Pereiti prie turinio

iNertia

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  431
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  75%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  iNertia sureagavo į promind Idėja: politinių iniciatyvų registras   
  Šiandien žiūrint žinias ir klausant reportažą apie kai kurių veikėjų pasiūlymą dar labiau riboti alkoholio prekybos laiką prisiminiau jau gan seną idėją.
   
  Siūlau sukurti politinių iniciatyvų registravimo sistemėlę, kurioje būtu registruojami politikų ir kitų viešų asmenų pareiškimai, iniciatyvos, pažadai, komentarai, kurie susilaukia didesnio visuomenės atgarsio.
   
  Nežinau, kaip jums, bet man pačiam tikrai būtų įdomu pasižiūrėti į tokių pareiškimų istoriją, pasifiltruoti pagal jų autorius, laikotarpį ir pan. Juk netrūksta atveju kai vieną diena sakoma vienaip, kitą dieną jau kitaip. Taip pat šiek tiek juokinga kai visokių pasiūlymų pasipila būtent prieš rinkimus :)
   
  Esmė, kad tai turėtų būti ne kažkoks ypatingai rimtas webas, kuriame būtų registruojami teisės aktų pakeitimai, balsavimo statistika (tam yra seimas.lt) ar kritika jų autoriams dėl tokios jų nuomonės. Kalbu labiau apie FUN pobūdžio webą, kuriame būtų registruojami pasisakymai spaudoje ir viešojoje erdvėje, kur būtų galima stebėti nuomonių kaitą ar tęstinumą. Tai labiau socialinis projektas.
   
  Baziniam funkcionalumui užtektų fiksuoti šią info:

  autorius
  data
  sritis (švietimas, ekonomika, etc)
  iniciatyva, citata ar pareiškimas
  nuorodą į šaltinį (straipsnis, įrašas, postas facebook'e, etc)

   
  Na ir žinoma, turėtų būti galimybė šią info patogiai peržiūrėti, naudojant filtrus, laiko grafiką ir pan.
   
  Įdomi jūsų nuomonė, ar toks projektas turėtų ateitį? O gal jau kažkas buvo darytą, tik aš praleidau pro akis? :)
   
  P.S. Jei kas nors nuspręstų tokią idėją vystyti - prašom. Kažkiek laiko tam galėčiau skirti ir aš, jei tik tokia pagalba būtų reikalinga.
   
  Update: Paprastas pavyzdys kategorijoje #PVM
   
  2016 vasario 8
  Kęstutis Daukšys
  "Būtiniausiams maisto produktams turi būti taikomas lengvatinis 5 proc. PVM tarifas"
   
  2016 kovo 17
  Algirdas Butkevičius
  "Mano pozicija būtų tokia – vis dėlto mažinti bendrą PVM tarifą apskritai, negaliu pasakyti kiek, tai priklausytų nuo mokesčių surinkimo"
   
  2016 kovo 18
  Bronius Bradauskas
  "Reikia taikyti lengvatinį 5 procentų dydžio PVM tarifą šviežiai atšaldytai mėsai ir tvenkiniuose išaugintai žuviai"
   
  2016 kovo 18
  Algirdas Butkevičius
  "PVM lengvata gali būti svarstoma tik šviežiai ir atšaldytai mėsai"
   
  2016 kovo 18
  Andrius Kubilius
  "Būtų galima rimtai pasvarstyti sugrąžinti tokį PVM dydį, koks buvo prieš sunkmetį"
 2. Patinka
  iNertia sureagavo į Prisijunges PHP, JavaScript, INPUT VALUE keitimas.   
  Pakeisk kodo eilutę į šią:
  $('#count').val(parseInt($('#count').val())+parseInt($(this).data('quantity')));
   
  O kur yra HTML mygtukai vieną jų nurodyk data-quantity="1", o kitą data-quantity="-1"
   
  https://jsfiddle.net/bipen/J7m7m/5/
 3. Patinka
  iNertia sureagavo į Min2liz PHP, JavaScript, INPUT VALUE keitimas.   
  http://jsfiddle.net/qdpdspxp/
 4. Patinka
  iNertia sureagavo į saknis Kas per mada parašyti namu darbus už tinginius nemokamai ?   
  paprasta, neduok meskeres duok zuvi, bus maziau konkurentu
 5. Patinka
  iNertia sureagavo į Mynde Mano sąrašas būdų, kaip nemokamai pritraukti lankytojų į savo internetinę svetainę   
  Turbūt daugelis esate ieškoję būdų, kaip nemokamai išreklamuoti savo svetainę. Nusprendžiau sudaryti sąrašą man žinomų taktikų, kaip būtų galima pritraukti lankytojų į savo svetainę, neišleidžiant nė cento. Prie kiekvieno metodo parašiau tik po trumpą komentarą, nes norint gilintis atskirai, reikėtų kiekvienam kurti naujas temas. Tikiuosi, šis sąrašas bus naudingas bent vienam forumo nariui.
   
  Nuorodos talpinimas direktorijose.
   
  Tai senas ir visiems labai gerai žinomas būdas. Man asmeniškai tai niekada nepasiteisina, tačiau vis dar tenka matyti nemažai atsiliepimų, jog kitiems tai duoda naudos.
   
