Pereiti prie turinio

Darexs

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.078
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  100%

Darexs paskutinį kartą laimėjo Kovo 14 2018

Darexs patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Darexs

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis
 • Gimimo data 1995-03-10

Profilio informacija

 • Vardas
  Darius
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

4.406 profilio peržiūros
 1. Sveiki, dėkoju visiems dalyvavusiems rinkausi iš dviejų darbų po ilgų svarstymų visgi nusprendžiau likti prie Apocal darbo.
 2. Labas, darbų nebekomentuosiu daugiau kadangi yra gerų variantų kurie tinka ir patinka tai šeštadienį 24h., arba sekmadienį ryte skelbsiu nugalėtoją. Dėkui visiems kurie jau pateikė darbus ir dar planuoja pateikti.
 3. Dėkui už bandymą. Aišku visų skoniai skirtingi, bet man labiau norėtųsi kažko modernesnio nelabai man patinka tas kampuotas stilius.
 4. Labas. Dėkui už bandymą. Darbą vertinų kaip silpną manau reiktu pagalvoti apie kitokį variantą.
 5. Dėkui už darbą. Dėl pakeitimų šiam logo daugiau pastabų neturiu.
 6. Labas, įdomus sprendimas, tačiau nelabai tinka šis logotipas. Jeigu tai būtų Pac-man žaidimas logo pavadinime paminėtu adresu sakyčiau geras variantas. Dėkui už darbą.
 7. Noriu Jums padėkoti už dalyvavimą smagu, kad konkurento darbą įvertinate labai teigiamai 😉
 8. Labas, dėkui už bandymą. Norėtųsi kitokio varianto, rinkdamasis logo žiūriu į priekį kokį svetainės dizainą bus galima prie jo derinti tai šiuo atveju gana sunku įsivaizduoti.
 9. Sunku žiūrėti nežinau kaip kitiems man ta mėlyna labai stipriai veikia akis. Sunku įsivaizduoti kaip galėtų atrodyti pats dizainas prie tokio logo.
 10. Geras bandymas, šiandien kaip tik galvojau apie tą variantą nes teko matyti vieną logotipą ten buvo raidės oo ir buvo padarytas pultelis, jis visai kitaip žiūrisi nei priekyje prikabintas tai pagalvojau jeigu čia bandyti kažkaip ant od. Šiaip tikrai geras bandymas. Nebent dar variantą pabandyti su mygtukais kaip atrodytų. Begalybės ženklas irgi labai tinka.
 11. Pirma mintis negalvojus siuntų tarnyba šovė į galvą 😄 Šiaip jeigu reiktu rinkti NR. 2 geriau atrodė. Galbūt reiktu dar kokį kitą šriftą pabandyti, taipogi galima bandyti ant d ir t ar kitos raidės dar kažkokį kitokį akcentą kuris simbolizuotų kurti, sudėti, sujungti, keisti, žaisti, dalintis. Dėkoju už bandymą smagu, kad yra variantų 😉
 12. Vertinu tikrai daug geriau nei pirmą variantą. Galbūt pavyktų įkomponuoti į patį užrašą kažkokias detales kurios simbolizuotų kūrimą, konstruktyvą gali būti ir kažkas iš 3D. Prioritetą teikčiau logotipui kuris yra vientisas o ne iš atskirų detalių.
 13. Kolkas geriausias variantas. Patiko spalvų žaismas kuris tikėtina atsispindėtų ir naujame stiliuje. Pirmas variantas labiausiai patiko galbūt dar norėtųsi pamatyti kažkokį modernesnį variantą, bet tai yra į tą pusę ko ir tikiuosi iš konkurso.
 14. Visi trys variantai atvirai kalbant nepatiko. Galbūt būtų galima labiau pasistengti, kad pagrindinis būtų Mods.to akcentas o jau jame kažkas įkomponuota. Dėkoju už bandymą.
 15. Smagu sulaukti pirmo bandymo. Norėtųsi kažko solidesnio galbūt tas logo su pulteliu jau kažkiek per daug metų nuvalkiotas. Gal dar kokį bandymą?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...