Pereiti prie turinio

WWARD

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    2
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Reputacijos išklotinė

  1. Įdomu
    WWARD sureagavo į Justinas Kodėl jūsų idėjos nieko vertos   
    Sveiki,
     
    Pakalbėkim apie idėjas, kurias lietuviai taip mėgsta ir vertina - tame tarpe ir aš pats. Nors apie save šia tema turėčiau kalbėti būtuoju laiku, kadangi kąsnelis patirties atvėrė akis.
     
    Kodėl idėjos nieko vertos?
     
    Ilgą laiką, kaip daugelis šiame forume, labai norėjau sukurti savo verslą, uždirbti daug pinigų, tad užsiregistravau čia ir pradėjau skaityti... ir perskaitęs begalybes įvairiausių žmonių pranešimų supratau, kad norint tai padaryti, svarbiausia yra "rasti gerą/orginalią/perspektyvią (įterpkit savo žodį) idėją!". Kadangi man su fantazija problemų nėra, tai aš ir pradėjau - įvairiausios idėjos pradėjo pas mane piltis. Tiesą sakant jų pradėjo atsirasti tiek daug, kad net atskirą sąsiuvinį užsivedžiau:
     
    http://img38.imageshack.us/img38/996/20120303072531.jpghttp://img849.imageshack.us/img849/5027/20120303072349.jpg
     
    Kiek tai tęsėsi? Bent porą metų. Kuo tai baigėsi? Dar didesniu kalnu idėjų, bet nei vienos neįgyvendinau. Bet palikim mane sekundei ir peržvelkim kitus forumo narius, čia "idėjų" irgi, atrodo, netrūksta:
     
    Galime pastebėti, kad visur tiesiog sprogsta šitas skambus žodis. Pagrindinės problemos čia atsiskleidžia:

    Žmonės apsėsti sugalvoti kokią nors idėją
    Mano, kad jų sugalvota idėja iškarto neš nerealius pinigus ir visi bandys ją pavogti
    Idėją aprašo vos pora sakinių per daug niekur nesigilindami, nes ji juk pati savaime nereali, visi tie skaičiavimai ir apmąstymai tėra smulkemos
    Dauguma galvoja, kad savo idėjai įgyvendint jiems būtinai reikės partnerio. Taip, mintis gera, tačiau ieškodami daro dar vieną klaidą - ieško žmonių "norinčių prisidėt", o taip atsitinka todėl, kad žmonių galinčių prisidėt jie tiesiog tingi ieškot, nes norisi savo idėją įgyvendint greičiau nei kiti, kol niekas bloga akim nenužiūrėjo ir nepavogė.

     
    Ką iš to gauname? Užburtą nuolatinį idėjų generavimą ir komentavimą, tačiau vos keli procentai piliečių pereina prie idėjos įgyvendinimo fazės. Taip gaunasi todėl, kad pats idėjų mąstymas ir lyg narkotikas - kai sugalvoji vieną, pabandai į ją pasigilinti, supranti, kad ji ##### ir galvoji antrą, tada pakapstai antrą idėją ir supranti, kad ši taip pat #####, todėl mąstai trečią, o, kad sutaupytum laiko sumąstai dar ir ketvirtą bei penktą, nes jei kuri nors idėja pasirodys vėl nieko verta, turėsi dar dvi likusias.
     
    Žodžiu taip ir žaidi mąstydamas vis daugiau ir daugiau idėjų, bet nustoji jas vertint ir bandyt/galvot kaip įgyvendint, todėl tiesiog lieki prie jų generavimo.
     
    Kas yra kažko verta?
     
    Kas tikrai yra kažko verta, tai darbas ir veiksmai. Jei turit idėjų susijusių su svetainių kūrimu, nustokit malt šūdą ir ieškot suknistų partnerių, sėskit mokytis programuot ir piešt. Gana verkt, kad matematikoj nesat gabūs ir gimėt su abiem kairėm rankom todėl piešt nemokat ar "neturit meninių gebėjimų", todėl jūsų dizainai atrodo lyg iš atsilikėlių mokyklos konkurso. Viskas įmanoma. Jei sugebat valdyt abi rankas ir turit pilnai funkcionuojančią galvą tai tik laiko klausimas, kada abiejų dalykų išmoksit. JEI BANDYSIT.
     
