Pereiti prie turinio

Skuduras

Nariai
 • Pranešimai

  617
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  17
 • Atsiliepimai

  0%

Skuduras paskutinį kartą laimėjo Liepos 1 2015

Skuduras patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Skuduras

 • Rangas
  Išmestas iš forumo

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Buvęs
  Bern1994

Paskutiniai lankytojai

3.164 profilio peržiūros
 1. Na ką, bandysiu įjungti, jei per valandą negrįšiu, žinokit, man pzdc.
 2. sveikutis, aš nesu elektrikas, todėl klausiu ką daryti tokioje situacijoje. Turiu vieną daiktą, jungiamą į 230v, jau norėjau kišti, bet pastebėjau, kad jo laidas yra pusnuogis, t.y. viršutinė juoda guma vienoje vietoje suirusi ar išsilydžiusi, balažin, ir matosi viduje esantys laidukai įvairiaspalviai, jie nepažeisti. Ar saugu tokį įrenginį jungti į elektros tinklą?
 3. Namų darbus atlikti reikia ir valdžiai (pasigydyti), kuri nesiskaito su žmonėmis neatsižvelgiant į žmonių protą. O kad žmonės nepasiruošę normaliai ateina, tai gali būti, bet situacija negerėtų jei ir visi planai būtų vykdomi. Pala pala, kokie planai? Valdžios iškelti ultimatumai, kurie sveiku protu nesuvokiami? Šiuo atveju visi čia yra kvailiai, tiek valdininkai, tiek mitinguotojai - uždara grandinė. Tiesa, protingiausi nemitinguoja, tai tik jie kažką galėtų padaryti, jei norėtų.
 4. Neisiu ir nerekomenduoju niekam eiti, nes lietuviai nemoka mitinguoti. Normaliai išsivysčiusiose šalyse, Skandinavijoje, užtenka išeiti ramiai į gatvę ir situacija jau pasikeis. Tačiau ten kita kultūra, supratimas, valdžia į žmogų žiūri kaip į individą. Kad Lietuvoje ir visur kitur, kas yra žemiau Lietuvos (pagal žemėlapį), mitingai pasiteisintų, reikia keisti požiūrį į mitingą. Lietuva ne Švedija ir valdžios prostitutės tik juokiasi iš tų marmalių, stovinčių su plakatais, pigiais rūbais ir baigiančių prarėkti paskutinį balselį. Ne, nieko blogo prieš lietuvius, bet kad protestuoti niekas nemok
 5. Džiugu, kad ne Lietuvoj. Šaunuoliai!
 6. Bus tau motyvacijos trūkumas :lol: su tokiu talentu čia nežinau ką galima nuveikti.
 7. O kur dingo Windows 9? Ta pati situacija.
 8. Na va, tau ir paaiškino tai, ką buvau užmiršęs visai. Dar kartą patariu nežiūrėti į greipfrutą kaip į kovotoją su kalorijomis ir jei jau labai norisi, tai pavartok jo dėl smegenų darbo vakare, nors tavo vietoje išvis jo atsisakyčiau.
 9. O tai tu 22h sportuoji? :huh: Kad varškę vakare, tai tiesa, bet vakarą žmonės laiko jau nuo 17h, kuomet tu dar pietauti baigi. Su valandom reikėtų padirbėti.
 10. Varškė su proteinu vienu metu? Nežinau... Nebent kokteilis toks. O taip varškę statyčiau prieš tuną. Geriausia varškę suskalabyti per 20min nuo treniruotės, kuomet metabolizmo lygis dar aukštas, t.y. kraujotakos sistema spėtų kokybiškai pasinaudoti turimais resursais anabolizuojant ląsteles. Ryžių nedubliuok, užtenka vieną kartą. Ir vis tiek dar gerai būtų kažką pridėti, tik tingiu galvoti ką.
 11. Kokių tik dietų nėra, bet tau patariu į jas nesižvalgyti. Į maisto produktus žiūrėk kaip į baltymus, angliavandenius ir riebalus. Tavo plane +- suderinta. Nežiūrėk į produktus tik kaip į riebalų degintojus, ypač su tokiu planu. Nieko nepakeis tas tavo greifas ir jei nori, valgyk, tiesiog man asmeniškai didesnė jo nauda siejasi ne su kalorijų byrėjimu, o su smegenų veikla, todėl ir vartočiau vakare.
 12. Tokį vaisių valgyčiau tik vakare, nors tinkamas pagal įsitikinimus labiau ryte. Bet gali varijuoti ir taip, jei labai nori.
 13. Na tai aš ir maniau, kad tuną glemži. Bet jei riešutų nevalgai, gali ir lašišos suvalgyti netgi keptos.
 14. Bananas su nektarinu? Gal tiesiog viską sukišk į rytinę porciją: Priešpiečiams rinkis vienų ryžių. Tada vieną vištienos krūtinėlės porciją mesk lauk ir valgyk su ryžiais ir daržovėm. Žuvis su 2 keptais kiaušiniais nelogiška. Tikrai užteks riebalų iš žuvies, kiaušinių ryte paragavai ir užteks. Gali dėl dvasinės stiprybės kokių riešutų pasisemti į saują, bet tą rekomenduočiau pirmoje dienos pusėje, nemanau, kad pamaišytų prie ryžių. Taip pat siūlau įtraukti puodelį arbatos, puodelį sulčių. Nepamaišys.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...