  Parašas su nuoroda jūsų el. laiškuose
   
  Turbūt visi turite savo asmeninius el. paštus ir greičiausiai net ne po vieną. Susikurkite parašus juose, kad kiekvieną kartą siunčiant laišką, teksto pabaigoje automatiškai būtų pridėta ir nuoroda į jūsų svetainę.
   
  Komentavimas tinklaraščiuose
   
  Sudarykite sąrašą populiariausių tinklaraščių jūsų nišoje, kuriuose komentuojant yra galimybė palikti svetainės nuorodą. Sekite naujausius straipsnius ir komentuokite juos. Kuo protingesnis bus jūsų komentaras, tuo daugiau dėmesio susilauksite.
   
  Yahoo Answers, Quora ir panašūs puslapiai
   
  Tai gana geras būdas pritraukti lankytojų, jei turite tinklaraštį. Sekite klausimus susijusius su jūsų tinklaraščio tematika. Padėkite žmonėms pateikdami atsakymus į klausimus, kuriuos gerai išmanote. Jei problemos sprendimo būdą jau ankščiau aprašėte savo tinklaraštyje, tuomet pateikdami išsamų atsakymą dar pridėkite nuorodą į straipsnį tiems, kurie norės daugiau apie tai pasiskaityti.
   
  Dalyvavimas forumuose
   
  Kaip žinia, daugelis forumų leidžia turėti savo asmeninius parašus, kuriuose galima patalpinti nuorodas. Kiekvieną kartą kai paliekate pranešimą forume, po juo matosi ir jūsų parašas. Jei aktyviai dalyvaujate forumuose, tuomet būtinai susikurkite parašą su savo nuoroda.
   
  Digg.com
   
  Vieta, kur skelbiamos nuorodos su paskutinėmis naujienomis iš skirtingų šaltinių. Didžiausią dėmesį čia sulaukia pagrindiniai naujienų puslapiai, todėl patekti tarp jų yra labai labai sudėtinga, bet įmanoma.
   
  Naujienlaiškiai
   
  Būtina reklamos priemonė beveik kiekvienai internetinei svetainei. Tai puiki proga nuolat apie save priminti jūsų lankytojams. Būtinai naudokite naujienlaiškių prenumeratos formas geriausiai matomose vietose. Taip pat pasiūlykite vartotojui naudingos nemokamos informacijos ar kokį savo produktą mainais į elektroninio pašto adresą. Didelis el laiškų sąrašas garantuoja nuolatinį srautą į jūsų svetainę.
   
  Straipsnių talpinimas kituose tinklaraščiuose (Guest blogging)
   
  Išanalizuokite savo nišą ir sudarykite populiariausių tinklaraščių sąrašą. Sukurkite išsamų straipsnį įdomia bei populiaria tema, kuris tiktų šiems tinklaraščiams ir pasiūlykite įsidėti į savo svetainę. Tokiu atveju savininkas gauna įdomų straipsnį nemokamai, o jūs gaunate nuorodą į savo svetainę.
   
  Leiskite vartotojams pasijusti svarbiais
   
  Tai ne visoms svetainėms pritaikoma taktika. Labiau tinkama tinklaraščiams, bet galima panaudoti ir kitokio tipo projektuose. Esmė tokia, kad jei lankytojas jūsų svetainėje jaučiasi svarbus, jis yra labiau linkęs apie jus pasakoti, dalintis informacija socialiniuose tinkluose bei kituose kanaluose. Kai kurie tinklaraščiai, tokią taktiką naudoja skelbdami savaitės ar mėnesio skaitytojus, kurie aktyviausiai dalyvauja projekto gyvenime. Tokiu atveju vartotojas pasijaučia ypatingai svarbus, pasakoje apie tai aplinkiniams, o jūs už tai gaunate nemokamą reklamą.
   
  Bendradarbiaukite su kitais panašios tematikos projektais
   
  Stenkitės užmegzti santykius su tos panašios ar panašios tematikos internetinių projektų savininkais ir pasiūlykite bendradarbiauti populiarinant vienas kito projektus. Bendradarbiavimas gali būti įvairių formų: nuorodų mainai, reklamos mainai, bendrų konkursų organizavimas ir pan.
   
  Pasiūlykite lankytojams kažką nemokamai
   
  Visi mėgsta ką nors gauti už dyką. Tai gali būti vienas skyrius iš jūsų parašytos knygos, o gal net visa knyga, tai gali būti internetinės svetainės dizainas, nemokamas jūsų kurtas paveiksliukas ar jūsų sukurtas įrankis. Visi nemokamai gauti daiktai sukelia gerus pojūčius lankytojams, o jie mainais yra linkę apie tai pasidalinti su aplinkiniais.
   
  Youtube
   
  Visi žino kas tai yra, bet tik nedaugelis pasinaudoja šiuo įrankiu populiarinti savo svetainę. Šiais laikais norint sukurti įdomų video nebereikia didelių investicijų. Netgi paprastos kameros išmaniuosiuose telefonuose leidžia įrašyti geros kokybės vaizdą, o įvairios programos dar ir patobulinti. Jei turite įdomių minčių, kaip vaizdinė medžiaga galėtų papildyti jūsų internetinį projektą, tuomet būtinai tuo pasinaudokite.
   
