Pereiti prie turinio

Ermenegildo

Nariai
 • Pranešimai

  76
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%

Ermenegildo paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 26 2022

Ermenegildo patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Ermenegildo

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Aš paskutinį kartą filmą žiūrėjau panašiu metu, matyt todėl ir nepastebėjau, kaip tada krito CPU kainos ?
 2. Aš irgi "pulled the trigger on 5700X" ? Nepamenu, ar dar kada buvo įmanoma 8 branduolių x64 procą nupirkti už 200€. Gal nebent FX8350. Kartu buvo lipnia nuosta privyniota dėžutė su "Wraith stealh" aušintuvu, nors jo neužsakinėjau. Gal dabar visiems taip dalina.
 3. Nežinau, kokie specialistai Code Academy yra programavime, bet kas liečia BDAR - dvelkia profanacija: tik atsidaręs jų svetainę gaunu 22 cookies be galimybės jų atsisakyti.
 4. Jei neturi žalio supratimo apie WP ir SEO, tada žinoma, prašom. Bet žymiai efektyvesnis būdas pataškyti svetimus pinigus būtų iškart šokti prie PHP ir Java pagrindų, nes anksčiau ar vėliau su tuo susidursi, jei jau renkiesi darbą "web kūrime". Su WP reikia tiesiog patirties, neįsivaizduoju kokie ten gali būti teoriniai kursai ? Su SEO tas pats. O yra sričių, kur be gero mokytojo nelabai kas išeis. Tik nežinau, ar CA gali tinkamai atlikti to gero mokytojo rolę. Įsidarbinimo perspektyva irgi miglota - aplink pasaulį pilna specų, kurie nebrangiai ir greitai atlieka reikiamas užduotis.
 5. Ar tenkintų darbas pačiame sostinės centre? Pardavėjai nušalosiom nosim prie Vilniaus Kalėdų eglės, įtariu, mielai pasikeistų ?
 6. Vėliau bus DDR5. Rasti tokį pat DDR4 16GB stick'ą irgi bus nelengva, o dėti bet kokį.. Kompas - ne investicija, o darbo (ar pramogų) priemonė. Man irgi atrodo, kad kasdienai tikrai pakanka tų 16'os, o kam reikia daugiau, tie dažniausiai jau žino iš anksto. Žinoma, jei išeina už gerą kainą paimti 32GB - kodėl ne.
 7. Parduos x2 ir nusipirks kitus x2. Tarp single ir dual channel yra "šioks toks" skirtumas. Motininėse naudojamas RAM lizdų lyginis skaičius - ne atsitiktinumas.
 8. Šiemet ir Italijoje brangiau. Bet vistiek pigiau, nei čia. O maisto kokybė ir pasirinkimas.. Lietuva po truputį virsta viena prabangiausių Europos valstybių.
 9. Tai normalu dabartinėm sąlygom, nes jei nekiltų palūkanos, tai eurų turėtumėm neštis į parduotuvę tiek, kiek Zimbabvėj dolerių žmonės nešasi. Kas nebus normalu, tai gyvenimo sąlygos su tokiom palūkanom ir kainom. Nežinau ar iš inercijos dar važiuoja ekonomika, bet turbūt ne vienas pastebėjo, kad tiek paklausa, tiek perkamoji galia krenta.
 10. Būtent su šituo SX8200 disku turėjau problemą - po metų naudojimo įrašymo greitis krito iki 500MB/s. Jokie alignmentai nepadėjo. Garantiniam akis pavartė, bet paėmė. Testavo gal mėnesį ir visgi pakeitė, t.y. davė kito gamintojo panašių specifikacijų. Internete radau, kad nemažai žmonių su tuo susidūrė. kažkokia cache problema.
 11. Nepatinka man motininė, bet šioje vietoje, kaip suprantu, permokėti nenori. Ir keista, kaip niekas dar nepasakė, kad neverta investuoti į mirusį AM4 socket'ą. Iš dalies jie būtų teisūs, bet iš praktikos - laikui bėgant technologijos pasikeičia tiek, kad dažniausiai tenka lupt motininę kartu su procu lauk. Juolab dabar, kai DDR5 yra norma. Čia - truputį geresnė B550 plokštė , su "A" raide gale, ne "K". Berods turi daugiau maitinimo fazių ir radiatorių ant VRM. Bet nesakau, kad rekomenduoju. Kažkada pirkau Deepcool korpusą - buvo stebėtinai tvirtas už tą kainą. Nežinau ka
 12. Gali drąsiai palikinėti esamą. Papildymas. Jo išvis nesigirdi, t.y. jokių pašalinių garsų (nebent užkaitinti gerai), kas man yra esminis privalumas.
 13. Kelių procentų persvara linkčiau prie 12400, bet nepirkčiau nė vieno iš jų, nes kaip minėjau - 5600 geresnė vertė, arba 5700X, kuris turi du papildomus branduolius. Apskritai Intel'ių neperku be integruotos grafikos (išskyrus Xeon'us aišku), nes tai vienas didžiausių jų privalumų, o kainos skirtumas dažniausiai nebūna didelis nuo "F". Jei kas atsitiktų su video plokšte, kompą vistiek galima naudoti. PSU tik "Bronze" standarto, o auksinės elektros laikai reikalauja "Gold" ? Ir jis nėra pilnai modular, jei sugalvotum pasipimpint kompą ir pasikeisti laidus. Dar neseniai už tokią kainą buvo g
 14. Niekas net nepaklausė, kam tas kompas bus skirtas.. Kaip suprantu, reikia visiem gyvenimo atvejam. Norėčiau padėti, bet nemoku tiesiog paimt ir sumest dalių į krepšelį.. Kompo rinkimas man - visas nuotykis, vieno komponento išrinkimas trunka savaitėm, kartais mėnesiais. Kai reikia darbinio kompo, tai viskas paprasčiau, o kai sau, tada jau kelionė prasideda ? Dėl procų galiu pasakyti tik tiek, kad 12 kartos Intel'is yra geras, bet per visus metus ši serija tik brango, tuo tarpu Ryzen'ai atpigo labai stipriai, ir dabar už mokamus pinigus gauni daug performanso.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...