    Jei turi idėjų susijusių su pirkimais-pardavimais, tai nustok ieškot tų tobulų prekių (juokingiausia, kad tokios paieškos yra paklaust forume "a kas daba gerai aina?"), o pasitaupykit pinigų - t.y negerkit ir nerūkykit savaitgalį, arba tėvų duodamus "pietų" pinigus taupykit ir ieškokit ką dabar galit nusipirkt gana nebrangiai ir parduot su šiokiu tokiu antkainiu. Esmė nėra iš karto pasidaryt 10 000 per mėnesį, o suprast kaip pirkėjas mąsto, kaip galit gaut geresnes kainas, kaip tinkamai reklamuot savo prekes ir tūkstantį kitų esminių verslo elementų.
     
    Jei turit kitokių minčių, ne ieškokit tos savo "tobulosios nušvitimo akimirkos", kada verslo planas tiesiog pats pasirašys ir visi jums neš milijonus, bet imkitės daryti bet ką, kas nors truputėlį suvokimo visoj toj srity atneštų. Ką nors remontuot - išrinkit savo dviratį ir bandykit surinkt, kad neliktų laisvų dalių, vest renginius - suorganizuokit kam nors gimtadienį tokį, kad visas kaimas atsimintų, verst knygas - pasiimkit anglišką knygą patinkančia tema ir išverskit pirmą skyrių.
     
    Idėjos dažnai labai gražiai atsisijoja, kai savo fantaziją šiek tiek pagardini realybe. Atsiranda patirtis, naujos idėjos, pažintys, pinigai na ir tada normalus idėjų įgyvendinimas bei pinigai, apie kuriuos visi svajojam.
     
    O jei po viso šito jūs vistiek norėsit rasti tuos savo milijonais besišvaistančius investuotojus, juos vistiek turėsit įtikint ne tik idėja, bet ir kodėl būtent TU gali ją įgyvendint. O ją įgyvendinti galėsi tik tūkstantį kartų bandęs ir dar tiek pat suklydęs. Nes tai neišvengiama. Jei nori kažką mokėti, turi turėti daug patirties, o vienintelis kelias jos įgyti - daryti kažką ir mokytis iš savo padarytų klaidų.
     
    Galvokit apie mums jau gerai žinomus pavyzdžius, Gates'ą, Jobs'ą - juk tokias kompanijas sukūrė, bet pradžioj Bill'ui forumuose nereikėjo rašinėti, ką kiti mano ir ar įmanoma uždirbti, jei kompiuteris turėtų operacinę sistemą, nei Jobs'as klausė "kur būtų galima realizuot asmeninį kompiuterį"? Jie kūrė, mokėsi ir darė ir ne su "norinčiais prisidėti prie projekto", bet su tais, kurie galėjo ir mokėjo kažką daryti ir tikėjo ta pačia idėja.
     
    Ką daryti toliau?
     
    Paskaitykit:
    Kodėl neverta bijoti, kad kas nors pavogs jūsų idėją. Bei kaip visada šaunų Kerniaus komentarąta pačia tema.
     
    Pažiūrėkit:
     
    Kaip visad gera Ilja Laurs kalba. Rekomenduoju šitą, nes jis mėgsta save vis kartoti kiekvienam video, o čia dauguma jo idėjų sudėta į vieną. O jei esat tikrai alkani, tai pažiūrėkit dar ir šitą, kuris yra gana panašus į pirmąjį, bet su keletu naujų įžvalgų, bei šitą, mano mėgstamiausią, peržiūrėtą gal 3 kartus.
     
    Šitą būtinai - apie verslininkų didžiausias klaidas ir svarbiausias savybes.
     
    Mokymuisi:
    Programuoti galit pradėti mokytis:
    http://www.codecademy.com
    http://www.theninjaofweb.com/ - šiek tiek įvairių web develop'inimo pradmenų
    http://www.codeschool.com/courses - čia yra tiek mokamų, tiek nemokamų kursų. Jei tikrai norit išmokt programuot, tačiau vis negalit normaliai prisiverst, siūlau nepagailėt šiek tiek pinigėlių. Motyvacija visai kitokia bus, kai žinosit, kad jau susimokėjot.
    Įvairių mokamų/nemokamų kursų, kurie padės jums tobulėti galit rasti čia:
    http://www.khanacademy.org/
    http://www.udemy.com/ - čia vis akcijos programavimo kursam pasitaiko.
     