  Konkursai
   
  Konkursai visada turi didelį potencialą paplisti po internetą kaip virusas. Jei parduodate kokį produktą, tuomet būtinai turite pasiūlyti ir galimybę keletą vienetų laimėti lankytojams nemokamai. Konkursai gali būti įvairiausių formų: tiek paprasčiausia anketa, tiek įvairūs klausimai, tiek įdomios užduotys. Pažymėtina, kad kuo lengvesnės dalyvavimo sąlygos, tuo labiau lankytojas linkęs sudalyvauti.
   
  Hubpages
   
  Tai lyg atskira tinklaraštininkų bendruomenė. Čia renkasi žmonės ir rašo įvairiausiomis temomis. Populiariausi straipsniai yra skelbiami pagrindiniame puslapyje. Lankytojai dalinasi savo žiniomis, skaito kitų straipsnius, bendrauja tarpusavyje ir dalinasi įdomiu turiniu. Dažnas tinklaraštininkas naudoja šią bendruomenę savo pagrindinei svetainei populiarinti, straipsniuose pateikdamas nuorodas į ją.
   
  E-knygos
   
  Jeigu mėgstate rašyti ir tikrai turite, ką pasakyti, tuomet jums būtinai reikėtų parašyti savo e-knygą. Tai neturi būti kelių šimtų puslapių romanas. Užtenka 30-60 puslapių. Knygoje galite atitinkamose vietose palikti nuorodas į savo svetainę. Taip savo knygą galite patalpinti e-knygų direktorijose ir savo svetainėje. Be to, savo svetainėje už nemokamą knygą tuo pačiu dar galite paprašyti pateikti ir savo el pašto adresą, kurį vėliau galėsite panaudoti naujienlaiškiams.
   
  Interviu
   
  Ši taktika dažniausiai taikoma tinklaraščiams ir naujienų svetainėms. Susidarykite įdomių žmonių sąrašą, kurie yra svarbūs jūsų nišoje, susikurkite įdomų klausimyną ir jiems išsiuntinėkite. Iš gautų atsakymų sukurkite straipsnį cituodami šių žmonių mintis. Taip pat nepamirškite ir pridėti nuorodas į jų projektus. Didelė tikimybė, kad po straipsnio paskelbimo tie patys žmonės jūsų straipsniu pasidalins savo aplinkoje, o jūs gausite nemokamos reklamos.
   
  Reddit
   
  Tai platforma panaši į jau anksčiau minėtą Digg.com, skirtą platinti įdomų turinį. Tai gali būti nuorodos, nuotraukos, video ir kitokia medžiaga. Lankytojai balsuoja už jiems patikusį turinį ir kuo daugiau balsų surenkate, tuo jūsų turinys stovi aukščiau sąraše. Pakilus pakankamai aukštai galima sulaukti šimtus ar net tūkstančius lankytojų.
   
  Turinio saugyklos (content aggregators)
   
  Tai vieta, kur skelbiamas naujienų srautas iš įvairių internetinių svetainių. Alltop, Growth Hackers, Affposts, AffBuzz ir AffDaily yra neabejotini šios rinkos lyderiai, tačiau dėl griežtų reikalavimų pas juos patekti yra labai sunku.
   
  JustRetweet
   
  Tai vieta skirta dalintis kitų turiniu savo socialiniuose tinkuose (Facebook, Twitter ir Google+). Už tai, kad dalinatės kitų turiniu, jūs gaunate kreditų, kuriuos vėliau galite panaudoti tam, jog kiti platintų jūsų žinutę.
   
  Viral Content Buzz
   
  Ši platforma taip pat skirta dalintis turiniu, tačiau ji veikia šiek tiek kitaip. Pirmiausia, kiekviena jūsų sukurta žinutė turi būti patvirtinta administracijos, todėl turite labai kruopščiai paruošti tekstą. Kitas išskirtinumas, kad jūs nematote, kas yra žinutės autorius, todėl, ar verta dalintis, sprendžiate tik iš turinio.
   
  Įsidiekite referral arba affiliate sistemą
   
  Jei parduodate produktą ar paslaugą, tai ši sistema gali būti kaip tik jums. Sistemos principas, kad jūs mokate lankytojams komisinius už atvestus pirkėjus. Vadinasi išleidžiate tik tuomet, kada pats gaunate pajamų, o pirkėjų pritraukimu rūpinasi jūsų programos narys.
   
  Talpinkite pamokas(tutorials) specialiose svetainės
   
  Susiraskite populiariausias svetaines, kuriose yra leidžiama talpinti įvairias pamokas. Sukurkite mokomąjį straipsnį, kuriame būtų paminėta jūsų nuoroda ir patalpinkite tokios svetainėse.
   
