Pereiti prie turinio

qVoid

Nariai
 • Pranešimai

  14
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Visas qVoid turinys

 1. Hard reset atlikimo metu, kada pateksi į meniu, prijunk USB laidą į kompiuterį. Pagal garsą galėsi orientuotis. Galima atsidaryti ir Device Manager, bus prie Portable Devices (jau po atstatymo), proceso metu Portable Devices arba Universal Serial Bus Controllers (neprisimenu). Tada suspaudinėk garso mygtukus pagal pamokos vaizdo įrašą. Gamykliniame atstatyme kompiuteris neprieina prie įrenginio, todėl Device Manager gali būti kitas pavadinimas. Po proceso, pasikeis į telefono modelį arba USB režimą. Nepamiršk turi būti pertrauka kol aptiks įrenginį, valymo procesas užtrunka kelias sekunde
 2. Liks, bet nebus asmeninė informacija. Labiau ataskaitos tipo duomenys. Android sudarytas iš sektorių, gamyklinis atstatymas išvalo kelis. Programinės įrangos perrašymas padaro pagaindinę plokštę beveik kaip naują (programine prasme). Visai kitas procesas, reikalaujantis komputerio. Manau kas nusiperka detalę pasidaro tai patys, nebent pasitiki pardavėju arba jiems nesvarbu. Pagal aptikimo garsą, įrenginio pavadinimą. Neprisimenu ar kompiuteris mato vidinę atmintį po atstatymo. Turėtų Android garsas indikuoti iš tikrųjų, jei garsas buvo išjungtas, jį įjungia po atstatymo.
 3. Daryk pagal pamoką. Nereikia įjungto ekrano. Susirandi tikslų modelį ir seki kokius mygtukus spaudžia. Gali prijungti USB laidą, kad įsitikintum atstatymas sėkmingas.
 4. Jeigu prijungta paskyra, turėsi prisijungti prie senos po gamyklinių parametrų atstatymo.
 5. Redaguota: Pamaniau, kad nori pašalinti Google paskyrą ir tada atstatyti gamyklinius parametrus. Jei nori tik atstatyti parametrus, gali patekti į hard reset režimą. @biz
 6. Alternatyvos reikalauja įjungti tam tikras funkcijas. Kada ekranas yra pažeistas, negali prie jų prieiti kaip ir atstatyti gamyklinius parametrus. Adapteris yra pigiausias, greičiausias sprendimas. Su Android dirbu daug metų. Anksčiau senesnius modelius buvo galima perrašyti per atsisiuntimo režimą. Į išjungtą įrenginį pridedi USB laidą, palaikai garso didinimo arba mažinimo mygtuką, tada įrenginys galėjo būti pilnai perrašomas su visais sektoriais, apeinant apsaugas. Dabartiniai įrenginiai reikalauja plėtotojo parinkčių ir fastboot režimo.
 7. Kriptovaliutos didžiausias panaudojimas, pritaikymas šiuo metu yra per nelegalią veiklą arba mokesčių, antstolių vengimas. Didelės korporacijos oficialiai nepalaiko, nepalaikys kriptovaliutos dėl saugumo bei atsakomybės. Šis susidomėjimas kriptovaliuta labiau primena į konspiraciją sumažinti ar kitaip paveikti bankų, valstybės įtaką. Tikiuosi atsakymas aiškus, kodėl neturi ateities.
 8. Paryškinta. Kiek kartų sau tai kartosite? Gal laikas sustoti neigti realybę ir grįžti iš fantazijų? Vienintelis kriptovaliutos pasiekimas – nebaudžiamai užsiimti nelegalia veikla, įskaitant vaikų pornografija. Reguliarių bankų įtaka išliko nepakitusi, jai priklausysi visą likusį gyvenimą. Apie kriptovaliutą gali svajoti, bet neskleisk tuščių pažadų kitiems. Tikėjausi, kad šis kultas aprimo prieš kelis metus. Klydau.
 9. Pasirinkęs domenai.lt, nėra ko gailėtis. Jau virš daug metų. Teko turėti iv.lt paslaugų, atsakingi asmenys susireikšminę, arogantiški. Taiko nuosavų vardinių serverių apribojimus, kada domenai.lt suteikia pilną autorizaciją prie domreg sistemos.
 10. Prastam lentelių projektavimui talpykla (cache) yra privaloma, kitaip neturėtum naudoti šio sprendimo produkcijoje. Bus prastas našumas. Keisčiau į vientisinius duomenis. Perdaryk struktūrą, kad galėtum panaudoti SQL JOIN.
 11. Paprastas USB laidas nėra skirtas vaizdo bendrinimui. Turėtum įsigyti adapterį arba surasti asmenį, kuris galėtų tai paskolinti. Jei esi Kaune, turiu adapterį su reikiamais prievadais.
×
×
 • Sukurti naują...