    Jei kas dar nesinaudojat:
    laisvą laiką labai verta leisti http://www.ted.com ir http://ecorner.stanford.edu/
     
    Jei vistiek nežinot nuo kurio galo pradėt:
    http://uzdarbis.lt/t157323/verslo-internete-ideju-schema/
    http://uzdarbis.lt/t43883/rimti-darbo-budai-internete/
    http://uzdarbis.lt/t149675/investicijos-i-ateiti-it-verslas/
     
    Ką turit pridėti?
     
    Pabaigai...
     
    Niekieno nenorėjau įžeisti šituo pavadinimu, nes forume yra tikrai labai stiprių asmenybių senokai sukūrusių savo verslus ir sėkmingai juos plėtojančių. Čia skirta visiems tiems "idėjų medžiotojams" laukiantiems išganingosios minties. Nes žinau, ką tai reiškia, kadangi pats ten buvau. Taip pat žinau, kad iš to pagyti beveik neįmanoma, tačiau įmanoma su tuo susigyventi ir šio bei to pasiekti. Įmanoma kurti naujas idėjas, tačiau išmokti kartų vieną po kitos jas įgyvendinti. Didžiausias vaistas nuo šitos bjaurasties yra savo idėjos užauginimas ir pavertimas jos sėkmingu verslu.
     
    Labai džiaugsiuos, jei bent vieną žmogų tai įkvėps imtis darbo pagaliau
     
    Justinas
  2. Patinka
    WWARD sureagavo į balcitom Gal kas sukurtu logotipa   
    Ne, nu tu duodi. As mokiausi 10 metu grafinio dizaino. Spalvu teorija, geometrija, trendus, accessibility ir pan stuff. As ir toliau mokausi, nes dizainas nera tai ka ismoksti ir varai iki gyvenimo galo. Kiekviena diena suzinai kazko naujo gaudamas naujus isukius. Tu gal nebeskiesk nesamoniu, kad as nemoku nieko. Klientai, darbai ir darbdaviai gali kalbeti uz mane. Man nereikia aiskinti, kad darbas turi atlikti funkcija, ta supratau jau budamas 15. Cia genijum nereikia buti ir studiju baigti, kad ta suzinotum. Ir siaip as mokiausi - ka tik tau pasakiau - studijavau Multimedijos tech. Ten 90% studiju yra paremta grafikos kurimu, komunikavimu, teorijom ir pan. Ar tu skaityt irgi nemoki dar?
     
    As nesakiau, kad jie nieko nemoka, kas dirba uz 500. Rimtai tu skaityk ismok. As sakiau, kad ju skillai, po studiju, yra sviezus ir jiems reikes dar daug metu, kaip ir man reikejo daug metu, kad pasiektu kazko. Cia nera taip, kad atejau, ismokau ir pasiemiau 5k/men. Nera. Taip vieniems greiciau jei rodo kad daug gali, kitiems leciau, o kiti isvis netobuleja ir verkia kad tik 500 uzdirba.
     
    Kodel tu negali piesti uz 25? Pasakysiu kodel - arba piesi nemokamai ir taip dar praktikos igyji, arba gerini visa rinka ir svieti zmones, kad uz dizaina irgi reikia susimoketi. Pavyzdi paiimkime logo. Nupiesi uz 25€, imone po keleriu metu vartys 10m. Ir gal netiesiogiai, bet busi prisidejes prie to. Per savo darba, logo, komunikacija, gal brandbook ir pan. Todel nesvarbu ar as 1h ar 20h sedesiu - as pasakysiu kaina uz rezultata, o ne uz valandas.
     
    Susireiksminusiu dizaineriu? Ne - tai tu cia susireiksmines, kad viska zinai 'nes studijavau'. Ka tos studijos tau dave? Plansete supratai, kad reik nusipirkti ir paisysi kaip pro? Nejuokink. Susireiksmines sako. As kaip tik visiems pradedantiems dizaineriams patariu, pasidalinu ka pats ismokau per tiek metu ir cia nera jokios paslapties. Man patinka daryti kitiems gera, bet nepatinka matyti, kai kiti daro bloga itaka visai rinkai. As jau ne viena syki siame forume apie tai kalbejau, kaip reikia keisti kainas ir poziuri i dizaina.
     
    Taip, kiekvienas gali buti dizaineriu, jei to nori. Kaip ir kiekvienas gali buti lenktyninku, futbolistu ar dar kuo. Bet nereiskia, kad visi jie uzdirbs vienodai ir dirbs tame paciame lygije.
     