   
  Tinklaraštininkų bendruomenės
   
   
  Šiuo metu tai vienas populiariausių įrankių tarp tinklaraštininkų. Šių bendruomenių pagrindinis tikslas yra bendradarbiauti tarpusavyje ir dalintis vienas kito turiniu su savo auditorija, taip padedant tiek naujiems, tiek seniems tinklaraščiams padidinti lankytojų srautą. Tokios bendruomenės dažniausiai yra labai griežtai kontroliuojamos, į kai kurias būna netgi labai sunku patekti. Svarbiausia yra unikalus bei kokybiškas jūsų svetainės turinys. Taip pat tai puiki vieta užmegzti santykius su kitais tinklaraštininkais.
  Pabandysiu išvardinti pagrindines bendruomenes:
   
  Triberr
   
  Tai turbūt pati populiariausia tinklaraštininkų bendruomenė šiuo metu. Čia galima sutikti pačius populiariausius tinklaraščių savininkus. Veikimo principas paremtas „gentimis(Tribes)“. Jūsų tikslas yra sukurti savo „gentį“ arba įstoti į jau esamą. „Gentis“ turi savo naujienų srautą, kuriame kiekvienas šios grupės narys gali dalintis savo turiniu. Kiti nariai pamatę naujieną, aktyviai komentuoja bei dalinasi savo socialiniuose tinkluose ar kitai kanalais. Atranka į šias grupes yra labai griežta. Nariai privalo būti aktyvūs, kitaip gali būti išmesti. Patekus į vieną iš populiaresnių „genčių“, didelis lankytojų srautas beveik garantuotas.
   
   
  Bizsugar
   
  Šios bendruomenės veikimo principas daug paprastesnis ir atranka nėra tokia griežta. Jūs tiesiog dalinatės savo turiniu, o kiti nariai balsuoja už jiems patikusius straipsnius. Surinkus atitinkamą kiekį balsų, jūsų straipsnis atsiranda pagrindiniame puslapyje, taip pat gali būti įtrauktas į periodinius naujienlaiškius bei paplatintas socialiniuose tinkluose. Pateikti į pirmus puslapius nėra taip lengva, bet su geru turiniu tikrai įmanoma.
   
  DoSplash
   
  Tai gana nauja bendruomenė. Veikimo principas taip pat panašus. Nariai dalinasi įdomiu turiniu, balsuoja bei komentuoja. Nemažai žinomų tinklaraštininkų taip pat lankosi čia. Vienintelis minusas - tai registracija, kuri patvirtinama rankiniu būdu ir gali užtrukti apie 2-3 dienas.
   
  Klinkk
   
  Taip pat visai nauja ir sparčiai populiarėjanti bendruomenė. Veikimo principas toks pat kaip ir prieš tai išvardintų projektų.
   
  Medium
   
  Šios bendruomenės bendrasavininkas yra vienas iš Twitter įkūrėjų. Veikimo principas panašus kaip ir kitų bendruomenių, tik šis projektas turi papildomą funkciją – tai laiko reitingavimas, kuris prie kiekvieno straipsnio parodo, kiek maždaug laiko užtruks skaitymas.
   
  Inbound.org
   
  Ši bendruomenė išsiskiria savo paprastumu. Jokių įmantrių funkcijų. Tiesiog jūs dalinatės savo turiniu, bendraujate su kitais tinklaraštininkais bei balsuojate už jums patikusius straipsnius. Jei straipsnis surenka daug balsų, jis patalpinamas į pagrindinį puslapį.
   
  Kingged
   
  Ši bendruomenė išsiskiria savo aktyvumu. Visi nariai yra labai aktyvūs ir linkę komentuoti dauguma straipsnių. Vienas iš unikalių šios bendruomenės bruožų yra tai – kad projekto administratoriai reguliariai apdovanoja aktyviausius narius
   
   
   
  Socialiniai tinklai
   
   
  Apie socialinių tinklų svarbą plėtojant projektus turbūt nebe pasakysiu nieko naujo. Visi žinome kokią reikšmę ji turi šiuolaikiniame marketinge ir kad tai tapo vienu iš pagrindinių šiuolaikinės reklamos įrankių. Nauji socialiniai tinklai dygsta kaip grybai po lietaus. Vieni greitai dingsta, kiti suranda savo vietą po saule. Pateikiu šiuo metu populiariausius ir daugiausia naudos atnešančius socialinius tinklus.
   
  Facebook
   
  Tai neabejotinai populiariausias ir didžiausias socialinis tinklas pasaulyje. Vis labiau skundžiamasi, kad natūraliai ir neišleidžiant pinigų pritraukti vartotojus darosi neįmanom, tačiau įdėjus pastangų, tai padaryti tikrai galima. Keletas pagrindinių būdų, kaip tai padaryti:
  Reklamuokite projektą savo asmeniniame profilyje
  Susikurkite fanų puslapį
  Dalyvaukite diskusijose Facebook grupėse
   
  Twitter
   
  Dar vienas unikalus ir labai populiarus socialinis tinklas. Išskirtinumas tas, kad viena žinutė turi būti neilgesnė nei 140 ženklų.
  Keletas būdų kaip populiarinti savo paskyrą:
  Sekite kitus vartotojus, o jie ims sekti jus
  Stenkitės susibendrauti su jau spėjusiais išpopuliarėti savo nišos žmonėmis
  Dalinkitės įdomiu turiniu, nepamiršdami paminėt autoriaus Twitter paskyros nuorodą
  Dalyvaukite Twitter pokalbiuose.
   
