Pereiti prie turinio

mansim

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  107
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Deividao Išleistas MMO žaidimas   
  Vis dar dirbu kasdien su projektu :)
  Šįkart mano planas visai einasi, nes pavyko sutarti su Kongregate ir žaidimas buvo iškeltas į pirmas pozicijas kelis mėnesius 🙂 Tai ten yra ypatinga platforma, nes net mažas kiekis žaidėjų generuoja dideles pajamas.
   
  Tai realiai eiga buvo tolkia:
  2020 kovą nusamdžiau testuotoją už 1000eur/mėn, kuris labai padėjo generuoti idėjas.
  2022 sausį teko atsisveikinti su testuotoju, nes pritrūkau pinigų 🙂 bet toliau tęsiau ir gerinau žaidimą.
  2022 vasarį nusamdžiau marketingistę už 500eur/mėn, kuri porą mėnesių padirbo, bet pagamino superinį video.
  2022 kovą į savo 2-jų kambarių butą-ofisą priėmiau ukrainiečių šeimą. Tai nusamdžiau ukrainietę 16-metę testuotoją iš tos šeimos už 200eur/mėn. Žaidėjų dar tuo metu nebuvo, nes nebuvau niekur išleidęs.
  2022 gegužę nusamdžiau dar vieną 15-metę ukrainietę, kurią apmokinau programint, nes ukrainoje moksluose - raudonas diplomas, todėl pasirodė verta mano laiko ir investicijų. Ir oj kaip neprašoviau! Dar tik mokinasi virš pusmečio, bet dirba tai kaip mid-level programuotoja, pagamina visas reikalingas integracijas, kurių aš taip nemėgstu - web-2, web-3 registrations, stripe/paypal payments, windows/linux/apple game launchers, android/ios apps game launchers, devops, releasina į platformas - ir viską savarankiškai, aš jau ten nebesuprantu ką daro, bet viskas veikia tobulai 😄 Aš suplanuoju darbą mėnesiui, nes aš tiek daryčiau, padaro per max savaitę, nes dirba be atokvėpio, net kai sakau - gal pailsėk biškį, ką 🙂 Tai jau algą jai iki 1000eur/mėn užkėliau, o pradėjo nuo tų pačių 200.
  2022 birželį - gavau pasiųlymą kurti savo crypto ir ieškoti 3m investicijos į crypto. Atsirado patyrę partneriai, kurie man apdėjo su tokenomika, užoirko armygrid.io webą investuotojams, suinvestavo visam procesui savų virš 20k eur, padarė pitch slides ir patys pitchino. Bet kai BTC krito žemyn,  viskas sustojo. Tai jie sustojo, bet ne aš. Aš tik pradėjau..
  2022 liepą - pirmas release į itch.io - ėjau savo įprastu būdu - už 500eur nupirkau fake votes, kad tik geimas iškilų į viršų. Bet blem jie greit prigavo mane ir užbanino. Atėjo vos keli šimtai žaidėjų, iš kurių tik 3 ilgalaikiai. Bet likusius fake votes sumečiau ant kongregate votinimo, kur įprastai trindavo fake votes, bet dabar kai tas kongregate mires dėl mirusio flash, tai jie ten nebepriima naujų geimų, bet seniem pasisekė, kurie ne flashiniai. Tai išsikėliau savo geimą į topus ir fake votes neštrynė :)
  2022 rugpjūtį išleidau į crazygames - viena didžiausių platformų ir aktyviausių. Aišku MMO geimams neįpatingai palanki, bet turi savo auditoriją. Problema - 95% vaikai, kurie nieko nesupranta ir neturi eurų. Na, net ir iki šiol iš crazygames atėjo per tuos kelis mėnesius apie 30k registracijų, bet pirkimų - už 50$ tik per visus 😄 Nu jo, lievai. Žaidėjų rimtų neateina. Mano geimas dar lievas, nes neinvestavau pakankamai į dizainą.
  2022 rugsėjį - bendra gauta suma iš žaidimo buvo apie 100$. Galvojau - ai, parašysiu į kongregate, paprašysiu, kad išleistų mano geimą į pirmą piziciją ir atiduosiu visas pajamas, kad tik žaidėjų būtų. Taip ir padariau.
  2022 spalį - mano geimas top 1 kongregate. Keliems mėnesiams. Nors dabar jau paskendęs. Bet atėjo tokių žaidėjų gerų, ir daug. Na, koks 50 aktyvių, kurie supranta mano žaidimą. Apie spalio 10d. per chatą buvo diskusija, kad mano geimas p2w, bet aš jiems aiškinau, kad per paskutinius 3 metus pajamos iš žaidimo tik 100$, išlaidos tuo metu buvo po 1000$/mėn, įskaičiuojant servą 200$, programerė 450$, testuotoja 200$, ofisas 150$ - tai koks čia p2w? Kitą rytą atsikeliu - per naktį nesuskaičiuojamas kiekis pirkimų. Koks 30, nebesuprantu kiek iš viso atėjo. Perskaičiavau - apie 1200$. Kadangi mano geime serveriai restartuojasi kas 2 mėnesius, o pirkimai neišsislaiko tarp serverių - pakeičiau taisykles, kad tik nekaltintų manęs, jog nežinojo - tai padariau, kad pirkimai išsilaikytų tarp servų. Tada pirkimai toliau tęsėsi ir iš kitų žaidėjų. Kitą naktį dar +1000$, paskui aprimo. Aišku, kongregate pasiima savo dalį - aš gaunu tik 60% tos sumos. Nors ir sakiau, kad atiduodu visas pajamas, bet jie ignoravo ir sumokėjo viską. Bendrai per pusę spalio pirkimų buvo uz kažkur 3000$ (iš jų į kongregate ~2600, kiti tiesiai į saskaitą per papyal, nes gali pasirinkti kaip mokėti), tai kai kongregate pervedė tuos pinigus gruodį (jie visada moka tik po 2 mėnesių), tai atėjo 1539.88$.  
  2022 lapkritis - euforija aprimo, nes per visą lapkrtį pirkimų buvo vos už ~500$, nes kaip sakiau, jog servai restartuojasi kas 2 mėnesius, tai čia buvo tas antrasis mėnesis, besibaiginėjantis ir nėra didelio tikslo kažką pirkti. Nusamdžiau marketingistę, irgi už 200$/mėn,16-os, irgi kaip ir visus - darbui laisvalaikiu, po 20h/sav. Nes crypto-partneriai reikalavo turėti marketingistę.
   2022 gruodį - servo restartas (šiaip restartas buvo lapkričio 28) -  pirkimų bumas. Kasdien po 200$-400$ kokiai savaitei. Tada aprimo iki ~300/savaitę. Viso per gruodį irgi pirkimų buvo už ~3000$. Dar nusamdžiau porą game-logic designers po 200$/mėn. Dar papildomą ofisą išsinuomavau. Programerei atlyginimas jau iki 850$ užkilo. Tai išlaidos apie 2500$/mėn. Bet dar netikėtai pasiųlė mentorint ir mokint naujus programerius, tai atsirado papildomai +750$/mėn. Tai galėjau tiek patemti :)
  2023 sausis - irgi sausas iš pirkimų. Per mėnesį apie 800$ pirkimų, nes antras serverio mėnesis. Mėnesio gale nusamdžiau dar porą programerių, pradžiai gaus po 200$ kol išmoks, kuriuos pradėjau apmokinti man padėti su daily-job programavimu ir geimo programavimu, nes pagrindinė programerė daro svarbias integracijas, kurių aš taip nemėgstu.
  2023 vasaris  - servo restartas. Kasdien po 400$-600$. Pagerinau monetizacija, tai sustiprėjo pirkimai. Smagu matyt rytais kai per naktį miegant pajamos +400$ nieko nedarant 😄 Jau greit prisijungs ir 2D dizaineris, tai grafika pradės gerint.
   
  Viso nuo spalio vidurio: pirkimai už $8178.2
  Pirkimai per pirmas kelias dienas naujo sezono: +$727.1
  Viso grynosios išlaidos: 50000$ iki dabar. Bent jau dalis atsipirko.
   
  Tai jau įsivažiuoju, jaučiasi kažkoks stabilumas, vidurkis gaunasi vistiek $2000/mėn. Bet yra didelių planų kaip viską stipriai šauti į viršų. Manau, kad per 1-2 metus pavyks 10x padidint pirkimus. 
   
  Dabar jau pradedu ieškot investicijų. Būtų neblogai surast nuo 200k$ investiciją ateinantiems 2 metams, parduodant 10%-15% akcijų. Nes dėl crypto investicijų - partneriai skaičiuoja, kad dar reiks kokius 2 metus pralaukt kol investuotojai atsigaus, bet kur investicijos su crypto - ten nepardavinėsiu akcijų, net 1% neparduosiu, ten investuotojai pirks mano crypto į ateitį, tokios sutartys ten įprastos kaip man išaiškino..  
   
 2. Įdomu
  mansim gavo reakciją nuo nix Išleistas MMO žaidimas   
  Okay, galvoju gal čia reiktų updeitą padaryti, netyčia prisiminiau šį primirštą saitą 🙂 Ir šiaip, čia rašau tik kai bent kažkiek sekasi.
   
  Tai kur baigiau savo pasakojimą - gaudavau iš žaidimo po 2000$/mėnesį ir taip kokius 5 mėnesius. Ir tada viskas sustojo. 
  Aš pats sustojau. Pinigai sustojo. Projektas sustojo kaip ir registracijos. 
  Problemų buvo įvairių: 
  1) žaidimas neatrodė užbaigtas (išvis stebėjausi kaip toks neužbaigtas ir sudėtingas geimas apskritai neša pinigus). 
  2) žaidimas neturėjo jokio marketingo ir prezentacijos, niekas nežinodavo ko čia tikėtis.
  3) žaidimo pradžia buvo neaiški ir nepakankamai sudominanti (nors per kelis metus turėjau 25 skirtingus tutorialus, visi failino)
  4) žaidimas pernelyg inovatyvus, todėl reikėjo per daug mokintis, o mokytis/skaityt žaidimus šiais laikais nebemadinga.
   
  Tai iš esmės privedė prie demotyvacijos man asmeniškai. Labiausiai tai, kad 25 kartus bandžiau padaryti gerą žaidimo pradžią ir nei karto nepavyko padaryti kažko aiškaus visiems. Net 500 išleidau profui kuris turėjo man padėt, bet pamačiau, kad neapsimoka, nes visas procesas kainuotų 15k iki sukurto naujo tutorial, labiau tikėtina būtų buvęs sekantis failas.
  Su žaidimo pajamom atrodė, kad galiu prisisamdyti pigių darbuotojų ir jie kažkaip išjudins visą projektą. Bet realybė - be manęs jie nieko nedarė. Darė tik tai ko prašiau, nieko savarankiškai. Tai žinoma, nėra ko norėti iš jaunų žmonių, kuriems ir mokėjau simboliškai.
  Svarbus dalykas dėl ko nustojo eiti pinigai - iš tiesų tai nebuvo "tikri" pinigai. Man atėjo tikri pinigai. Bet žaidėjams tai beveik buvo dykai. "Kongregate" turėjo kazino reklamų, kur prisireginus ir išleidus kelis dolerius gaudavo "kongregate" kreditų už šimtus dolerių. Ir juos išleisdavo mano žaidime. Ir šiaip, "kongregate" jau toks senas, buvęs flash žaidimų lyderis, dabar be flash žaidimų teturi vos kelis gyvus HTML5 geimus kaip mano. Todėl dauguma tiesiog išleido savo neišleistus kreditus kuriuos susipirko prieš daug metų. Iš tiesų tik 2 žaidėjai ten išleido po kelis šimtus pervesdami man tiesiogiai per paypal - šituos tik užskaitau. 
  Tai va, nuo 2023 sausio nusisamdžiau dvi ukrainietes IT studentes puse etato, kurioms mokėjau po 200, kad tik mokintųs programuot. Vienai paėjo, kita po 3 mėnesių pasakė, kad programint nepatinka ir nori bandyt dizainą. Tai ji toliau mokinos dizainą. Man po 200 investuot jų mokslams nėra gaila, dar tikėjausi, kad kai išmoks - mokėsiu po 300 ir vėliau surasiu tikrą darbą, o man tiesiog užtenks tų padarytų mini užduočių, kur aš taip tingiu senas klaidas taisyti. Visų kitų darbuotojų nebeliko, vienus atleidau, kitiems suradau tikrus darbus savo iniciatyva, liko tik studentės.
  Nuo balandžio pradėjau dirbti su nauju projektu. Niekad nemaniau, kad kadanors nustosiu dirbt su šiuo. Bet kažkoks publisheris paklausė ar galiu savo geimą paversti tik į PvP versiją. Kokią savaitę masčiau ar tai įmanoma. Man aišku viskas įmanoma, bet kažkaip atrodė, kad savo geimą taip kardinaliai pakeisti būtų overkill. Ir šiaip, laikau armygrid užbaigtą iš idėjos, bet grafika dar galėtų būti geresnė, kaip ir pradžia. Dar ir iki šiol retkarčiais padarau ten updeitus. Ir yra aktyvių žaidėjų.
  Tai sugalvojau pasidaryti armygrid tipo šachmatų žaidimą. Tiesiog kaip šachmatų RPG. Kur tik žaidžiant šachmatais būtų galima kelti lygį ir stiprinti šachmatus, bet tai ir išliktų šachmatai. Todėl būtų galima praktikuotis žaisti šachmatais. Teorija tokia - tai vis dar šachmatai, bet tie šachmatai yra skirtingai stiprūs, todėl net gynėjas gali laimėti. Bet puolėjas su bonusu - 4 kart greičiau muša. Dar dėl įdomumo pridėjau 70 unikalių galių, todėl kiekviena kova neprognozuojama, nes negali žinoti kokia galia aktyvuosis. Na, realiai, man asmeniškai visai patinka. Bet žaidimą laikau uždarytą dėl tinkamesnio marketingo. Testuotojams duodu aktyvacijos kodą. O šachmatams aiškios pradžios nelabai ir reikia - dauguma žino ką čia daryti.
  Per vasarą su studentėm dirbom labai intensyviai. Ir man užteko iš jų 20h/savatę mokant po 300eur per mėnesį. Bet pasirodo jų stipendija užsibaigė ir vienintelės pajamos lieka tik iš manęs. Na, nebuvau patenkintas, bet teko samdyti 30h/savaitę už 450/mėn. Aš jau iš savo algos į minusą einu, teko kreditą imti 🙂 Bet stabdyti neketinu. Kasdien didžiulis progresas, daugybė kodo pakeitimų. Kiekvienas išleistas euras jaučiasi puikiai suinvestuotas ir negaila. Nors ir nesmagu žiūrėti į vis didėjantį minusą 😄 
  Nors ir sparčiai dirbam, bet išleisti žaidimo neketinu greitai. Šįkart nebedarysiu klaidos ir neskubėsiu išleisti nebaigtą netestuotą žaidimą. Nuo vasario jau bus beveik baigta, samdysiu testuotojus, gerinsiu balansą iki maksimumo, jau baigiu išversti visą žaidimą į LT kalbą, tada galės kiti vertėjai išversti į kitas užsienio kalbas. Rašom unit testus, gerinam saugumą, performance ir stress-testinam. Na, reikalų daug nors ir geimas jau dabar atrodo gan įdomus ir "beveik" užbaigtas (bet ne iš grafinės pusės).
  Žadu išleisti turbūt anksčiausiai 2025 metais, gal net ir po 2026. Bet žadu padaryti puikiai veikiantį ir atrodantį geimą, kuris šįkart atneš ne varganus 10k eur, bet mažiausiai 10x daugiau per pirmus metus.
  Be to, dar turiu "planą-chuliganą" - galvoju padaryti gan retą dalyką - integruoti funkcinius NFT, kur tas pats NFT veiktų per visus mano žaidimus (t.y. per abu dabar). Todėl bus galima rasti tą retą auksinį daigtą, kuris išsilaikys tarp serverių ir bus galima naudoti netgi kitame žaidime. Ir pasijungsiu savo kriptovaliutą. Bus visas marketplace žaidime, kad žaidėjai galėtų mainytis resursais perkant už crypto ir iš to užsidirbti realių pinigų. Spėju bus daug filipiniečių/indų, bet masė yra gerai.
  Dar mąsčiau dėl investicijų. Iš tiesų turėjau pasiųlymą 50k eur už 30% žaidimo, bet nesutikau. Aš per metus iš savo daily-job algos po 20k suinvestuoju į žaidimą, tai man tas 50k neypatingai pagelbės, o dar už tai trečdalį atiduoti. Galvojau pasakyt tiesą, kad mano kaina yra 10x didesnė, bet ai, įsižeis dar. O kad realiai ieškoti investicijų - neskubu. Daugybė prezentacijų, dokumentų pildymo, skaičiavimų, užtruktų daugybę savaičių/mėnesių, o progreso žaidime nebūtų. Galvoju, gal tiesiog kaipnors paeis, arba jei ne - pasidarysiu kiek įmanoma pats, arba bandysiu kai žaidimas bus pabaigtas ir gerai atrodantis.
   
   

   
   
   
   

 3. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Deividao Išleistas MMO žaidimas   
  Vis dar dirbu kasdien su projektu :)
  Šįkart mano planas visai einasi, nes pavyko sutarti su Kongregate ir žaidimas buvo iškeltas į pirmas pozicijas kelis mėnesius 🙂 Tai ten yra ypatinga platforma, nes net mažas kiekis žaidėjų generuoja dideles pajamas.
   
