Pereiti prie turinio

UnoDėdė

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.880
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  18
 • Atsiliepimai

  100%

UnoDėdė paskutinį kartą laimėjo Spalio 21 2021

UnoDėdė patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie UnoDėdė

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

12.419 profilio peržiūros
 1. Ok, reikia tada parašyt 5000 pranešimų apie dalykus, kurių visiškai nesuprantu. Ir pasistengti kiekvienoje įmanomoje temoje ką nors parašyt, pasiūlyt, patart. Ar žmogaus nutrenkimo per perėją, ar laptopo rinkimosi, ar namo statymo, ar lazanijos kepimo, ar ledo gręžimo, php programavimo, baidarių nuomos, chalvos didmenos, šunų kastravimo atvejais - pasisakyti visur ir visada. Ir kaip suprantu, pinigus moka tik tokiu atveju, jeigu atrodai, kad esi tos srities ekspertas? Ar galima bet ką parašyt ir vis tiek mokės?
 2. Aš irgi siūlau banint mane. Bet tada siūlau kartu peržiūrėti ir kokių 98% forumo dalyvių žinutes kitose temose, kuriose yra tiesiog pilstoma iš tuščio į kiaurą, nesuteikiant absoliučiai jokios realios naudos, o tik didinant bendro turinio kiekį. Taip pat siūlau trinti visas temas, kuriose apie nelegalią veiklą diskutuojama lyg niekur nieko - viskas ok. Jeigu įgyvendinam šituos dalykus - galit ir mane n x ištrint iš forumo.
 3. Seni, genialios įžvalgos. Grynai, žinok, nebandžiau aš patrolint šito forumo, su tokiom temom kaip "buvau apgautas, nes pirkau nelegalų rašto darbą ir tikėjausi, kad jis bus unikalus ir taip galėsiu praslyst univere" ir tose temose berašančių, kaip čia geriau pasielgus. Nu tai ir galvoju, o kas bus, jeigu tokią lempą šausiu? Ar irgi atsiras tokių, kurie patarinės? Pasirodo, yra nemažai tokių. Su kuo ir sveikinu.
 4. Sveiki, padiskutuokime kontrabandos tema. Nepaslaptis, jog kas penkta cigaretė Lietuvoje - kontrabandinė. Net klausimų negali kilt, ką rūkyt - ar tvarkingais mokesčiais apmokestintas ir į biudžetą, kuris teisingai paskirstomas lygiomis dalimis visoms sritims, kurios liečia kiekvieną iš mūsų, įnešančias milijonines pajamas, cigaretes, gaminamas Lietuvoje, ar laiko patikrintą ir kokybišką baltarusišką kontrabandą. Manau, kad čia net be komentarų galima pasakyt, kad tik kontrabandą. Vis dėlto, 2021-ieji įnešė naujų vėjų į kontrabandos pasaulį. Ir nors kontrabandos srautai didėja, t
 5. Turbūt gal kažkiek streso buvo, kad net nepažiūrėjau iš pradžių. Bet dabar žiūriu pro langą - viskas ok, kraujo nėra. Ačiū!
 6. Blemba, rimtai. Nepagalvojau apie tai visai. Nu va, kaip gerai, kad forumas yra 😄 dar įtampos prisidės ant viršaus. Einu gal ir pats įkalsiu 100 g.
 7. Tiesą sakai. Realiai ir buvo senis. Dažniausiai tie alkoholikai gi niekada savo sveikata nesirūpina xDDD statybose nukrenta iš penkto aukšto - "nieko, padarysim gramą ir pasveiksim" xDDD
 8. Taip ir sakau, kad mano supratimu tai nesąmonė, jog mano laisvės yra ribojamos vien todėl, kad nutrenkiau žmogų. Na taip jau atsitiko, kad scrollinau insta vairuodamas, taip jau atsitiko, kad galbūt dar truputį buvau išgėręs. Gal ir žvaigždės tuo metu taip sukrito ir nutrenkiau. Nu nutrenkiau, tai nutrenkiau. Bet kodėl man dabar reiktų sėsti į kalėjimą? Kažkaip man kvepia žmogaus teisių pažeidimu. Reiktų gal pasigilint daugiau į šitą reikalą. Gal įkursiu kokį "nutrenkusių pėsčiuosius teisių institutą" ir ginsiu į panašią bėdą patekusių interesus. Dar Romerio diplomą reiks nusipirkt prieš tai.
 9. Seni, aš nei už skiepus, nei prieš skiepus. Aš už galimybę rinktis. Visur ir visada. Bet ką. Lygiai taip pat būčiau už galimybę rinktis, sėsti ar nesėsti į kalėjimą nutrenkus žmogų. Nesvarbu, ką aš rinkčiausi, esmė tame, kad man būtų suteikta PASIRINKIMO LAISVĖ. Viskas realiatyvu. Nėra jokios objektyvios realybės, pasaulis - visiškas chaosas, o metafizinė anapusybė apskritai neegzistuoja. Tad kokia prasmė išvis eiti į konfliktą vienas su kitu? ❤️
 10. Taip ir galvojau, kad tik paprašysiu bendruomenės pagalbos, patarimo ir iškart sulauksiu linčo teismo. Ne tai, kad padėt, patart, pagelbėt, ne, nuteist, ironiškai pasityčiot būtinai reikia. Kur mes, kaip visuomenė, ritamės? Nejaugi vienas kitam negalime padėti kaip brolis broliui? Juk, visgi, esame krikščioniška šalis.
 11. Ačiū! Matai, pats teises kaip pirkęs esu (nes nematau tikslo legaliai laikytis), tai ir nežinojau. Ok, dabar žinosiu jau šitą 😄 Ane? O kaip man dabar elgtis? Į zoną nenoriu, reikia dar daug auto prasukt iš Vokiečių, pervirint čia, sudėt suplyšusius airbag'us ir t.t. ir parduot x10
 12. Sveiki, na, temos pavadinimas jau pats sufleruoja jos turinį. Taigi, veiksmas įvyko mažam miestely, neapšviestoj perėjoj, vakare. Važiavau truputį viršydamas greitį (gyvenamojoj zonoj 90 km/h, bet galima berods 70 km/h, patikslinkit, jei klystu?). Iš niekur išlindo be atšvaitų ir tiesiai po ratais. Nutrenkiau nesmarkiai, bet paeit jis negalėjo. Nežinau ar dėl to, kad buvo girtas (nes labai atsidavė odekolonu), ar dėl mano kaltės. Anyways, nutempiau jį šiek tiek toliau nuo perėjos ir atrėmiau į medį. Palikau jam pusę butelio mineralinio bei bananą ir dar vieną protein bar'ą turėjau ka
 13. Parduodu backlinkus svetainėje likecovers.com. DA 30 PA 44 Kaina: €30 metams. Linkas gali būti arba sitewide, arba tik homepage. Išrašau sąskaitą.
 14. O gal kas nors galit paaiškinti, koks tikslas pardavėjams siūlyti lizingą be pabrangimo? Ar teisingai suprantu, kad yra daug pardavėjų ir, tarkime, kai prekės kaina panaši, tai tampa vienu iš būdų konkuruoti tarpusavyje ir pritraukti klientą? Ir tada taip išeina, kad patys pardavėjai kažkokią prekės kainos dalį sumoka kredito įstaigai? Nes negali būti, kad kredito įstaiga dirba už dyką 😄 ?
 15. O kodėl šitų planų nėra ežio puslapyje? Ar jie dar galioja? Ir jei galioja, tai ar didelė tikimybė, kad bet kada juos gali panaikint?
×
×
 • Sukurti naują...