  Google+
   
  Tai ne toks populiarus socialinis tinklas kaip išvardinti anksčiau, tačiau šios platformos tikrai negalima ignoruoti. Tai yra Google produktas ir jo naudojimas gali turėti įtakos jūsų SEO rezultatams. Šiuo tinklu yra labai patogu ir paprasta naudotis. Google+ yra labai populiarus dėl savo bendruomenių. Jas sudaro šimtai tūkstančių narių, todėl tikrai verta juose dalyvauti. Aktyviai dalyvaujant ir retkarčiais pasidalinant savo turiniu, galima pritraukti daugybę lankytojų į savo svetainę.
   
  LinkedIn
   
  Sukurtas kaip darbuotojų paieškai skirtas tinklas su laiku išsirutuliojo į galingą bendruomenę, kur renkasi įvairių sričių profesionalai. Kaip ir Google+, šiame tinkle didelę reikšmę turi bendruomenės. Susiraskite populiariausias bendruomenes savo nišoje ir aktyviai jose dalyvaukite. Jei sugebėsite atkreipti į save dėmesį, tai neabejotinai pritrauksite daugybę lankytojų į svetainę.
   
  Pinterest
   
  Šis socialinis tinklas įdomus tuo, jog yra skirtas dalintis tik vaizdais. Jei jūsų projektas turi daug vaizdinės medžiagos, kuri nuolat pildoma, tai būtinai visa tai patalpinkite ir šiame socialiniame tinkle. Ir būtinai suteikite jūsų vartotojams galimybe dalintis šiais vaizdais tiesiai iš jūsų svetainės.
   
  Instagram
   
  Dar vienas sparčiai augantis socialinis tinklas. Šiame tinkle vartotojai dalinasi nuotraukomis. Ši platforma yra labai vertinama daugelio kompanijų, nes kiekvienas pranešimas sulaukia daug daugiau dėmesio nei kituose socialiniuose tinkluose.
   
  StumbleUpon
   
  Tai gana populiarus, tačiau viešumoje mažai apkalbamas socialinis tinklas. Veikimo principas yra gana įdomus. Jei kuriam nors vartotojui patinka atitinkama nuoroda, ji automatiškai patalpinama į specialų sąrašą. Kai kitas vartotojas ieško straipsnių su raktažodžiais atitinkančiai jūsų turinį, automatiškai jam parodoma nuoroda iš to sąrašo. Populiarios nuorodos sulaukia šimtus ir net tūkstančius vartotojų iš šio socialinio tinklo.
   
  Tumblr
   
  Tai mikro-tinklaraščių ir socialinių tinklų mišinys. Jūs galite ne tik rašyti straipsnius, bet sekti kitus rašytojus, dalintis jų turiniu, mėgti straipsnius bei naudoti #hashtags kaip Twitter'yje. Pagrindinis tikslas yra suburti kuo didesnę bendruomenę aplink save ir pateikti įdomiu straipsnius, kurie būtų susieti su jūsų projektu.
   
   
   
  Taigi, pateikiau daugiau nei 30 kanalų, kaip būtų galima nemokamai išpopuliarinti savo svetainę. Panaudoti visas priemones vienu metu turbūt yra neįmanoma (nebent turite pagalbininką), todėl patartina išsirinkti keletą jums patraukliausių variantų ir visą dėmesį skirti būtent jiems. Kai kurios taktikos reikalauja labai daug darbo ir laiko, tačiau ateityje tai atsipirks su kaupu.
   
  Jei žinote ir daugiau priemonių nepaminėtų šiame straipsnyje, būtinai pasidalinkite.
 6. Patinka
  iNertia sureagavo į Skuduras Pagyrimas nariui Bern1994   
  Dėkui :) Kuomet gyvenime nemyli savęs ir nematai prasmės tobulėti, lieka tik padėti atrasti tą džiaugsmą kitiems teikiant kažką, kas turi naudos.
   
  P.S. Programuoju nemokamai ir toliau. PM.
 7. Patinka
  iNertia gavo reakciją nuo Cypka Pries perkant verslo kompa (ofisui) i ka atkreipti demesi?   
  Tai kaip suprantu dirbsi su juo? Tai manau nenori gadint savo akių ir per daug nuvargint rankų?
 8. Patinka
  iNertia gavo reakciją nuo Cypka Pries perkant verslo kompa (ofisui) i ka atkreipti demesi?   
  Tai kaip suprantu dirbsi su juo? Tai manau nenori gadint savo akių ir per daug nuvargint rankų?
 9. Patinka
  iNertia gavo reakciją nuo enzoloft Pries perkant verslo kompa (ofisui) i ka atkreipti demesi?   
  Jei dirbsi su ofiso programomis tai pagrindas yra pats ekranas, procesorius ir klaviatūra.
 10. Patinka
  iNertia sureagavo į Skuduras Visoms uždarbietėms - žiupsnelis sveikinimų Jūsų dienos proga!   
  http://s4.favim.com/orig/50/flower-girl-love-photography-sun-Favim.com-459314.jpg

