Pereiti prie turinio

Rolkezas

Nariai
 • Pranešimai

  32
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Rolkezas gavo reakciją nuo gabber Kaip veikia tokios streaming svetainės kaip emigrantas.tv?   
  o tu bana gaves vel prisiregistravai, uzdarbis.lt taisykles draudzia jei esi uzbanintas:))
  kur moderatoriai musu?
   
  o del to tavo posto tai jei tokie kieti devai esat tai patys turit moket researchitn google sekmes 🙂
 2. Patinka
  Rolkezas sureagavo į Stanley Dėl automobilio vertės   
  O tu kas būsi, dievas, kad nurodinėsi mums su kokiom mašinom galim eisme dalyvauti, su kokiom ne? Gal dar nurodysi kokius drabužius rengtis ir kokį maistą valgyt? 
 3. Patinka
  Rolkezas sureagavo į Stanley Dėl automobilio vertės   
  Viskas ką išvardinai nieko bendro neturi su JDM tuningu. Painioji kažkokius 15 metų senumo kaimiečių tuningo madas ir rimtus projektus. Pasigilink į temą prieš rašinėdamas nesąmones. 
 4. Patinka
  Rolkezas sureagavo į Stanley Dėl automobilio vertės   
  Dauguma komentuotojų autobusais važinėja ir nesupranta kam dėt apdailas, turbiną ar padangas už 1k. 
  Taip, karti tiesa ta, kad draudimui dzin ant realios žalos, jie visada stengiasi mokėti kuo mažiau, jie nemoka daugiau nei 80 ar kiek ten % vidutinės rinkos vertės pagal emprekis katalogą, nes įstatymai jiems taip leidžia. Jei įstatymai leistų, tai nemokėtų išvis. 
  Bet mes visgi gyvenam teisinėje ir konstitucinėje valstybėje (ar bent jau apsimetam), visiškai nesvarbu ar automobilio modifikacijos reikalingos ar ne, legalios ar ne, jeigu žala buvo padaryta, tai ji turi būti atlyginta kaltininko. Jei draudimas nemoka, paduodi į teismą, jei draudimas išsisuka ir teismą laimi, tada paduodi į teismą patį kaltininką, tada jau teismą tikrai laimėsi. Juk jei kas nors ateis ir su kuvalda apdaužys mašina - jis vistiek turės atlyginti nuostolius, nors net neturės jokio draudimo. Aišku visam teisminiam procesui išleisi daug laiko ir pinigų, atsiimsi tik dalį žalos, o jei kaltininkas asocialus, tai teismą laimėjęs vistiek nieko negausi, bet čia jau kita tema. 

  Kas liečia kasko, tai kai kažkada domėjausi visų modifikacijų įvedimas į draudimą kainuoja vos ne pusę tų modifikacijų vertės metams, tai visiškai neapsimoka, nebent paskutiniu metu kažkas pasikeitė.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...