Pereiti prie turinio

UnoDėdė

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.885
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  18
 • Atsiliepimai

  100%

UnoDėdė paskutinį kartą laimėjo Spalio 21 2021

UnoDėdė patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie UnoDėdė

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

13.047 profilio peržiūros
 1. Parduodu backlinkus svetainėje likecovers.com. DA 31 PA 45 Kaina: €30 metams. Linkas gali būti arba sitewide, arba tik homepage. Išrašau sąskaitą.
 2. O kokia tavo vidutinė kaina už kWh (galutinė), pavyzdžiui, už praeitą mėnesį?
 3. Manau kokiais 8 iš 10 atvejų apsimokės. Statistiniam žmogui, kuris apie investavimą nelabai ką raukia, "lyšnus" pinigus sumerkt į bitcoinus ar į akcijas būtų turbūt pati blogiausia mintis. Jeigu investavimu nesidomi, tai geriau jau tikrai sumažinti paskolos dalį, įmokant kažkokią sumą anksčiau laiko, negu nusipirkti random akcijų ar kokių nors kriptovaliutų, o po to verkti, kad viskas sudegė.
 4. Sveiki, ieškau .ee ir .lv backlinkų. Labiausiai domina kontekstiniai linkai (talpinimas į jau parašytus straipsnius), bet gali būti ir sitewide arba nuorodų/straipsnių katalogai. Parašykit až su URL ir kaina už vieną linką. Ačiū
 5. Įvertink ir tai, kad euribor gali laisvai pakilti iki 3 ar 5%. Jeigu manai, kad bus nieko tokio ir galėsi susispaust mokėdamas daugiau, tai tada ok.
 6. Ok, reikia tada parašyt 5000 pranešimų apie dalykus, kurių visiškai nesuprantu. Ir pasistengti kiekvienoje įmanomoje temoje ką nors parašyt, pasiūlyt, patart. Ar žmogaus nutrenkimo per perėją, ar laptopo rinkimosi, ar namo statymo, ar lazanijos kepimo, ar ledo gręžimo, php programavimo, baidarių nuomos, chalvos didmenos, šunų kastravimo atvejais - pasisakyti visur ir visada. Ir kaip suprantu, pinigus moka tik tokiu atveju, jeigu atrodai, kad esi tos srities ekspertas? Ar galima bet ką parašyt ir vis tiek mokės?
 7. Aš irgi siūlau banint mane. Bet tada siūlau kartu peržiūrėti ir kokių 98% forumo dalyvių žinutes kitose temose, kuriose yra tiesiog pilstoma iš tuščio į kiaurą, nesuteikiant absoliučiai jokios realios naudos, o tik didinant bendro turinio kiekį. Taip pat siūlau trinti visas temas, kuriose apie nelegalią veiklą diskutuojama lyg niekur nieko - viskas ok. Jeigu įgyvendinam šituos dalykus - galit ir mane n x ištrint iš forumo.
 8. Seni, genialios įžvalgos. Grynai, žinok, nebandžiau aš patrolint šito forumo, su tokiom temom kaip "buvau apgautas, nes pirkau nelegalų rašto darbą ir tikėjausi, kad jis bus unikalus ir taip galėsiu praslyst univere" ir tose temose berašančių, kaip čia geriau pasielgus. Nu tai ir galvoju, o kas bus, jeigu tokią lempą šausiu? Ar irgi atsiras tokių, kurie patarinės? Pasirodo, yra nemažai tokių. Su kuo ir sveikinu.
 9. Sveiki, padiskutuokime kontrabandos tema. Nepaslaptis, jog kas penkta cigaretė Lietuvoje - kontrabandinė. Net klausimų negali kilt, ką rūkyt - ar tvarkingais mokesčiais apmokestintas ir į biudžetą, kuris teisingai paskirstomas lygiomis dalimis visoms sritims, kurios liečia kiekvieną iš mūsų, įnešančias milijonines pajamas, cigaretes, gaminamas Lietuvoje, ar laiko patikrintą ir kokybišką baltarusišką kontrabandą. Manau, kad čia net be komentarų galima pasakyt, kad tik kontrabandą. Vis dėlto, 2021-ieji įnešė naujų vėjų į kontrabandos pasaulį. Ir nors kontrabandos srautai didėja, t
 10. Turbūt gal kažkiek streso buvo, kad net nepažiūrėjau iš pradžių. Bet dabar žiūriu pro langą - viskas ok, kraujo nėra. Ačiū!
 11. Blemba, rimtai. Nepagalvojau apie tai visai. Nu va, kaip gerai, kad forumas yra 😄 dar įtampos prisidės ant viršaus. Einu gal ir pats įkalsiu 100 g.
 12. Tiesą sakai. Realiai ir buvo senis. Dažniausiai tie alkoholikai gi niekada savo sveikata nesirūpina xDDD statybose nukrenta iš penkto aukšto - "nieko, padarysim gramą ir pasveiksim" xDDD
 13. Taip ir sakau, kad mano supratimu tai nesąmonė, jog mano laisvės yra ribojamos vien todėl, kad nutrenkiau žmogų. Na taip jau atsitiko, kad scrollinau insta vairuodamas, taip jau atsitiko, kad galbūt dar truputį buvau išgėręs. Gal ir žvaigždės tuo metu taip sukrito ir nutrenkiau. Nu nutrenkiau, tai nutrenkiau. Bet kodėl man dabar reiktų sėsti į kalėjimą? Kažkaip man kvepia žmogaus teisių pažeidimu. Reiktų gal pasigilint daugiau į šitą reikalą. Gal įkursiu kokį "nutrenkusių pėsčiuosius teisių institutą" ir ginsiu į panašią bėdą patekusių interesus. Dar Romerio diplomą reiks nusipirkt prieš tai.
 14. Seni, aš nei už skiepus, nei prieš skiepus. Aš už galimybę rinktis. Visur ir visada. Bet ką. Lygiai taip pat būčiau už galimybę rinktis, sėsti ar nesėsti į kalėjimą nutrenkus žmogų. Nesvarbu, ką aš rinkčiausi, esmė tame, kad man būtų suteikta PASIRINKIMO LAISVĖ. Viskas realiatyvu. Nėra jokios objektyvios realybės, pasaulis - visiškas chaosas, o metafizinė anapusybė apskritai neegzistuoja. Tad kokia prasmė išvis eiti į konfliktą vienas su kitu? ❤️
×
×
 • Sukurti naują...