    Ka as galiu pasiulyti daugiau nei Indas uz 5€? Savo sukaupta patirti ir mintis, idejas. Cia net daugiau nera ka kalbet. Indui uz 5€ bus nusisikt ant kliento - jis ten jau tikrai dirba uz valandini. Bet jei as imu uz rezultata as atiduodu visa save, kad tas rezultatas kalbetu uz mane.
     
    As irgi kazkada dirbau uz tuos 400/men, nes tuo metu as pats save tiek vertinau. Padirbau, igavau patirties, daug kas nepatiko, bet daug kas ir patiko/supratau, ismokau kazko naujo. Bet mes kalbam apie freelancinima, ne apie samdoma darba. Ir apie freelance rinka lietuvoje.
  3. Patinka
    WWARD sureagavo į Karolis5z Gal kas sukurtu logotipa   
    Va, žmogus normaliai paaiškino, aš irgi už tave grafinis dizainas nėra toks labai lengvas dalykas.
  4. Patinka
    WWARD sureagavo į balcitom Gal kas sukurtu logotipa   
    Su iPad piesiu tik iliustracijas, typography, o ne logotipus. Geriausi logotipai ir kurie veikia yra piesiami ne su plansetem, o is geometriniu figuru, pasitelkiant golden ratio, simetrija ir pan. Man parodyk nors viena studija, kuri piesia logo tik su plansete. Pazvengsim visi. :) Tu su grafine plansete gali tik pasketchint, ideja permesti, bet vektorika kurti ir apskaiciuoti visas linijas geriausia yra paciam su pen tool ar perdaryt viska ant geometriniu figuru, kurios jau begalybe metu tokios pacios ir zmones jas isimina, nes gamtoje jos sutinkamos visur.
     
    Kas dirba uz 400-500, tai gal ju skillai tiek verti? Visi galvoja "pabaigsiu va ir 5k uzdirbsiu". Taip nebuna. Pats jau beveik 10 metu dirbu vien tik su grafika, zinau kokios kainos yra uzsienyje, zinau kad ir ten buvo viskas nuo 20€, bet reikia kultura keisti. As kad ir valanda sugaisiu ir pasiimsiu 200eu, nes 10 metu mokiausi tam, kad galeciau per ta valanda paiimt ir nupiesti. As ir dar daugiau kartais pasiimu, nes tai mano reikalas per kiek as ta darba padarysiu - tu moki uz rezultata, o ne tiek kiek as prie jo sedejau. Ne visada ilgiau sedint pasieksi geresni rezultata.
     
    Matosi, kad naujokas esi grafikos srityje, nieko ateis ir i tavo kiema patirtis, tikiuosi. Jauciu ka tik nusipirkai ta grafine plansete ir tuo suprasi, kad jei tu su ja iliustraciju nepiesi - ji tau nebus net reikalinga. Is patirties kalbu.
     
    Ir ka turi omenyje "kažkas ir baigia aukštąjį ir žino pagrindus bei taisykles, o kažkas piešia, kad tik piešti". Man nereikejo aukstojo, kad suprasciau kas yra dizainas ir pan. Vieniems reikia mokslo to, kitiems ne. Studijavau Multimedijos tech, kuriose buvo begale su grafika susijusiu paskaitu - visur net neturejau ka veikt, nes viska paprasciausiai jau is praktikos nuo 15 metu ismokau.
     
    P.S. Jokiu kitu piestu elementu nenaudoju, nebent to reikalauja. Net visas ikonas kiekviena syki persipiesiu pagal to projekto emocija/tematika.
  5. Patinka
    WWARD sureagavo į Mynde UAB Steigimas   
    Sveiki,
    Neseniai teko daryti darbeli apie Uzdarosios Akcines Bendroves steigima, kadangi tai gana aktuali tema, ir sis steigimas yra gana painus, nusprendziau patalpinti visus zingsnius, kuriuos reikia atlikti registrujant:
     