  Tai realiai eiga buvo tolkia:
  2020 kovą nusamdžiau testuotoją už 1000eur/mėn, kuris labai padėjo generuoti idėjas.
  2022 sausį teko atsisveikinti su testuotoju, nes pritrūkau pinigų 🙂 bet toliau tęsiau ir gerinau žaidimą.
  2022 vasarį nusamdžiau marketingistę už 500eur/mėn, kuri porą mėnesių padirbo, bet pagamino superinį video.
  2022 kovą į savo 2-jų kambarių butą-ofisą priėmiau ukrainiečių šeimą. Tai nusamdžiau ukrainietę 16-metę testuotoją iš tos šeimos už 200eur/mėn. Žaidėjų dar tuo metu nebuvo, nes nebuvau niekur išleidęs.
  2022 gegužę nusamdžiau dar vieną 15-metę ukrainietę, kurią apmokinau programint, nes ukrainoje moksluose - raudonas diplomas, todėl pasirodė verta mano laiko ir investicijų. Ir oj kaip neprašoviau! Dar tik mokinasi virš pusmečio, bet dirba tai kaip mid-level programuotoja, pagamina visas reikalingas integracijas, kurių aš taip nemėgstu - web-2, web-3 registrations, stripe/paypal payments, windows/linux/apple game launchers, android/ios apps game launchers, devops, releasina į platformas - ir viską savarankiškai, aš jau ten nebesuprantu ką daro, bet viskas veikia tobulai 😄 Aš suplanuoju darbą mėnesiui, nes aš tiek daryčiau, padaro per max savaitę, nes dirba be atokvėpio, net kai sakau - gal pailsėk biškį, ką 🙂 Tai jau algą jai iki 1000eur/mėn užkėliau, o pradėjo nuo tų pačių 200.
  2022 birželį - gavau pasiųlymą kurti savo crypto ir ieškoti 3m investicijos į crypto. Atsirado patyrę partneriai, kurie man apdėjo su tokenomika, užoirko armygrid.io webą investuotojams, suinvestavo visam procesui savų virš 20k eur, padarė pitch slides ir patys pitchino. Bet kai BTC krito žemyn,  viskas sustojo. Tai jie sustojo, bet ne aš. Aš tik pradėjau..
  2022 liepą - pirmas release į itch.io - ėjau savo įprastu būdu - už 500eur nupirkau fake votes, kad tik geimas iškilų į viršų. Bet blem jie greit prigavo mane ir užbanino. Atėjo vos keli šimtai žaidėjų, iš kurių tik 3 ilgalaikiai. Bet likusius fake votes sumečiau ant kongregate votinimo, kur įprastai trindavo fake votes, bet dabar kai tas kongregate mires dėl mirusio flash, tai jie ten nebepriima naujų geimų, bet seniem pasisekė, kurie ne flashiniai. Tai išsikėliau savo geimą į topus ir fake votes neštrynė :)
  2022 rugpjūtį išleidau į crazygames - viena didžiausių platformų ir aktyviausių. Aišku MMO geimams neįpatingai palanki, bet turi savo auditoriją. Problema - 95% vaikai, kurie nieko nesupranta ir neturi eurų. Na, net ir iki šiol iš crazygames atėjo per tuos kelis mėnesius apie 30k registracijų, bet pirkimų - už 50$ tik per visus 😄 Nu jo, lievai. Žaidėjų rimtų neateina. Mano geimas dar lievas, nes neinvestavau pakankamai į dizainą.
  2022 rugsėjį - bendra gauta suma iš žaidimo buvo apie 100$. Galvojau - ai, parašysiu į kongregate, paprašysiu, kad išleistų mano geimą į pirmą piziciją ir atiduosiu visas pajamas, kad tik žaidėjų būtų. Taip ir padariau.
  2022 spalį - mano geimas top 1 kongregate. Keliems mėnesiams. Nors dabar jau paskendęs. Bet atėjo tokių žaidėjų gerų, ir daug. Na, koks 50 aktyvių, kurie supranta mano žaidimą. Apie spalio 10d. per chatą buvo diskusija, kad mano geimas p2w, bet aš jiems aiškinau, kad per paskutinius 3 metus pajamos iš žaidimo tik 100$, išlaidos tuo metu buvo po 1000$/mėn, įskaičiuojant servą 200$, programerė 450$, testuotoja 200$, ofisas 150$ - tai koks čia p2w? Kitą rytą atsikeliu - per naktį nesuskaičiuojamas kiekis pirkimų. Koks 30, nebesuprantu kiek iš viso atėjo. Perskaičiavau - apie 1200$. Kadangi mano geime serveriai restartuojasi kas 2 mėnesius, o pirkimai neišsislaiko tarp serverių - pakeičiau taisykles, kad tik nekaltintų manęs, jog nežinojo - tai padariau, kad pirkimai išsilaikytų tarp servų. Tada pirkimai toliau tęsėsi ir iš kitų žaidėjų. Kitą naktį dar +1000$, paskui aprimo. Aišku, kongregate pasiima savo dalį - aš gaunu tik 60% tos sumos. Nors ir sakiau, kad atiduodu visas pajamas, bet jie ignoravo ir sumokėjo viską. Bendrai per pusę spalio pirkimų buvo uz kažkur 3000$ (iš jų į kongregate ~2600, kiti tiesiai į saskaitą per papyal, nes gali pasirinkti kaip mokėti), tai kai kongregate pervedė tuos pinigus gruodį (jie visada moka tik po 2 mėnesių), tai atėjo 1539.88$.  
  2022 lapkritis - euforija aprimo, nes per visą lapkrtį pirkimų buvo vos už ~500$, nes kaip sakiau, jog servai restartuojasi kas 2 mėnesius, tai čia buvo tas antrasis mėnesis, besibaiginėjantis ir nėra didelio tikslo kažką pirkti. Nusamdžiau marketingistę, irgi už 200$/mėn,16-os, irgi kaip ir visus - darbui laisvalaikiu, po 20h/sav. Nes crypto-partneriai reikalavo turėti marketingistę.
   2022 gruodį - servo restartas (šiaip restartas buvo lapkričio 28) -  pirkimų bumas. Kasdien po 200$-400$ kokiai savaitei. Tada aprimo iki ~300/savaitę. Viso per gruodį irgi pirkimų buvo už ~3000$. Dar nusamdžiau porą game-logic designers po 200$/mėn. Dar papildomą ofisą išsinuomavau. Programerei atlyginimas jau iki 850$ užkilo. Tai išlaidos apie 2500$/mėn. Bet dar netikėtai pasiųlė mentorint ir mokint naujus programerius, tai atsirado papildomai +750$/mėn. Tai galėjau tiek patemti :)
  2023 sausis - irgi sausas iš pirkimų. Per mėnesį apie 800$ pirkimų, nes antras serverio mėnesis. Mėnesio gale nusamdžiau dar porą programerių, pradžiai gaus po 200$ kol išmoks, kuriuos pradėjau apmokinti man padėti su daily-job programavimu ir geimo programavimu, nes pagrindinė programerė daro svarbias integracijas, kurių aš taip nemėgstu.
  2023 vasaris  - servo restartas. Kasdien po 400$-600$. Pagerinau monetizacija, tai sustiprėjo pirkimai. Smagu matyt rytais kai per naktį miegant pajamos +400$ nieko nedarant 😄 Jau greit prisijungs ir 2D dizaineris, tai grafika pradės gerint.
   
  Viso nuo spalio vidurio: pirkimai už $8178.2
  Pirkimai per pirmas kelias dienas naujo sezono: +$727.1
  Viso grynosios išlaidos: 50000$ iki dabar. Bent jau dalis atsipirko.
   
  Tai jau įsivažiuoju, jaučiasi kažkoks stabilumas, vidurkis gaunasi vistiek $2000/mėn. Bet yra didelių planų kaip viską stipriai šauti į viršų. Manau, kad per 1-2 metus pavyks 10x padidint pirkimus. 
   
  Dabar jau pradedu ieškot investicijų. Būtų neblogai surast nuo 200k$ investiciją ateinantiems 2 metams, parduodant 10%-15% akcijų. Nes dėl crypto investicijų - partneriai skaičiuoja, kad dar reiks kokius 2 metus pralaukt kol investuotojai atsigaus, bet kur investicijos su crypto - ten nepardavinėsiu akcijų, net 1% neparduosiu, ten investuotojai pirks mano crypto į ateitį, tokios sutartys ten įprastos kaip man išaiškino..  
   
 4. Įdomu
  mansim gavo reakciją nuo nix Išleistas MMO žaidimas   
  Backendui naudoju Node.js frameworką "Sails.js", kuris kadaise buvo labai reklamuojamas kaip "best for MMO games". MongoDB + redis dėl cache. O fronte - javascript, underscoreJS ir piešimas vyksta per HTML5 canvas. Dar galiu pridėti grunt, winston, sockets, platform, js-chess-engine. Nieko įspūdingo, technologijos 10 metų senumo, nes pradinis kodas kažkur tokio senumo ir yra. Bet packages atsinaujinu kas kelis mėnesius.
  Čia galima sakyti trečias žaidimas dabar. Pirmas buvo tiesiog web armijų kovų simuliatorius, kur buvo galima matyti 1 mln pavienių karių kovas, susidėlioti karių tipus ir formacijas kaip nori. Dariau 2 metus. Bandžiau travianui/tribal wars sukurti animuotą kovų simuliatorių. Pusiau pavyko. Bet gavosi, kad pats perėjau ant MMO žaidimo kūrimo, nors bandžiau to vengti, nes juk "per sunku".
 5. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Tmaster Išleistas MMO žaidimas   
  Ne, nieko nepardavinėjau. Realiai tai nėra taip ir sudėtinga, turint omeny, kad aš tuomet turėjau vos metus praktikos programavime, buvau gan žalias ir sugebėjau tai pasidaryti vienas. Tai profam čia vienas juokas
 6. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Deividao Išleistas MMO žaidimas   
  Vis dar dirbu kasdien su projektu :)
  Šįkart mano planas visai einasi, nes pavyko sutarti su Kongregate ir žaidimas buvo iškeltas į pirmas pozicijas kelis mėnesius 🙂 Tai ten yra ypatinga platforma, nes net mažas kiekis žaidėjų generuoja dideles pajamas.
   
  Tai realiai eiga buvo tolkia:
  2020 kovą nusamdžiau testuotoją už 1000eur/mėn, kuris labai padėjo generuoti idėjas.
  2022 sausį teko atsisveikinti su testuotoju, nes pritrūkau pinigų 🙂 bet toliau tęsiau ir gerinau žaidimą.
  2022 vasarį nusamdžiau marketingistę už 500eur/mėn, kuri porą mėnesių padirbo, bet pagamino superinį video.
  2022 kovą į savo 2-jų kambarių butą-ofisą priėmiau ukrainiečių šeimą. Tai nusamdžiau ukrainietę 16-metę testuotoją iš tos šeimos už 200eur/mėn. Žaidėjų dar tuo metu nebuvo, nes nebuvau niekur išleidęs.
  2022 gegužę nusamdžiau dar vieną 15-metę ukrainietę, kurią apmokinau programint, nes ukrainoje moksluose - raudonas diplomas, todėl pasirodė verta mano laiko ir investicijų. Ir oj kaip neprašoviau! Dar tik mokinasi virš pusmečio, bet dirba tai kaip mid-level programuotoja, pagamina visas reikalingas integracijas, kurių aš taip nemėgstu - web-2, web-3 registrations, stripe/paypal payments, windows/linux/apple game launchers, android/ios apps game launchers, devops, releasina į platformas - ir viską savarankiškai, aš jau ten nebesuprantu ką daro, bet viskas veikia tobulai 😄 Aš suplanuoju darbą mėnesiui, nes aš tiek daryčiau, padaro per max savaitę, nes dirba be atokvėpio, net kai sakau - gal pailsėk biškį, ką 🙂 Tai jau algą jai iki 1000eur/mėn užkėliau, o pradėjo nuo tų pačių 200.
  2022 birželį - gavau pasiųlymą kurti savo crypto ir ieškoti 3m investicijos į crypto. Atsirado patyrę partneriai, kurie man apdėjo su tokenomika, užoirko armygrid.io webą investuotojams, suinvestavo visam procesui savų virš 20k eur, padarė pitch slides ir patys pitchino. Bet kai BTC krito žemyn,  viskas sustojo. Tai jie sustojo, bet ne aš. Aš tik pradėjau..
  2022 liepą - pirmas release į itch.io - ėjau savo įprastu būdu - už 500eur nupirkau fake votes, kad tik geimas iškilų į viršų. Bet blem jie greit prigavo mane ir užbanino. Atėjo vos keli šimtai žaidėjų, iš kurių tik 3 ilgalaikiai. Bet likusius fake votes sumečiau ant kongregate votinimo, kur įprastai trindavo fake votes, bet dabar kai tas kongregate mires dėl mirusio flash, tai jie ten nebepriima naujų geimų, bet seniem pasisekė, kurie ne flashiniai. Tai išsikėliau savo geimą į topus ir fake votes neštrynė :)
  2022 rugpjūtį išleidau į crazygames - viena didžiausių platformų ir aktyviausių. Aišku MMO geimams neįpatingai palanki, bet turi savo auditoriją. Problema - 95% vaikai, kurie nieko nesupranta ir neturi eurų. Na, net ir iki šiol iš crazygames atėjo per tuos kelis mėnesius apie 30k registracijų, bet pirkimų - už 50$ tik per visus 😄 Nu jo, lievai. Žaidėjų rimtų neateina. Mano geimas dar lievas, nes neinvestavau pakankamai į dizainą.
  2022 rugsėjį - bendra gauta suma iš žaidimo buvo apie 100$. Galvojau - ai, parašysiu į kongregate, paprašysiu, kad išleistų mano geimą į pirmą piziciją ir atiduosiu visas pajamas, kad tik žaidėjų būtų. Taip ir padariau.
  2022 spalį - mano geimas top 1 kongregate. Keliems mėnesiams. Nors dabar jau paskendęs. Bet atėjo tokių žaidėjų gerų, ir daug. Na, koks 50 aktyvių, kurie supranta mano žaidimą. Apie spalio 10d. per chatą buvo diskusija, kad mano geimas p2w, bet aš jiems aiškinau, kad per paskutinius 3 metus pajamos iš žaidimo tik 100$, išlaidos tuo metu buvo po 1000$/mėn, įskaičiuojant servą 200$, programerė 450$, testuotoja 200$, ofisas 150$ - tai koks čia p2w? Kitą rytą atsikeliu - per naktį nesuskaičiuojamas kiekis pirkimų. Koks 30, nebesuprantu kiek iš viso atėjo. Perskaičiavau - apie 1200$. Kadangi mano geime serveriai restartuojasi kas 2 mėnesius, o pirkimai neišsislaiko tarp serverių - pakeičiau taisykles, kad tik nekaltintų manęs, jog nežinojo - tai padariau, kad pirkimai išsilaikytų tarp servų. Tada pirkimai toliau tęsėsi ir iš kitų žaidėjų. Kitą naktį dar +1000$, paskui aprimo. Aišku, kongregate pasiima savo dalį - aš gaunu tik 60% tos sumos. Nors ir sakiau, kad atiduodu visas pajamas, bet jie ignoravo ir sumokėjo viską. Bendrai per pusę spalio pirkimų buvo uz kažkur 3000$ (iš jų į kongregate ~2600, kiti tiesiai į saskaitą per papyal, nes gali pasirinkti kaip mokėti), tai kai kongregate pervedė tuos pinigus gruodį (jie visada moka tik po 2 mėnesių), tai atėjo 1539.88$.  
  2022 lapkritis - euforija aprimo, nes per visą lapkrtį pirkimų buvo vos už ~500$, nes kaip sakiau, jog servai restartuojasi kas 2 mėnesius, tai čia buvo tas antrasis mėnesis, besibaiginėjantis ir nėra didelio tikslo kažką pirkti. Nusamdžiau marketingistę, irgi už 200$/mėn,16-os, irgi kaip ir visus - darbui laisvalaikiu, po 20h/sav. Nes crypto-partneriai reikalavo turėti marketingistę.
   2022 gruodį - servo restartas (šiaip restartas buvo lapkričio 28) -  pirkimų bumas. Kasdien po 200$-400$ kokiai savaitei. Tada aprimo iki ~300/savaitę. Viso per gruodį irgi pirkimų buvo už ~3000$. Dar nusamdžiau porą game-logic designers po 200$/mėn. Dar papildomą ofisą išsinuomavau. Programerei atlyginimas jau iki 850$ užkilo. Tai išlaidos apie 2500$/mėn. Bet dar netikėtai pasiųlė mentorint ir mokint naujus programerius, tai atsirado papildomai +750$/mėn. Tai galėjau tiek patemti :)
  2023 sausis - irgi sausas iš pirkimų. Per mėnesį apie 800$ pirkimų, nes antras serverio mėnesis. Mėnesio gale nusamdžiau dar porą programerių, pradžiai gaus po 200$ kol išmoks, kuriuos pradėjau apmokinti man padėti su daily-job programavimu ir geimo programavimu, nes pagrindinė programerė daro svarbias integracijas, kurių aš taip nemėgstu.
  2023 vasaris  - servo restartas. Kasdien po 400$-600$. Pagerinau monetizacija, tai sustiprėjo pirkimai. Smagu matyt rytais kai per naktį miegant pajamos +400$ nieko nedarant 😄 Jau greit prisijungs ir 2D dizaineris, tai grafika pradės gerint.
   
  Viso nuo spalio vidurio: pirkimai už $8178.2
  Pirkimai per pirmas kelias dienas naujo sezono: +$727.1
  Viso grynosios išlaidos: 50000$ iki dabar. Bent jau dalis atsipirko.
   
  Tai jau įsivažiuoju, jaučiasi kažkoks stabilumas, vidurkis gaunasi vistiek $2000/mėn. Bet yra didelių planų kaip viską stipriai šauti į viršų. Manau, kad per 1-2 metus pavyks 10x padidint pirkimus. 
   
  Dabar jau pradedu ieškot investicijų. Būtų neblogai surast nuo 200k$ investiciją ateinantiems 2 metams, parduodant 10%-15% akcijų. Nes dėl crypto investicijų - partneriai skaičiuoja, kad dar reiks kokius 2 metus pralaukt kol investuotojai atsigaus, bet kur investicijos su crypto - ten nepardavinėsiu akcijų, net 1% neparduosiu, ten investuotojai pirks mano crypto į ateitį, tokios sutartys ten įprastos kaip man išaiškino..  
   
 7. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Deividao Išleistas MMO žaidimas   
  Vis dar dirbu kasdien su projektu :)
  Šįkart mano planas visai einasi, nes pavyko sutarti su Kongregate ir žaidimas buvo iškeltas į pirmas pozicijas kelis mėnesius 🙂 Tai ten yra ypatinga platforma, nes net mažas kiekis žaidėjų generuoja dideles pajamas.
   
