Pereiti prie turinio

UnoDėdė

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.892
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  19
 • Atsiliepimai

  100%

UnoDėdė paskutinį kartą laimėjo Kovo 8

UnoDėdė patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie UnoDėdė

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

13.991 profilio peržiūra
 1. Parduodu backlinkus svetainėje likecovers.com. MOZ: DA 43 PA 45 Ahrefs: DR 24 UR 23 Kaina: €30 metams. Linkas gali būti arba sitewide, arba tik homepage. Išrašau sąskaitą.
 2. 3-10 dienų yra geriau, negu išvis nieko. Bent kažką sužinos ir išmoks. O gal užsikabins, prisijungs prie KASP ar šaulių. https://kam.lt/komendanturos-dazniausiai-uzduodami-klausimai/
 3. Naujas, nenaudotas. https://flyingtiger.com/en-lt/products/humidifier-3043349?mdApp_countryCodeDomain=LT Pradinė kaina: 1€ Minimalus statymas: 0,5€ Aukciono pabaiga: 48 h po paskutinio statymo. Siuntimas paštomatu +3€ (Omniva arba LPexpress)
 4. Laba, parduodu: 1. Išrūgų baltymų miltelius, 1 kg, be skonio, galiojimas iki 2026/02. Kaina 22 EUR su siuntimu į LPexpress. 2. Išrūgų baltymų izoliatą, 1 kg, be skonio, galiojimas iki 2026/02. Kaina 32 EUR su siuntimu į LPexpress. 3. Omega-3 rūgštis, 250 kapsulių, galiojimo laikas iki 2026/11. Kaina 10 EUR su siuntimu į LPexpress. 4. Masažo volelį. Kaina 10 EUR su siuntimu į LPexpress. Parduota
 5. Tai kad ta "branduolinė valstybė" jau 2 metus bando užimti Kyjivą per 3 dienas ir "denacifikuoti" Ukrainą. Pergalę matau Ukrainai atsiimant visas okupuotas teritorijas. O tam, kad tai įvyktų, reikia: 1. Tiekti tolimo nuotolio raketas, kuriomis Ukraina galėtų smogti į užnugaryje esančius driskyno logistinius ir kitus susikaupimo taškus. 2. Tiekti F-16, kuriais būtų galima taškyti driskių aviaciją bei paremti pėstininkų operacijas. 3. Tiekti daugiau artilerijos sviedinių, kuriais Ukrainiečiai galėtų atsakyti bent jau 1:1 santykiu, kai dabar yra turbūt 1:10 ruzzkyno naudai.
 6. Kad nelabai čia yra ką paaiškinti. Viskas kaip juodu ant balto. Kai vyksta "diskusija" su rubliniais trolių ubliūdkais, tai logikos, argumentų ir apskritai sveiko proto, sąžinės bei moralės jų pusėje nereikia ieškoti. Visa tai jau seniai būna parduota už rublius. Arba, jeigu žmogus ir be rublių yra vatnikas (o tokių, idėjinių kolaborantų/dvasios ubagų, visose valstybėse yra apie 10%), tai čia tada tiesiog užuojauta reikalinga. Gaila, kad tėvai, mokykla ir kita jo aplinka kažkur padarė didelių klaidų, kad neįskiepijo jam meilės savo valstybei, racionalaus ir kritinio mąstymo, knygų skaitymo ir
 7. Šiaip įdomu ką buvo diagnozavę kiti specialistai?
 8. O kokia tavo vidutinė kaina už kWh (galutinė), pavyzdžiui, už praeitą mėnesį?
 9. Manau kokiais 8 iš 10 atvejų apsimokės. Statistiniam žmogui, kuris apie investavimą nelabai ką raukia, "lyšnus" pinigus sumerkt į bitcoinus ar į akcijas būtų turbūt pati blogiausia mintis. Jeigu investavimu nesidomi, tai geriau jau tikrai sumažinti paskolos dalį, įmokant kažkokią sumą anksčiau laiko, negu nusipirkti random akcijų ar kokių nors kriptovaliutų, o po to verkti, kad viskas sudegė.
 10. Sveiki, ieškau .ee ir .lv backlinkų. Labiausiai domina kontekstiniai linkai (talpinimas į jau parašytus straipsnius), bet gali būti ir sitewide arba nuorodų/straipsnių katalogai. Parašykit až su URL ir kaina už vieną linką. Ačiū
 11. Gal galėtum pasidalinti normalių darbų sąrašu?
 12. Įvertink ir tai, kad euribor gali laisvai pakilti iki 3 ar 5%. Jeigu manai, kad bus nieko tokio ir galėsi susispaust mokėdamas daugiau, tai tada ok.
 13. Ok, reikia tada parašyt 5000 pranešimų apie dalykus, kurių visiškai nesuprantu. Ir pasistengti kiekvienoje įmanomoje temoje ką nors parašyt, pasiūlyt, patart. Ar žmogaus nutrenkimo per perėją, ar laptopo rinkimosi, ar namo statymo, ar lazanijos kepimo, ar ledo gręžimo, php programavimo, baidarių nuomos, chalvos didmenos, šunų kastravimo atvejais - pasisakyti visur ir visada. Ir kaip suprantu, pinigus moka tik tokiu atveju, jeigu atrodai, kad esi tos srities ekspertas? Ar galima bet ką parašyt ir vis tiek mokės?
 14. Aš irgi siūlau banint mane. Bet tada siūlau kartu peržiūrėti ir kokių 98% forumo dalyvių žinutes kitose temose, kuriose yra tiesiog pilstoma iš tuščio į kiaurą, nesuteikiant absoliučiai jokios realios naudos, o tik didinant bendro turinio kiekį. Taip pat siūlau trinti visas temas, kuriose apie nelegalią veiklą diskutuojama lyg niekur nieko - viskas ok. Jeigu įgyvendinam šituos dalykus - galit ir mane n x ištrint iš forumo.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...