    UAB Steigimas

     
    Norint verstis veikla, susijusia su didesne ūkine rizika, geriau pasirinkti ribotos civilinės atsakomybės juridinį asmenį - akcinę bendrovę (AB) arba uždarąją akcinę bendrovę (UAB), t.y. tas teisinių formų (rūšių) įmones, kurios už savo prievoles atsako tik savo (bendrovės) turtu. Bendrovės akcininkas, nepasisekus sumanytam verslui, rizikuoja tik tuo turtu, kurį įneša į bendrovę.
    Akcinių ir uždarųjų akcinių bendrovių steigimą, reorganizavimą ir likvidavimą, valdymą ir veiklą, akcininkų teises ir pareigas reglamentuoja Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymas. Akcinių bendrovių įstatymas nustato AB ir UAB bendrus ir skiriamuosius požymius - steigimo ir kapitalo formavimo būdą, reikalavimus steigėjams ir akcininkams, valdymo ir kontrolės organus. Bendrovės steigėjais gali būti Lietuvos Respublikos ir kitų valstybių fiziniai bei juridiniai asmenys. Bendrovė yra įmonė, kurios įstatinis kapitalas padalytas į dalis, vadinamas akcijomis. Bendrovė yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo. Bendrovės turtas yra atskirtas nuo akcininkų turto. Pagal savo prievoles ji atsako savo turtu. Akcininkai pagal bendrovės prievoles atsako tik ta suma, kurią privalo įmokėti už akcijas. Steigiant AB ir UAB, asmenys sujungia savo lėšas (kapitalą) bendrai veiklai. UAB įstatinis kapitalas negali būti mažesnis kaip 10 tūkst. litų. UAB akcijos negali būti platinamos bei jomis prekiaujama viešai.
    Akcinių bendrovių įstatymas nustato, kad, steigiant bendrovę, pradiniai įnašai už pasirašytas akcijas mokami tik pinigais į kaupiamąją steigiamos bendrovės sąskaitą. Šioje sąskaitoje esančias lėšas bendrovė gali naudoti tik po jos įregistravimo. Bendrovės akcininkais gali būti Lietuvos Respublikos ar kitų valstybių fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka turi įsigiję bent po vieną bendrovės akciją. Kiekvienas akcininkas bendrovėje turi tokias teises, kokias suteikia jam nuosavybės teise priklausančios bendrovės akcijos. UAB privalomi valdymo organai yra visuotinis akcininkų susirinkimas ir administracijos vadovas.
    Uždarosiose akcinėse bendrovėse auditas privalo būti atliekamas, jei jos tenkina ne mažiau kaip dvi iš šių sąlygų: pardavimų pajamos viršija 10 mln. litų per ataskaitinius finansinius metus; vidutinis sąrašinis darbuotojų skaičius per ataskaitinius finansinius metus yra ne mažesnis kaip 50; balanse pateikta turto suma viršija 5 mln. litų.
     
    UAB registravimas

     
     
    Steigiamos įmonės steigėjas prašymą įregistruoti juridinį asmenį ar jo padalinį ir įmonės steigimo dokumentus pirmiausia turi pateikti notarui, kuris tvirtins duomenų tikrumą ir steigimo dokumentų atitikimą įstatymų reikalavimams. Labai svarbu yra tinkamai pasirengti įmonės įregistravimui. Taigi žingsniai koks maždaug turėtų būti eiliškumas:
    1. Pirmiausia bendrovės steigėjai turi sudaryti steigimo sutartį.(Pvz.: Steigimo sutartis). Sudarę steigimo sutartį ją būtina pristatyti notarui, kad šį dokumentą patikrintų ar jis teisiškai tvarkingas ir jį patvirtintų;
    2. Po to su šia steigimo sutartimi reikia eiti į banką ir atsidaryti bendrovės kaupiamąją sąskaitą, kurioje bus kaupiamas pradinis kapitalas;
    3. Tadai visi būsimi akcininkai turi įnešti savo dalį pinigų į kaupiamąją sąskaitą ir pasidaryti banko pažymą apie kaupiamojoje sąskaitoje įmokėtus pradinius įnašus;
    4. Susigalvoti UAB pavadinimą ir jį užregistruoti Valstybiniame Patentų Biure.
    5. Tada atlikus šiuos žingsnius reikia parengti visus su tam tikros teisinės formos įmonės steigimu susijusius dokumentus:
    • Prašymas registruoti juridinių asmenų registre (JAR-1);
    • Paruošti įstatus(3 egzemplioriai; Pvz.: UAB istatai);
    • Savininko sutikimas suteikti patalpas juridinio asmens buveinei. Patalpų savininkui, pačiam steigiančiam juridinį asmenį, pažyma apie patalpų suteikimą nereikalinga, tačiau būtina pateikti dokumentus, patvirtinančius jo nuosavybės teises į šias patalpas.
    • Steigiamojo susirinkimo protokolas ir jo priedas;
    • Dokumentai, patvirtinantys duomenis apie steigėjus, išrinktus (paskirtus) valdymo ir priežiūros organų narius, asmenis, galinčius sudaryti sandorius juridinio asmens vardu, jų teisių ribas.
    • Dokumentas, patvirtinantis, kad akcinės bendrovės akcijos yra registruotos Vertybinių popierių komisijoje.
    • Banko pažyma apie kaupiamojoje sąskaitoje įmokėtus pradinius įnašus
    • Kai kuriuos dokumentus, jei reikalauja Lietuvos valstybės įstatymai:
    a) Licencija (leidimas), jei pagal įstatymus licencija (leidimas) turi būti išduota iki juridinio asmens įsteigimo.
    b ) Konkurencijos tarybos leidimas, jeigu jis turi būti išduodamas Konkurencijos įstatymo nustatyta tvarka.
    c) Turto vertinimo ataskaita, jeigu steigėjas akcijas iš dalies apmoka nepiniginiu įnašu.
    d) Jeigu pavadinime vartojamas Lietuvos Respublikos oficialusis ar tradicinis (trumpasis) valstybės pavadinimas – teisingumo ministro leidimas vartoti valstybės pavadinimą.
    e) Jeigu pavadinime vartojamas žodis „katalikų“ – rašytinis Katalikų bažnyčios vadovybės (vyskupo) sutikimas.
    f) Kiti dokumentai, patvirtinantys, kad įstatymuose ar steigimo sandoryje nustatytos prievolės yra įvykdytos ir atsirado įstatymuose ar steigimo dokumentuose numatytos aplinkybės ir akcinę bendrovę įregistruoti galima.
     