   
  Merginos,
   
  Jūs esate tarsi skambūs varpai, į kurių virpesį atsiliepia mūsų paklydusios sielos. Tarsi laisvi drugiai, kuriuos taip trokštame kasdien regėti. Jūs esate mūsų siekiamybė nuo gimimo ligi mirties. Ir tai ne pabaiga... Bet laikas tarti skambų AČIŪ. Už viską, ką suteikiate mums. Už tai, kad esate. Šalia ar ne šalia, bet jūs - mūs širdyse. Sveikiname su Jūsų diena, mielosios!
 11. Patinka
  iNertia sureagavo į Esnyper Prestashop automatinis kainų konvertavimas į Eurus   
  Naujų metų proga palengvinsiu gyvenimą Prestashop parduotuvių turėtojams. Prisegu script'ą, kuris atnaujins visas prekių kainas.
   
  Kaip panaudoti:
  1. Atsisiunčiame failą
  ceuras.php
  2. Išjungiame parduotuvę.
  3. Pasidarome duomenų bazės kopiją! (būtinai)
  4. Jeigu nėra sukuriame valiutą Euro
  5. Perjungiame pagrindinę valiutą į Euro.
  6. Įkeliame failą į serverį, kad būtų šalia index.php
  7. Per naršyklę įvedame: http://*Jūsų parduotuvės adresas*/ceuras.php
  8. Patikriname ar viskas tvarkoje
  9. Nepamirštame įjungti parduotuvės!
  *Jokių garantijų dėl script'o veikimo nesuteikiu, už sugadintus duomenis neatsakau!
  Gerų Naujųjų metų!
   
  P. S. Jei bus pageidavimų, galėsiu pateikti modulio pavidalu šį script'ą.
 12. Patinka
  iNertia sureagavo į zilvinasg HUB Šiauliuose   
  Ryt (11-19) HUB'e nuo 15.30 iki 16.30 lankysis televizija, filmuos trumpą reportažą apie dirbančius HUB'e. Kviečiame apsilankyti, susipažinti, bei pasireklamuoti kuo užsiimate :)
 13. Patinka
  iNertia gavo reakciją nuo biagle Naujas projektas   
  Kam tau toks projektas? Nes visgi yra pilną kitų panašių projektų, per kuriuos galima nemokamai žiūrėti. :) O jei nori pasipelnyt iš šito projekto tai jau pavėlavai į šitą traukinį. :)
 14. Patinka
  iNertia gavo reakciją nuo biagle Naujas projektas   
  Kam tau toks projektas? Nes visgi yra pilną kitų panašių projektų, per kuriuos galima nemokamai žiūrėti. :) O jei nori pasipelnyt iš šito projekto tai jau pavėlavai į šitą traukinį. :)
 15. Patinka
  iNertia gavo reakciją nuo biagle Naujas projektas   
  Kam tau toks projektas? Nes visgi yra pilną kitų panašių projektų, per kuriuos galima nemokamai žiūrėti. :) O jei nori pasipelnyt iš šito projekto tai jau pavėlavai į šitą traukinį. :)
 16. Patinka
  iNertia gavo reakciją nuo biagle Naujas projektas   
  Kam tau toks projektas? Nes visgi yra pilną kitų panašių projektų, per kuriuos galima nemokamai žiūrėti. :) O jei nori pasipelnyt iš šito projekto tai jau pavėlavai į šitą traukinį. :)
 17. Patinka
  iNertia sureagavo į zilvinasg HUB Šiauliuose   
  Atsiprašau, jei pataikiau ne į ta temą, bet tikslinę auditoriją manau pasieksiu.
   
  Kreipiuosi į Šiaulių laisvai samdomus specialistus. Turime įkūrę HUB'ą ir kviečiame pas mus darbuotis. Ši idėja įgyvendinta su savivaldybės pagalba ir skirta jaunimo verslumui skatinti, todėl darbo vieta nekainuoja. Turime sutvarkytas patalpas, įrengtas darbo vietas, galimybę naudotis virtuvėle, konferencijų sale ir t.t. Kadangi aš pats esu narys, sąžiningai galiu pasakyti, startupas geriau neras. Vienas minusas, Šiauliuose labai sunku suformuoti bendruomenę, be kurios HUB'as netenka dalies savo žavesio. Visa info FB grupėje, kurios nuorodą daviau.
 18. Patinka
  iNertia sureagavo į IdejosVerslui Graži mergina ieško milijonieriaus   
  Ši istorija nėra mano asmeninė patirtis. Tai nėra mano pamąstymai ir negaliu Jums pateikti konkretaus ir patikimo šios istorijos šaltinio. Tačiau tikrai susiduriame visuomenėje su “barakudų” fenomenu (nors aš tai interpretuoju savaip). Ši internete klaidžiojanti istorija – apie merginą, kuri viename verslininkų forume parašė skelbimą, jog ieško turtingo vyro. Atsakymas, kurio ji sulaukė, buvo super efektyvus. Merginos įrašas forume:
   
  Ką reikia padaryti, kad ištekėti už turtingo vyro?
   
