Pereiti prie turinio

DeSigneR

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.780
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  100%

DeSigneR paskutinį kartą laimėjo Spalio 30 2016

DeSigneR patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie DeSigneR

 • Rangas
  Forumo senbuvis
 • Gimimo data 1996-05-14

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipėda
 • Buvęs
  darker
 1. Liepos vidury vykstam į Maljorką savaitei šešiese, ieškom auto nuomai, bet dauguma auto iki 5 vietų yra, minivenai 7 vietų jau daugiau nei dukart brangesni. Gal turėjot patirties su tokia nuoma, gal geriau dvi mašinas nuomotis mažesnes?
 2. Woocommerce paieška neranda tam tikrų produktų vedant tikslius žodžius, negerai veikia suformuotos SQL užklausos, negauna rezultatų. Daugiau informacijos AŽ.
 3. Kiekvienam pagal skonį. Al fakheris tikrai geras, gal tik skonis netiko. Labai daug priklauso ir nuo paruošimo. Kokį kaljaną turi, kokias anglis naudoji ?
 4. Sveiki, ieškau c# programuotojo - reikia pagalbos. Yra aplikacija, nauja parašyta programa turi imituoti pelės mygtuko paspaudimą joje norimoje pozicijoje (x,y). Visa tai turi įvykti ir aplikacijai būnant backgrounde. AŽ, skype darker9999
 5. Sveiki, parduodu e-parduotuvę su pelnu. Adresas: http://bit.ly/ss89das Parduodami full-print (3D) megztiniai ir marškinėliai, Veikiama ne dropshippingu, drabužius užsakau iš tiekėjo (Kinija), atkeliauja per +- savaitę. Pirmą kartą dariau didelį užsakymą, o šiaip užsakyti galima kad ir po 20 megztinių (skirtingų, iš duoto katalogo, pvz 4 rūšių po 5 vnt. ir pan). Prekės parduodamos su ~60% antkainiu. E-parduotuvė buvo atnaujinta 2016-08-24 (prieš mėnesį), pakeistas dizainas. Iki tol pardavimų buvo, tačiau nedaug, parduotuvė buvo netvarkinga. Tuo metu buvo investuota į facebook reklamą. Nu
 6. Reikia teisinės konsultacijos dėl NDA (non disclosure agreement). Konkrečiau - AŽ arba skype darker9999
 7. Worldwide. Daugumą sudaro ES IR US/CA/AU šalys. Mobile traffico yra, jei yra kaip jį išnaudoti. Jie suinteresuoti atlikti tas užduotis, nes gauna už tai atlygį. Tik va reikia tų užduočių jiems rasti.
 8. Turiu puslapy, kuriame renkasi publika, galinti atlikti užduotis už taškus, kuriuos vėliau keičia į prizus. Šiuo metu siūloma daryti CPA offerius, t.y. survey, app installai ir t.t. viskas, ką duoda CPA networkai. Ką dar būtų galima pasiūlyti žmonėms ? Kažkokios registracijos kur nors, ,video peržiūros ?
 9. Jau beveik metus laiko naudojuosi Artūro paslaugomis, padeda visais buhalteriniais klausimais,o šiuo metu ir UAB'ą padeda steigti. Atsiliepimai tik teigiami :)
 10. Tai ir e-parašą prieš porą savaičių tik pasidariau. Abonemento sim'o neturėjau, tad ir nekilo ranka. Bet prireikė ir visai puikiai veikia dabar :)
 11. Pasidariau mob. parašą, viskas čiki. Reziumuojant - venkit e-parašo
 12. Ne taip suformulavau gal. Neleidžia prisijungti: Nepavyko gauti Jūsų sertifikato. Prašome užtikrinti, kad sertifikato laikmena būtų tinkamai prijungta prie kompiuterio. Pamėginau dabar pravalyti viską su tuo įrankiu, vistiek tas pats.
 13. Prieš 3 val. sėkmingai pasirašinėjau dokumentus, o tuomet bandant pasirašyti sekantį - nebeina. Ir nebeina iki šiol. Mėginau perrašyt programas, naršykles, niekas nepadeda. Už pagalbą atsilyginsiu - AŽ.
×
×
 • Sukurti naują...