  Tai realiai eiga buvo tolkia:
  2020 kovą nusamdžiau testuotoją už 1000eur/mėn, kuris labai padėjo generuoti idėjas.
  2022 sausį teko atsisveikinti su testuotoju, nes pritrūkau pinigų 🙂 bet toliau tęsiau ir gerinau žaidimą.
  2022 vasarį nusamdžiau marketingistę už 500eur/mėn, kuri porą mėnesių padirbo, bet pagamino superinį video.
  2022 kovą į savo 2-jų kambarių butą-ofisą priėmiau ukrainiečių šeimą. Tai nusamdžiau ukrainietę 16-metę testuotoją iš tos šeimos už 200eur/mėn. Žaidėjų dar tuo metu nebuvo, nes nebuvau niekur išleidęs.
  2022 gegužę nusamdžiau dar vieną 15-metę ukrainietę, kurią apmokinau programint, nes ukrainoje moksluose - raudonas diplomas, todėl pasirodė verta mano laiko ir investicijų. Ir oj kaip neprašoviau! Dar tik mokinasi virš pusmečio, bet dirba tai kaip mid-level programuotoja, pagamina visas reikalingas integracijas, kurių aš taip nemėgstu - web-2, web-3 registrations, stripe/paypal payments, windows/linux/apple game launchers, android/ios apps game launchers, devops, releasina į platformas - ir viską savarankiškai, aš jau ten nebesuprantu ką daro, bet viskas veikia tobulai 😄 Aš suplanuoju darbą mėnesiui, nes aš tiek daryčiau, padaro per max savaitę, nes dirba be atokvėpio, net kai sakau - gal pailsėk biškį, ką 🙂 Tai jau algą jai iki 1000eur/mėn užkėliau, o pradėjo nuo tų pačių 200.
  2022 birželį - gavau pasiųlymą kurti savo crypto ir ieškoti 3m investicijos į crypto. Atsirado patyrę partneriai, kurie man apdėjo su tokenomika, užoirko armygrid.io webą investuotojams, suinvestavo visam procesui savų virš 20k eur, padarė pitch slides ir patys pitchino. Bet kai BTC krito žemyn,  viskas sustojo. Tai jie sustojo, bet ne aš. Aš tik pradėjau..
  2022 liepą - pirmas release į itch.io - ėjau savo įprastu būdu - už 500eur nupirkau fake votes, kad tik geimas iškilų į viršų. Bet blem jie greit prigavo mane ir užbanino. Atėjo vos keli šimtai žaidėjų, iš kurių tik 3 ilgalaikiai. Bet likusius fake votes sumečiau ant kongregate votinimo, kur įprastai trindavo fake votes, bet dabar kai tas kongregate mires dėl mirusio flash, tai jie ten nebepriima naujų geimų, bet seniem pasisekė, kurie ne flashiniai. Tai išsikėliau savo geimą į topus ir fake votes neštrynė :)
  2022 rugpjūtį išleidau į crazygames - viena didžiausių platformų ir aktyviausių. Aišku MMO geimams neįpatingai palanki, bet turi savo auditoriją. Problema - 95% vaikai, kurie nieko nesupranta ir neturi eurų. Na, net ir iki šiol iš crazygames atėjo per tuos kelis mėnesius apie 30k registracijų, bet pirkimų - už 50$ tik per visus 😄 Nu jo, lievai. Žaidėjų rimtų neateina. Mano geimas dar lievas, nes neinvestavau pakankamai į dizainą.
  2022 rugsėjį - bendra gauta suma iš žaidimo buvo apie 100$. Galvojau - ai, parašysiu į kongregate, paprašysiu, kad išleistų mano geimą į pirmą piziciją ir atiduosiu visas pajamas, kad tik žaidėjų būtų. Taip ir padariau.
  2022 spalį - mano geimas top 1 kongregate. Keliems mėnesiams. Nors dabar jau paskendęs. Bet atėjo tokių žaidėjų gerų, ir daug. Na, koks 50 aktyvių, kurie supranta mano žaidimą. Apie spalio 10d. per chatą buvo diskusija, kad mano geimas p2w, bet aš jiems aiškinau, kad per paskutinius 3 metus pajamos iš žaidimo tik 100$, išlaidos tuo metu buvo po 1000$/mėn, įskaičiuojant servą 200$, programerė 450$, testuotoja 200$, ofisas 150$ - tai koks čia p2w? Kitą rytą atsikeliu - per naktį nesuskaičiuojamas kiekis pirkimų. Koks 30, nebesuprantu kiek iš viso atėjo. Perskaičiavau - apie 1200$. Kadangi mano geime serveriai restartuojasi kas 2 mėnesius, o pirkimai neišsislaiko tarp serverių - pakeičiau taisykles, kad tik nekaltintų manęs, jog nežinojo - tai padariau, kad pirkimai išsilaikytų tarp servų. Tada pirkimai toliau tęsėsi ir iš kitų žaidėjų. Kitą naktį dar +1000$, paskui aprimo. Aišku, kongregate pasiima savo dalį - aš gaunu tik 60% tos sumos. Nors ir sakiau, kad atiduodu visas pajamas, bet jie ignoravo ir sumokėjo viską. Bendrai per pusę spalio pirkimų buvo uz kažkur 3000$ (iš jų į kongregate ~2600, kiti tiesiai į saskaitą per papyal, nes gali pasirinkti kaip mokėti), tai kai kongregate pervedė tuos pinigus gruodį (jie visada moka tik po 2 mėnesių), tai atėjo 1539.88$.  
  2022 lapkritis - euforija aprimo, nes per visą lapkrtį pirkimų buvo vos už ~500$, nes kaip sakiau, jog servai restartuojasi kas 2 mėnesius, tai čia buvo tas antrasis mėnesis, besibaiginėjantis ir nėra didelio tikslo kažką pirkti. Nusamdžiau marketingistę, irgi už 200$/mėn,16-os, irgi kaip ir visus - darbui laisvalaikiu, po 20h/sav. Nes crypto-partneriai reikalavo turėti marketingistę.
   2022 gruodį - servo restartas (šiaip restartas buvo lapkričio 28) -  pirkimų bumas. Kasdien po 200$-400$ kokiai savaitei. Tada aprimo iki ~300/savaitę. Viso per gruodį irgi pirkimų buvo už ~3000$. Dar nusamdžiau porą game-logic designers po 200$/mėn. Dar papildomą ofisą išsinuomavau. Programerei atlyginimas jau iki 850$ užkilo. Tai išlaidos apie 2500$/mėn. Bet dar netikėtai pasiųlė mentorint ir mokint naujus programerius, tai atsirado papildomai +750$/mėn. Tai galėjau tiek patemti :)
  2023 sausis - irgi sausas iš pirkimų. Per mėnesį apie 800$ pirkimų, nes antras serverio mėnesis. Mėnesio gale nusamdžiau dar porą programerių, pradžiai gaus po 200$ kol išmoks, kuriuos pradėjau apmokinti man padėti su daily-job programavimu ir geimo programavimu, nes pagrindinė programerė daro svarbias integracijas, kurių aš taip nemėgstu.
  2023 vasaris  - servo restartas. Kasdien po 400$-600$. Pagerinau monetizacija, tai sustiprėjo pirkimai. Smagu matyt rytais kai per naktį miegant pajamos +400$ nieko nedarant 😄 Jau greit prisijungs ir 2D dizaineris, tai grafika pradės gerint.
   
  Viso nuo spalio vidurio: pirkimai už $8178.2
  Pirkimai per pirmas kelias dienas naujo sezono: +$727.1
  Viso grynosios išlaidos: 50000$ iki dabar. Bent jau dalis atsipirko.
   
  Tai jau įsivažiuoju, jaučiasi kažkoks stabilumas, vidurkis gaunasi vistiek $2000/mėn. Bet yra didelių planų kaip viską stipriai šauti į viršų. Manau, kad per 1-2 metus pavyks 10x padidint pirkimus. 
   
  Dabar jau pradedu ieškot investicijų. Būtų neblogai surast nuo 200k$ investiciją ateinantiems 2 metams, parduodant 10%-15% akcijų. Nes dėl crypto investicijų - partneriai skaičiuoja, kad dar reiks kokius 2 metus pralaukt kol investuotojai atsigaus, bet kur investicijos su crypto - ten nepardavinėsiu akcijų, net 1% neparduosiu, ten investuotojai pirks mano crypto į ateitį, tokios sutartys ten įprastos kaip man išaiškino..  
   
 8. Įdomu
  mansim gavo reakciją nuo nix Išleistas MMO žaidimas   
  Okay, galvoju gal čia reiktų updeitą padaryti, netyčia prisiminiau šį primirštą saitą 🙂 Ir šiaip, čia rašau tik kai bent kažkiek sekasi.
   
  Tai kur baigiau savo pasakojimą - gaudavau iš žaidimo po 2000$/mėnesį ir taip kokius 5 mėnesius. Ir tada viskas sustojo. 
  Aš pats sustojau. Pinigai sustojo. Projektas sustojo kaip ir registracijos. 
  Problemų buvo įvairių: 
  1) žaidimas neatrodė užbaigtas (išvis stebėjausi kaip toks neužbaigtas ir sudėtingas geimas apskritai neša pinigus). 
  2) žaidimas neturėjo jokio marketingo ir prezentacijos, niekas nežinodavo ko čia tikėtis.
  3) žaidimo pradžia buvo neaiški ir nepakankamai sudominanti (nors per kelis metus turėjau 25 skirtingus tutorialus, visi failino)
  4) žaidimas pernelyg inovatyvus, todėl reikėjo per daug mokintis, o mokytis/skaityt žaidimus šiais laikais nebemadinga.
   
  Tai iš esmės privedė prie demotyvacijos man asmeniškai. Labiausiai tai, kad 25 kartus bandžiau padaryti gerą žaidimo pradžią ir nei karto nepavyko padaryti kažko aiškaus visiems. Net 500 išleidau profui kuris turėjo man padėt, bet pamačiau, kad neapsimoka, nes visas procesas kainuotų 15k iki sukurto naujo tutorial, labiau tikėtina būtų buvęs sekantis failas.
  Su žaidimo pajamom atrodė, kad galiu prisisamdyti pigių darbuotojų ir jie kažkaip išjudins visą projektą. Bet realybė - be manęs jie nieko nedarė. Darė tik tai ko prašiau, nieko savarankiškai. Tai žinoma, nėra ko norėti iš jaunų žmonių, kuriems ir mokėjau simboliškai.
  Svarbus dalykas dėl ko nustojo eiti pinigai - iš tiesų tai nebuvo "tikri" pinigai. Man atėjo tikri pinigai. Bet žaidėjams tai beveik buvo dykai. "Kongregate" turėjo kazino reklamų, kur prisireginus ir išleidus kelis dolerius gaudavo "kongregate" kreditų už šimtus dolerių. Ir juos išleisdavo mano žaidime. Ir šiaip, "kongregate" jau toks senas, buvęs flash žaidimų lyderis, dabar be flash žaidimų teturi vos kelis gyvus HTML5 geimus kaip mano. Todėl dauguma tiesiog išleido savo neišleistus kreditus kuriuos susipirko prieš daug metų. Iš tiesų tik 2 žaidėjai ten išleido po kelis šimtus pervesdami man tiesiogiai per paypal - šituos tik užskaitau. 
  Tai va, nuo 2023 sausio nusisamdžiau dvi ukrainietes IT studentes puse etato, kurioms mokėjau po 200, kad tik mokintųs programuot. Vienai paėjo, kita po 3 mėnesių pasakė, kad programint nepatinka ir nori bandyt dizainą. Tai ji toliau mokinos dizainą. Man po 200 investuot jų mokslams nėra gaila, dar tikėjausi, kad kai išmoks - mokėsiu po 300 ir vėliau surasiu tikrą darbą, o man tiesiog užtenks tų padarytų mini užduočių, kur aš taip tingiu senas klaidas taisyti. Visų kitų darbuotojų nebeliko, vienus atleidau, kitiems suradau tikrus darbus savo iniciatyva, liko tik studentės.
  Nuo balandžio pradėjau dirbti su nauju projektu. Niekad nemaniau, kad kadanors nustosiu dirbt su šiuo. Bet kažkoks publisheris paklausė ar galiu savo geimą paversti tik į PvP versiją. Kokią savaitę masčiau ar tai įmanoma. Man aišku viskas įmanoma, bet kažkaip atrodė, kad savo geimą taip kardinaliai pakeisti būtų overkill. Ir šiaip, laikau armygrid užbaigtą iš idėjos, bet grafika dar galėtų būti geresnė, kaip ir pradžia. Dar ir iki šiol retkarčiais padarau ten updeitus. Ir yra aktyvių žaidėjų.
  Tai sugalvojau pasidaryti armygrid tipo šachmatų žaidimą. Tiesiog kaip šachmatų RPG. Kur tik žaidžiant šachmatais būtų galima kelti lygį ir stiprinti šachmatus, bet tai ir išliktų šachmatai. Todėl būtų galima praktikuotis žaisti šachmatais. Teorija tokia - tai vis dar šachmatai, bet tie šachmatai yra skirtingai stiprūs, todėl net gynėjas gali laimėti. Bet puolėjas su bonusu - 4 kart greičiau muša. Dar dėl įdomumo pridėjau 70 unikalių galių, todėl kiekviena kova neprognozuojama, nes negali žinoti kokia galia aktyvuosis. Na, realiai, man asmeniškai visai patinka. Bet žaidimą laikau uždarytą dėl tinkamesnio marketingo. Testuotojams duodu aktyvacijos kodą. O šachmatams aiškios pradžios nelabai ir reikia - dauguma žino ką čia daryti.
  Per vasarą su studentėm dirbom labai intensyviai. Ir man užteko iš jų 20h/savatę mokant po 300eur per mėnesį. Bet pasirodo jų stipendija užsibaigė ir vienintelės pajamos lieka tik iš manęs. Na, nebuvau patenkintas, bet teko samdyti 30h/savaitę už 450/mėn. Aš jau iš savo algos į minusą einu, teko kreditą imti 🙂 Bet stabdyti neketinu. Kasdien didžiulis progresas, daugybė kodo pakeitimų. Kiekvienas išleistas euras jaučiasi puikiai suinvestuotas ir negaila. Nors ir nesmagu žiūrėti į vis didėjantį minusą 😄 
  Nors ir sparčiai dirbam, bet išleisti žaidimo neketinu greitai. Šįkart nebedarysiu klaidos ir neskubėsiu išleisti nebaigtą netestuotą žaidimą. Nuo vasario jau bus beveik baigta, samdysiu testuotojus, gerinsiu balansą iki maksimumo, jau baigiu išversti visą žaidimą į LT kalbą, tada galės kiti vertėjai išversti į kitas užsienio kalbas. Rašom unit testus, gerinam saugumą, performance ir stress-testinam. Na, reikalų daug nors ir geimas jau dabar atrodo gan įdomus ir "beveik" užbaigtas (bet ne iš grafinės pusės).
  Žadu išleisti turbūt anksčiausiai 2025 metais, gal net ir po 2026. Bet žadu padaryti puikiai veikiantį ir atrodantį geimą, kuris šįkart atneš ne varganus 10k eur, bet mažiausiai 10x daugiau per pirmus metus.
  Be to, dar turiu "planą-chuliganą" - galvoju padaryti gan retą dalyką - integruoti funkcinius NFT, kur tas pats NFT veiktų per visus mano žaidimus (t.y. per abu dabar). Todėl bus galima rasti tą retą auksinį daigtą, kuris išsilaikys tarp serverių ir bus galima naudoti netgi kitame žaidime. Ir pasijungsiu savo kriptovaliutą. Bus visas marketplace žaidime, kad žaidėjai galėtų mainytis resursais perkant už crypto ir iš to užsidirbti realių pinigų. Spėju bus daug filipiniečių/indų, bet masė yra gerai.
  Dar mąsčiau dėl investicijų. Iš tiesų turėjau pasiųlymą 50k eur už 30% žaidimo, bet nesutikau. Aš per metus iš savo daily-job algos po 20k suinvestuoju į žaidimą, tai man tas 50k neypatingai pagelbės, o dar už tai trečdalį atiduoti. Galvojau pasakyt tiesą, kad mano kaina yra 10x didesnė, bet ai, įsižeis dar. O kad realiai ieškoti investicijų - neskubu. Daugybė prezentacijų, dokumentų pildymo, skaičiavimų, užtruktų daugybę savaičių/mėnesių, o progreso žaidime nebūtų. Galvoju, gal tiesiog kaipnors paeis, arba jei ne - pasidarysiu kiek įmanoma pats, arba bandysiu kai žaidimas bus pabaigtas ir gerai atrodantis.
   
   

   
   
   
   

 9. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Deividao Išleistas MMO žaidimas   
  Vis dar dirbu kasdien su projektu :)
  Šįkart mano planas visai einasi, nes pavyko sutarti su Kongregate ir žaidimas buvo iškeltas į pirmas pozicijas kelis mėnesius 🙂 Tai ten yra ypatinga platforma, nes net mažas kiekis žaidėjų generuoja dideles pajamas.
   
  Tai realiai eiga buvo tolkia:
  2020 kovą nusamdžiau testuotoją už 1000eur/mėn, kuris labai padėjo generuoti idėjas.
  2022 sausį teko atsisveikinti su testuotoju, nes pritrūkau pinigų 🙂 bet toliau tęsiau ir gerinau žaidimą.
  2022 vasarį nusamdžiau marketingistę už 500eur/mėn, kuri porą mėnesių padirbo, bet pagamino superinį video.
  2022 kovą į savo 2-jų kambarių butą-ofisą priėmiau ukrainiečių šeimą. Tai nusamdžiau ukrainietę 16-metę testuotoją iš tos šeimos už 200eur/mėn. Žaidėjų dar tuo metu nebuvo, nes nebuvau niekur išleidęs.
  2022 gegužę nusamdžiau dar vieną 15-metę ukrainietę, kurią apmokinau programint, nes ukrainoje moksluose - raudonas diplomas, todėl pasirodė verta mano laiko ir investicijų. Ir oj kaip neprašoviau! Dar tik mokinasi virš pusmečio, bet dirba tai kaip mid-level programuotoja, pagamina visas reikalingas integracijas, kurių aš taip nemėgstu - web-2, web-3 registrations, stripe/paypal payments, windows/linux/apple game launchers, android/ios apps game launchers, devops, releasina į platformas - ir viską savarankiškai, aš jau ten nebesuprantu ką daro, bet viskas veikia tobulai 😄 Aš suplanuoju darbą mėnesiui, nes aš tiek daryčiau, padaro per max savaitę, nes dirba be atokvėpio, net kai sakau - gal pailsėk biškį, ką 🙂 Tai jau algą jai iki 1000eur/mėn užkėliau, o pradėjo nuo tų pačių 200.
  2022 birželį - gavau pasiųlymą kurti savo crypto ir ieškoti 3m investicijos į crypto. Atsirado patyrę partneriai, kurie man apdėjo su tokenomika, užoirko armygrid.io webą investuotojams, suinvestavo visam procesui savų virš 20k eur, padarė pitch slides ir patys pitchino. Bet kai BTC krito žemyn,  viskas sustojo. Tai jie sustojo, bet ne aš. Aš tik pradėjau..
  2022 liepą - pirmas release į itch.io - ėjau savo įprastu būdu - už 500eur nupirkau fake votes, kad tik geimas iškilų į viršų. Bet blem jie greit prigavo mane ir užbanino. Atėjo vos keli šimtai žaidėjų, iš kurių tik 3 ilgalaikiai. Bet likusius fake votes sumečiau ant kongregate votinimo, kur įprastai trindavo fake votes, bet dabar kai tas kongregate mires dėl mirusio flash, tai jie ten nebepriima naujų geimų, bet seniem pasisekė, kurie ne flashiniai. Tai išsikėliau savo geimą į topus ir fake votes neštrynė :)
  2022 rugpjūtį išleidau į crazygames - viena didžiausių platformų ir aktyviausių. Aišku MMO geimams neįpatingai palanki, bet turi savo auditoriją. Problema - 95% vaikai, kurie nieko nesupranta ir neturi eurų. Na, net ir iki šiol iš crazygames atėjo per tuos kelis mėnesius apie 30k registracijų, bet pirkimų - už 50$ tik per visus 😄 Nu jo, lievai. Žaidėjų rimtų neateina. Mano geimas dar lievas, nes neinvestavau pakankamai į dizainą.
  2022 rugsėjį - bendra gauta suma iš žaidimo buvo apie 100$. Galvojau - ai, parašysiu į kongregate, paprašysiu, kad išleistų mano geimą į pirmą piziciją ir atiduosiu visas pajamas, kad tik žaidėjų būtų. Taip ir padariau.
  2022 spalį - mano geimas top 1 kongregate. Keliems mėnesiams. Nors dabar jau paskendęs. Bet atėjo tokių žaidėjų gerų, ir daug. Na, koks 50 aktyvių, kurie supranta mano žaidimą. Apie spalio 10d. per chatą buvo diskusija, kad mano geimas p2w, bet aš jiems aiškinau, kad per paskutinius 3 metus pajamos iš žaidimo tik 100$, išlaidos tuo metu buvo po 1000$/mėn, įskaičiuojant servą 200$, programerė 450$, testuotoja 200$, ofisas 150$ - tai koks čia p2w? Kitą rytą atsikeliu - per naktį nesuskaičiuojamas kiekis pirkimų. Koks 30, nebesuprantu kiek iš viso atėjo. Perskaičiavau - apie 1200$. Kadangi mano geime serveriai restartuojasi kas 2 mėnesius, o pirkimai neišsislaiko tarp serverių - pakeičiau taisykles, kad tik nekaltintų manęs, jog nežinojo - tai padariau, kad pirkimai išsilaikytų tarp servų. Tada pirkimai toliau tęsėsi ir iš kitų žaidėjų. Kitą naktį dar +1000$, paskui aprimo. Aišku, kongregate pasiima savo dalį - aš gaunu tik 60% tos sumos. Nors ir sakiau, kad atiduodu visas pajamas, bet jie ignoravo ir sumokėjo viską. Bendrai per pusę spalio pirkimų buvo uz kažkur 3000$ (iš jų į kongregate ~2600, kiti tiesiai į saskaitą per papyal, nes gali pasirinkti kaip mokėti), tai kai kongregate pervedė tuos pinigus gruodį (jie visada moka tik po 2 mėnesių), tai atėjo 1539.88$.  
  2022 lapkritis - euforija aprimo, nes per visą lapkrtį pirkimų buvo vos už ~500$, nes kaip sakiau, jog servai restartuojasi kas 2 mėnesius, tai čia buvo tas antrasis mėnesis, besibaiginėjantis ir nėra didelio tikslo kažką pirkti. Nusamdžiau marketingistę, irgi už 200$/mėn,16-os, irgi kaip ir visus - darbui laisvalaikiu, po 20h/sav. Nes crypto-partneriai reikalavo turėti marketingistę.
   2022 gruodį - servo restartas (šiaip restartas buvo lapkričio 28) -  pirkimų bumas. Kasdien po 200$-400$ kokiai savaitei. Tada aprimo iki ~300/savaitę. Viso per gruodį irgi pirkimų buvo už ~3000$. Dar nusamdžiau porą game-logic designers po 200$/mėn. Dar papildomą ofisą išsinuomavau. Programerei atlyginimas jau iki 850$ užkilo. Tai išlaidos apie 2500$/mėn. Bet dar netikėtai pasiųlė mentorint ir mokint naujus programerius, tai atsirado papildomai +750$/mėn. Tai galėjau tiek patemti :)
  2023 sausis - irgi sausas iš pirkimų. Per mėnesį apie 800$ pirkimų, nes antras serverio mėnesis. Mėnesio gale nusamdžiau dar porą programerių, pradžiai gaus po 200$ kol išmoks, kuriuos pradėjau apmokinti man padėti su daily-job programavimu ir geimo programavimu, nes pagrindinė programerė daro svarbias integracijas, kurių aš taip nemėgstu.
  2023 vasaris  - servo restartas. Kasdien po 400$-600$. Pagerinau monetizacija, tai sustiprėjo pirkimai. Smagu matyt rytais kai per naktį miegant pajamos +400$ nieko nedarant 😄 Jau greit prisijungs ir 2D dizaineris, tai grafika pradės gerint.
   
