Pereiti prie turinio

suvalgysiu

VIP nariai
 • Pranešimai

  3.658
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  20
 • Atsiliepimai

  100%

suvalgysiu paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 30 2016

suvalgysiu patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie suvalgysiu

 • Rangas
  Forumo senbuvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.249 profilio peržiūros
 1. Hostinger.lt yra pigūs domenai, pvz. .LT - €6.49 .COM - €5.55 pigesni, kaip .xyz ar .tech - €0.65 Kaina be akcijos - manau šiek tiek labiau apsimoka imt domeną tokiu budu, kuriam ne tik pirmiems metams bus akcija. Nes visoki godaddy su €0.99 pirmiems metams privilioja, o po to kala €15+/year. Tai realiai imdamas tuos pirmus metus už €0.99, iš karto ir susimoki ką sutaupei, nes dažniausiai būna leidžiama imti minimum 2 metams. O po to iš viso į minusą varai. Beje, šiuo metu Hostinger dar siūlo akciją .LT domenams su lietuviškais simboliais už €0.00. Retai kam prireikia tokio domeno, bet
 2. Nežinau ar matėt - Hostinger.lt paleido akciją lietuviškiems domenams. Dabar kiekvienas klientas gali pasiimti po vieną .lt domeną su lietuviškais simboliais NEMOKAMAI. Linkas į spec. puslapį: Nemokami domenai (jei nesupyksit - tai ref nuoroda) Good luck :winner:
 3. Bet kad iv.lt supportas tik darbo valandom dirba... o Hostinger turi 24/7 live chat support. Tai ypac gerai jei po darbo vakarais kazkoki projekta nori vystyt :) Nereikia del sh detalyciu visos dienos aukot laukiant atsakymo.
 4. Jau kurį laiką naudojuosi Hostinger paslaugomis. Pasirodo - tai lietuviška įmonė, kuri vietoj Lietuvos fokusą yra metusi į tarptautinę rinką. Netgi turi ir lietuvišką domeną - Hostinger.lt. Tinklapy rašo, kad turi 29 milijonus klientų, tad lietuviškais mastais turbūt būtų pats didžiausias hostingo provideris. Tai ta proga pagalvojau, kad tiesiog privalau parekomenduoti: hostingas veikia, kaip iš pypkės, jeigu yra kažkokių problemų - supportas išsprendžia akimirksniu (pvz. buvau gavęs infinite redirect dėl blogos SSL konfiguracijos - supportas pats parašė, kad detectino errorą, ir parodė, ko
 5. Na bet matai, kitavertus, kai diagnozes nusistatinėji skaitydamas visokius neaiškius (mėgėjiškus) blog'us internete, tada atsiranda toki veikėjai:
 6. Leisk atspėsiu... #legalize? Jei taip, tai nežinau ar parašysi ką nors, ko nebūtume perskaitę 15min.lt FB komentaruose :D
 7. I guess, bet dabar pagalvokim kokia yra tikimybė, kad temos autorius važiavo susitikti su visais sutikusiais dirbti prie jo "idėjos", pasirašė sutartis, įkūrė UAB ir padarė juos bendrasavininkais? :D Nulinė. O žodinis susitarimas, kad "va mes esam bendrasavininkai, ateity dalinsimės pelnu" taip pat yra vertas lygaus apvalaus nulio.
 8. "Iš idėjos" dirbti gali nebent tu, nes tai tavo verslas. Programuotojai programuoja, dizaineriai piešia dizainus, ir jie dirba klientams. Tu tebuvai klientas, ieškojęs kas viską už tave nuveiks nemokamai.
 9. Kaip visada bandoma pristatyti tik vieną pusę... FTSE100 kilimas tiesiogiai susijęs su eksportu, kuris kils dėl drastiškai krituosios GBP vertės: GBP/EUR Kitavertus, FTSE250 index'as jau įtraukia kompanijas, dirbančias vidinėje rinkoje ir neparemtas eksportu, - jų pelnai smarkiai krito. Čia biškį išsamiau:
 10. Kiek esu girdėjęs, mikčiojimas taip pat susijęs su (neritmiško) kvėpavimo problemomis.
 11. Norėjau priminti, kad temos pavadinimas: "Už ką balsuoti?". Tad pranešimai turėtų būti apie tai, už ką žadate (ne/)balsuoti ir argumentai. Daug pranešimų tiesiog apie politiką buvo perkelta į temą "2016 LR Seimo rinkimai"
 12. Aš balsuosiu už dešiniuosius ir laisvą rinką, tad pasirinkimas nėra platus - TS-LKD arba liberalai. Vienintelė kita dešinioji partija - Žalieji (su L. Balsiu) - veikiausiai nesurinks 5%. Balsuosiu už dešiniuosius ir laisvą rinką, nes užteks Lietuvai kairiųjų politikos, socializmo, kuris ale "mažins atskirtį" ir darys mus "lygiais" - bet tai mus daro tik vienodai skurdžiais. Užteks koncentruotis į pašalpų ir minimalaus atlyginimo didinimą - užteks ant tų pašalpų ir minimalkės sėdėt. Reikia rūpintis vidutinio atlyginimo, verslo, augimu ir investicijų pritraukimu. Beje, tada surinksim daug
 13. Nesąmonė. Turbūt pats prasčiausias kalbos mokymosi būdas (neskaitant "iš viso nesimokyti"). Pilna kursų internete, tačiau tinkamo kurso pasirinkimas labai priklauso nuo kalbos mokėjimo lygio. A1? A2? B2? Tik pasiekus aukštesnius lygius filmų žiūrėjimas padės - tačiau su tos pačios svetimos kalbos subtitrais. Kitaip valandą laiko praspoksosi į ekrano apatinę dalį, skaitydamas lietuvišką tekstą.
 14. Ir kas iš to? Dabar kad tu pasakei šitą mintį, tai reiškias aš iš tavęs turėčiau pirkt verslo mokymus? Kuo tuščios motyvacinės kalbelės susiję su jo kompetencija mokyti verslo, kai jis yra bankrutavęs verslininkas, policijos paieškomas aferistas?
 15. Kokios čia tos jo geros mintys? :D Didžiausia ironija tame ir yra, kad šitos jo motyvacinės pasakaitės: "o ką padarei, kad pasiektum savo tikslą?.. žmonės daug šneka, bet nieko nedaro..." - tėra pilstymas iš tuščio į kiaurą. Faktas lieka tas, kad jis yra bankrutavęs verslininkas, kuris lankosi teisme dėl kaltinimų sukčiavimu, yra policijai pasirašęs pasižadėjimą neišvykti iš Lietuvos, internete sklando atsiliepimai apie tai, kad jis pabėgo iš nuomojamo buto nesusimokėjęs ir t.t. Nu kaip toks žmogus gali būti kažkoks verslo mokytojas? :D
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...