Pereiti prie turinio

Rolkezas

Nariai
 • Pranešimai

  32
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Rolkezas

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Kontaktai

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. deja bet tokių tekstų nerašau 🙂 dėl to nė motais., bet nepakenčiu eiliniu Lietuvių kurie sako nežinodami ką ir apsimeta visų galų meistrais.
 2. 😄 Tai nuo kada paprastas žmogus A-Z viską išmanys, kas liečia teisinius reikalus? Tad išvada paprasta , samdyti tam specialsitus - teisinikus, kad išvengti didelių nuosotlių. Tai baik šūdmaliaut ir žmonėm nuostolius daryt.
 3. Jei sunku paieškoti elementaraus bent vieno straipsnio, prašau 1 min researchas. Nekalbu apie DAUGYBE atveju kurie neskelbtini t.y. straipsniuose bet prieinami teismų išrašuoe. 1 min researcho: "Naudotų drabužių mainų ir prekybos platformai „Vinted“ Lenkijos konkurencijos ir vartotojų teisių apsaugos priežiūros tarnyba skyrė 1,13 milijonų eurų baudą. Ji skirta už tai, kad platformoje nebuvo paaiškinta, jog reikės pateikti asmens tapatybės kortelės kopiją, kad būtų atblokuotos lėšos, gautos iš pardavimų." ^ būtent tai dėl privatumo politikos klaidos. sėkmės su tokiais spec
 4. o poto verkia zmones kad gauna tukstantines baudas del savo tu technologiju prigalvotu tekstu, kai pasieksit toki lygi tada kalbekit
 5. Neapsigaukit ką sako eilinis "praeivis". Taip, yra oinline generatorių, tačiau ar jie tinkantys Jūsų verslui? Galbūt kokį high-end projektą leisite, ir deja, tikrai netiks online generatoriai, o dažnu atveju turi būti prviatumo politika suderinta su programuotojais ir teisininkais kad išvengti didelių didelių baudų. Tai pirmiausia reikėtų pradėti nuo klausimo koks Jūsų verslas ir produktas, tuomet arba rinktis online generatorių jei nereikia garantijų, arba daryti normaliai.
 6. o tu bana gaves vel prisiregistravai, uzdarbis.lt taisykles draudzia jei esi uzbanintas:)) kur moderatoriai musu? o del to tavo posto tai jei tokie kieti devai esat tai patys turit moket researchitn google sekmes 🙂
 7. Prekių skaičius yra visiškai ne rodiklis... Tu gali turėti su 2000 prekių ir 300 tūkst. incode ir pora milijonų. Daug kas priklauso nuo produktų paveikslėlių ir etc. Tai čia visiškai kvailas klausimas kiek reikės, nes nepamatuojama pagal prekių skaičių, kiekvienas atvejis yra individualus. Paprasčiausiai pasimatuoti galit, lokaliai parsipumpuokit visus produktus, pažiūrėkit kiek užima data ir turėsit atsakymą kokio reikia plano.
 8. random tai random, cia jau jo bedos. kadangi forma indeksuojama google, tu su webarchive issaugai savo psl kur parasai aiskiai "jei negavote sutarties el. pastu per 3 dienas" kad susisiektu etc, kitu atveju pretenzijos nebuna priimamos ar kazka panasaus, turi archyvuota weba, kuri archyvavo webarchive tarkim ir tu jau saugus. jei zmogus negavo sutarties ir per 3 dienas nepaprase kopijos tai cia jau jo bedos. n saugiu variantu. el .parasu zinoma geriausia, bet tai yra verslui brangu.
 9. tavo fantazijos jau auksčiau debesų jei laiško negavo, o jį tikrai siunčiat čia jau yra serverių logai, išrašai tuo labiau turi pats tą laiško kopiją, galų gale gali net cc backupa į gmaila šaut, kad ne tik savo serverio logais reamtis bet ir turėti gmaile cc. Tad čia jau nefantazuok
 10. sėkmės teismui įrodyti, kad buvo toks funkcionalumas "atsisiųsti" o gal padarė prieš mėnesį, o sutartis sudaryta prieš metus, kas įrodys kad asmuo galėjo atsisiųsti?
 11. Sėkmės teismuose tuomet įrodyti, jei neatsiųsi sutartį, kad žmogus pasirašė būtent tokia kokia ji yra, ir kad jos nepakeitei. Dėl nutraukimo, žmogus gavęs sutartį el. paštu ir nenutraukęs per 3 d.d. tik patvirtina kad sutiko su sutarties sąlygom (nes įprastai jų neskaito). Tai vėlgi teismų praktika.
 12. Turi būti ne tik varnelės funkcionalumas, bet ir užpildžius formą, turit atsiųsti sutartį el. paštu., tai yra minimum ką turit padaryti., neskaitant sutarties nuostatų kad turi turėti galimybę nutraukti sutartį per 3 d.d. etc.
 13. ant tiek jus abu isskride kad tas 800eur buvo tik perkeltine prasme kad sudaryt situacija 😄 as galiu ir uz 10k ledine masina nusipirkt kuri garaze laikoma buvo 20 metu, ir rinkos verte bus tie patys 800eur.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...