  Būsiu labai atvira dėl to, ką dabar čia parašysiu. Šiais metais man sukaks 25-eri. Esu labai graži, stilinga, turiu puikų skonį. Noriu ištekėti už vyro, kuris uždirba bent $500,000 USD per metus ar daugiau. Galite pasakyti, kad aš esu godi, bet $1,000,000 USD per metus atlyginimas Niujorke yra laikomas vidutiniu. Mano keliami reikalavimai nėra per aukšti. Ar yra kas nors šiame forume, kas uždirba bent $500k per metus? Ar jūs visi esate vedę? Norėjau paklausti vedusių – kur sutikote savo žmonas? Kur man ieškoti turtingo vyro? Tarp tų, su kuriais man teko susitikinėti, buvo uždirbančių $250,000 USD per metus ir niekaip negaliu rasti sau turtingesnio. Kadangi noriu gyventi vakarinėje Niujorko Centrinio Parko dalyje - $250,000 USD per metus atlyginimo tam nepakanka. Esu čia, nes noriu užduoti jums kelis klausimus:
   


   
  Kur vieniši, turtingi vyrai paprastai leidžia laiką? (Prašau surašyti barų, restoranų, sporto salių ir kitų vietų pavadinimus ir adresus)
  Į kokią amžiaus grupę man geriausiai būtų orientuotis?
  Kodėl dauguma turtingų vyrų žmonų atrodo tik vidutiniškai? Esu sutikusi keletą merginų, kurios nei gražios, nei įdomios, tačiau ištekėję už labai turtingų vyrų.
  Kaip jūs nusprendžiate, kas gali būti jūsų žmona, o kas – tik drauge/meiluže? (šiuo metu, mano tikslas yra tapti žmona)

   
  Mis Gražuolė
   
  Ir štai, toliau eina atsakymas:
   
  Brangi Miss Gražuole,
   
  Skaičiau tavo įrašą su dideliu susidomėjimu. Esu tikras, kad yra nemažai merginų, kurios norėtų žinoti atsakymus į tavo pateiktus klausimus, todėl prašau suteikti man galimybę paanalizuoti tavo situaciją ir atsakyti į tavo klausimus kaip profesionaliam investuotojui. Aš uždirbu daugiau nei $500,000 USD per metus, todėl galime preziumuoti, kad turiu reikiamą “kvalifikaciją” ir tikiuosi, kad supranti, jog nešvaistau nei tavo, nei savo laiko veltui.
   
  Žiūrint iš verslo ir investicijų pusės – vesti tave būtų labai blogas sprendimas. Atsakymas yra labai paprastas, tad leisk man tau tai paaiškinti. Jeigu paaiškinti paprastai – tu siūlai elementarų sandorį: Žmogus A suteikia grožį, o Žmogus B už tai moka pinigus. Viskas sąžininga ir suprantama.
   
  Tačiau, šiame sandoryje yra viena milžiniška problema. Tavo grožis mažės, o mano pinigai, be labai akivaizdžios priežasties, ne. Greičiausiai – mano pinigai kiekvienais metais tik didės, ko negalime pasakyti apie tavo grožį.
  Žiūrint iš ekonomikos pusės – aš esu turtas, kurio vertė tik kils aukštyn, o tu esi turtas, kurio vertė tik kris (nuvertėjantis turtas). Ir tai nėra tiesiog paprastas turto nuvertėjimas, bet eksponentinis nuvertėjimas. Ir jeigu tavo grožis yra vienintelis tavo turtas, kurį tu gali pasiūlyti šiame sandoryje – jo vertė po 10-ies metų bus ženkliai mažesnė, nei yra šiandien.
   
  Naudojantis terminais, kuriuos mes naudojame Wall Street’e – kiekvienas sandoris turi savo prekybos poziciją. Susitikinėjimą su tavimi taip pat būtų galima pavadinti tam tikra prekybos pozicija. Jeigu investicijos vertė krenta – mes turimas akcijas parduodame ir nėra protinga laikyti investiciją tose akcijose ilgai. Ta pati taisyklė galioja ir santuokoje su tavimi – galbūt tai skamba ir grubiai, tačiau turtas, kuris yra tik nuvertėjantis, bus skubiai parduotas. Tai yra vienintelis protingas sprendimas.
   
  Bet kuris vyras, uždirbantis daugiau kaip $500,000 USD per metus, nėra kvailys. Tokie vyrai su tavimi, galbūt, mielai susitikinėtų, tačiau niekada tavęs nevestų. Mano patarimas Tau būtų toks – nustok ieškoti, kur galėtum sutikti turtingą vyrą ir ištekėti už jo. Geriau siek to, kad tu pati kada nors uždirbtum virš $500,000 USD per metus. Kad tai atsitiktų – yra daug didesni šansai nei kad sutiktum turtingą kvailį. Tikiuosi, kad mano atsakymas tau suprantamas ir padėjo.
   
  Pagarbiai,
   
  J.P. Morgan & Co. vadovas
   
  Kokie šansai, kad J.P. Morgan & Co. vadovas parašė šį atsakymą? Manau, kad visiškai jokių. Tačiau pats atsakymas, jame išdėstyta pozicija ir išaiškinimai – verti aukso vien todėl, kad labai teisingai paaiškina Mis Gražuolei (ir jai prijaučiančioms merginoms), kokia “jos vertė” iš tikrųjų.
   
