Pereiti prie turinio

KKitamanis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  567
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  0%

KKitamanis paskutinį kartą laimėjo Vasario 12 2023

KKitamanis patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie KKitamanis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Reikia gręžti skylę tvirtinimui, kad atlaikytų svorį, tik nenoriu pas kaimynus patekti, kur galima rasti šitą informaciją, butas senos statybos. edit: ankerius esu nusižiūrėjęs 7,5cm
 2. Galit rekomenduoti, kur geriausia atlikti šią procedūrą, kaina/kokybė.
 3. Kodėl tau turėtų rūpėti, ką noriu padaryti, žiūrėk savo reikalų. 🙂 edit: kontento kūrimas, taip pat verslas
 4. Na norėjau, viską atlikti per kartą, bet turbūt neišeis. Reikia įvertinti laiką, ir visada yra tokių platformų kaip upwork ir filipiniečių.
 5. Na aš irgi taip manau.. Esu matęs, kad adobe photoshop, galima nustatyti veiksmus, ką su kiekvieną nuotrauka nori atlikti ir po to automatinti, gal ir su priemere įmanoma, tai atlikti, bet kiek ieškojau nelabai..
 6. Kiek tau metų, kad nori dėmesio, ir tiesiog kišiesi ten kur nežinai ką atsakyt. Kodėl tau turėtų rūpėti, ką noriu padaryti, žiūrėk savo reikalų. 🙂
 7. Noriu, pridėti nuotraukos gilumą, kad judėtų, 2 tipai: iš normalaus vaizdo priartinti; iš priartintio vaizdo normalizuoti.
 8. Sveiki, gal galit rekomenduoti ką nors kaip padaryti nuotraukas į vaizdo įrašus, įvairios trukmės, įrankis turėtų būti bulk tipo, nes tų nuotraukų apie 1500, o gal ir daugiau. P.S. Žiūrėjau keyframes funkciją capcut, bet ten tik vieną nuotrauką galima paeditint...
 9. Na aš nežinau, bet manau turėtų būti atsakymas, kad priklauso ką nori su tuo pastatu daryti 😄
 10. Sveiki, kaip jūs testuojate headline'us: ar tarkim parenkate 3 variantus ir kuriate kitą adset ir ten 3 variantai ar pan., ar parenkate 10 variantų viename adset'e ir leidžiat sistemai nuspręsti kas geriau, ir kokie pliusai minusai?
 11. Riebalų, tai sugalvojau iš tokio autoriaus (daktaro), youtube Peter Attia, kad jis geria alyvuogių aliejų tyrą, tai 30ml įšaunu, tai jau nebetelpa, per du valgymus tiek daug maisto, sako šitas dalykas naudingas susiejęs su viduržemio dieta ir ilgaamžiskumui ir t.t.
 12. Šiaip priseku mitybą, kiekvieną dieną tą patį valgau apie 100g riebalų, angliavandenių. Ir baltymų 120gramų, tik savaitgalį norisi ką nors ne taip pagal planą 😄, beto kiekvieną dieną fastinu 20/4, 13val pavalgau pirmą kart, 17val antrą kartą.
 13. Pasinaudojau patarimu, valgau 2 kart per dieną po apytiksliai 900kcal (gal daugiau), tai pietus (pirma valgymą) sudaro apie 60gramų baltymų, tai su mažai judėjimo, 7 dienas po 15min vaikščiojimo ir 4 dienos 30min sporto, 1.2kg išgaravo, tai čia per savaitę
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...