvęs.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...