  Viso nuo spalio vidurio: pirkimai už $8178.2
  Pirkimai per pirmas kelias dienas naujo sezono: +$727.1
  Viso grynosios išlaidos: 50000$ iki dabar. Bent jau dalis atsipirko.
   
  Tai jau įsivažiuoju, jaučiasi kažkoks stabilumas, vidurkis gaunasi vistiek $2000/mėn. Bet yra didelių planų kaip viską stipriai šauti į viršų. Manau, kad per 1-2 metus pavyks 10x padidint pirkimus. 
   
  Dabar jau pradedu ieškot investicijų. Būtų neblogai surast nuo 200k$ investiciją ateinantiems 2 metams, parduodant 10%-15% akcijų. Nes dėl crypto investicijų - partneriai skaičiuoja, kad dar reiks kokius 2 metus pralaukt kol investuotojai atsigaus, bet kur investicijos su crypto - ten nepardavinėsiu akcijų, net 1% neparduosiu, ten investuotojai pirks mano crypto į ateitį, tokios sutartys ten įprastos kaip man išaiškino..  
   
 10. Įdomu
  mansim gavo reakciją nuo nix Išleistas MMO žaidimas   
  Backendui naudoju Node.js frameworką "Sails.js", kuris kadaise buvo labai reklamuojamas kaip "best for MMO games". MongoDB + redis dėl cache. O fronte - javascript, underscoreJS ir piešimas vyksta per HTML5 canvas. Dar galiu pridėti grunt, winston, sockets, platform, js-chess-engine. Nieko įspūdingo, technologijos 10 metų senumo, nes pradinis kodas kažkur tokio senumo ir yra. Bet packages atsinaujinu kas kelis mėnesius.
  Čia galima sakyti trečias žaidimas dabar. Pirmas buvo tiesiog web armijų kovų simuliatorius, kur buvo galima matyti 1 mln pavienių karių kovas, susidėlioti karių tipus ir formacijas kaip nori. Dariau 2 metus. Bandžiau travianui/tribal wars sukurti animuotą kovų simuliatorių. Pusiau pavyko. Bet gavosi, kad pats perėjau ant MMO žaidimo kūrimo, nors bandžiau to vengti, nes juk "per sunku".
 11. Įdomu
  mansim gavo reakciją nuo nix Išleistas MMO žaidimas   
  Okay, galvoju gal čia reiktų updeitą padaryti, netyčia prisiminiau šį primirštą saitą 🙂 Ir šiaip, čia rašau tik kai bent kažkiek sekasi.
   
  Tai kur baigiau savo pasakojimą - gaudavau iš žaidimo po 2000$/mėnesį ir taip kokius 5 mėnesius. Ir tada viskas sustojo. 
  Aš pats sustojau. Pinigai sustojo. Projektas sustojo kaip ir registracijos. 
  Problemų buvo įvairių: 
  1) žaidimas neatrodė užbaigtas (išvis stebėjausi kaip toks neužbaigtas ir sudėtingas geimas apskritai neša pinigus). 
  2) žaidimas neturėjo jokio marketingo ir prezentacijos, niekas nežinodavo ko čia tikėtis.
  3) žaidimo pradžia buvo neaiški ir nepakankamai sudominanti (nors per kelis metus turėjau 25 skirtingus tutorialus, visi failino)
  4) žaidimas pernelyg inovatyvus, todėl reikėjo per daug mokintis, o mokytis/skaityt žaidimus šiais laikais nebemadinga.
   
  Tai iš esmės privedė prie demotyvacijos man asmeniškai. Labiausiai tai, kad 25 kartus bandžiau padaryti gerą žaidimo pradžią ir nei karto nepavyko padaryti kažko aiškaus visiems. Net 500 išleidau profui kuris turėjo man padėt, bet pamačiau, kad neapsimoka, nes visas procesas kainuotų 15k iki sukurto naujo tutorial, labiau tikėtina būtų buvęs sekantis failas.
  Su žaidimo pajamom atrodė, kad galiu prisisamdyti pigių darbuotojų ir jie kažkaip išjudins visą projektą. Bet realybė - be manęs jie nieko nedarė. Darė tik tai ko prašiau, nieko savarankiškai. Tai žinoma, nėra ko norėti iš jaunų žmonių, kuriems ir mokėjau simboliškai.
  Svarbus dalykas dėl ko nustojo eiti pinigai - iš tiesų tai nebuvo "tikri" pinigai. Man atėjo tikri pinigai. Bet žaidėjams tai beveik buvo dykai. "Kongregate" turėjo kazino reklamų, kur prisireginus ir išleidus kelis dolerius gaudavo "kongregate" kreditų už šimtus dolerių. Ir juos išleisdavo mano žaidime. Ir šiaip, "kongregate" jau toks senas, buvęs flash žaidimų lyderis, dabar be flash žaidimų teturi vos kelis gyvus HTML5 geimus kaip mano. Todėl dauguma tiesiog išleido savo neišleistus kreditus kuriuos susipirko prieš daug metų. Iš tiesų tik 2 žaidėjai ten išleido po kelis šimtus pervesdami man tiesiogiai per paypal - šituos tik užskaitau. 
  Tai va, nuo 2023 sausio nusisamdžiau dvi ukrainietes IT studentes puse etato, kurioms mokėjau po 200, kad tik mokintųs programuot. Vienai paėjo, kita po 3 mėnesių pasakė, kad programint nepatinka ir nori bandyt dizainą. Tai ji toliau mokinos dizainą. Man po 200 investuot jų mokslams nėra gaila, dar tikėjausi, kad kai išmoks - mokėsiu po 300 ir vėliau surasiu tikrą darbą, o man tiesiog užtenks tų padarytų mini užduočių, kur aš taip tingiu senas klaidas taisyti. Visų kitų darbuotojų nebeliko, vienus atleidau, kitiems suradau tikrus darbus savo iniciatyva, liko tik studentės.
  Nuo balandžio pradėjau dirbti su nauju projektu. Niekad nemaniau, kad kadanors nustosiu dirbt su šiuo. Bet kažkoks publisheris paklausė ar galiu savo geimą paversti tik į PvP versiją. Kokią savaitę masčiau ar tai įmanoma. Man aišku viskas įmanoma, bet kažkaip atrodė, kad savo geimą taip kardinaliai pakeisti būtų overkill. Ir šiaip, laikau armygrid užbaigtą iš idėjos, bet grafika dar galėtų būti geresnė, kaip ir pradžia. Dar ir iki šiol retkarčiais padarau ten updeitus. Ir yra aktyvių žaidėjų.
  Tai sugalvojau pasidaryti armygrid tipo šachmatų žaidimą. Tiesiog kaip šachmatų RPG. Kur tik žaidžiant šachmatais būtų galima kelti lygį ir stiprinti šachmatus, bet tai ir išliktų šachmatai. Todėl būtų galima praktikuotis žaisti šachmatais. Teorija tokia - tai vis dar šachmatai, bet tie šachmatai yra skirtingai stiprūs, todėl net gynėjas gali laimėti. Bet puolėjas su bonusu - 4 kart greičiau muša. Dar dėl įdomumo pridėjau 70 unikalių galių, todėl kiekviena kova neprognozuojama, nes negali žinoti kokia galia aktyvuosis. Na, realiai, man asmeniškai visai patinka. Bet žaidimą laikau uždarytą dėl tinkamesnio marketingo. Testuotojams duodu aktyvacijos kodą. O šachmatams aiškios pradžios nelabai ir reikia - dauguma žino ką čia daryti.
  Per vasarą su studentėm dirbom labai intensyviai. Ir man užteko iš jų 20h/savatę mokant po 300eur per mėnesį. Bet pasirodo jų stipendija užsibaigė ir vienintelės pajamos lieka tik iš manęs. Na, nebuvau patenkintas, bet teko samdyti 30h/savaitę už 450/mėn. Aš jau iš savo algos į minusą einu, teko kreditą imti 🙂 Bet stabdyti neketinu. Kasdien didžiulis progresas, daugybė kodo pakeitimų. Kiekvienas išleistas euras jaučiasi puikiai suinvestuotas ir negaila. Nors ir nesmagu žiūrėti į vis didėjantį minusą 😄 
  Nors ir sparčiai dirbam, bet išleisti žaidimo neketinu greitai. Šįkart nebedarysiu klaidos ir neskubėsiu išleisti nebaigtą netestuotą žaidimą. Nuo vasario jau bus beveik baigta, samdysiu testuotojus, gerinsiu balansą iki maksimumo, jau baigiu išversti visą žaidimą į LT kalbą, tada galės kiti vertėjai išversti į kitas užsienio kalbas. Rašom unit testus, gerinam saugumą, performance ir stress-testinam. Na, reikalų daug nors ir geimas jau dabar atrodo gan įdomus ir "beveik" užbaigtas (bet ne iš grafinės pusės).
  Žadu išleisti turbūt anksčiausiai 2025 metais, gal net ir po 2026. Bet žadu padaryti puikiai veikiantį ir atrodantį geimą, kuris šįkart atneš ne varganus 10k eur, bet mažiausiai 10x daugiau per pirmus metus.
  Be to, dar turiu "planą-chuliganą" - galvoju padaryti gan retą dalyką - integruoti funkcinius NFT, kur tas pats NFT veiktų per visus mano žaidimus (t.y. per abu dabar). Todėl bus galima rasti tą retą auksinį daigtą, kuris išsilaikys tarp serverių ir bus galima naudoti netgi kitame žaidime. Ir pasijungsiu savo kriptovaliutą. Bus visas marketplace žaidime, kad žaidėjai galėtų mainytis resursais perkant už crypto ir iš to užsidirbti realių pinigų. Spėju bus daug filipiniečių/indų, bet masė yra gerai.
  Dar mąsčiau dėl investicijų. Iš tiesų turėjau pasiųlymą 50k eur už 30% žaidimo, bet nesutikau. Aš per metus iš savo daily-job algos po 20k suinvestuoju į žaidimą, tai man tas 50k neypatingai pagelbės, o dar už tai trečdalį atiduoti. Galvojau pasakyt tiesą, kad mano kaina yra 10x didesnė, bet ai, įsižeis dar. O kad realiai ieškoti investicijų - neskubu. Daugybė prezentacijų, dokumentų pildymo, skaičiavimų, užtruktų daugybę savaičių/mėnesių, o progreso žaidime nebūtų. Galvoju, gal tiesiog kaipnors paeis, arba jei ne - pasidarysiu kiek įmanoma pats, arba bandysiu kai žaidimas bus pabaigtas ir gerai atrodantis.
   
   

   
   
   
   

 12. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Deividao Išleistas MMO žaidimas   
  Vis dar dirbu kasdien su projektu :)
  Šįkart mano planas visai einasi, nes pavyko sutarti su Kongregate ir žaidimas buvo iškeltas į pirmas pozicijas kelis mėnesius 🙂 Tai ten yra ypatinga platforma, nes net mažas kiekis žaidėjų generuoja dideles pajamas.
   
  Tai realiai eiga buvo tolkia:
  2020 kovą nusamdžiau testuotoją už 1000eur/mėn, kuris labai padėjo generuoti idėjas.
  2022 sausį teko atsisveikinti su testuotoju, nes pritrūkau pinigų 🙂 bet toliau tęsiau ir gerinau žaidimą.
  2022 vasarį nusamdžiau marketingistę už 500eur/mėn, kuri porą mėnesių padirbo, bet pagamino superinį video.
  2022 kovą į savo 2-jų kambarių butą-ofisą priėmiau ukrainiečių šeimą. Tai nusamdžiau ukrainietę 16-metę testuotoją iš tos šeimos už 200eur/mėn. Žaidėjų dar tuo metu nebuvo, nes nebuvau niekur išleidęs.
  2022 gegužę nusamdžiau dar vieną 15-metę ukrainietę, kurią apmokinau programint, nes ukrainoje moksluose - raudonas diplomas, todėl pasirodė verta mano laiko ir investicijų. Ir oj kaip neprašoviau! Dar tik mokinasi virš pusmečio, bet dirba tai kaip mid-level programuotoja, pagamina visas reikalingas integracijas, kurių aš taip nemėgstu - web-2, web-3 registrations, stripe/paypal payments, windows/linux/apple game launchers, android/ios apps game launchers, devops, releasina į platformas - ir viską savarankiškai, aš jau ten nebesuprantu ką daro, bet viskas veikia tobulai 😄 Aš suplanuoju darbą mėnesiui, nes aš tiek daryčiau, padaro per max savaitę, nes dirba be atokvėpio, net kai sakau - gal pailsėk biškį, ką 🙂 Tai jau algą jai iki 1000eur/mėn užkėliau, o pradėjo nuo tų pačių 200.
  2022 birželį - gavau pasiųlymą kurti savo crypto ir ieškoti 3m investicijos į crypto. Atsirado patyrę partneriai, kurie man apdėjo su tokenomika, užoirko armygrid.io webą investuotojams, suinvestavo visam procesui savų virš 20k eur, padarė pitch slides ir patys pitchino. Bet kai BTC krito žemyn,  viskas sustojo. Tai jie sustojo, bet ne aš. Aš tik pradėjau..
  2022 liepą - pirmas release į itch.io - ėjau savo įprastu būdu - už 500eur nupirkau fake votes, kad tik geimas iškilų į viršų. Bet blem jie greit prigavo mane ir užbanino. Atėjo vos keli šimtai žaidėjų, iš kurių tik 3 ilgalaikiai. Bet likusius fake votes sumečiau ant kongregate votinimo, kur įprastai trindavo fake votes, bet dabar kai tas kongregate mires dėl mirusio flash, tai jie ten nebepriima naujų geimų, bet seniem pasisekė, kurie ne flashiniai. Tai išsikėliau savo geimą į topus ir fake votes neštrynė :)
  2022 rugpjūtį išleidau į crazygames - viena didžiausių platformų ir aktyviausių. Aišku MMO geimams neįpatingai palanki, bet turi savo auditoriją. Problema - 95% vaikai, kurie nieko nesupranta ir neturi eurų. Na, net ir iki šiol iš crazygames atėjo per tuos kelis mėnesius apie 30k registracijų, bet pirkimų - už 50$ tik per visus 😄 Nu jo, lievai. Žaidėjų rimtų neateina. Mano geimas dar lievas, nes neinvestavau pakankamai į dizainą.
  2022 rugsėjį - bendra gauta suma iš žaidimo buvo apie 100$. Galvojau - ai, parašysiu į kongregate, paprašysiu, kad išleistų mano geimą į pirmą piziciją ir atiduosiu visas pajamas, kad tik žaidėjų būtų. Taip ir padariau.
  2022 spalį - mano geimas top 1 kongregate. Keliems mėnesiams. Nors dabar jau paskendęs. Bet atėjo tokių žaidėjų gerų, ir daug. Na, koks 50 aktyvių, kurie supranta mano žaidimą. Apie spalio 10d. per chatą buvo diskusija, kad mano geimas p2w, bet aš jiems aiškinau, kad per paskutinius 3 metus pajamos iš žaidimo tik 100$, išlaidos tuo metu buvo po 1000$/mėn, įskaičiuojant servą 200$, programerė 450$, testuotoja 200$, ofisas 150$ - tai koks čia p2w? Kitą rytą atsikeliu - per naktį nesuskaičiuojamas kiekis pirkimų. Koks 30, nebesuprantu kiek iš viso atėjo. Perskaičiavau - apie 1200$. Kadangi mano geime serveriai restartuojasi kas 2 mėnesius, o pirkimai neišsislaiko tarp serverių - pakeičiau taisykles, kad tik nekaltintų manęs, jog nežinojo - tai padariau, kad pirkimai išsilaikytų tarp servų. Tada pirkimai toliau tęsėsi ir iš kitų žaidėjų. Kitą naktį dar +1000$, paskui aprimo. Aišku, kongregate pasiima savo dalį - aš gaunu tik 60% tos sumos. Nors ir sakiau, kad atiduodu visas pajamas, bet jie ignoravo ir sumokėjo viską. Bendrai per pusę spalio pirkimų buvo uz kažkur 3000$ (iš jų į kongregate ~2600, kiti tiesiai į saskaitą per papyal, nes gali pasirinkti kaip mokėti), tai kai kongregate pervedė tuos pinigus gruodį (jie visada moka tik po 2 mėnesių), tai atėjo 1539.88$.  
  2022 lapkritis - euforija aprimo, nes per visą lapkrtį pirkimų buvo vos už ~500$, nes kaip sakiau, jog servai restartuojasi kas 2 mėnesius, tai čia buvo tas antrasis mėnesis, besibaiginėjantis ir nėra didelio tikslo kažką pirkti. Nusamdžiau marketingistę, irgi už 200$/mėn,16-os, irgi kaip ir visus - darbui laisvalaikiu, po 20h/sav. Nes crypto-partneriai reikalavo turėti marketingistę.
   2022 gruodį - servo restartas (šiaip restartas buvo lapkričio 28) -  pirkimų bumas. Kasdien po 200$-400$ kokiai savaitei. Tada aprimo iki ~300/savaitę. Viso per gruodį irgi pirkimų buvo už ~3000$. Dar nusamdžiau porą game-logic designers po 200$/mėn. Dar papildomą ofisą išsinuomavau. Programerei atlyginimas jau iki 850$ užkilo. Tai išlaidos apie 2500$/mėn. Bet dar netikėtai pasiųlė mentorint ir mokint naujus programerius, tai atsirado papildomai +750$/mėn. Tai galėjau tiek patemti :)
  2023 sausis - irgi sausas iš pirkimų. Per mėnesį apie 800$ pirkimų, nes antras serverio mėnesis. Mėnesio gale nusamdžiau dar porą programerių, pradžiai gaus po 200$ kol išmoks, kuriuos pradėjau apmokinti man padėti su daily-job programavimu ir geimo programavimu, nes pagrindinė programerė daro svarbias integracijas, kurių aš taip nemėgstu.
  2023 vasaris  - servo restartas. Kasdien po 400$-600$. Pagerinau monetizacija, tai sustiprėjo pirkimai. Smagu matyt rytais kai per naktį miegant pajamos +400$ nieko nedarant 😄 Jau greit prisijungs ir 2D dizaineris, tai grafika pradės gerint.
   
  Viso nuo spalio vidurio: pirkimai už $8178.2
  Pirkimai per pirmas kelias dienas naujo sezono: +$727.1
  Viso grynosios išlaidos: 50000$ iki dabar. Bent jau dalis atsipirko.
   
  Tai jau įsivažiuoju, jaučiasi kažkoks stabilumas, vidurkis gaunasi vistiek $2000/mėn. Bet yra didelių planų kaip viską stipriai šauti į viršų. Manau, kad per 1-2 metus pavyks 10x padidint pirkimus. 
   
