Pereiti prie turinio

KKitamanis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  327
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%

KKitamanis paskutinį kartą laimėjo Sausio 26 2020

KKitamanis patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie KKitamanis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Per 5 dienas numečiau 1,4kg, gan neblogai sakyčiau, bet labai sunku laikytis tokios dietos, dėl maisto raciono trūkumo. Todėl grįžau į paprasto vegano gyvenimą.
 2. Vegan Keto, tai tiesiog nevalgyti produktų kur sukelia didelį insuliną. Tai lieka augalinių riebalų produktai, beje augalinis riebalas ne toks kaip gyvulinis jame nėra blogojo cholesterolio.
 3. Dėkui už nuomonę, bet kažkaip neįtikinai (gal pats nenoriu patikėti), bandysiu dvi savaites pasilaikyti gal bus koks poveikis, vėliau parašysiu kaip sekėsi.
 4. Du mėnesius laikausi 18/6, IT + vegan, bet linijos tokios pačios
 5. Kad nuo mėsos vemti verčia, tai nelabai noriu taip rizikuoti 😄
 6. Ne taip išsireiškiai ir ne taip supratau tave, sakei 10 metų praktikuoji, bet pasirodo ne VEGAN KETO, o KETO, tai tiek.
 7. Geras veganas esi, jei kiaušinius valgai
 8. Esu veganas apie metus, šis gyvenimo būdas man labiausiai prie širdies, bet atsirado papildomas riebalų sluoksnis ant probleminių vietų ir norisi jį panaikinti, todėl nusprendžiau laikytis vegan keto dietos. Gal kas laikosis dabar jos / arba kažkada laikitės. Ką valgėt, kokia buvo savijauta, žinau google visagalis, bet norisi išgirsti forumiečių patirčių.
 9. O gal kokius kursus rekomenduotumėt kaip kurti projektą xd?
 10. Tai projektas gali būti paslauga, e-komercija ir blogas, taip suprantu?
 11. Hey! Kaip generuojate projektų idėjas, atsirado laisvesnio laiko norisi, kažką padaryti, esu visiškai žalias, tai galėtumėt apšviesti šiuo klausimu, bei dar nepakenktų paaiškinimas kokių tipų gali būti projektai.
 12. Hey, kaip pagerinti anglų kalbos žinias? Gal skaityti, ar klausyti anglišką turinį? Kas padėjo jums? Dabar atsirado laisvo laiko tai noriu išnaudoti jį tobulindamas anglų žinias. Taip pat žiūriu YouTube visokius vaizdo įrašus tik anglų kalba. Gal kokia rutina, ar įprotis jums padėjo? P.S. mačiau yra sena tema, bet ji labai sena, todėl sukūriau naują.
×
×
 • Sukurti naują...