Pereiti prie turinio

anon

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  6.196
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  21
 • Atsiliepimai

  100%

anon paskutinį kartą laimėjo Birželio 4 2021

anon patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie anon

 • Rangas
  Forumo širdis
 • Gimimo data 1988-04-12

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Markas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  Krepšinis, Pokeris, Merginos:)

Paskutiniai lankytojai

4.903 profilio peržiūros
 1. Taip kuo mažesnis tuo geriau. Šiuo atveju būna kokios nors įmonės oficialus vertinimas. Bet profitus podcastuose yra ne kartą paminėję, kad darosi ir savo vidinį vertinimą ir jeigu jis labai skiriasi nuo to oficialaus vertinimo, tai projektas nėra praleidžiamas, nes šitaip bandoma apsaugot investuotojų lėšas.
 2. Naudoju pokerio turnyrų strategiją jei taip galima pavadint (nors dabar jo ir nebežaidžiu) 🙂 ne daugiau 1% vienam buy-in (saugesniems projektams kur geresnis LTV kartais padidinu, mažiau patinkantiems ir pamažinu). Jeigu kažkuris projektas bus degantis, o į jį viską sukišęs būsi neturėsi ką reinvestuot ir daugiau streso. O ir kai pradėjau investuot būdavo palūkanos kritusios iki vos 5-6%, tai jei būčiau suinvestavęs su tiek ir būtų projektas "degęs", tai dabar negalėčiau tų pinigų dėt į projektais su didesne grąža. O ir dabar kai vis daugiau neapibrėžtumo NT rinkoje ir manau atsiras daug
 3. 9.17% Vidutinės metinės palūkanos. Jūs esate TOP 53 investuotojas investuota yra labai daug projektų per paskutinius 3 metus (aktyvios investicijos - 190, pilnai užbaigtos investicijos - 239). Dabar išieškomi 10 projektų iš to ką esu investavęs. Dviejuose išieško tik palūkanų (bazinė investuota suma gražinta). Dar 7 projektai apskritai priklauso vienam statytojui - keli užstatai labai geri, reikia tiesiog išlaukt, tai nelabai ir baiminuos prarast. Vėluojančių šiuo metu 8 - dauguma vėluoja tik sumokėt palūkanas, dar pagrindinis mokėjimas gražint investiciją neatėjęs. Į šituos apskrit
 4. ieškau laravel programuotojo esamo projekto tobulinimui. 🙂 Rašykite žinutę su valandiniais įkainiais + kiek valandų laisvų turit per savaitę.
 5. dar gal kiek ne į temą, bet padarykit registraciją su google (gmail). taipdaug paprasčiau, kai gali paspaust vieną mygtuką ir prisijungti ir užsiregistruot ?
 6. Gal kas rašo SEO tekstus latvių kalba arba pažįstat kas rašo ir pasidalintumėt kontaktais? ? Ačiū.
 7. Vaikštau su šuniu daug, neįmanoma ten nieko surinkt. ? Tai galiausiai ištryniau. Kaip vienas youtube'ris sakė, jei ten kažką nori gaut, turi turėt daug followerių kokioj nors platformoj ir atvest daug naujų narių, tada nuo jų gausis bonusus ir galėsi kažką pasiimt, o šiaip neįmanoma.
 8. Lietuvoje pavyksta pasiekt iki 30% kartais. Užsienyje esam turėję ir iki 70%, bet čia jau laiminga istorija, o ne būtinai taip nutiks. Žinoma, priklauso nuo daug faktorių. Tematikos (tai yra koks lankytojų profilis,pvz jei lankosi vien vaikai, dažniausiai labai sunku pakelt uždarbį, tai pavyksta tik keliais procentais), kiek reklamų sudėta ir t.t. ?
 9. Nuo šiol leidžiame ir video reklamas. Tikriausiai jau matėte, kitose svetainėse tas įkyrias kampuose esančias reklamas. Telefone taip pat prikimbančias viršuje. ? Taip jos įkyrios, bet už jas mokama daug daugiau nei už paprastus banerius. Savo video turinio net nereikia turėti.
 10. Jeigu norit uždirbt daugiau nei su adsense, paskaitykit čia - Pažadu, padarysim geresnius rezultatus ?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...