  Dabar jau pradedu ieškot investicijų. Būtų neblogai surast nuo 200k$ investiciją ateinantiems 2 metams, parduodant 10%-15% akcijų. Nes dėl crypto investicijų - partneriai skaičiuoja, kad dar reiks kokius 2 metus pralaukt kol investuotojai atsigaus, bet kur investicijos su crypto - ten nepardavinėsiu akcijų, net 1% neparduosiu, ten investuotojai pirks mano crypto į ateitį, tokios sutartys ten įprastos kaip man išaiškino..  
   
 13. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Deividao Išleistas MMO žaidimas   
  Vis dar dirbu kasdien su projektu :)
  Šįkart mano planas visai einasi, nes pavyko sutarti su Kongregate ir žaidimas buvo iškeltas į pirmas pozicijas kelis mėnesius 🙂 Tai ten yra ypatinga platforma, nes net mažas kiekis žaidėjų generuoja dideles pajamas.
   
  Tai realiai eiga buvo tolkia:
  2020 kovą nusamdžiau testuotoją už 1000eur/mėn, kuris labai padėjo generuoti idėjas.
  2022 sausį teko atsisveikinti su testuotoju, nes pritrūkau pinigų 🙂 bet toliau tęsiau ir gerinau žaidimą.
  2022 vasarį nusamdžiau marketingistę už 500eur/mėn, kuri porą mėnesių padirbo, bet pagamino superinį video.
  2022 kovą į savo 2-jų kambarių butą-ofisą priėmiau ukrainiečių šeimą. Tai nusamdžiau ukrainietę 16-metę testuotoją iš tos šeimos už 200eur/mėn. Žaidėjų dar tuo metu nebuvo, nes nebuvau niekur išleidęs.
  2022 gegužę nusamdžiau dar vieną 15-metę ukrainietę, kurią apmokinau programint, nes ukrainoje moksluose - raudonas diplomas, todėl pasirodė verta mano laiko ir investicijų. Ir oj kaip neprašoviau! Dar tik mokinasi virš pusmečio, bet dirba tai kaip mid-level programuotoja, pagamina visas reikalingas integracijas, kurių aš taip nemėgstu - web-2, web-3 registrations, stripe/paypal payments, windows/linux/apple game launchers, android/ios apps game launchers, devops, releasina į platformas - ir viską savarankiškai, aš jau ten nebesuprantu ką daro, bet viskas veikia tobulai 😄 Aš suplanuoju darbą mėnesiui, nes aš tiek daryčiau, padaro per max savaitę, nes dirba be atokvėpio, net kai sakau - gal pailsėk biškį, ką 🙂 Tai jau algą jai iki 1000eur/mėn užkėliau, o pradėjo nuo tų pačių 200.
  2022 birželį - gavau pasiųlymą kurti savo crypto ir ieškoti 3m investicijos į crypto. Atsirado patyrę partneriai, kurie man apdėjo su tokenomika, užoirko armygrid.io webą investuotojams, suinvestavo visam procesui savų virš 20k eur, padarė pitch slides ir patys pitchino. Bet kai BTC krito žemyn,  viskas sustojo. Tai jie sustojo, bet ne aš. Aš tik pradėjau..
  2022 liepą - pirmas release į itch.io - ėjau savo įprastu būdu - už 500eur nupirkau fake votes, kad tik geimas iškilų į viršų. Bet blem jie greit prigavo mane ir užbanino. Atėjo vos keli šimtai žaidėjų, iš kurių tik 3 ilgalaikiai. Bet likusius fake votes sumečiau ant kongregate votinimo, kur įprastai trindavo fake votes, bet dabar kai tas kongregate mires dėl mirusio flash, tai jie ten nebepriima naujų geimų, bet seniem pasisekė, kurie ne flashiniai. Tai išsikėliau savo geimą į topus ir fake votes neštrynė :)
  2022 rugpjūtį išleidau į crazygames - viena didžiausių platformų ir aktyviausių. Aišku MMO geimams neįpatingai palanki, bet turi savo auditoriją. Problema - 95% vaikai, kurie nieko nesupranta ir neturi eurų. Na, net ir iki šiol iš crazygames atėjo per tuos kelis mėnesius apie 30k registracijų, bet pirkimų - už 50$ tik per visus 😄 Nu jo, lievai. Žaidėjų rimtų neateina. Mano geimas dar lievas, nes neinvestavau pakankamai į dizainą.
  2022 rugsėjį - bendra gauta suma iš žaidimo buvo apie 100$. Galvojau - ai, parašysiu į kongregate, paprašysiu, kad išleistų mano geimą į pirmą piziciją ir atiduosiu visas pajamas, kad tik žaidėjų būtų. Taip ir padariau.
  2022 spalį - mano geimas top 1 kongregate. Keliems mėnesiams. Nors dabar jau paskendęs. Bet atėjo tokių žaidėjų gerų, ir daug. Na, koks 50 aktyvių, kurie supranta mano žaidimą. Apie spalio 10d. per chatą buvo diskusija, kad mano geimas p2w, bet aš jiems aiškinau, kad per paskutinius 3 metus pajamos iš žaidimo tik 100$, išlaidos tuo metu buvo po 1000$/mėn, įskaičiuojant servą 200$, programerė 450$, testuotoja 200$, ofisas 150$ - tai koks čia p2w? Kitą rytą atsikeliu - per naktį nesuskaičiuojamas kiekis pirkimų. Koks 30, nebesuprantu kiek iš viso atėjo. Perskaičiavau - apie 1200$. Kadangi mano geime serveriai restartuojasi kas 2 mėnesius, o pirkimai neišsislaiko tarp serverių - pakeičiau taisykles, kad tik nekaltintų manęs, jog nežinojo - tai padariau, kad pirkimai išsilaikytų tarp servų. Tada pirkimai toliau tęsėsi ir iš kitų žaidėjų. Kitą naktį dar +1000$, paskui aprimo. Aišku, kongregate pasiima savo dalį - aš gaunu tik 60% tos sumos. Nors ir sakiau, kad atiduodu visas pajamas, bet jie ignoravo ir sumokėjo viską. Bendrai per pusę spalio pirkimų buvo uz kažkur 3000$ (iš jų į kongregate ~2600, kiti tiesiai į saskaitą per papyal, nes gali pasirinkti kaip mokėti), tai kai kongregate pervedė tuos pinigus gruodį (jie visada moka tik po 2 mėnesių), tai atėjo 1539.88$.  
  2022 lapkritis - euforija aprimo, nes per visą lapkrtį pirkimų buvo vos už ~500$, nes kaip sakiau, jog servai restartuojasi kas 2 mėnesius, tai čia buvo tas antrasis mėnesis, besibaiginėjantis ir nėra didelio tikslo kažką pirkti. Nusamdžiau marketingistę, irgi už 200$/mėn,16-os, irgi kaip ir visus - darbui laisvalaikiu, po 20h/sav. Nes crypto-partneriai reikalavo turėti marketingistę.
   2022 gruodį - servo restartas (šiaip restartas buvo lapkričio 28) -  pirkimų bumas. Kasdien po 200$-400$ kokiai savaitei. Tada aprimo iki ~300/savaitę. Viso per gruodį irgi pirkimų buvo už ~3000$. Dar nusamdžiau porą game-logic designers po 200$/mėn. Dar papildomą ofisą išsinuomavau. Programerei atlyginimas jau iki 850$ užkilo. Tai išlaidos apie 2500$/mėn. Bet dar netikėtai pasiųlė mentorint ir mokint naujus programerius, tai atsirado papildomai +750$/mėn. Tai galėjau tiek patemti :)
  2023 sausis - irgi sausas iš pirkimų. Per mėnesį apie 800$ pirkimų, nes antras serverio mėnesis. Mėnesio gale nusamdžiau dar porą programerių, pradžiai gaus po 200$ kol išmoks, kuriuos pradėjau apmokinti man padėti su daily-job programavimu ir geimo programavimu, nes pagrindinė programerė daro svarbias integracijas, kurių aš taip nemėgstu.
  2023 vasaris  - servo restartas. Kasdien po 400$-600$. Pagerinau monetizacija, tai sustiprėjo pirkimai. Smagu matyt rytais kai per naktį miegant pajamos +400$ nieko nedarant 😄 Jau greit prisijungs ir 2D dizaineris, tai grafika pradės gerint.
   
  Viso nuo spalio vidurio: pirkimai už $8178.2
  Pirkimai per pirmas kelias dienas naujo sezono: +$727.1
  Viso grynosios išlaidos: 50000$ iki dabar. Bent jau dalis atsipirko.
   
  Tai jau įsivažiuoju, jaučiasi kažkoks stabilumas, vidurkis gaunasi vistiek $2000/mėn. Bet yra didelių planų kaip viską stipriai šauti į viršų. Manau, kad per 1-2 metus pavyks 10x padidint pirkimus. 
   
  Dabar jau pradedu ieškot investicijų. Būtų neblogai surast nuo 200k$ investiciją ateinantiems 2 metams, parduodant 10%-15% akcijų. Nes dėl crypto investicijų - partneriai skaičiuoja, kad dar reiks kokius 2 metus pralaukt kol investuotojai atsigaus, bet kur investicijos su crypto - ten nepardavinėsiu akcijų, net 1% neparduosiu, ten investuotojai pirks mano crypto į ateitį, tokios sutartys ten įprastos kaip man išaiškino..  
   
 14. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Deividao Išleistas MMO žaidimas   
  Vis dar dirbu kasdien su projektu :)
  Šįkart mano planas visai einasi, nes pavyko sutarti su Kongregate ir žaidimas buvo iškeltas į pirmas pozicijas kelis mėnesius 🙂 Tai ten yra ypatinga platforma, nes net mažas kiekis žaidėjų generuoja dideles pajamas.
   
  Tai realiai eiga buvo tolkia:
  2020 kovą nusamdžiau testuotoją už 1000eur/mėn, kuris labai padėjo generuoti idėjas.
  2022 sausį teko atsisveikinti su testuotoju, nes pritrūkau pinigų 🙂 bet toliau tęsiau ir gerinau žaidimą.
  2022 vasarį nusamdžiau marketingistę už 500eur/mėn, kuri porą mėnesių padirbo, bet pagamino superinį video.
  2022 kovą į savo 2-jų kambarių butą-ofisą priėmiau ukrainiečių šeimą. Tai nusamdžiau ukrainietę 16-metę testuotoją iš tos šeimos už 200eur/mėn. Žaidėjų dar tuo metu nebuvo, nes nebuvau niekur išleidęs.
  2022 gegužę nusamdžiau dar vieną 15-metę ukrainietę, kurią apmokinau programint, nes ukrainoje moksluose - raudonas diplomas, todėl pasirodė verta mano laiko ir investicijų. Ir oj kaip neprašoviau! Dar tik mokinasi virš pusmečio, bet dirba tai kaip mid-level programuotoja, pagamina visas reikalingas integracijas, kurių aš taip nemėgstu - web-2, web-3 registrations, stripe/paypal payments, windows/linux/apple game launchers, android/ios apps game launchers, devops, releasina į platformas - ir viską savarankiškai, aš jau ten nebesuprantu ką daro, bet viskas veikia tobulai 😄 Aš suplanuoju darbą mėnesiui, nes aš tiek daryčiau, padaro per max savaitę, nes dirba be atokvėpio, net kai sakau - gal pailsėk biškį, ką 🙂 Tai jau algą jai iki 1000eur/mėn užkėliau, o pradėjo nuo tų pačių 200.
  2022 birželį - gavau pasiųlymą kurti savo crypto ir ieškoti 3m investicijos į crypto. Atsirado patyrę partneriai, kurie man apdėjo su tokenomika, užoirko armygrid.io webą investuotojams, suinvestavo visam procesui savų virš 20k eur, padarė pitch slides ir patys pitchino. Bet kai BTC krito žemyn,  viskas sustojo. Tai jie sustojo, bet ne aš. Aš tik pradėjau..
  2022 liepą - pirmas release į itch.io - ėjau savo įprastu būdu - už 500eur nupirkau fake votes, kad tik geimas iškilų į viršų. Bet blem jie greit prigavo mane ir užbanino. Atėjo vos keli šimtai žaidėjų, iš kurių tik 3 ilgalaikiai. Bet likusius fake votes sumečiau ant kongregate votinimo, kur įprastai trindavo fake votes, bet dabar kai tas kongregate mires dėl mirusio flash, tai jie ten nebepriima naujų geimų, bet seniem pasisekė, kurie ne flashiniai. Tai išsikėliau savo geimą į topus ir fake votes neštrynė :)
  2022 rugpjūtį išleidau į crazygames - viena didžiausių platformų ir aktyviausių. Aišku MMO geimams neįpatingai palanki, bet turi savo auditoriją. Problema - 95% vaikai, kurie nieko nesupranta ir neturi eurų. Na, net ir iki šiol iš crazygames atėjo per tuos kelis mėnesius apie 30k registracijų, bet pirkimų - už 50$ tik per visus 😄 Nu jo, lievai. Žaidėjų rimtų neateina. Mano geimas dar lievas, nes neinvestavau pakankamai į dizainą.
  2022 rugsėjį - bendra gauta suma iš žaidimo buvo apie 100$. Galvojau - ai, parašysiu į kongregate, paprašysiu, kad išleistų mano geimą į pirmą piziciją ir atiduosiu visas pajamas, kad tik žaidėjų būtų. Taip ir padariau.
  2022 spalį - mano geimas top 1 kongregate. Keliems mėnesiams. Nors dabar jau paskendęs. Bet atėjo tokių žaidėjų gerų, ir daug. Na, koks 50 aktyvių, kurie supranta mano žaidimą. Apie spalio 10d. per chatą buvo diskusija, kad mano geimas p2w, bet aš jiems aiškinau, kad per paskutinius 3 metus pajamos iš žaidimo tik 100$, išlaidos tuo metu buvo po 1000$/mėn, įskaičiuojant servą 200$, programerė 450$, testuotoja 200$, ofisas 150$ - tai koks čia p2w? Kitą rytą atsikeliu - per naktį nesuskaičiuojamas kiekis pirkimų. Koks 30, nebesuprantu kiek iš viso atėjo. Perskaičiavau - apie 1200$. Kadangi mano geime serveriai restartuojasi kas 2 mėnesius, o pirkimai neišsislaiko tarp serverių - pakeičiau taisykles, kad tik nekaltintų manęs, jog nežinojo - tai padariau, kad pirkimai išsilaikytų tarp servų. Tada pirkimai toliau tęsėsi ir iš kitų žaidėjų. Kitą naktį dar +1000$, paskui aprimo. Aišku, kongregate pasiima savo dalį - aš gaunu tik 60% tos sumos. Nors ir sakiau, kad atiduodu visas pajamas, bet jie ignoravo ir sumokėjo viską. Bendrai per pusę spalio pirkimų buvo uz kažkur 3000$ (iš jų į kongregate ~2600, kiti tiesiai į saskaitą per papyal, nes gali pasirinkti kaip mokėti), tai kai kongregate pervedė tuos pinigus gruodį (jie visada moka tik po 2 mėnesių), tai atėjo 1539.88$.  
  2022 lapkritis - euforija aprimo, nes per visą lapkrtį pirkimų buvo vos už ~500$, nes kaip sakiau, jog servai restartuojasi kas 2 mėnesius, tai čia buvo tas antrasis mėnesis, besibaiginėjantis ir nėra didelio tikslo kažką pirkti. Nusamdžiau marketingistę, irgi už 200$/mėn,16-os, irgi kaip ir visus - darbui laisvalaikiu, po 20h/sav. Nes crypto-partneriai reikalavo turėti marketingistę.
   2022 gruodį - servo restartas (šiaip restartas buvo lapkričio 28) -  pirkimų bumas. Kasdien po 200$-400$ kokiai savaitei. Tada aprimo iki ~300/savaitę. Viso per gruodį irgi pirkimų buvo už ~3000$. Dar nusamdžiau porą game-logic designers po 200$/mėn. Dar papildomą ofisą išsinuomavau. Programerei atlyginimas jau iki 850$ užkilo. Tai išlaidos apie 2500$/mėn. Bet dar netikėtai pasiųlė mentorint ir mokint naujus programerius, tai atsirado papildomai +750$/mėn. Tai galėjau tiek patemti :)
  2023 sausis - irgi sausas iš pirkimų. Per mėnesį apie 800$ pirkimų, nes antras serverio mėnesis. Mėnesio gale nusamdžiau dar porą programerių, pradžiai gaus po 200$ kol išmoks, kuriuos pradėjau apmokinti man padėti su daily-job programavimu ir geimo programavimu, nes pagrindinė programerė daro svarbias integracijas, kurių aš taip nemėgstu.
  2023 vasaris  - servo restartas. Kasdien po 400$-600$. Pagerinau monetizacija, tai sustiprėjo pirkimai. Smagu matyt rytais kai per naktį miegant pajamos +400$ nieko nedarant 😄 Jau greit prisijungs ir 2D dizaineris, tai grafika pradės gerint.
   
  Viso nuo spalio vidurio: pirkimai už $8178.2
  Pirkimai per pirmas kelias dienas naujo sezono: +$727.1
  Viso grynosios išlaidos: 50000$ iki dabar. Bent jau dalis atsipirko.
   
  Tai jau įsivažiuoju, jaučiasi kažkoks stabilumas, vidurkis gaunasi vistiek $2000/mėn. Bet yra didelių planų kaip viską stipriai šauti į viršų. Manau, kad per 1-2 metus pavyks 10x padidint pirkimus. 
   
  Dabar jau pradedu ieškot investicijų. Būtų neblogai surast nuo 200k$ investiciją ateinantiems 2 metams, parduodant 10%-15% akcijų. Nes dėl crypto investicijų - partneriai skaičiuoja, kad dar reiks kokius 2 metus pralaukt kol investuotojai atsigaus, bet kur investicijos su crypto - ten nepardavinėsiu akcijų, net 1% neparduosiu, ten investuotojai pirks mano crypto į ateitį, tokios sutartys ten įprastos kaip man išaiškino..  
   
 15. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Deividao Išleistas MMO žaidimas   
  Vis dar dirbu kasdien su projektu :)
  Šįkart mano planas visai einasi, nes pavyko sutarti su Kongregate ir žaidimas buvo iškeltas į pirmas pozicijas kelis mėnesius 🙂 Tai ten yra ypatinga platforma, nes net mažas kiekis žaidėjų generuoja dideles pajamas.
   
