Pereiti prie turinio

sandrasandra

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  17
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%

sandrasandra paskutinį kartą laimėjo Sausio 24

sandrasandra patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie sandrasandra

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

658 profilio peržiūros
 1. Kokybiškai ir kūrybiškai rengiu SEO ir kito pobūdžio tekstus. Daugiau nei 9 - erių metų patirtis. Dėl kainos - susitarsime 🙂
 2. Sveiki, Ką manote apie scanerius akcijų biržoms? 🙂 Kokius naudojate, kokios jūsų patirtys, kokie scanerių privalumai? Įdomu viskas apie juos 🙂
 3. Sveiki, Jei noriu pirkti ir parduoti akcijas, ar reikia verslo liudijimo ar individualios veiklos? 🙂
 4. Sveiki, kokius irankius naudojate norint stebeti biržų kainas su indikatoriais? 🙂
 5. Sveiki, Galbūt žinote ir galite pasidalinti įrankiais, skirtais akcijų grafikų kūrimui ir stebėjimui? 🙂 ačiū 🙂
 6. Sveiki, Esu laisvai samdoma tekstų kūrėja, todėl galiu pasiūlyti: prekių bei paslaugų aprašymus/pristatymus; reklaminius tekstus bei šūkius; tekstus jūsų interneto svetainei nurodytomis ar savo pasiūlytomis temomis; tekstus socialinių tinklų žinutėms, SEO tekstus; naujienlaiškius. Galiu atlikti testinę užduotį arba atsiųsti darbų pavyzdžių. Už atliktus darbus išrašau sąskaitą faktūrą.
 7. Sveiki, Esu laisvai samdoma tekstų kūrėja, todėl galiu pasiūlyti: prekių bei paslaugų aprašymus/pristatymus; reklaminius tekstus bei šūkius; tekstus jūsų interneto svetainei nurodytomis ar savo pasiūlytomis temomis; tekstus socialinių tinklų žinutėms, SEO tekstus; naujienlaiškius. Galiu atlikti testinę užduotį arba atsiųsti darbų pavyzdžių. Už atliktus darbus išrašau sąskaitą faktūrą.
 8. Sveiki, Esu laisvai samdoma tekstų kūrėja, todėl galiu pasiūlyti: prekių bei paslaugų aprašymus/pristatymus; reklaminius tekstus bei šūkius; tekstus jūsų interneto svetainei nurodytomis ar savo pasiūlytomis temomis; tekstus socialinių tinklų žinutėms, SEO tekstus; naujienlaiškius. Galiu atlikti testinę užduotį arba atsiųsti darbų pavyzdžių. Už atliktus darbus išrašau sąskaitą faktūrą.
 9. Sveiki, Esu laisvai samdoma tekstų kūrėja, todėl galiu pasiūlyti: prekių bei paslaugų aprašymus/pristatymus; reklaminius tekstus bei šūkius; tekstus jūsų interneto svetainei nurodytomis ar savo pasiūlytomis temomis; tekstus socialinių tinklų žinutėms, SEO tekstus; naujienlaiškius. Galiu atlikti testinę užduotį arba atsiųsti darbų pavyzdžių. Už atliktus darbus išrašau sąskaitą faktūrą.
 10. Tekstų kūrimo paslaugos: nuo naujienlaiškių iki SEO tekstų, nuo tekstų internetinėms svetainėms iki šūkių. Daugiau nei 8 - erių metų patirtis! Daugiau info asmenine žinute.
 11. Tai va, ir man labai keista, kad visa tai vyksta praėjus daugiau nei 5 metams po įvykio. Juk tokie dalykai turėtų būti tiriami iš karto?
 12. Sveiki, Noriu paklausti, gal kažkas iš jūsų ar jūsų artimųjų buvo patekę į tokią situaciją, kai siekiama pareikšti kaltinimus dėl eismo įvykio, kuris įvyko daugiau nei prieš 5 erius metus? Ar tokiu atveju negalioja senaties terminas? Ar galimas kaltinimų pareiškimas, praėjus daugiau nei 5 - iems metams po įvykio? Dalinkitės įžvalgomis, jei buvote su tuo susidūrę. Ačiū
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...