     
    Užpildžius visus reikiamus dokumentus, reikia eiti pas notarą, kad visus dokumentus patikrintų ar jie teisiškai yra tvarkingi ir kad tuos dokumentus patvirtintų. Notarui patvirtinus visus dokumentus, su jais reikia eiti į Registrų centrą.
    Be šių dokumentų, Registrų centre steigėjai privalo užpildyti dar šias formas:
    • Vienasmenio valdymo organo formą(JAR-V-OV);
    • Taisykles, pagal kurią asmenys veikia juridinio asmens vardu(JAR-T);
    • Asmens, turinčio teisę sudaryti sandorius, parašo pavyzdžio(JAR-PP)
    Pateikius kvituką, kad sumokėta suma už UAB registravimą, jusų bendrovė yra įregistruojama. Kol įmonė bus įregistruota reikia laukti maždaug savaitę.
    Iš Registrų centro gavus įmonės pažymejimą, reikia eiti į antspaudus gaminančią firmą ir pasigaminti savo bendrovės antspaudą.
    Kai antspaudas jau irgi pagamintas, tada su visais registravimo dokumentais ir su antspaudu reikia eiti į banką ir ten savo einamąją, sąskaitą kurioje yra pradinis kapitalas reikia pakeisti į bendrovės kaupiamąją.
    Tada įmonė yra įregistruota ir jau gali pradėti savo veiklą.
     
    Be pradinio kapitalo, dar jums reikės sumokėti šias sumas registravimo paslaugas:
    • Firmos pavadinimo užregistravimas – 80LT;
    • Firmos pavadinimo patikrinimas ar tokio nėra duomenų bazėje – 40LT;
    • Notaro paslaugos – 350-450LT;
    • Mokestis registrų centrui – 120LT;
    • Antspaudo darymas – 60-90LT.
  6. Patinka
    WWARD sureagavo į n0l Vabzdžių auginimas   
    https://www.delfi.lt/darbas/profesijos/vilnietis-atrado-aukso-gysla-uzsienieciai-del-to-pamete-galvas-o-lietuviai-siurpsta-ir-vadina-kvailiu.d?id=81073487
     
    kaip jau minejo straipsnyje tas zmogus rengia mokymus Lietuvoje, uzsirasyk i mokymus ir viska suzinosi is pirmu lupu.
  7. Patinka
    WWARD sureagavo į iShark Kodėl jūsų idėjos nieko vertos   
    Paskaičiau autoriaus straipsnį, ir pagalvojau - kas jame blogai?
    Ogi pavadinimas. Jis kažkoks pesimistiškas.
    Originalų pavadinimą "Kodėl jūsų idėjos nieko vertos?" siūlau pakeisti tokiu:
    Kada jūsų idėjos nieko vertos?
    Tada, kai nebandai jų igyvendinti.
    Su šituo teiginiu sutinku 100%. Versle kaip gyvenime - nepabandęs kabinti merginos, jos nepakabinsi.
    Ypač jei tokių kabintojų stovi eilė.
    Visa kita jau taktikos ir strategijų reikalas. Jos gali būti tiek spontaniškos, tiek apgalvotos.
    Gatavų receptų nėra.
  8. Patinka
    WWARD sureagavo į Miratas Jūsų realizuotos idėjos   
    Sveiki,
     
