Pereiti prie turinio

Miratas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.393
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  7
 • Atsiliepimai

  100%

Miratas paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 10 2019

Miratas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

1 sekėjas

Apie Miratas

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Širvintai

Paskutiniai lankytojai

5.876 profilio peržiūros
 1. Ieškau koduotojo, kuris galėtų paruošti: Apie 12-15 puslapių. Paruoštos desktop ir mobile versijos, tai tablet reiktų savo nuožiūra. Užmauti dizainą ant BS5 karkaso. Privalumas, jei galėtų suskirstyti į includus. PM su savo pavyzdžiais ir įkainiais. Idealu, jei galėtumėte pradėti dar šią savaitę. Pageidautina su sąskaita, tačiau nėra būtina.
 2. Sveiki, ieškomas žmogus, gebantis parašyti nemažą kiekį SEO tekstų / aprašymų. Reikalinga sąskaita. Rašykite į PM savo įkainius su pavyzdžiais. Pradėti reiktų kuo skubiau. RASTA, tačiau galite siusti savo pasiūlymus ateičiai.
 3. Jei esi deklaravęs gyvenamą vietą tame NT, tai tereikia 2 metų ir nereikės mokėti GPM nuo skirtumo. Mokamas skirtumas nuo įsigijimo ir pardavimo sumos jei neišlaikai 5 ar 10 metų, šito ir pats neprisimenu :D Čia kažkiek info: https://www.vmi.lt/evmi/kaip-apmokestinamos-nekilnojamojo-turto-pardavimo-pajamos-
 4. Ieškomas dizaineris, kuris galėtų nupiešti 4 vektorinius personažus (pilno ūgio) pagal pateiktus apibūdinimus. NEBEREIKIA.
 5. Žinoma, todėl svarbu atsirinkti su kuo bendrauti ir pasakoti jautrią/konfidencialią informaciją. Tuo pačiu, jei pirkėjas svarsto apie projekto įsigijimą, labai svarbu apibrėžti, kokio būtent tipo projektai domina, nes taip galima sutaupyti tiek laiko, tiek veltui nepasakoti apie savo parduodamą projektą. P.S. Su artėjančiais naujais visus! Tikiu, kad uždarbio forumas atras savo naująjį šeimininką, todėl palinkėsiu visai bendruomenei teigiamų pokyčių!
 6. Tikrai dar yra tokių, kurie gali mokėti ne tik 1-2 metų pelnus. Asmeniškai pats neseniai įsigijau projektą už 3 metų pelną. Uždarbietis pasitikėjo ir papasakojo apie savo projektą, buvo žodinis susitarimas, jog nebus plagijuojama idėja, nors tai padaryti yra gana paprasta, tačiau laikantis verslo etikos susitarėme dėl projekto įsigijimo. Kam svarbi reputacija, tikrai nekopijuos svetimos idėjos, nes šiais laikais dėl interneto suteikiamos informacijos srauto ją sugadinti nėra sudėtinga.
 7. Miratas

  Avarija

  Tai viskas gerai, grąžins. Nebent yra kažkokios sąlygos, kurios neleistų po auto įvykio nutraukti sutartį. Jei nėra, tai laisvai grąžins, ne vieną kartą teko nutraukinėti draudimą po automobilio pardavimo. Tiesa, nereikėjo net nurodyti priežasties nutraukimo.
 8. Miratas

  Avarija

  Jokio nuostolio nebus, jei parašys draudimo bendrovei, kurioje dabar yra ir nutrauks sutartį. Jam turėtų grąžinti pinigus už tuos 3 mėnesius.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...