  Tai realiai eiga buvo tolkia:
  2020 kovą nusamdžiau testuotoją už 1000eur/mėn, kuris labai padėjo generuoti idėjas.
  2022 sausį teko atsisveikinti su testuotoju, nes pritrūkau pinigų 🙂 bet toliau tęsiau ir gerinau žaidimą.
  2022 vasarį nusamdžiau marketingistę už 500eur/mėn, kuri porą mėnesių padirbo, bet pagamino superinį video.
  2022 kovą į savo 2-jų kambarių butą-ofisą priėmiau ukrainiečių šeimą. Tai nusamdžiau ukrainietę 16-metę testuotoją iš tos šeimos už 200eur/mėn. Žaidėjų dar tuo metu nebuvo, nes nebuvau niekur išleidęs.
  2022 gegužę nusamdžiau dar vieną 15-metę ukrainietę, kurią apmokinau programint, nes ukrainoje moksluose - raudonas diplomas, todėl pasirodė verta mano laiko ir investicijų. Ir oj kaip neprašoviau! Dar tik mokinasi virš pusmečio, bet dirba tai kaip mid-level programuotoja, pagamina visas reikalingas integracijas, kurių aš taip nemėgstu - web-2, web-3 registrations, stripe/paypal payments, windows/linux/apple game launchers, android/ios apps game launchers, devops, releasina į platformas - ir viską savarankiškai, aš jau ten nebesuprantu ką daro, bet viskas veikia tobulai 😄 Aš suplanuoju darbą mėnesiui, nes aš tiek daryčiau, padaro per max savaitę, nes dirba be atokvėpio, net kai sakau - gal pailsėk biškį, ką 🙂 Tai jau algą jai iki 1000eur/mėn užkėliau, o pradėjo nuo tų pačių 200.
  2022 birželį - gavau pasiųlymą kurti savo crypto ir ieškoti 3m investicijos į crypto. Atsirado patyrę partneriai, kurie man apdėjo su tokenomika, užoirko armygrid.io webą investuotojams, suinvestavo visam procesui savų virš 20k eur, padarė pitch slides ir patys pitchino. Bet kai BTC krito žemyn,  viskas sustojo. Tai jie sustojo, bet ne aš. Aš tik pradėjau..
  2022 liepą - pirmas release į itch.io - ėjau savo įprastu būdu - už 500eur nupirkau fake votes, kad tik geimas iškilų į viršų. Bet blem jie greit prigavo mane ir užbanino. Atėjo vos keli šimtai žaidėjų, iš kurių tik 3 ilgalaikiai. Bet likusius fake votes sumečiau ant kongregate votinimo, kur įprastai trindavo fake votes, bet dabar kai tas kongregate mires dėl mirusio flash, tai jie ten nebepriima naujų geimų, bet seniem pasisekė, kurie ne flashiniai. Tai išsikėliau savo geimą į topus ir fake votes neštrynė :)
  2022 rugpjūtį išleidau į crazygames - viena didžiausių platformų ir aktyviausių. Aišku MMO geimams neįpatingai palanki, bet turi savo auditoriją. Problema - 95% vaikai, kurie nieko nesupranta ir neturi eurų. Na, net ir iki šiol iš crazygames atėjo per tuos kelis mėnesius apie 30k registracijų, bet pirkimų - už 50$ tik per visus 😄 Nu jo, lievai. Žaidėjų rimtų neateina. Mano geimas dar lievas, nes neinvestavau pakankamai į dizainą.
  2022 rugsėjį - bendra gauta suma iš žaidimo buvo apie 100$. Galvojau - ai, parašysiu į kongregate, paprašysiu, kad išleistų mano geimą į pirmą piziciją ir atiduosiu visas pajamas, kad tik žaidėjų būtų. Taip ir padariau.
  2022 spalį - mano geimas top 1 kongregate. Keliems mėnesiams. Nors dabar jau paskendęs. Bet atėjo tokių žaidėjų gerų, ir daug. Na, koks 50 aktyvių, kurie supranta mano žaidimą. Apie spalio 10d. per chatą buvo diskusija, kad mano geimas p2w, bet aš jiems aiškinau, kad per paskutinius 3 metus pajamos iš žaidimo tik 100$, išlaidos tuo metu buvo po 1000$/mėn, įskaičiuojant servą 200$, programerė 450$, testuotoja 200$, ofisas 150$ - tai koks čia p2w? Kitą rytą atsikeliu - per naktį nesuskaičiuojamas kiekis pirkimų. Koks 30, nebesuprantu kiek iš viso atėjo. Perskaičiavau - apie 1200$. Kadangi mano geime serveriai restartuojasi kas 2 mėnesius, o pirkimai neišsislaiko tarp serverių - pakeičiau taisykles, kad tik nekaltintų manęs, jog nežinojo - tai padariau, kad pirkimai išsilaikytų tarp servų. Tada pirkimai toliau tęsėsi ir iš kitų žaidėjų. Kitą naktį dar +1000$, paskui aprimo. Aišku, kongregate pasiima savo dalį - aš gaunu tik 60% tos sumos. Nors ir sakiau, kad atiduodu visas pajamas, bet jie ignoravo ir sumokėjo viską. Bendrai per pusę spalio pirkimų buvo uz kažkur 3000$ (iš jų į kongregate ~2600, kiti tiesiai į saskaitą per papyal, nes gali pasirinkti kaip mokėti), tai kai kongregate pervedė tuos pinigus gruodį (jie visada moka tik po 2 mėnesių), tai atėjo 1539.88$.  
  2022 lapkritis - euforija aprimo, nes per visą lapkrtį pirkimų buvo vos už ~500$, nes kaip sakiau, jog servai restartuojasi kas 2 mėnesius, tai čia buvo tas antrasis mėnesis, besibaiginėjantis ir nėra didelio tikslo kažką pirkti. Nusamdžiau marketingistę, irgi už 200$/mėn,16-os, irgi kaip ir visus - darbui laisvalaikiu, po 20h/sav. Nes crypto-partneriai reikalavo turėti marketingistę.
   2022 gruodį - servo restartas (šiaip restartas buvo lapkričio 28) -  pirkimų bumas. Kasdien po 200$-400$ kokiai savaitei. Tada aprimo iki ~300/savaitę. Viso per gruodį irgi pirkimų buvo už ~3000$. Dar nusamdžiau porą game-logic designers po 200$/mėn. Dar papildomą ofisą išsinuomavau. Programerei atlyginimas jau iki 850$ užkilo. Tai išlaidos apie 2500$/mėn. Bet dar netikėtai pasiųlė mentorint ir mokint naujus programerius, tai atsirado papildomai +750$/mėn. Tai galėjau tiek patemti :)
  2023 sausis - irgi sausas iš pirkimų. Per mėnesį apie 800$ pirkimų, nes antras serverio mėnesis. Mėnesio gale nusamdžiau dar porą programerių, pradžiai gaus po 200$ kol išmoks, kuriuos pradėjau apmokinti man padėti su daily-job programavimu ir geimo programavimu, nes pagrindinė programerė daro svarbias integracijas, kurių aš taip nemėgstu.
  2023 vasaris  - servo restartas. Kasdien po 400$-600$. Pagerinau monetizacija, tai sustiprėjo pirkimai. Smagu matyt rytais kai per naktį miegant pajamos +400$ nieko nedarant 😄 Jau greit prisijungs ir 2D dizaineris, tai grafika pradės gerint.
   
  Viso nuo spalio vidurio: pirkimai už $8178.2
  Pirkimai per pirmas kelias dienas naujo sezono: +$727.1
  Viso grynosios išlaidos: 50000$ iki dabar. Bent jau dalis atsipirko.
   
  Tai jau įsivažiuoju, jaučiasi kažkoks stabilumas, vidurkis gaunasi vistiek $2000/mėn. Bet yra didelių planų kaip viską stipriai šauti į viršų. Manau, kad per 1-2 metus pavyks 10x padidint pirkimus. 
   
  Dabar jau pradedu ieškot investicijų. Būtų neblogai surast nuo 200k$ investiciją ateinantiems 2 metams, parduodant 10%-15% akcijų. Nes dėl crypto investicijų - partneriai skaičiuoja, kad dar reiks kokius 2 metus pralaukt kol investuotojai atsigaus, bet kur investicijos su crypto - ten nepardavinėsiu akcijų, net 1% neparduosiu, ten investuotojai pirks mano crypto į ateitį, tokios sutartys ten įprastos kaip man išaiškino..  
   
 16. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Deividao Išleistas MMO žaidimas   
  Vis dar dirbu kasdien su projektu :)
  Šįkart mano planas visai einasi, nes pavyko sutarti su Kongregate ir žaidimas buvo iškeltas į pirmas pozicijas kelis mėnesius 🙂 Tai ten yra ypatinga platforma, nes net mažas kiekis žaidėjų generuoja dideles pajamas.
   
  Tai realiai eiga buvo tolkia:
  2020 kovą nusamdžiau testuotoją už 1000eur/mėn, kuris labai padėjo generuoti idėjas.
  2022 sausį teko atsisveikinti su testuotoju, nes pritrūkau pinigų 🙂 bet toliau tęsiau ir gerinau žaidimą.
  2022 vasarį nusamdžiau marketingistę už 500eur/mėn, kuri porą mėnesių padirbo, bet pagamino superinį video.
  2022 kovą į savo 2-jų kambarių butą-ofisą priėmiau ukrainiečių šeimą. Tai nusamdžiau ukrainietę 16-metę testuotoją iš tos šeimos už 200eur/mėn. Žaidėjų dar tuo metu nebuvo, nes nebuvau niekur išleidęs.
  2022 gegužę nusamdžiau dar vieną 15-metę ukrainietę, kurią apmokinau programint, nes ukrainoje moksluose - raudonas diplomas, todėl pasirodė verta mano laiko ir investicijų. Ir oj kaip neprašoviau! Dar tik mokinasi virš pusmečio, bet dirba tai kaip mid-level programuotoja, pagamina visas reikalingas integracijas, kurių aš taip nemėgstu - web-2, web-3 registrations, stripe/paypal payments, windows/linux/apple game launchers, android/ios apps game launchers, devops, releasina į platformas - ir viską savarankiškai, aš jau ten nebesuprantu ką daro, bet viskas veikia tobulai 😄 Aš suplanuoju darbą mėnesiui, nes aš tiek daryčiau, padaro per max savaitę, nes dirba be atokvėpio, net kai sakau - gal pailsėk biškį, ką 🙂 Tai jau algą jai iki 1000eur/mėn užkėliau, o pradėjo nuo tų pačių 200.
  2022 birželį - gavau pasiųlymą kurti savo crypto ir ieškoti 3m investicijos į crypto. Atsirado patyrę partneriai, kurie man apdėjo su tokenomika, užoirko armygrid.io webą investuotojams, suinvestavo visam procesui savų virš 20k eur, padarė pitch slides ir patys pitchino. Bet kai BTC krito žemyn,  viskas sustojo. Tai jie sustojo, bet ne aš. Aš tik pradėjau..
  2022 liepą - pirmas release į itch.io - ėjau savo įprastu būdu - už 500eur nupirkau fake votes, kad tik geimas iškilų į viršų. Bet blem jie greit prigavo mane ir užbanino. Atėjo vos keli šimtai žaidėjų, iš kurių tik 3 ilgalaikiai. Bet likusius fake votes sumečiau ant kongregate votinimo, kur įprastai trindavo fake votes, bet dabar kai tas kongregate mires dėl mirusio flash, tai jie ten nebepriima naujų geimų, bet seniem pasisekė, kurie ne flashiniai. Tai išsikėliau savo geimą į topus ir fake votes neštrynė :)
  2022 rugpjūtį išleidau į crazygames - viena didžiausių platformų ir aktyviausių. Aišku MMO geimams neįpatingai palanki, bet turi savo auditoriją. Problema - 95% vaikai, kurie nieko nesupranta ir neturi eurų. Na, net ir iki šiol iš crazygames atėjo per tuos kelis mėnesius apie 30k registracijų, bet pirkimų - už 50$ tik per visus 😄 Nu jo, lievai. Žaidėjų rimtų neateina. Mano geimas dar lievas, nes neinvestavau pakankamai į dizainą.
  2022 rugsėjį - bendra gauta suma iš žaidimo buvo apie 100$. Galvojau - ai, parašysiu į kongregate, paprašysiu, kad išleistų mano geimą į pirmą piziciją ir atiduosiu visas pajamas, kad tik žaidėjų būtų. Taip ir padariau.
  2022 spalį - mano geimas top 1 kongregate. Keliems mėnesiams. Nors dabar jau paskendęs. Bet atėjo tokių žaidėjų gerų, ir daug. Na, koks 50 aktyvių, kurie supranta mano žaidimą. Apie spalio 10d. per chatą buvo diskusija, kad mano geimas p2w, bet aš jiems aiškinau, kad per paskutinius 3 metus pajamos iš žaidimo tik 100$, išlaidos tuo metu buvo po 1000$/mėn, įskaičiuojant servą 200$, programerė 450$, testuotoja 200$, ofisas 150$ - tai koks čia p2w? Kitą rytą atsikeliu - per naktį nesuskaičiuojamas kiekis pirkimų. Koks 30, nebesuprantu kiek iš viso atėjo. Perskaičiavau - apie 1200$. Kadangi mano geime serveriai restartuojasi kas 2 mėnesius, o pirkimai neišsislaiko tarp serverių - pakeičiau taisykles, kad tik nekaltintų manęs, jog nežinojo - tai padariau, kad pirkimai išsilaikytų tarp servų. Tada pirkimai toliau tęsėsi ir iš kitų žaidėjų. Kitą naktį dar +1000$, paskui aprimo. Aišku, kongregate pasiima savo dalį - aš gaunu tik 60% tos sumos. Nors ir sakiau, kad atiduodu visas pajamas, bet jie ignoravo ir sumokėjo viską. Bendrai per pusę spalio pirkimų buvo uz kažkur 3000$ (iš jų į kongregate ~2600, kiti tiesiai į saskaitą per papyal, nes gali pasirinkti kaip mokėti), tai kai kongregate pervedė tuos pinigus gruodį (jie visada moka tik po 2 mėnesių), tai atėjo 1539.88$.  
  2022 lapkritis - euforija aprimo, nes per visą lapkrtį pirkimų buvo vos už ~500$, nes kaip sakiau, jog servai restartuojasi kas 2 mėnesius, tai čia buvo tas antrasis mėnesis, besibaiginėjantis ir nėra didelio tikslo kažką pirkti. Nusamdžiau marketingistę, irgi už 200$/mėn,16-os, irgi kaip ir visus - darbui laisvalaikiu, po 20h/sav. Nes crypto-partneriai reikalavo turėti marketingistę.
   2022 gruodį - servo restartas (šiaip restartas buvo lapkričio 28) -  pirkimų bumas. Kasdien po 200$-400$ kokiai savaitei. Tada aprimo iki ~300/savaitę. Viso per gruodį irgi pirkimų buvo už ~3000$. Dar nusamdžiau porą game-logic designers po 200$/mėn. Dar papildomą ofisą išsinuomavau. Programerei atlyginimas jau iki 850$ užkilo. Tai išlaidos apie 2500$/mėn. Bet dar netikėtai pasiųlė mentorint ir mokint naujus programerius, tai atsirado papildomai +750$/mėn. Tai galėjau tiek patemti :)
  2023 sausis - irgi sausas iš pirkimų. Per mėnesį apie 800$ pirkimų, nes antras serverio mėnesis. Mėnesio gale nusamdžiau dar porą programerių, pradžiai gaus po 200$ kol išmoks, kuriuos pradėjau apmokinti man padėti su daily-job programavimu ir geimo programavimu, nes pagrindinė programerė daro svarbias integracijas, kurių aš taip nemėgstu.
  2023 vasaris  - servo restartas. Kasdien po 400$-600$. Pagerinau monetizacija, tai sustiprėjo pirkimai. Smagu matyt rytais kai per naktį miegant pajamos +400$ nieko nedarant 😄 Jau greit prisijungs ir 2D dizaineris, tai grafika pradės gerint.
   
  Viso nuo spalio vidurio: pirkimai už $8178.2
  Pirkimai per pirmas kelias dienas naujo sezono: +$727.1
  Viso grynosios išlaidos: 50000$ iki dabar. Bent jau dalis atsipirko.
   
  Tai jau įsivažiuoju, jaučiasi kažkoks stabilumas, vidurkis gaunasi vistiek $2000/mėn. Bet yra didelių planų kaip viską stipriai šauti į viršų. Manau, kad per 1-2 metus pavyks 10x padidint pirkimus. 
   
  Dabar jau pradedu ieškot investicijų. Būtų neblogai surast nuo 200k$ investiciją ateinantiems 2 metams, parduodant 10%-15% akcijų. Nes dėl crypto investicijų - partneriai skaičiuoja, kad dar reiks kokius 2 metus pralaukt kol investuotojai atsigaus, bet kur investicijos su crypto - ten nepardavinėsiu akcijų, net 1% neparduosiu, ten investuotojai pirks mano crypto į ateitį, tokios sutartys ten įprastos kaip man išaiškino..  
   
 17. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Deividao Išleistas MMO žaidimas   
  Vis dar dirbu kasdien su projektu :)
  Šįkart mano planas visai einasi, nes pavyko sutarti su Kongregate ir žaidimas buvo iškeltas į pirmas pozicijas kelis mėnesius 🙂 Tai ten yra ypatinga platforma, nes net mažas kiekis žaidėjų generuoja dideles pajamas.
   
  Tai realiai eiga buvo tolkia:
  2020 kovą nusamdžiau testuotoją už 1000eur/mėn, kuris labai padėjo generuoti idėjas.
  2022 sausį teko atsisveikinti su testuotoju, nes pritrūkau pinigų 🙂 bet toliau tęsiau ir gerinau žaidimą.
  2022 vasarį nusamdžiau marketingistę už 500eur/mėn, kuri porą mėnesių padirbo, bet pagamino superinį video.
  2022 kovą į savo 2-jų kambarių butą-ofisą priėmiau ukrainiečių šeimą. Tai nusamdžiau ukrainietę 16-metę testuotoją iš tos šeimos už 200eur/mėn. Žaidėjų dar tuo metu nebuvo, nes nebuvau niekur išleidęs.
  2022 gegužę nusamdžiau dar vieną 15-metę ukrainietę, kurią apmokinau programint, nes ukrainoje moksluose - raudonas diplomas, todėl pasirodė verta mano laiko ir investicijų. Ir oj kaip neprašoviau! Dar tik mokinasi virš pusmečio, bet dirba tai kaip mid-level programuotoja, pagamina visas reikalingas integracijas, kurių aš taip nemėgstu - web-2, web-3 registrations, stripe/paypal payments, windows/linux/apple game launchers, android/ios apps game launchers, devops, releasina į platformas - ir viską savarankiškai, aš jau ten nebesuprantu ką daro, bet viskas veikia tobulai 😄 Aš suplanuoju darbą mėnesiui, nes aš tiek daryčiau, padaro per max savaitę, nes dirba be atokvėpio, net kai sakau - gal pailsėk biškį, ką 🙂 Tai jau algą jai iki 1000eur/mėn užkėliau, o pradėjo nuo tų pačių 200.
  2022 birželį - gavau pasiųlymą kurti savo crypto ir ieškoti 3m investicijos į crypto. Atsirado patyrę partneriai, kurie man apdėjo su tokenomika, užoirko armygrid.io webą investuotojams, suinvestavo visam procesui savų virš 20k eur, padarė pitch slides ir patys pitchino. Bet kai BTC krito žemyn,  viskas sustojo. Tai jie sustojo, bet ne aš. Aš tik pradėjau..
  2022 liepą - pirmas release į itch.io - ėjau savo įprastu būdu - už 500eur nupirkau fake votes, kad tik geimas iškilų į viršų. Bet blem jie greit prigavo mane ir užbanino. Atėjo vos keli šimtai žaidėjų, iš kurių tik 3 ilgalaikiai. Bet likusius fake votes sumečiau ant kongregate votinimo, kur įprastai trindavo fake votes, bet dabar kai tas kongregate mires dėl mirusio flash, tai jie ten nebepriima naujų geimų, bet seniem pasisekė, kurie ne flashiniai. Tai išsikėliau savo geimą į topus ir fake votes neštrynė :)
  2022 rugpjūtį išleidau į crazygames - viena didžiausių platformų ir aktyviausių. Aišku MMO geimams neįpatingai palanki, bet turi savo auditoriją. Problema - 95% vaikai, kurie nieko nesupranta ir neturi eurų. Na, net ir iki šiol iš crazygames atėjo per tuos kelis mėnesius apie 30k registracijų, bet pirkimų - už 50$ tik per visus 😄 Nu jo, lievai. Žaidėjų rimtų neateina. Mano geimas dar lievas, nes neinvestavau pakankamai į dizainą.
  2022 rugsėjį - bendra gauta suma iš žaidimo buvo apie 100$. Galvojau - ai, parašysiu į kongregate, paprašysiu, kad išleistų mano geimą į pirmą piziciją ir atiduosiu visas pajamas, kad tik žaidėjų būtų. Taip ir padariau.
  2022 spalį - mano geimas top 1 kongregate. Keliems mėnesiams. Nors dabar jau paskendęs. Bet atėjo tokių žaidėjų gerų, ir daug. Na, koks 50 aktyvių, kurie supranta mano žaidimą. Apie spalio 10d. per chatą buvo diskusija, kad mano geimas p2w, bet aš jiems aiškinau, kad per paskutinius 3 metus pajamos iš žaidimo tik 100$, išlaidos tuo metu buvo po 1000$/mėn, įskaičiuojant servą 200$, programerė 450$, testuotoja 200$, ofisas 150$ - tai koks čia p2w? Kitą rytą atsikeliu - per naktį nesuskaičiuojamas kiekis pirkimų. Koks 30, nebesuprantu kiek iš viso atėjo. Perskaičiavau - apie 1200$. Kadangi mano geime serveriai restartuojasi kas 2 mėnesius, o pirkimai neišsislaiko tarp serverių - pakeičiau taisykles, kad tik nekaltintų manęs, jog nežinojo - tai padariau, kad pirkimai išsilaikytų tarp servų. Tada pirkimai toliau tęsėsi ir iš kitų žaidėjų. Kitą naktį dar +1000$, paskui aprimo. Aišku, kongregate pasiima savo dalį - aš gaunu tik 60% tos sumos. Nors ir sakiau, kad atiduodu visas pajamas, bet jie ignoravo ir sumokėjo viską. Bendrai per pusę spalio pirkimų buvo uz kažkur 3000$ (iš jų į kongregate ~2600, kiti tiesiai į saskaitą per papyal, nes gali pasirinkti kaip mokėti), tai kai kongregate pervedė tuos pinigus gruodį (jie visada moka tik po 2 mėnesių), tai atėjo 1539.88$.  
  2022 lapkritis - euforija aprimo, nes per visą lapkrtį pirkimų buvo vos už ~500$, nes kaip sakiau, jog servai restartuojasi kas 2 mėnesius, tai čia buvo tas antrasis mėnesis, besibaiginėjantis ir nėra didelio tikslo kažką pirkti. Nusamdžiau marketingistę, irgi už 200$/mėn,16-os, irgi kaip ir visus - darbui laisvalaikiu, po 20h/sav. Nes crypto-partneriai reikalavo turėti marketingistę.
   2022 gruodį - servo restartas (šiaip restartas buvo lapkričio 28) -  pirkimų bumas. Kasdien po 200$-400$ kokiai savaitei. Tada aprimo iki ~300/savaitę. Viso per gruodį irgi pirkimų buvo už ~3000$. Dar nusamdžiau porą game-logic designers po 200$/mėn. Dar papildomą ofisą išsinuomavau. Programerei atlyginimas jau iki 850$ užkilo. Tai išlaidos apie 2500$/mėn. Bet dar netikėtai pasiųlė mentorint ir mokint naujus programerius, tai atsirado papildomai +750$/mėn. Tai galėjau tiek patemti :)
  2023 sausis - irgi sausas iš pirkimų. Per mėnesį apie 800$ pirkimų, nes antras serverio mėnesis. Mėnesio gale nusamdžiau dar porą programerių, pradžiai gaus po 200$ kol išmoks, kuriuos pradėjau apmokinti man padėti su daily-job programavimu ir geimo programavimu, nes pagrindinė programerė daro svarbias integracijas, kurių aš taip nemėgstu.
  2023 vasaris  - servo restartas. Kasdien po 400$-600$. Pagerinau monetizacija, tai sustiprėjo pirkimai. Smagu matyt rytais kai per naktį miegant pajamos +400$ nieko nedarant 😄 Jau greit prisijungs ir 2D dizaineris, tai grafika pradės gerint.
   
