Pereiti prie turinio

STATYMAI

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  103
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

STATYMAI paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 4 2018

STATYMAI patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie STATYMAI

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Jeigu dar reikia, paskelbk pas mus forume tam skirtoje temoje https://www.statymai.com/forum/lazybu-bendruomene/skelbimai/pralosti-bilietai-uz-2010-t/6#382787
 2. Teisingai Bumeris atsakė, kombinuojant įvairius įvykius ir kažkuriems įvykiams pasibaigus lygiosiomis t.y kai įvykis atšaukiamas, koeficientas prisilygina vienetui ir toliau dauginasi su kitais likusiais įvykių koeficientais. Radau pavyzdį internete.
 3. Geriausi kreiptis į kitą banką nei iš kurio lošei, o apskritai lažintis patartina naudojant Paysera, kada nemato bankai. O be bankų alternatyvos skrill, neteller el.piniginės. Jeigu galvoji apie paskolos imimą, geriausia prieš tai mažiausiai pusmetį jokių pavedimų į lošimų bendroves nedaryti net ir minimalių.
 4. Sveikas, čia turėtum visada rasti praloštų bilietų https://www.statymai.com/forum/lazybu-bendruomene/skelbimai/pralosti-bilietai-uz-2010-t/23#373448
 5. Sveikas, Lietuvoje visi kazino automatai ir lošimai tik nuo 21metų, tas galioja ne tik fiziniams, bet ir online lošimams, todėl nei viena legali bendrovė Lietuvoje to pasiūlyti negali, o apie nelegalias tai tik rinkis patikimas ir lietuvių patikrintas per N metų.
 6. Dauguma bendrovių šiek tiek delsia tvirtinti vartotojų dokumentus, nes tikisi, kad tu tuos pinigus vis dėl to per tą laiką pražaisi. Kitą kartą prieš nuspręsdamas žaisti tam tikroje bendrovėje, iškart pasirūpink account patvirtinimu, 4 dienos dar nėra labai daug.
 7. Pinnacle - koeficientai ir dideli limitai, kuriuos galima kartoti. Visi rimčiausi lažybininkai daugiau ar mažiau naudojasi šios bendrovės paslaugomis. Bet365 - labai patogi live platforma ir šiaip visa bendrovė puikiai pritaikyta lošėjams. Plati pasiūla, neblogi limitai ant didesnių lygų. Topsport - nors limitai ir nėra dideli pre match, bet vien dėl jų miegojimų verta šios bendrovės sąskaitą turėti+ lažybų punktai visoje Lietuvoje. Na ir kitos lietuviškos bendrovės, turinčios lažybų punktus.
 8. Policija nutraukė tyrimą dėl sutartomis rungtynėmis kaltinto Vaido Kariniausko Krepšininkas Vaidas Kariniauskas atsikvėpė lengviau. Trečiadienį Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad tyrimas dėl jo įtarimus sukėlusios veiklos nutrauktas. Tyrimas buvo pradėtas šių metų vasario 4 dieną, tačiau trečiadienį paskelbta, kad „kadangi nepadaryta veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių“, tyrimas yra nutraukiamas. Panevėžio „Lietkabelyje“ rungtyniavęs krepšininkas buvo įtariamas neteisėtu bandymu paveikti sąžiningą profesionalių sporto varžybų eigą
 9. Na, žmonės net rašyt pagal gramatikos klaidas neišmoksta bet užtat moka nikus keist kaip niekas kitas, bele parodyt "naujus" ekspertus https://www.statymai.com/forum/lazybu-bendruomene/bendruomenes-diskusijos/ryskinimasis-fb/16#349359 Taip pat apie ištrintus statymus https://imgur.com/noVygz4 Apie savo analizių nedarymą, o tiesiog ėmimo iš nemokamų šaltinių ir pardavinėjimą https://www.statymai.com/forum/lazybu-bendruomene/bendruomenes-diskusijos/ryskinimasis-fb/15#348962 Ir t.t. čia tik keletas dalykų paskutiniu laikotarpiu.
 10. Ačiū, http://www.anoniminiailosejai.lt/ turės gerokai daugiau darbo po tokių patarimų ir FB "dievų" aukštinimo, kurie nesugeba net savo paskyrų užsilimituot.. Užtenka kelis klausimus ekspertų užklausti ir bus viskas aišku: ar jie vis naudoja savo paskyras bendrovėse? ar naudoja lietuviškus bankus statymams? ar turi patvirtinta istoriją kažkur internete (o ne excelyje)?
 11. 1. nesiskaičiuoja atskirai, skaičiuojasi bendrai, tik VMI ataskaitose atsiras pirmiausiai lietuviškos, o užsienio atsirastų tik tada jei bankas priduotų (tą daro seb, swedbank beveik kasmet dėl užsienio bendrovių) 2. taip, aprašyta situacija galima, nes laimėjimų čekių retai kada kas duoda, o užsienyje tik online pažiūrėsi, tai jų tikrai ten niekas nežiūrės.
 12. Prisidedu prie Florius vartotojo ir kyla tas pats klausimas, koks skirtumas kokia pinigų suma bus pas tavo partnerį? Keistai skamba tokie reikalavimai. Ar tu čia nori, kad partneris pagal tave statytų, o poto nuo laimėjimų tam tikrą dalį atskaičiuotų?
 13. Į Skrill ir Neteller Mastercard nepriima pinigų, tai ne jų problemos o pačio mastercard'o, kam jums tokios kortelės kai šios bendrovės turi banko sąskaitas Lietuvoje ir pavedimu labai greit nueina ir nemokamai?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...