Pereiti prie turinio

KKitamanis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  298
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%

KKitamanis paskutinį kartą laimėjo Sausio 26 2020

KKitamanis patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie KKitamanis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Žiūrėjau, tai nemažai darbo reikalauja padaryti puslapį, bei investicijų ahrefs ir t.t. O kaip būtų parsisiųsti plr kontento 1000 straipsnių ir postinti juos, bei kokią programą digital kursą iš to pačio plr užmesti, kad parduodi. Darant blogą labai nevilioja kontento kūrimas, tą dalyką reikėtų outsourcint, bet jei nevilioja kontento kūrimas, tai neverta manau ir lysti?
 2. Gal kas rekomenduotų dropshipping ar affiliate būdu asmeninio tobulėjimo produktų.
 3. O kaip siūlytum pasipraktikuoti su PPC? Taip pat ar lietuviško blogo rašymas gali būti vertingas? P.S. atblokuok mane, kad galėčiau privačią žinutę parašyti
 4. Sveiki, turiu susitaupęs 1000eurų, man tai pirmi atliekami pinigai, galvoju kur geriau būti juos išleisti ar pirkti ETF Swedbanke, ar affiliate marketing ant PPC paleisti, iš ETF neišmokčiau nieko, o iš affiliate marketingo gal kažką ir suprasčiau.
 5. Kad nekurti naujos temos noriu paklausti čia: ar apsimoka prasidėti su affiliate marketingu ypač PPC, turiu 1000 papildomų eurų ir galvoju kur geriau išleisti juos ar investuoti į ETF ar palikti affiliate marketingui?
 6. Gali būti ir užsieniečių sporto programos
 7. Sveiki, Sveriu apie 81kg, ūgis 183cm, turiu apie 30proc body fat, esu veganas ir noriu sportuoti namie, turiu štanga krūtinei, mažesne štanga, hantelius, prisitraukimų bokštelį, bei dviratį treniruoklį, su savo sudaryta programa kažkaip nesimato rezultatų, gal mityba ar panašiai, norėčiau paklausti iš kur pirkti programa, norėčiau numesti pilvą ir užsiauginti raumenų, dydžio, bei tapti lankstesnis. Iš aplinkinių esu girdėjęs gerų atsiliepimų apie, Pauliu Ratkeviciu. P.s. esu labai nelankstus, (bet dasiekiu kojų pirštus)
 8. Kazkas nupirko verslodraugas.lt domena, tai ieskau to zmogaus noredamas jam pasiulyti kita domena, nes su verslodraugo.lt domenu turiu visus instagram, gmail puslapius.
 9. Baigiau 12 klasių, po to stojau į elektronikos fakultetą VGTU, baigiau, bet tik paviršiumi (nelabai patiko tas dalykas) ir dabar bandau google sertifikatus mokytis
 10. Iki 9 klasės buvau pirmūnas ir mokiausi gerai, po to susidėjau su bloga kompanija ir pradėjau tingėti mokytis, dalykai kuriuos reikia įsiminti pasidarė labai sunkūs. Kaip jūs draugaujate su mokslu ir sudėtingais dalykais? Gal ir jums taip buvo, bet atkūrėte šitą prarastą mokslo ryšį? Kaip palaipsniui atkurti šitą ryšį? O gal išvis neįmanoma jo atkurti ir tik jaunystėje jis egzistuoja? (dabar esu gan jaunas 24)
 11. Mačiau digital įkėlė akademijos skyrelyje daug skaitmeninio marketingo mokymų, kokia tvarka patariate žiūrėti kursus, kad būtų lengvesnis mokymasis?
 12. Dažniausiai asmeninis talentas yra pajamų šaltinis, jis nebūtinai turi būti išskirtinis, bet galimas variantas, kad geriausias būdas kaip galite prisidėti prie visuomenės gerbūvio, kaip Jūs atradote o gal kaip ieškote savo talento? kas atverė Jūsų akis o gal kaip atvėrėte kitiems žmonėms jas?
 13. Sveiki, ką dabar reikėtų daryti norint paleisti facebook ads reklamą vienam skaitmeniniui produktui? susikurti kelias variacijas landing puslapiui; įkelti google ir facebook pixelį retarginimui; įkelti google analytics kodą; jei neklystu yra dynamic headline, description funkcija, tai reikia susigalvoti headline'u ir description keletą; neįprasta nuotrauka, animuota būtų geriau; facebook disclaimeris, kad landing puslapis, ne facebook nuosavybė; privacy policy, terms of service; kokius skaičius dalykų pasiūlytumėt; išleisti ant ads'u planuoju 1k, ta
 14. Gal krepšinį žaidei?
 15. Ar kas naudojat elementor optin forma, ar yra geresniu formu (pluginu)?
×
×
 • Sukurti naują...