  Nesistenkite ieškoti turtuolių. Kurkite savo vertę ir sutiksite savęs vertą.
   
  Straipsnis paimtas iš Verslo Guru portalo.
 19. Patinka
  iNertia sureagavo į ForeverYoung 10 nemokamų online kursų Rugpjūčio mėnesiui   
  Rašo.me tęsia savo misiją pažindinti jus su įdomiais nemokamais online kursais, kuriuos pristato viena iš geriausių švietimo svetainių Coursera.
   
  Tiems, kurie vis dar nežino, Coursera leidžia išmokti tam tikrų disciplinų geriausiuose pasaulio universitetuose, neišeinant iš savo namu, ir gauti atitinkamą skaitmeninį sertifikatą.
   
  Jūsų laukia 10 nemokamų online kursų, kuriuos galėsite išklausyti 2014-ųjų Rugpjūčio mėnesį.
   
   
   
  Išmokite mokytis: galingi protiniai įrankiai, kurie padės jums išmokti sudėtingus dalykus

  Kurso startas: 2014.08.01
  Trukmė: 4 savaitės
  Organizatorius: University of California, San Diego
  Kalba: Anglų

   
  Kamera niekada nemeluoja

  Kurso startas: 2014.08.04
  Trukmė: 6 savaitės
  Organizatorius: Londono universitetas
  Kalba: Anglų

   
  Tvarkykite savo laiką, pinigus ir karjerą

  Kurso startas: 2014.08.04
  Trukmė: 5 savaitės
  Organizatorius: University of California, Irvine
  Kalba: Anglų

   
  Interaktyvi kompiuterinė grafika

  Kurso startas: 2014.08.05
  Trukmė: 7 savaitės
  Organizatorius: Tokijo universitetas
  Kalba: Anglų

   
  Trumpa žmonijos istorija

  Kurso startas: 2014.08.10
  Trukmė: 20 savaičių
  Organizatorius: Jeruzalės hebrajų universitetas
  Kalba: Anglų

   
  Kaip viskas veikia

  Kurso startas: 2014.08.11
  Trukmė: 6 savaitės
  Organizatorius: Virdžinijos universitetas
  Kalba: Anglų

   
  Alkoholis, narkotikai ir vaikai, gimę per kūdikių bumą: jūs pasiruošę?

  Kurso startas: 2014.08.18
  Trukmė: 5 savaitės
  Organizatorius: Johns Hopkins University
  Kalba: Anglų

   
  Asmeninis ir šeimos finansinis planavimas

  Kurso startas: 2014.08.20
  Trukmė: 8 savaitės
  Organizatorius: University of Florida
  Kalba: Anglų

   
  Galvojam iš naujo: kaip diskutuoti ir ginčytis

  Kurso startas: 2014.08.25
  Trukmė: 12 savaičių
  Organizatorius: Duke universitetas
  Kalba: Anglų

   
   
  Mechanika: judesys, jėga, energija, planetų ir dalelių gravitacija

  Kurso startas: 2014.08.25
  Trukmė: 8 savaitės
  Organizatorius: The University of New South Wales
  Kalba: Anglų

 20. Patinka
  iNertia gavo reakciją nuo Hustler Dėl VF vietos   
  Abejoju ar pateksi į VF su tokiu konkursiniu balu. ;D
 21. Patinka
  iNertia gavo reakciją nuo letbeteris prisistatymas.   
  Jei norėsi domėtis pokeriu šitam forume, tai teks pasitvirtint tapatybę. Kitaip sakant nerasi daug informacijos apie pokeri nepatvirtinus tapatybes.
   
  Ir malonu susipažinti. :)
 22. Patinka
 23. Patinka
  iNertia gavo reakciją nuo Augustris Rusų kalba   
  Sveiki, taigi aš čia su tokia problema, kad noriu išmokti rusų kalbos kurios neišmokau mokykloje. ;D
  Patarkit geriausius variantus kaip išmokti rusų kalbą.
 24. Patinka
  iNertia gavo reakciją nuo saltis77 AutoCAD 2014 linijos pasalinimas 3D aplinkoje   
  Paprastas sprendimas šitai situacijai. Nusipieši pilnavidurį keturkampį ir nusipieši pilnavidurį apskritimą juos palenki šonu ir sujungi. :)
 25. Patinka
  iNertia gavo reakciją nuo Jasinka „Nokia“ pristatė tris naujus telefonus   
  Kiekvienas nusimanantis telefonuose renkasi jį pagal savo poreikius, taip kad nėra ko čia ginčytis katras telefonas geresnis. Asmeniškai turėjau tiek WP, tiek iOS ir dabar Android. WP tikrai buvo padorus, bet nepatiko valdymas, iOS saugumo sumetimais tikrai geras, valdymas taipogi nepatiko. Sėdžiu dabar su Androidu tikrai būna kad pastriginėja, bet bent jau valdymas man čia patinka. Kiekvienas telefonas turi minusų ar pliusų.
×
×
 • Sukurti naują...