Pereiti prie turinio

brogrammer

Nariai
 • Pranešimai

  13
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie brogrammer

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Viskas ok - dauguma esanciu cia uzpyko, jog jaunuolis dar neprarades savivertes ir nepriima primesto vergo roles budingos lietuviu darbdaviam. Darbo sutarties salygas geriau ne forume klausk o paskambink i nemokama darbo tarnyba(esu gaves gera konsultacija del sutarties legalumo). Jo, gali buti, jog darbdavys mazindamas savo nuostolius(tavo alga), tau sakys, jog nesukuri pakankamai vertes, arba bandys brukti abonementus i gyma, arba imones saskaita nupirktus brangius telefonus, neapsigauk, ka as dariau jaunas budamas - tai tiesiai sviesiai paklausiau kiek kodo turiu pagaminti, jog man mok
 2. #include <iostream> #include <fstream> int bendras_ilgis(int s1, int e1, int s2, int e2, int s3, int e3){ int bendra_s; int bendra_e; if(s1<s2)bendra_s = s2; if(s1>=s2)bendra_s = s1; if(e1<e2)bendra_e = e1; if(e1>=e2)bendra_e = e2; if(bendra_s<s3)bendra_s = s3; if(bendra_e>=e3)bendra_e = e3; return bendra_e-bendra_s; }; int main() { int a_x0,a_y0,a_x1,a_y1, b_x0,b_y0,b_x1,b_y1, c_x0,c_y0,c_x1,c_y1; std::ifstream duom; duom.open("duom.txt"); duom >> a_x0 >> a_y0 >> a_x1 >> a_y1; duo
 3. Gal jis panašiai kaip darbdaviai Lietuvoj kartais sukuria fake skelbimus su labai žemais pasiūlymais, čia toks labiau rinkos tikrinimas negu kad realus skelbimas. Arba porą nulių nedarašė prie skaičiaus.
 4. Manau su patirtim supratimas ateis. Ko gero gudriau rašyt kodą, negu ginčytis internete. Bet sukūrus kontraversišku tonu pateiktą temą gavau ganėtinai konkrečių ir gerų atsakymų.
 5. Nepraignoravau, sutinku su Tuo ką ten parašei. Socketų aišku kad nerašysiu pats(nors kiek teko su socket API žaist, tai jis paprastesnis negu šiuolaikiniai OOP frameworkai). Pastebėjimas, kad ne frameworko kaltė, o programerio šeip įdomus - motyvuoja geriau išmokti tai ką naudoju, kad būtų tikslesnė kritika arba didesnis vertinimas tiem kas parašė man įrankius. Dėkui už linkus. PHP turi savo ORM native palaikomą viduje.
 6. Blogai nes jis tiesiog pasakė tai kas ir taip aišku, jog frameworkai yra templeitai, turintys palengvint darbus, nu ir aišku tipinis lietuvis su tipine replika ant galo dėjo. Klientų ir serverio gaila, nes kartais gali nukentėti kokybė, kai aklai paimamas frameworkas, darbui, kuriam pakanka savo kodo. Turiu omeny serverio apkrovas. Beje čia keli žmonės paminėjo, jog db api gali išgelbėt jeigu ateity norėsiu migruoti kodą iš mysql į postogre, man įdomu kiek Jūsų pačių praktikoje pasitaikė tokių dalykų?
 7. Kaip matau ne vistiem duota mastyti out of the box. Gaila biškį. Tavo klientų ir serverio.
 8. Esmė, kad ne žalias, teko girdėti senioro pasakojimų, kaip į interviu atėję programeriai nesugeba 2+2 sudėti be frameworko pagalbos. Tiesiog atrodo, jog kartais tenka naudoti sprendimus pilnai nesuprantant jų naudos, tai kyla klausimas ar visi aplinkui mane tiesiog apsimetinėja, jog supranta ką ir dėl ko naudoja, kad jų nekompetencija neišlystų? Ar visą likusią savo karjeros dalį turiu save pasmerkt nežinojimui naudojant abstrakcijas, kurios neaišku man reikalingos ir ką daro?
 9. Dėkui už linką. Dėl DB API suprantu argumentą ir jam pritariu(bet tam frameworko nereikia, PHP turi įmontuotą funkcionalumą - PHP data objects). Dėl kodo pernaudojimo - pilnai pritariu. Bet manau, jog geriau pernaudot savo kodą, kurį suprantu, negu kažką, kas ateity gali sukelti bėdų, kurias išspręsti reiks braidžiot per stack overflow. https://www.frameworklessmovement.org/
 10. Tau trūksta patirties, suvokiant savo įrankius, bei paprasta kalba paaiškinant jų reikalingumą.
 11. Dėl SQL - lib'o ar frameworko čia tikrai nereikia. PHP su savim kartu turi PHP data objects. Nebent, dėl greičio žinai kokią DB API biblioteką geresnę. Templat'ai irgi nėra reikalingi visada(Native PHP užtenka tiesiog visur po du failus pasidarau page.php ir page.view.php atskyręs kodą nuo vaizdo), tai nėra paprastas dalykas, klausimas ant kiek sudėtingas turi būti HTML, jog reikėtų templatinimo? ( Ar gali duot kokio nors websaito pvz, kur tarkim verta naudoti templat'us? )
 12. Gal galėtum pasakyt pavyzdžių web page'ų, kuriuos padaryt be frameworkų būtų žymiai sudėtingiau? Nes kaip suprantu yra riba kur jau tikrai geriau imt kodo gabalą, kuris ateity sutaupys nervų ir laiko.
 13. Ar kas daro savo projektus iš Jūsų su grynu PHP? Tiesiog atrodo, jog įgijus pakankamai skill'o man tiesiog neapsimoka imti ir dėti perteklinį kodą, kai viską galiu parašyti geriau ir suprantamiau. Ar framework'ai labiau reikalingi tam, kad programuotojai tiesiog turėtų standartą, pagal kurį susikalba? Kiek matau lietuvių rinkoj pagrinde Laravel reikia. Gal užsieny galima lengviau remote susirast kur nereiktų tiek bloat'o?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...