    dėl žiemos laikotarpio, patarčiau pasidomėti vietiniais ar tarptautiniais pervežimais. Atradus tinkamus partnerius, galima būtų užsidirbti ir neleisti busiukams stovėti be darbo.
  9. Patinka
    WWARD sureagavo į voketukas Jūsų realizuotos idėjos   
    taigi nuvažiavom su draugais dažasvydi pažaist, susidomejau ir užsisakiau iš užsienio daug dažasvydžio reikmenų ir sekmingai jas pardavineju. žinoma nesusikrausi iš to milijonų, bet didesnio verslo pradžiai jau nebedaug ir trūksta. patarimas visiems prekiautojams pradedantiesems: reklamuokites daugiau ir nenorekit uz viena prekia gauti milijonų. pradejau prekiauti vos ne pigiausiomis kainomis lietuvoje ir jau galiu sakyt nemažą sandelį prekių prisikrovęs turiu. sekmes tiems kas pradeda.
     
     
     
     
     
     
     
    el paštas [email protected]
  10. Patinka
    WWARD sureagavo į phogra Jūsų realizuotos idėjos   
    Sveiki,
     
    Galime pasidalinti sekmes istorija ir mes ;)
    Viena veikia sekmingai cia http://www.phogra.lt , kita veikia sekmingai cia http://www.pinigelis.lt
    Kaip Gražulis šaukė VYRAI UŽ LIETUVĄ, taip mes galime drąsiai sakyti kad drasiau visiems, nėra taip baisu kaip galvojate ;)
  11. Patinka
    WWARD sureagavo į PauliusVal Jūsų realizuotos idėjos   
    Mano su partneriais įgyvendinta idėja - daiktų nuoma tarp privačių žmonių internete www.dalinuosi.lt
     
    Puslapį gaminome apie metus, tuo pat metu ruošiamės ir startui. Neturėjome labai patyrusių programuotjų, tad pasidarėm basic versiją (beveik be jokio dizaino) ir dabar dirbam tobulindami. Mums sunku buvo tai, kad visi 4 partneriai dirbome po savūų darbų, bet, kita vertus, nereikėjo niekam mokėti pinigų ir viską pasidarėme patys.
     
    Startavom prieš mėnesį ir viskas juda visai neblogai. Be to, startui išleidom mažai pinigų, ieškojom kuo daugiau ir įvairesnių nemokamų būdų išplatinti infomaciją apie save. Bet čia nieko stebuklingo - daug kas taip daro :)
     
    Iš savo patirties galiu pasakyti, kad sugalvoti, ką veiksi lengvesnis darbas nei surinkti komanda ir išlaikyti, kol projektas dar gaminamas, nes viskas yra labai neapšiuopiama. Tad svarbu viską aiškiai susidėlioti nuo pat pradžių, kas ir kaip bus. Aišku, sunkiausia, kaip visada, spėti su laiku.
  12. Patinka
    WWARD sureagavo į seoseo Jūsų realizuotos idėjos   
    Įkūriau:
    Kompiuterių taisyklą PELĖ Vilniuje - http://www.kompiuteriutaisykla.lt - parduota.
    Spalvų terapinių paveikslų projektą - http://www.gydomiejipaveikslai.lt - beje, šį projektą parduodu, atraskite forume skelbimą.
     
    Jau 2 metai kaip užsiimu neurorinkodaros tyrimais - http://www.neurorinkodara.lt
    Prieš 3 savaites startavau su Kūrybine agentūra InFace - http://www.inface.lt
  13. Patinka
    WWARD sureagavo į rufas Jūsų realizuotos idėjos   
    Na pabandykim. Gal ką paskatins darbuotis.
    Visą laiką mėgau internetinius krepšinio menedžerius. Viename netgi buvau moderatorius.. Deja visuose man kažko trūko arba kažkas nepatiko tad nutariau sukurti geresnį.
     