  Viso nuo spalio vidurio: pirkimai už $8178.2
  Pirkimai per pirmas kelias dienas naujo sezono: +$727.1
  Viso grynosios išlaidos: 50000$ iki dabar. Bent jau dalis atsipirko.
   
  Tai jau įsivažiuoju, jaučiasi kažkoks stabilumas, vidurkis gaunasi vistiek $2000/mėn. Bet yra didelių planų kaip viską stipriai šauti į viršų. Manau, kad per 1-2 metus pavyks 10x padidint pirkimus. 
   
  Dabar jau pradedu ieškot investicijų. Būtų neblogai surast nuo 200k$ investiciją ateinantiems 2 metams, parduodant 10%-15% akcijų. Nes dėl crypto investicijų - partneriai skaičiuoja, kad dar reiks kokius 2 metus pralaukt kol investuotojai atsigaus, bet kur investicijos su crypto - ten nepardavinėsiu akcijų, net 1% neparduosiu, ten investuotojai pirks mano crypto į ateitį, tokios sutartys ten įprastos kaip man išaiškino..  
   
 18. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Deividao Išleistas MMO žaidimas   
  Vis dar dirbu kasdien su projektu :)
  Šįkart mano planas visai einasi, nes pavyko sutarti su Kongregate ir žaidimas buvo iškeltas į pirmas pozicijas kelis mėnesius 🙂 Tai ten yra ypatinga platforma, nes net mažas kiekis žaidėjų generuoja dideles pajamas.
   
  Tai realiai eiga buvo tolkia:
  2020 kovą nusamdžiau testuotoją už 1000eur/mėn, kuris labai padėjo generuoti idėjas.
  2022 sausį teko atsisveikinti su testuotoju, nes pritrūkau pinigų 🙂 bet toliau tęsiau ir gerinau žaidimą.
  2022 vasarį nusamdžiau marketingistę už 500eur/mėn, kuri porą mėnesių padirbo, bet pagamino superinį video.
  2022 kovą į savo 2-jų kambarių butą-ofisą priėmiau ukrainiečių šeimą. Tai nusamdžiau ukrainietę 16-metę testuotoją iš tos šeimos už 200eur/mėn. Žaidėjų dar tuo metu nebuvo, nes nebuvau niekur išleidęs.
  2022 gegužę nusamdžiau dar vieną 15-metę ukrainietę, kurią apmokinau programint, nes ukrainoje moksluose - raudonas diplomas, todėl pasirodė verta mano laiko ir investicijų. Ir oj kaip neprašoviau! Dar tik mokinasi virš pusmečio, bet dirba tai kaip mid-level programuotoja, pagamina visas reikalingas integracijas, kurių aš taip nemėgstu - web-2, web-3 registrations, stripe/paypal payments, windows/linux/apple game launchers, android/ios apps game launchers, devops, releasina į platformas - ir viską savarankiškai, aš jau ten nebesuprantu ką daro, bet viskas veikia tobulai 😄 Aš suplanuoju darbą mėnesiui, nes aš tiek daryčiau, padaro per max savaitę, nes dirba be atokvėpio, net kai sakau - gal pailsėk biškį, ką 🙂 Tai jau algą jai iki 1000eur/mėn užkėliau, o pradėjo nuo tų pačių 200.
  2022 birželį - gavau pasiųlymą kurti savo crypto ir ieškoti 3m investicijos į crypto. Atsirado patyrę partneriai, kurie man apdėjo su tokenomika, užoirko armygrid.io webą investuotojams, suinvestavo visam procesui savų virš 20k eur, padarė pitch slides ir patys pitchino. Bet kai BTC krito žemyn,  viskas sustojo. Tai jie sustojo, bet ne aš. Aš tik pradėjau..
  2022 liepą - pirmas release į itch.io - ėjau savo įprastu būdu - už 500eur nupirkau fake votes, kad tik geimas iškilų į viršų. Bet blem jie greit prigavo mane ir užbanino. Atėjo vos keli šimtai žaidėjų, iš kurių tik 3 ilgalaikiai. Bet likusius fake votes sumečiau ant kongregate votinimo, kur įprastai trindavo fake votes, bet dabar kai tas kongregate mires dėl mirusio flash, tai jie ten nebepriima naujų geimų, bet seniem pasisekė, kurie ne flashiniai. Tai išsikėliau savo geimą į topus ir fake votes neštrynė :)
  2022 rugpjūtį išleidau į crazygames - viena didžiausių platformų ir aktyviausių. Aišku MMO geimams neįpatingai palanki, bet turi savo auditoriją. Problema - 95% vaikai, kurie nieko nesupranta ir neturi eurų. Na, net ir iki šiol iš crazygames atėjo per tuos kelis mėnesius apie 30k registracijų, bet pirkimų - už 50$ tik per visus 😄 Nu jo, lievai. Žaidėjų rimtų neateina. Mano geimas dar lievas, nes neinvestavau pakankamai į dizainą.
  2022 rugsėjį - bendra gauta suma iš žaidimo buvo apie 100$. Galvojau - ai, parašysiu į kongregate, paprašysiu, kad išleistų mano geimą į pirmą piziciją ir atiduosiu visas pajamas, kad tik žaidėjų būtų. Taip ir padariau.
  2022 spalį - mano geimas top 1 kongregate. Keliems mėnesiams. Nors dabar jau paskendęs. Bet atėjo tokių žaidėjų gerų, ir daug. Na, koks 50 aktyvių, kurie supranta mano žaidimą. Apie spalio 10d. per chatą buvo diskusija, kad mano geimas p2w, bet aš jiems aiškinau, kad per paskutinius 3 metus pajamos iš žaidimo tik 100$, išlaidos tuo metu buvo po 1000$/mėn, įskaičiuojant servą 200$, programerė 450$, testuotoja 200$, ofisas 150$ - tai koks čia p2w? Kitą rytą atsikeliu - per naktį nesuskaičiuojamas kiekis pirkimų. Koks 30, nebesuprantu kiek iš viso atėjo. Perskaičiavau - apie 1200$. Kadangi mano geime serveriai restartuojasi kas 2 mėnesius, o pirkimai neišsislaiko tarp serverių - pakeičiau taisykles, kad tik nekaltintų manęs, jog nežinojo - tai padariau, kad pirkimai išsilaikytų tarp servų. Tada pirkimai toliau tęsėsi ir iš kitų žaidėjų. Kitą naktį dar +1000$, paskui aprimo. Aišku, kongregate pasiima savo dalį - aš gaunu tik 60% tos sumos. Nors ir sakiau, kad atiduodu visas pajamas, bet jie ignoravo ir sumokėjo viską. Bendrai per pusę spalio pirkimų buvo uz kažkur 3000$ (iš jų į kongregate ~2600, kiti tiesiai į saskaitą per papyal, nes gali pasirinkti kaip mokėti), tai kai kongregate pervedė tuos pinigus gruodį (jie visada moka tik po 2 mėnesių), tai atėjo 1539.88$.  
  2022 lapkritis - euforija aprimo, nes per visą lapkrtį pirkimų buvo vos už ~500$, nes kaip sakiau, jog servai restartuojasi kas 2 mėnesius, tai čia buvo tas antrasis mėnesis, besibaiginėjantis ir nėra didelio tikslo kažką pirkti. Nusamdžiau marketingistę, irgi už 200$/mėn,16-os, irgi kaip ir visus - darbui laisvalaikiu, po 20h/sav. Nes crypto-partneriai reikalavo turėti marketingistę.
   2022 gruodį - servo restartas (šiaip restartas buvo lapkričio 28) -  pirkimų bumas. Kasdien po 200$-400$ kokiai savaitei. Tada aprimo iki ~300/savaitę. Viso per gruodį irgi pirkimų buvo už ~3000$. Dar nusamdžiau porą game-logic designers po 200$/mėn. Dar papildomą ofisą išsinuomavau. Programerei atlyginimas jau iki 850$ užkilo. Tai išlaidos apie 2500$/mėn. Bet dar netikėtai pasiųlė mentorint ir mokint naujus programerius, tai atsirado papildomai +750$/mėn. Tai galėjau tiek patemti :)
  2023 sausis - irgi sausas iš pirkimų. Per mėnesį apie 800$ pirkimų, nes antras serverio mėnesis. Mėnesio gale nusamdžiau dar porą programerių, pradžiai gaus po 200$ kol išmoks, kuriuos pradėjau apmokinti man padėti su daily-job programavimu ir geimo programavimu, nes pagrindinė programerė daro svarbias integracijas, kurių aš taip nemėgstu.
  2023 vasaris  - servo restartas. Kasdien po 400$-600$. Pagerinau monetizacija, tai sustiprėjo pirkimai. Smagu matyt rytais kai per naktį miegant pajamos +400$ nieko nedarant 😄 Jau greit prisijungs ir 2D dizaineris, tai grafika pradės gerint.
   
  Viso nuo spalio vidurio: pirkimai už $8178.2
  Pirkimai per pirmas kelias dienas naujo sezono: +$727.1
  Viso grynosios išlaidos: 50000$ iki dabar. Bent jau dalis atsipirko.
   
  Tai jau įsivažiuoju, jaučiasi kažkoks stabilumas, vidurkis gaunasi vistiek $2000/mėn. Bet yra didelių planų kaip viską stipriai šauti į viršų. Manau, kad per 1-2 metus pavyks 10x padidint pirkimus. 
   
  Dabar jau pradedu ieškot investicijų. Būtų neblogai surast nuo 200k$ investiciją ateinantiems 2 metams, parduodant 10%-15% akcijų. Nes dėl crypto investicijų - partneriai skaičiuoja, kad dar reiks kokius 2 metus pralaukt kol investuotojai atsigaus, bet kur investicijos su crypto - ten nepardavinėsiu akcijų, net 1% neparduosiu, ten investuotojai pirks mano crypto į ateitį, tokios sutartys ten įprastos kaip man išaiškino..  
   
 19. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Deividao Išleistas MMO žaidimas   
  Vis dar dirbu kasdien su projektu :)
  Šįkart mano planas visai einasi, nes pavyko sutarti su Kongregate ir žaidimas buvo iškeltas į pirmas pozicijas kelis mėnesius 🙂 Tai ten yra ypatinga platforma, nes net mažas kiekis žaidėjų generuoja dideles pajamas.
   
  Tai realiai eiga buvo tolkia:
  2020 kovą nusamdžiau testuotoją už 1000eur/mėn, kuris labai padėjo generuoti idėjas.
  2022 sausį teko atsisveikinti su testuotoju, nes pritrūkau pinigų 🙂 bet toliau tęsiau ir gerinau žaidimą.
  2022 vasarį nusamdžiau marketingistę už 500eur/mėn, kuri porą mėnesių padirbo, bet pagamino superinį video.
  2022 kovą į savo 2-jų kambarių butą-ofisą priėmiau ukrainiečių šeimą. Tai nusamdžiau ukrainietę 16-metę testuotoją iš tos šeimos už 200eur/mėn. Žaidėjų dar tuo metu nebuvo, nes nebuvau niekur išleidęs.
  2022 gegužę nusamdžiau dar vieną 15-metę ukrainietę, kurią apmokinau programint, nes ukrainoje moksluose - raudonas diplomas, todėl pasirodė verta mano laiko ir investicijų. Ir oj kaip neprašoviau! Dar tik mokinasi virš pusmečio, bet dirba tai kaip mid-level programuotoja, pagamina visas reikalingas integracijas, kurių aš taip nemėgstu - web-2, web-3 registrations, stripe/paypal payments, windows/linux/apple game launchers, android/ios apps game launchers, devops, releasina į platformas - ir viską savarankiškai, aš jau ten nebesuprantu ką daro, bet viskas veikia tobulai 😄 Aš suplanuoju darbą mėnesiui, nes aš tiek daryčiau, padaro per max savaitę, nes dirba be atokvėpio, net kai sakau - gal pailsėk biškį, ką 🙂 Tai jau algą jai iki 1000eur/mėn užkėliau, o pradėjo nuo tų pačių 200.
  2022 birželį - gavau pasiųlymą kurti savo crypto ir ieškoti 3m investicijos į crypto. Atsirado patyrę partneriai, kurie man apdėjo su tokenomika, užoirko armygrid.io webą investuotojams, suinvestavo visam procesui savų virš 20k eur, padarė pitch slides ir patys pitchino. Bet kai BTC krito žemyn,  viskas sustojo. Tai jie sustojo, bet ne aš. Aš tik pradėjau..
  2022 liepą - pirmas release į itch.io - ėjau savo įprastu būdu - už 500eur nupirkau fake votes, kad tik geimas iškilų į viršų. Bet blem jie greit prigavo mane ir užbanino. Atėjo vos keli šimtai žaidėjų, iš kurių tik 3 ilgalaikiai. Bet likusius fake votes sumečiau ant kongregate votinimo, kur įprastai trindavo fake votes, bet dabar kai tas kongregate mires dėl mirusio flash, tai jie ten nebepriima naujų geimų, bet seniem pasisekė, kurie ne flashiniai. Tai išsikėliau savo geimą į topus ir fake votes neštrynė :)
  2022 rugpjūtį išleidau į crazygames - viena didžiausių platformų ir aktyviausių. Aišku MMO geimams neįpatingai palanki, bet turi savo auditoriją. Problema - 95% vaikai, kurie nieko nesupranta ir neturi eurų. Na, net ir iki šiol iš crazygames atėjo per tuos kelis mėnesius apie 30k registracijų, bet pirkimų - už 50$ tik per visus 😄 Nu jo, lievai. Žaidėjų rimtų neateina. Mano geimas dar lievas, nes neinvestavau pakankamai į dizainą.
  2022 rugsėjį - bendra gauta suma iš žaidimo buvo apie 100$. Galvojau - ai, parašysiu į kongregate, paprašysiu, kad išleistų mano geimą į pirmą piziciją ir atiduosiu visas pajamas, kad tik žaidėjų būtų. Taip ir padariau.
  2022 spalį - mano geimas top 1 kongregate. Keliems mėnesiams. Nors dabar jau paskendęs. Bet atėjo tokių žaidėjų gerų, ir daug. Na, koks 50 aktyvių, kurie supranta mano žaidimą. Apie spalio 10d. per chatą buvo diskusija, kad mano geimas p2w, bet aš jiems aiškinau, kad per paskutinius 3 metus pajamos iš žaidimo tik 100$, išlaidos tuo metu buvo po 1000$/mėn, įskaičiuojant servą 200$, programerė 450$, testuotoja 200$, ofisas 150$ - tai koks čia p2w? Kitą rytą atsikeliu - per naktį nesuskaičiuojamas kiekis pirkimų. Koks 30, nebesuprantu kiek iš viso atėjo. Perskaičiavau - apie 1200$. Kadangi mano geime serveriai restartuojasi kas 2 mėnesius, o pirkimai neišsislaiko tarp serverių - pakeičiau taisykles, kad tik nekaltintų manęs, jog nežinojo - tai padariau, kad pirkimai išsilaikytų tarp servų. Tada pirkimai toliau tęsėsi ir iš kitų žaidėjų. Kitą naktį dar +1000$, paskui aprimo. Aišku, kongregate pasiima savo dalį - aš gaunu tik 60% tos sumos. Nors ir sakiau, kad atiduodu visas pajamas, bet jie ignoravo ir sumokėjo viską. Bendrai per pusę spalio pirkimų buvo uz kažkur 3000$ (iš jų į kongregate ~2600, kiti tiesiai į saskaitą per papyal, nes gali pasirinkti kaip mokėti), tai kai kongregate pervedė tuos pinigus gruodį (jie visada moka tik po 2 mėnesių), tai atėjo 1539.88$.  
  2022 lapkritis - euforija aprimo, nes per visą lapkrtį pirkimų buvo vos už ~500$, nes kaip sakiau, jog servai restartuojasi kas 2 mėnesius, tai čia buvo tas antrasis mėnesis, besibaiginėjantis ir nėra didelio tikslo kažką pirkti. Nusamdžiau marketingistę, irgi už 200$/mėn,16-os, irgi kaip ir visus - darbui laisvalaikiu, po 20h/sav. Nes crypto-partneriai reikalavo turėti marketingistę.
   2022 gruodį - servo restartas (šiaip restartas buvo lapkričio 28) -  pirkimų bumas. Kasdien po 200$-400$ kokiai savaitei. Tada aprimo iki ~300/savaitę. Viso per gruodį irgi pirkimų buvo už ~3000$. Dar nusamdžiau porą game-logic designers po 200$/mėn. Dar papildomą ofisą išsinuomavau. Programerei atlyginimas jau iki 850$ užkilo. Tai išlaidos apie 2500$/mėn. Bet dar netikėtai pasiųlė mentorint ir mokint naujus programerius, tai atsirado papildomai +750$/mėn. Tai galėjau tiek patemti :)
  2023 sausis - irgi sausas iš pirkimų. Per mėnesį apie 800$ pirkimų, nes antras serverio mėnesis. Mėnesio gale nusamdžiau dar porą programerių, pradžiai gaus po 200$ kol išmoks, kuriuos pradėjau apmokinti man padėti su daily-job programavimu ir geimo programavimu, nes pagrindinė programerė daro svarbias integracijas, kurių aš taip nemėgstu.
  2023 vasaris  - servo restartas. Kasdien po 400$-600$. Pagerinau monetizacija, tai sustiprėjo pirkimai. Smagu matyt rytais kai per naktį miegant pajamos +400$ nieko nedarant 😄 Jau greit prisijungs ir 2D dizaineris, tai grafika pradės gerint.
   
