Pereiti prie turinio

Darexs

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.061
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  100%

Darexs paskutinį kartą laimėjo Kovo 14 2018

Darexs patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Darexs

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis
 • Gimimo data 1990-04-10

Profilio informacija

 • Vardas
  Darius
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Šiauliai

Paskutiniai lankytojai

4.065 profilio peržiūros
 1. Na reikia pasižiūrėti jeigu kažkas teikia tokią paslaugą galbūt būtų galima tiesiog gauti procentą už atvestą klientą. Tiesiog atsirastu naujas planas Planas MAXI + Garantija galbūt aktualu būtų klientams.
 2. Šiaip įvertinus visus Pauliaus išsakytus faktus šovė tokia mintis į galvą kas galėtų duoti pelno neįdedant daug papildomo darbo tačiau yra rizika kurią reikia pasverti. Manau įvertinus automobilio būklę pirkėjui būtų galima pasiūlyti suteikti GARANTIJĄ gedimams. Aišku reikėtų viską gerai apgalvoti susidėti visus saugiklius, galbūt net išskaidyti garantijų paketus kuriuose būtų aiškiai numatytos sąlygos. Pvz., Paulius nuvažiuoja apžiūrėti automobilio viskas su juo gerai automobilis tikrai geras, kad pirkėjui būtų ramiau galimybė gauti 3-6mėn., automobilio garantiją už xx-xxx sumą.
 3. Sveikas, viskas veikia jau stabiliai ilgą laiką tik augant projektui atsirado naujos problemos. Raktažodžių yra tiek daug, kad nebespėja taip greitai patikrinti kaip ankščiau. Pas mane patį dabar kol apsisuka ratas gavosi 5 paros dėl raktažodžių gausos. (Tikrinimo greitis yra ribotas). Šiuo metu galvoju priimti sprendimą jeigu žmogus per savaitę ar kažkokį laiko tarpą neprisijungia prie savo profilio jam nustoti tikrinti pozicijas. Tikėtina, kad yra dalis vartotojų kurie nebėra aktyvus ir bereikalingai tikrinamos pozicijos.
 4. Sveiki, tiesiog yra viena klaida kurios niekaip nepavyksta ištaisyti nors programuotojui buvo apie tai kartota daug kartų. Aš pats naudoju savo reikmėmis šitą įrankį, bet esu pakankamai apsikrovęs darbais todėl būna, kad nepastebiu jog jis nustoja veiki. Problema tokia: Dėl kažkokių priežasčių pakimba raktažodžiu tikrinimas tada reikia prisijungti prie duomenų bazės ir pakeisti vienoj vietoj skaičiuka iš 1 i 0 ir tada vėl prasideda tikrinimas tik nėra aišku kada vėl nustos veikti. Dabar gavosi, kad 11 dienų neveikė.... Labai atsiprašau. Šiandien parašysiu dar kartą programuotojui, ka
 5. Pirma vis susidurdavom su problemomis (dažnai pastrigdavo atnaujinimas) nebuvo aišku kas nutikdavo ir jei to nepastebi viskas sustodavo. Po paskutiniu atnaujinimų jau turbūt trys savaitės viskas veikia be problemų. Raktažodžių ir vartotojų skaičius stabiliai auga.
 6. Dėkui už pasiūlymus bus atsižvelgta. Šiandien dar padaryti keli pataisymai. Pastebėjau, kad kartais būna normaliai nerodo pozicijų ypač jei pasirenka tarkim google.lt ir kalbą ne LT, o EN. Taipogi programuotojas buvo neišmetęs reklamų todėl priskaičiuodavo ir jas (jei jų budavo) tai šitas bus artimiausiu metu sutvarkyta. Labiausiai domina atsiliepimai apie patį veikimą kas liečia pozicijas ar tiksliai rodo ir t.t. tada galėsim dirbti prie kitų darbų.
