Pereiti prie turinio

Valuediz

Nariai
  • Pranešimai

    247
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Visas Valuediz turinys

  1. Taip, to nepaminėjau. :) Greitis atminties sąskaita. Na bent kol suma labai neišaugs programa tvarkysis gerai. Beje, lentelę palikau dvimatę tik vardan aiškumo, tai dimensijos, susijusios su elementų skaičiumi, galime nepaisyti ir tuomet gauname S baitų.
  2. Pradžiai užmiršk viską, ką čia perskaitei su "geriau už perrinkimą nerasi". :) Na, o dabar galim pradėti. Tavo uždavinys yra vienas iš standartinių dinaminio programavimo problemų. Čia gali rasti paaiškinimą (vadinasi "balanced partition"). Trumpai apie dinaminį programavimą (DP) Pirmiausia DP nėra koks tai mandrus algoritmas, tai grynai matematikos sritis (priklauso diskrečiąjai optimizacijai) ir su tokiu programavimu, kurį visi (išskyrus matematikus) turi galvoje, turi tik tai bendro, jog dažnai taikomas įvairiose situacijose. DP veikimą gali interpretuot įvairiai - pasirink kaip tau
  3. Into the Wild 127 hours Seven Pounds Good Will Hunting Proof A Beautiful Mind 21 Million Dollar Baby August Rush The Aviator The Social Network Pirates of Silicon Valley
  4. Pažymėkime a - skaičius 2ct monetų sumoje b - skaičius 5ct monetų sumoje Tada sumą galime užrašyti: 81 = 2*a + 5*b Išreiškiame a: a = (81 - 5*b)/2 Žinome, kad a ir b turi būti sveikieji skaičiai. Matome, jog b turi būti nelyginis skaičius, toks, kad (1 <= b <= 15). [ nes kai b = 1: (81 = 2*38 + 5*1) ir kai b = 15: (81 = 2*3 + 5*15) ] Taigi b reikšmių gali būti 8. Ats.: 8.
  5. Jei gerai supratau užduotį, tai turėtų užtekti vien SQL ir nieko daugiau. DB-Class panašių uždavinių yra (priklauso ką laikai "tinkamiausia pora").
  6. Čia aprašei šalutinę įstrižainę. for(int i = 0; i < n; i++) { for(int j = i+1; j < n; j++) { //tikrini ar A[i][j] teigiami } }
  7. Kaip pirmas bandymas, labai neblogai. :) O dabar kritika... Keletas pastebėjimų: Kur logotipas? Apie kiekvieną elementą nebūtina dėti "dėžutės" Tarpai tarp dėžučių dėti visiškai iš akies, t.y. vienur viskas sugrūsta, o kitur tušti plotai. Nėra bendro puslapio pločio, t.y. viena dizaino dalis yra ~780px, kita ~830px pločio. Kas susiję su turiniu(tekstas, pavadinimai, ikonos,...) - viskas atrodo blogai. "Skaityti daugiau" atrodo lyg paieškos laukeliai. Patarimai: Naudok liniuotes. Daugiau detalių. Net 1px turi labai didelę reikšmę bendram vaizdui. Pradžioje su balta(#fafafa , #f2f2f2) spa
  8. Kaip pradedančiajam, http://projecteuler.net/ bus kaip tik.
  9. Pirmiausia turėtum nueiti į fakulteto(į kurį nori pereiti) administraciją ir visko išsiklausinėti: ar reikės mokėti už išlyginamąsias(modulius kurių neturėjai ir yra svarbūs), kokie ir kiek jų būtų, ar yra galimybė juoss turėti lygiagrečiai, ar neprarasi krepšelio, dėl studijų kainų skirtumo(jeigu pereini iš brangesnių į pigesnes tai nesvarbu), dėl studijų srities keitimo pvz. fiziniai mokslai -> technologiniai mokslai ir panašių dalykų.. Aš pats perėjau iš informatikos į taikomąją matematiką po 3semestrų. Tai buvo situacija, jog buvusiame fakultete prisakė visokių dalykų, kad tik atbaidy
