Techninė profilaktika (Uždarbis.lt neveiks): 23-07 val.

Uždarbis.lt: Ieškomas back-end programuotojas - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioDėmesio! Nuo šiol forume talpinti skelbimus ir į juos atsakyti gali tik savo tapatybę patvirtinę nariai

Nustojus galioti pasiūlymui prašome paredaguoti temos aprašymą, pažymint, kad skelbimas nebegalioja.
Puslapis 1 iš 1
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą
 • Išryškinti

Dėl narių saugumo, forume sandorius gali atlikti ir skelbimų autorių informaciją matyti tik tapatybę patvirtinę nariai.

Patvirtinti tapatybę dabar

2020-05-19 20:25 (#1)

Ieškomas back-end programuotojas


Sveiki,

Ieškau back-end programuotojo, kuris galėtų sukoduoti vartotojo valdymo panelę žaidimo projektui. Tiksliau - paruošti API, kurį būtų lengva pritaikyti ir vėliau.
Patirtis su panašaus turinio darbais būtų privalumas, tačiau nėra būtina. Svarstysime pasiūlymus ir iš žmonių, kurie turi žemiau nurodytas, reikalingas žinias ir bent minimalią patirtį jas pritaikant:

 • Būtina patirtis su PHP, SQL ir darbas su REST API.
 • Mokėjimas dirbti su Git
 • Mokėti bazinius saugumo aspektus (autorizacija ir autentifikacija)


Web based vartotojo valdymo panelė bus statoma ant projekto subdomeno, kaip naujas puslapis. Įgyvendimui naudosime REST API, ne monolitinį kodą. Darbas bus hostinamas pas mus serverye, kuris veiks 24/7 ir prie kurio suteiksime visus reikiamus prisijungimus.
Darbo grafikas gali būti ant tiek lankstus, kiek pageidaus kandidatas, tačiau norėčiau matyti jog vyksta nuolatinis progresas ir darbas nėra stabdomas dėl neaiškių priežasčių. Orientuojamės į 4 savaičių laikotarpį, darbui pilnai užbaigti.
Suradus tinkamą kandidatą, jam pateiksime pilnai užbaigtą dizainą ir visą reikiamą dokumentaciją. Dirbant reikės komunikuoti su serverio programuotoju.

VVP Puslapiai:
 • Žaidėjo Valdymas
  Šis puslapis skirtas žaidėjo informacijos atvaizdavimui. Reikalinga informacija iš duomenų bazės apie žaidėjo duomenis, serveryje turimą turtą ir statistikos.
 • Parduotuvė
  Šis puslapis skirtas projekto paslaugoms įsigyti. Atsiskaitymas už prekes vyks per PaySera. Puslapį sudaro perkamiausių prekių slideris, turimų prekių katalogas, vaikščiojimas tarp prekių kategorijų.
 • Dėžių atrakinimas
  Šis puslapis skirtas dėžių atrakinimo žaidimui, kur žaidėjai nusipirkę X tipo raktą, galės atrakinti vieną iš X dėžių ir laimėti puikių prizų serveryje. Bus reikalinga skaičiuoti tikimybes, traukti ir atnaujinti žaidėjo inventoriaus duomenis.
 • Statistika
  Šis puslapis skirtas atvaizduoti serverio žaidėjų, miesto, verslų, darbų, gaujų, teisėsaugos statistikai, bei topams. Iš esmės reikalingas tik statistikos traukimas iš duomenų bazės (kurią atnaujina pats serveris).


Nesiekiame surasti profesionalaus programuotojo, kuris jau turi sukaupęs didelę darbo patirtį. Taipogi neieškome žmogaus, kuris turi pilno etato darbą ir nori apsiimti papildomu darbu, už tokį pat ar didesnį užmokestį, nei jam jau moka esamas darbdavys. Užbėgdamas įvykiams už akių, pasakysiu jog samdyti profesionalų ir mokėti jiems rinkos atlyginimo negalime, nes neturime tokio dydžio biudžeto.
Idealus kandidatas, būtų studentas, kuris galbūt eina link savo studijų pabaigos, tačiau dar neturi profesinės patirties, bet turi pakankamai laisvo laiko ir norėtų apsiimti darbu, kuris papildys jo darbų portfolio prieš žengiant į profesionalią darbo rinką.
Norėtume išgirsti ir iš žmonių, kurie nestudijuoja programavimo universitete, tačiau yra savamoksliai su patirtimi ir galbūt vienu ar kitu online sertifikatu. Jeigu sugebate pademonstruoti savo žinias, atliktais darbais ir bendru supratimu, galime kalbėtis.
Projektas planuose turi, ganėtinai daug 2nd stage development planų, todėl ieškome žmogaus, kuris galėtų su mumis dirbti long-term, on-and-off basis. Didelis pliusas, jeigu kandidatą domins pats projektas arba bent jau internetiniai žaidimai, bendrai.

Neturime didelio biudžeto, jog galėtume sau leisti samdyti profesionalius programuotojus, tačiau ir nesiūlome dirbti už 100eur. Atlygis yra tikrai neblogas, todėl jeigu darbas domina, susisiekite ir aptarsime viską individualiai.

Taupant jūsų ir mūsų laiką, galite orientuotis į tokį AŽ formatą:

Turimas žinių bagažas:
Atlikti darbai: (Link į portfolio arba live darbus)
Norimas apytikslinis užmokestis:


Jeigu pageidaujate, galite rašyti žinutę ir laisva forma.
Ačiū.


Pasidalinti šia tema:


Puslapis 1 iš 1
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2021-01-26 17:19

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai