Pereiti prie turinio

VERTATIS

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  44
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie VERTATIS

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data 1994-03-20

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Aurimas
 • Lytis
  Vyras
 • Pomėgiai
  Verslas

Paskutiniai lankytojai

506 profilio peržiūros
 1. Asmeniškai naudojuosi šiomis paslaugomis https://draudimas.lt/ Visą parą, paprasta, greita
 2. Gel ne visai direktorija, bet įmonių katalogas: www.ivertink.lt
 3. Sveiki, Domintų įsigyti ekspedijavimo verslą, gali būti be įmonės, svarbu veikla vykdoma, gali būti labai mažos apimties. Specifinis reikalavimas - veikla vykdoma tik su europos vežėjais ir klientais. Gali būti FTL užsakymai ir daliniai, tačiau tik daliniai netinka. Privalumas jei ekspedijuojama temperatūrinio režimo reikalaujančios prekės. Komunikuojam forume PM. arba El. paštu: [email protected]
 4. Keletas idėjų: Kooperuotis su tais kurie išnaudoję savo resursus, skelbtis internete, ieškoti įmonių kurios turi poreikį siųsti siuntas ir siūlyti joms paslaugas kurios turi daugiau privalumų nei esamos.
 5. Tikrai vertėtų, asmeniškai matau kelis projektus kurie man įdomūs, bet dėl patirties ir išmanymo projektų kainose trūkumo, nenoriu pasiūlyti nei kvailai mažos kainos nei kvailai didelės. Įdėtos kainos temoje, man siųstų žinutę, kad jos yra atitinkančios rinką, o aš galėčiau pasiskaičiuoti ar dar šiais metais galiu nupirkti papildomų projektų. Sėkmės pardavime, jei bus aiškios kainos, būtų įdomu. Iki!
 6. Pradėčiau nuo knygų, neskubėk griebtis betkokios idėjos, ugdyk save, plėsk požiūrį ir su laiku atrasi kokia kryptis tau tinkamiausia. Rekomenduočiau: Titanų įrankiai https://www.knygos.lt/lt/knygos/titanu-irankiai--milijardieriu--ekspertu--pasaulinio-lygio-zvaigzdziu-iprociai-ir-produktyvumo-paslaptys--naujas-vertimas--1k8dq/ YouTube:
 7. Kažkada esu girdėjas gerą patarimą apie kalbų mokymasi:"Jei nori išmokti kalbėti - klausyk, jei nori išmkoti rašyti - skaityk". Jei anglų jokio pagrindo neturi, rekomenduoju programėlę "Duolingo". Geriausias stimulas mokantis būtų bendrauti su kažkuo, o dar geriau jei neturėtum jokio kito pasirinkimo, kaip tik "kažkaip susikalbėti" t.y. darbo reikalai, bendras projektas ar gal netgi ir koks žaidimas.
 8. Sveiki, Ieškomas Laravel programuotojas, šiam kartui kolkas kelis vienkartinius darbelius atlikti, kadangi projektas bus toliau vystomas, būtų gerai, kad tas pats žmogus galėtų bendradarbiauti ir toliau su mumis. Šiai dienai ieškome atlikti: Svetainės informacijos atnaujinimas, keletas smulkių dizaino pakeitimų (tokių kaip pvz. header pakeitimas ir pn.). Geriausia būtų su SF, tačiau tiks ir be. Kreiptis A. Ž.
×
×
 • Sukurti naują...