  10. Teorinę dalį galima ir per paskutinę dieną išmokti. Užtenka VBE pražiūrėti, na dar gali kompiuterinio raštingumo testus išsispręsti. Kaip dėl programavimo, gali pabandyt olimpiadų, Kazicko konkurso uždavinius. Jie kiek sunkesni, bet jei mokėsi juos spręsti, tai egzamino uždaviniai bus labai lengvi. Dėl matematikos, rekomenduoju išsisprėsti visą Mockaus rudą uždavinyną ir turėtum iš egzamino bent ~90% gauti. O jei nori lygiai 100%, tai reikės kurkas daugiau darbo nei išsispręst 1 uždavinyną. :)
  11. Dizainus gali piešti tiek su photoshop, tiek su fireworks. Photoshop'as žymiai populiaresnis, tačiau tikrai atsiranda ir gerų dizainerių naudojančių fireworks. Priklauso kas tau patogiau. Beje, turėtų praversti ši nuoroda: http://webdesign.tutsplus.com/
  12. Nuo savęs dar pridėčiau, jog labai svarbu skaityti svetimą kodą, ypač naujai kuriamų templeitų(tam gerai tinka tokios vietos kaip themeforest.net). Dėl perėjimo į kitą sritį irgi tiesą sako, savo kailiu patyriau :) Ilgesnį laiką tuom užsiiminėjant, ateina toks jausmas, jog pernelyg lėtai tobulėji ir vis mažiau įššukių sulauki, galbūt tai skatina keisti veiklą.
  13. Kad jau patinka programavimas ir matematika, išbandyk sportinį programavimą, algoritmus :) gal užkabins. Tokiam amžiuje pradėjus, galima daug ką nuveikti. Jei domina plačiau, parašyk.
  14. 3. Tiesiog apskaičiuoji, kad ir su trikampiais(plačiau). 4. Irgi apskaičiuoji ir gauni 2 vienodų narių sumą, kas ir reiškia, jog lyginis. 5. Apskaičiuoji ir gautą išraišką prisilygini 0, įstatai a=kb ir, iškeldamas b^2 prieš skliaustus, randi k.
  15. How healthy living nearly killed me
  16. Siūlau išbandyt programming challenges (pavyzdžiui: http://uva.onlinejudge.org/). Yra gan sudėtingų problemų, kurios labiau primena galvosūkius, bet reikalauja ir matematinių, programavimo žinių.
  17. Siūlyčiau ruoštis vien programuot, geriausia būtų kokius sunkesnius uždavinius - iš olimpiadų(idealus variantas iš Kazicko konkurso). Išmokęs sunkesnius spręsti, tikrai neturėsi problemų su egzamininiais. Kaip dėl teorinės dalies, nemanau, kad ten reikia skirti daugiau 2 dienų prieš pat egzaminą. Aš būtent tokios taktikos praeitamet laikiaus ir išlaikiau visai neblogai :)
  18. Kol kas tik pirmą dalį peržiūrėjau, tačiau jau žinau, kad žiūrėsiu viską dar kartą :D Geriausias seminaras, kurį esu matęs iki šiol, dėkui už jį. O visiems kitiems, rekomenduoju pažiūrėt!
  19. Nepasakyčiau, kad gerai(VBE 46), bet bandysiu ;)
  20. Aš taip pat gavau ir jau išsiunčiau užpildytą atgal ;) Dėl pokalbio kažkaip nesijaudinu, kaip bus taip ;)
  21. "Dokumentų Gavimo Pažymos" nedavė? Kaip supratau, tai ji ir yra tas dokumentas.
  22. Kaip matau, nemažai informatikų čia :o KTU 612I10004 0620 informatika vf NL 19.72 19.72 kvietimas, NL
  23. http://baluskaiciuokle.lt/index.php
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...