 7. Nuo temos paskelbimo prabėgo 10 dienų džiaugiuosi, kad tokį ilgą laiką uzdarbis.lt forume ši tema išlieka tarp populiariausiu. Kas prisijungė prie serphost.com nuo pradžių pastebėjo nemažai pasikeitimų, klaidų, netikslumų ir t.t. Atliekant atnaujinimus bei augant naudotojų skaičiui teko spręsti įvairias problemas. Šiandien taipogi kas liečia pozicijų gavimą iš google, yahoo ir bing atrodo pavyko sutvarkyti kad veiktų be priekaištų. (Nes buvo tarpais tai veikia tai neveikia). Yra dar daug darbų kuriuos reikia atlikti siekiant pagerinti serphost tačiau su laiku tikiuosi juos įgyvendinti. Sva
 8. Testuodamas įrankį pasidalinsiu įdomia tendencija, kadangi su Lietuviškais projektais mažai bedraugauju gal kam bus aktuali informacija. Kaip ir esu minėjęs 30-35proc naršyklių naudoja kaip pagrindinę Anglų kalbą. Ir jeigu Jūsų projektas skirtas Lietuviškai rinkai stovi aukštai paieškos sistemoje naudojant default kalbą LT tai nereiškia, kad ir ant EN taipat. pvz.: Kadangi serphost.com galima matyti visą svetainių sąrašą (Google TOP100) aiškiai matoma tendencija pasirinkus Anglų kalbą aukštai stovi tie projektai kurie turi svetainėje keletą kalbų (šiuo atveju konkrečiai EN). Jeigu pas
 9. Nauji darbai gerinant serphost.com suderinti su programuotoju dar kartą dėkui nariui SofteriZ kurio dalis pasiūlymų taipogi bus įgyvendinta.
 10. Dabar turėtų gana greitai atnaujinti naujus raktažodžius ir stabiliai kas 24h atnaujinti ankščiau pridėtus. Našumas šiuo metu apie 10 000 raktažodžių per 24 valandas. Pasiekus šią ribą dar turime minčių kaip ją padidinti. Yra keletas dar bugu, bet viskas bus artimiausiu metu pataisyta. Papildau: Naujų darbų/pataisymų sąrašas paruošas artimiausiu metu bus suderintas su programuotoju.
 11. Sveikas, dėkui už pasiūlymus. Šiuo metu visas dėmesys yra sutelktas į pozicijų surinkimą iš paieškos sistemų. (Programuotojas dirba tik ties tuo). Kadangi per paskutines pora dienų raktažodžių skaičius padidėjo apie tris kartus. Planą turim kaip viską susitvarkyti tiesiog reikia laiko įgyvendinimui apie tai pranešiu šioje temoje.
 12. Ačiū už pastebėta klaidą bus kažkada pataisyta nes šiuo metu yra svarbesnių darbų :)
 13. Ačiū už gerus norus, tačiau tai tikrai nėrą planuojama bent artimiausiu metu. Kodėl? Atsakymas paprastas projekto esmė yra veikti naudojant nemokamus išteklius (o jie tikrai nėra išnaudoti), kad nereikėtų apmokestinti paslaugų gyventi nuo paramos iki paramos ir t.t. Aišku galbūt kažkas norėtų, kad pozicijų atnaujinimas veiktų greičiau ar dar kažkas geriau vyktų. Nenoriu būti prieš nieką įsipareigojęs kas susiję su šiuo projektu (priimti man paramą jau yra įsipareigojimas). Projekto vystymui bus naudojami mano asmeniniai resursai ir apie viską informuosiu šioje temoje.
 14. Dėkui puikūs pasiūlymai! 1. + Dar truputi papildysiu reikėtų galbūt rodyti netik spalvotai, bet ir koks pokytis +2 ar -3 ir t.t. 2. + Šitas realiai bus nes jau yra suderinta su programuotoju, prie statistikos rodys TOP100 google svetainių sąrašą ir ten bus galima matyti konkrečiai koks adresas kokią pozicija užima. 3. ? Dėl šito buvo ankščiau galvojama, tačiau nėra iki galo aišku ar pavyks surinkti tokią informaciją (nemokamai). Mokamai problemos nebūtų. 4. + Padarysim kažką aš pats ant logo spausdavau tai net nepagalvojau. 5. + Puikus pasiūlymas. 6. ? Apie tai buvo pagalvota ankščiau tačiau
×
×
 • Sukurti naują...