    Pati pradžia buvo net prieš 6 metus! Šis projektas tai netik pirmas mano kurtas žaidimas bet ir apskritai pirmas kurtas internetinis puslapis. Tiesa programavimo iki tol jau buvau matęs - JPM (Jaunųjų programuotojų mokykla), informatikos olimpiados ir panašiai.
    Apie internetinių puslapių kūrimą nežinojau nieko tad darbai judėjo labai iš lėto.
    Be to tai buvo pirmieji metai universitete.. Naujas miestas, nauji draugai, bendrabutis, mokslai... Visa tai tik dar labiau apsunkino darbus, kurie kartais sustodavo net ištisoms savaitėms.
     
    Praėjus maždaug pusmečiui turėjau mažytę žaidimo versiją ir žaidėm keletas draugų. Aš šiek tiek įgavau patirties apie internetinių puslapių kūrimą tad nusprendžiau susirasti darbą.
    Pirmas bandymas nusiųsti CV buvo sėkmingas. Iš karto patekau į vieną geriausių įmonių dirbančią su įvairiais stambiais projektais.
    Kadangi buvau dar tik antrame kurse grįžus iš darbo tekdavo studijuoti tai žaidimo kūrimas dar labiau sulėtėjo. Suspėti viską buvo labai sunku, tačiau žaidimo visiškai neapleidau - po truputį judėjo į priekį ir toliau.
     
    Vieną svarbiausių postūmių padarė dalyvavimas Bitės laboratorija konkurse. Ruošiantis šiam konkursui prie žaidimo kūrimo prisijungė dar vienas žmogus. Žaidimo kūrimas gerokai pagreitėjo. Atidarėme pirmąją atvirą versiją. Dalyvavimas konkurse buvo sėkmingas ir pelnėme perspektyviausio projekto nominaciją. Tapę vienais iš prizininkų daug bendravome su Ilja Laurs. Kartu su juo vykome į Londoną kur turėjome pietus Lietuvos ambasadoje bei susitikome su investuotojais (tais pačiais kurie investavo į GetJar, Facebook ir daug kitų stambių įmonių)
    Investuotojų nesudominam, bet patirtis buvo tikrai įdomi. O Ilja Laurs galėčiau įvardinti kaip vieną didžiausią įspūdį palikusių žmonių.
     
    Po konkurso žaidimo kūrimas šiek tiek pagreitėjo, tačiau tai vis tiek buvo užsiėmimas "po mokslų ir darbo". O pats darbas davė daug patirties ir mano kurtame žaidime pamačiau daugybę klaidų. Tad didesnę žaidimo dalį po truputį teko perdaryti iš naujo. Šiek tiek pareklamavus ir įdiegę mokamas paslaugas žaidimas pradėjo nebeiti į minusą. Tad praėjus lygiai metams darbą mečiau ir likau dirbti tik su žaidimu + studijos.
     
    Šis žaidimas taip pat tapo ir bakalauro darbu, o vėliau ir magistro. Apskritai tai gana daug modulių universitete vienaip ar kitaip susiedavau su žaidimu ir juos "prasmukdavau" su mažiau pastangų negu kiti kurso draugai, kurie darė viską nuo nulio.
     
    Šiuo metu projektas jau pilnai išlaiko vieną žmogų. Alga nėra labai didelė - sėdėdamas office samdomu programuotoju ko gero uždirbčiau daugiau, bet galimybė būti nepriklausomam turi savų privalumų.
    Prie žaidimo tobulinimo šiuo metu dirbam galima sakyti 1.5 žmogaus. T.y. aš dirbu visą darbo dieną, o kolega dirba laisvu laiku. Mūsų tikslas per ateinančius metus pasiekti jog žaidimas pilnai išlaikytų bent du žmones. Tikiu kad tai pavyks ;)
     
    Žaidimą galima rasti adresu www.bballzone.net
    Vienas iš prioritetinių darbų bus dizaino atnaujinimas, kurio eskizus jau turime labai ilgą laiką (konkursas vyko uzdarbis.lt) Tačiau niekaip nepavyksta rasti žmogaus kuris užtikrintai apsiimtų šį darbą ir užbaigti piešti kitus žaidimo langus..
     
    Nežinau ar tai verta "sėkmės istorijos", visgi milijonų nėra :) Tačiau iš esmės aš esu viskuo patenkintas ir tikiu kad ateityje žaidimas duos daug naudos. O jeigu ir neduos turiu daug kitų idėjų, o dabar dar ir žinių kaip jas reikia įgyvendinti.
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...