  Viso nuo spalio vidurio: pirkimai už $8178.2
  Pirkimai per pirmas kelias dienas naujo sezono: +$727.1
  Viso grynosios išlaidos: 50000$ iki dabar. Bent jau dalis atsipirko.
   
  Tai jau įsivažiuoju, jaučiasi kažkoks stabilumas, vidurkis gaunasi vistiek $2000/mėn. Bet yra didelių planų kaip viską stipriai šauti į viršų. Manau, kad per 1-2 metus pavyks 10x padidint pirkimus. 
   
  Dabar jau pradedu ieškot investicijų. Būtų neblogai surast nuo 200k$ investiciją ateinantiems 2 metams, parduodant 10%-15% akcijų. Nes dėl crypto investicijų - partneriai skaičiuoja, kad dar reiks kokius 2 metus pralaukt kol investuotojai atsigaus, bet kur investicijos su crypto - ten nepardavinėsiu akcijų, net 1% neparduosiu, ten investuotojai pirks mano crypto į ateitį, tokios sutartys ten įprastos kaip man išaiškino..  
   
 20. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Deividao Išleistas MMO žaidimas   
  Vis dar dirbu kasdien su projektu :)
  Šįkart mano planas visai einasi, nes pavyko sutarti su Kongregate ir žaidimas buvo iškeltas į pirmas pozicijas kelis mėnesius 🙂 Tai ten yra ypatinga platforma, nes net mažas kiekis žaidėjų generuoja dideles pajamas.
   
  Tai realiai eiga buvo tolkia:
  2020 kovą nusamdžiau testuotoją už 1000eur/mėn, kuris labai padėjo generuoti idėjas.
  2022 sausį teko atsisveikinti su testuotoju, nes pritrūkau pinigų 🙂 bet toliau tęsiau ir gerinau žaidimą.
  2022 vasarį nusamdžiau marketingistę už 500eur/mėn, kuri porą mėnesių padirbo, bet pagamino superinį video.
  2022 kovą į savo 2-jų kambarių butą-ofisą priėmiau ukrainiečių šeimą. Tai nusamdžiau ukrainietę 16-metę testuotoją iš tos šeimos už 200eur/mėn. Žaidėjų dar tuo metu nebuvo, nes nebuvau niekur išleidęs.
  2022 gegužę nusamdžiau dar vieną 15-metę ukrainietę, kurią apmokinau programint, nes ukrainoje moksluose - raudonas diplomas, todėl pasirodė verta mano laiko ir investicijų. Ir oj kaip neprašoviau! Dar tik mokinasi virš pusmečio, bet dirba tai kaip mid-level programuotoja, pagamina visas reikalingas integracijas, kurių aš taip nemėgstu - web-2, web-3 registrations, stripe/paypal payments, windows/linux/apple game launchers, android/ios apps game launchers, devops, releasina į platformas - ir viską savarankiškai, aš jau ten nebesuprantu ką daro, bet viskas veikia tobulai 😄 Aš suplanuoju darbą mėnesiui, nes aš tiek daryčiau, padaro per max savaitę, nes dirba be atokvėpio, net kai sakau - gal pailsėk biškį, ką 🙂 Tai jau algą jai iki 1000eur/mėn užkėliau, o pradėjo nuo tų pačių 200.
  2022 birželį - gavau pasiųlymą kurti savo crypto ir ieškoti 3m investicijos į crypto. Atsirado patyrę partneriai, kurie man apdėjo su tokenomika, užoirko armygrid.io webą investuotojams, suinvestavo visam procesui savų virš 20k eur, padarė pitch slides ir patys pitchino. Bet kai BTC krito žemyn,  viskas sustojo. Tai jie sustojo, bet ne aš. Aš tik pradėjau..
  2022 liepą - pirmas release į itch.io - ėjau savo įprastu būdu - už 500eur nupirkau fake votes, kad tik geimas iškilų į viršų. Bet blem jie greit prigavo mane ir užbanino. Atėjo vos keli šimtai žaidėjų, iš kurių tik 3 ilgalaikiai. Bet likusius fake votes sumečiau ant kongregate votinimo, kur įprastai trindavo fake votes, bet dabar kai tas kongregate mires dėl mirusio flash, tai jie ten nebepriima naujų geimų, bet seniem pasisekė, kurie ne flashiniai. Tai išsikėliau savo geimą į topus ir fake votes neštrynė :)
  2022 rugpjūtį išleidau į crazygames - viena didžiausių platformų ir aktyviausių. Aišku MMO geimams neįpatingai palanki, bet turi savo auditoriją. Problema - 95% vaikai, kurie nieko nesupranta ir neturi eurų. Na, net ir iki šiol iš crazygames atėjo per tuos kelis mėnesius apie 30k registracijų, bet pirkimų - už 50$ tik per visus 😄 Nu jo, lievai. Žaidėjų rimtų neateina. Mano geimas dar lievas, nes neinvestavau pakankamai į dizainą.
  2022 rugsėjį - bendra gauta suma iš žaidimo buvo apie 100$. Galvojau - ai, parašysiu į kongregate, paprašysiu, kad išleistų mano geimą į pirmą piziciją ir atiduosiu visas pajamas, kad tik žaidėjų būtų. Taip ir padariau.
  2022 spalį - mano geimas top 1 kongregate. Keliems mėnesiams. Nors dabar jau paskendęs. Bet atėjo tokių žaidėjų gerų, ir daug. Na, koks 50 aktyvių, kurie supranta mano žaidimą. Apie spalio 10d. per chatą buvo diskusija, kad mano geimas p2w, bet aš jiems aiškinau, kad per paskutinius 3 metus pajamos iš žaidimo tik 100$, išlaidos tuo metu buvo po 1000$/mėn, įskaičiuojant servą 200$, programerė 450$, testuotoja 200$, ofisas 150$ - tai koks čia p2w? Kitą rytą atsikeliu - per naktį nesuskaičiuojamas kiekis pirkimų. Koks 30, nebesuprantu kiek iš viso atėjo. Perskaičiavau - apie 1200$. Kadangi mano geime serveriai restartuojasi kas 2 mėnesius, o pirkimai neišsislaiko tarp serverių - pakeičiau taisykles, kad tik nekaltintų manęs, jog nežinojo - tai padariau, kad pirkimai išsilaikytų tarp servų. Tada pirkimai toliau tęsėsi ir iš kitų žaidėjų. Kitą naktį dar +1000$, paskui aprimo. Aišku, kongregate pasiima savo dalį - aš gaunu tik 60% tos sumos. Nors ir sakiau, kad atiduodu visas pajamas, bet jie ignoravo ir sumokėjo viską. Bendrai per pusę spalio pirkimų buvo uz kažkur 3000$ (iš jų į kongregate ~2600, kiti tiesiai į saskaitą per papyal, nes gali pasirinkti kaip mokėti), tai kai kongregate pervedė tuos pinigus gruodį (jie visada moka tik po 2 mėnesių), tai atėjo 1539.88$.  
  2022 lapkritis - euforija aprimo, nes per visą lapkrtį pirkimų buvo vos už ~500$, nes kaip sakiau, jog servai restartuojasi kas 2 mėnesius, tai čia buvo tas antrasis mėnesis, besibaiginėjantis ir nėra didelio tikslo kažką pirkti. Nusamdžiau marketingistę, irgi už 200$/mėn,16-os, irgi kaip ir visus - darbui laisvalaikiu, po 20h/sav. Nes crypto-partneriai reikalavo turėti marketingistę.
   2022 gruodį - servo restartas (šiaip restartas buvo lapkričio 28) -  pirkimų bumas. Kasdien po 200$-400$ kokiai savaitei. Tada aprimo iki ~300/savaitę. Viso per gruodį irgi pirkimų buvo už ~3000$. Dar nusamdžiau porą game-logic designers po 200$/mėn. Dar papildomą ofisą išsinuomavau. Programerei atlyginimas jau iki 850$ užkilo. Tai išlaidos apie 2500$/mėn. Bet dar netikėtai pasiųlė mentorint ir mokint naujus programerius, tai atsirado papildomai +750$/mėn. Tai galėjau tiek patemti :)
  2023 sausis - irgi sausas iš pirkimų. Per mėnesį apie 800$ pirkimų, nes antras serverio mėnesis. Mėnesio gale nusamdžiau dar porą programerių, pradžiai gaus po 200$ kol išmoks, kuriuos pradėjau apmokinti man padėti su daily-job programavimu ir geimo programavimu, nes pagrindinė programerė daro svarbias integracijas, kurių aš taip nemėgstu.
  2023 vasaris  - servo restartas. Kasdien po 400$-600$. Pagerinau monetizacija, tai sustiprėjo pirkimai. Smagu matyt rytais kai per naktį miegant pajamos +400$ nieko nedarant 😄 Jau greit prisijungs ir 2D dizaineris, tai grafika pradės gerint.
   
  Viso nuo spalio vidurio: pirkimai už $8178.2
  Pirkimai per pirmas kelias dienas naujo sezono: +$727.1
  Viso grynosios išlaidos: 50000$ iki dabar. Bent jau dalis atsipirko.
   
  Tai jau įsivažiuoju, jaučiasi kažkoks stabilumas, vidurkis gaunasi vistiek $2000/mėn. Bet yra didelių planų kaip viską stipriai šauti į viršų. Manau, kad per 1-2 metus pavyks 10x padidint pirkimus. 
   
  Dabar jau pradedu ieškot investicijų. Būtų neblogai surast nuo 200k$ investiciją ateinantiems 2 metams, parduodant 10%-15% akcijų. Nes dėl crypto investicijų - partneriai skaičiuoja, kad dar reiks kokius 2 metus pralaukt kol investuotojai atsigaus, bet kur investicijos su crypto - ten nepardavinėsiu akcijų, net 1% neparduosiu, ten investuotojai pirks mano crypto į ateitį, tokios sutartys ten įprastos kaip man išaiškino..  
   
 21. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo xio Naršyklinis žaidimas armygrid   
  O dėkui :) Visad minifikuodavo gruntas, net nepastabėjau, kad nebeminifikuoja.. Reiks taisyt :)
  Frontendo testų nerašau. Backende yra 600 functional testų bei visos validacijos. Visus įmanomus sugalvotus scenarijus ištestavau ir vos kokį įdomesnį sugalvoju, prirašau testą :)
   
  Dirbu įprastą darbo dieną kompanijoj kur viską reikia tobulai rašyti ir aprašyti. Ir taip dirbdamas dabar nei 20% tokio projekto neturėčiau. Dėl geresnio progreso kartais aukoju "gerą namingą", kad nereiktų per daug tam skirt laiko. Kas kažkiek laiko vis parefaktorinu. Bet tobulybės tikrai nesiekiu. Tikslas - kad kuo greičiau būtų išleista. O po to jau galėsiu taisyt klaidas ir refaktorint.
  Nemanau, kad pats savo projektą kurdamas švaistytum laiką tobulai refaktorindamas nuo pat pradžių.
 22. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo dombrauskis Hostinger.lt - Lietuvoje   
  Na, kaip sakiau anksčiau - buvo lėtoki serveriai. Matydavosi prisijungus prie SSH, kad lėtas response time. Bet prieš kelias savaites iš Hostinger parašė, kad rado problemą ir sutvarkė. Tai dabar akvaizdžiai pagerėjo.
  Dar nieko neskubėjau rašyti, nes reikia laiko, stebėti ar tikrai viskas susitvarkė.
  Mano projekte vienas requestas užtrudavo apie 300ms, ten vyksta daug skaičiavimų. Ir nebežinojau kaip pagreitinti tą procesą. Ir dabar requestas praeina per 80ms. Taip jau kelios savaitės. Panašu, kad viskas tvarkoje. Tikiuosi taip ir toliau išliks :)
 23. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo dombrauskis Hostinger.lt - Lietuvoje   
  Na va, pagaliau pirmąkart istorijoje is Hostinger gavau laišką, kad serveriai bus offline ir apytikslį laiką kada.
  Laikas 10:00 - 18:00, Darbų trukmė: Nuo 15 min iki 1 val.
  Bent jau dėl šito downtime nesiskūsiu :)
 24. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Irmantask Naršyklinis žaidimas armygrid   
  Tai elementarūs dalykai ir yra - bundlinu, minifikuoju. Kaip sakiau - net nepastebėjau, kad nesuminifikuota. Dabar jau pataisyta. Kodas tikrai tvarkingas palyginus visus kitus projektus kur dirbau įvairiuose darbuose. Procesas nuolat vyksta ir viskas keičiasi. Jeigu pastebiu, kad judu per lėtai dėl neaiškaus kodo, puolu refaktorinti. Projektas ypač gerai optimizuotas backende, vien dėl optimizacijos perrašyta 6 kartus. Plius kas 3 mėnesius major refacoring darau tose vietose, kur kodas atrodo sudėtingiausiai.
  Investicijų ieškau ne pardavinėjant kodą. Seku startupus ir investicijų ieškotojus. Ir pas daugumą ieškančių investicijos kodas tikrai nėra tobulas.
   
  Rodau neparuoštą produktą - taip. Tai akivaizdžiai neparuoštas projektas. Ir tai parašiau pirmame poste. Dar net į Kongregate nededu, nes neparuošta. Tiesiog duodu pratestuoti. Skubu kuo greičiau išlįsti į viešumą - taip, būtent. To ir noriu, kuo greičiau. Tereikia sulaukti galutinio dizaino, kuris kuriamas šiuo metu. Ir nedvejodamas, nelaukdamas publishinsiu visur kur įmanoma.
   
  Dizainas manau ne 90s - kaip kur yra gražūs paveikslėliai, animacijos. Nėra pixel-based. Galima priscrollinti labai arti ir pamatyti visas dėtales, puikiai atrodančius objektus. Net nežinau ar yra panašių browser žaidimų su tiek daug interaktyvumo.
  Ir 3 metai suėjo, nes labai sudėtingas backend, tikrai. Stumdant žaidimo žemėlapį žaidėjui per sekundę reikia parsiųsti po 3000 objektų esant plačiam ekranui. Plius real-time bokštelių šaudymo syncinimas skirtingoms laiko zonoms. Plius pusantrų metų iš tų 3 - buvo kuriamos tik armijų kovos, kad būtų stabilios ir neužlūžtų esant unikaliai kovai, bei galėtų pavežti tūkstančius karių ant silpno prietaiso. Patį žaidimą kuriu mažiau nei 2 metai.
   
  O su dizainu tik prieš 3 mėnesius apskritai pradėjau dirbti. Nes nežinojau ar išvis pavyks šita idėja, nes backendas koją kišo nuolat su lėtu performance. Bet dabar jau puikus performance. Skubiai užmausiu grafiką ir publishinsiu.
   
  Kaip žaisti pradžioj tikrai neaišku, nes žaidimas nėra kopija. Kitų žaidimų patirtis čia negalioja - čia viskas nauja. Tenka apmokinti visus žaidėjus, o tai nėra lengva. Dažnai labai nustembu, kai sužinau, kad kažkokioj paprastoj vietoj naujas žaidėjas pastringa. Kaip ir šiuo atveju - net nebūčiau pagalvojęs, kad spaudžiant ant žvaigždės žemėlapyje, žaidėjas tikisi kažką gauti. Realiai reikia užlipti su šachmato figūra ant žvaigždės, kad kažką gautum. Bet reikės padirbėti ties tuom ir kažkaip pranešti žaidėjui, kad paspaudimas ant žvaigždės nieko neduos, kad reikia ant jos užlipti. Su laiku viskas išsispręs. Bet nemanau, kad tokie neaiškumai turėtų stabdyti release. Čia šioj grupėj pastebėjau labai mažai kas iš tiesų nori pažaisti - labiau ateina tik paexplorint kaip atrodo grafika, bet ne žaisti. Bet grafika dar nebagita, todėl iš čia atėjusių niekas toliau netęsia. Ir nekaltinu - tai įprasta, daryčiau tą patį. O tie, kurie tikrai norėdavo pažaisti - visuomet įveikdavo visus, net ir pačius neaiškiausius tutorialus.
   
  Pavyzdys su butu tikrai įdomus :) Ir tikrai panašus į mano atvejį, nesiginčysiu. Bet, manau, tegul būna čia šis postas ir vis gausiu naujų feedback - man tai padeda. Žinau į ką atkreipti dėmesį. Ir tai veikia - visuomet bandau kažkaip pataisyti kliūtis, sukuriomis susiduria nauji žaidėjai ir apie tai praneša.
   
  Tikiuosi iš žaidimo daug, nes tai mane motyvuoja dirbti po darbo vakarais ir savaitgaliais, net kai esu labai pavargęs. Tai suteikia viltį gyvenime, kad kažkada galėsiu nebebūti darbuotoju. O jei nieko nedarysiu, arba pasiduosiu neigiamai įtakai - tai būsiu darbuotoju iki pensijos, niekaip neištrūksiu iš šios neišvengiamybės. Juk taip ir turėčiau gyventi kaip mama mokino - dėl kitų, dėl gero darbo. Bet to labai nenoriu :) Todėl gerinsiu žaidimą, keisiu tiek kiek reikės, net jei tai ir užims dar 10 metų.
   
  O jeigu sufailinsiu - nieko baisaus. Jau sufailinau su armijų kovom, kurias dariau 1.5 metų tikėdamasis, kad parduosiu Travianui ar panašiems žaidimams. Ir sufailinau taip galvodamas. Bet radau geresnę išeitį - pats susikurti tokio žanro žaidimą ir integruoti savo kurtas armijų kovas. Jei su šiuo žaidimu sufailinsiu - tikrai sugalvosiu kaip dar labiau paupgreidinti žaidimą ir dirbsiu toliau. Viskam esu pasiruošęs, bet tikiuosi geriausio.
 25. Patinka
  mansim gavo reakciją nuo Maruxas Naršyklinis žaidimas armygrid   
  Armygrid
   
  MMO-RTS browser žaidimas, veikinatis per PC, telefonus, naršyklėje, ant bet kokio lango dydžio. Šiuo metu neveikia per apple (taisysiu).
  Žaidimas apie šachmatų realybę. Kuriamas 3 metus. Dizainas neseniai užsakytas, daromas, bet dar nebaigtas. Žaidimo gameplay baigta, liko pridėti daugiau content. Yra bugų, bet nelabai trukdo žaidimui.
  Žadu už pusmečio kelti į Kongregate. Galima išbandyti :)
  Pagrindinis puslapis dar prastas, images ir video outdated..
  Tutorialas yra, nesunkus, neerzinantis.
  Navigacija dar daroma, tai čia placeholderis.

×
×
 • Sukurti naują...