Pereiti prie turinio

Pinciux

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  532
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Pinciux gavo reakciją nuo tdk Android'as už 300-350 eur   
  Oneplus one 64gb
 2. Patinka
  Pinciux gavo reakciją nuo tdk Android'as už 300-350 eur   
  Oneplus one 64gb
 3. Patinka
  Pinciux gavo reakciją nuo tdk Android'as už 300-350 eur   
  Oneplus one 64gb
 4. Patinka
  Pinciux sureagavo į AlgirdasD Parduota vasara UK '13   
  Šią vasarą nusprendžiau parduoti (kaip turbūt ir dauguma studentų). Pradžioje tikėjausi ją parduoti amerikiečiams, tačiau paskutinėmis akimirkomis viskas apsivertė aukštyn ir teko ją parduoti britams. Iš tikrųjų nesu tikras dėl ko aš visa šita rašau, galbūt tiesiog noras pasidalinti savo patirtimi? Taip pat šiek tiek prie šio rašinio atsiradimo prisidėjo ir kito rašinio, panašia tema, autorius.
   
  2013 06 30
  Paskutiniu traukiniu pasiekiu Kauną, o iš Kauno - paskutiniu autobusu oro uostą. Keisti jausmai apima suprantant, kad net du mėnesius būsiu kažkur, bet ne namie. Tačiau tokia jau tų parsidavėlių dalia.
   
  Kadangi tai buvo pirmasis skrydis lėktuvu, ir išvis apsilankymas Kauno oro uoste, ėmė baimė, kad pasiklysiu, nieko nerasiu, įlipsiu ne į tą lėktuvą ir galiausiai jis dar nukris. Tačiau visa baimė dingo, vos įėjus į oro uosto pastatą. Būtų juokinga nieko nerasti arba įsėsti ne į tą lėktuvą, kai tą dieną iš šio oro uosto tai yra pats paskutinis skrydis ir visi žmonės laukia tik jo.
   
  Buvau prisiklausęs baisių istorijų kaip žmonėms skrydžio metu užgula ausis, nieko negirdi kelias savaites ir pan. Tam pasiruošiau - čiulpinukai, guma, ausų kamštukai. Neprireikė nieko.
   
  Sėkmingai nuskridus ir perėjus nežinia kiek labirintų, pakilus į antrą aukštą ir vėl nusileidus, patikrinus pasą ir perėjus dar kelis koridorius - PAGALIAU LAISVĖ. O joje manęs laukė brolis su žmona.
   
  Per maždaug valandą trukusią kelionę iki naujųjų namų, Peterborough mieste, sužinojau, kad jau po 7val. turiu būti pokalbyje dėl darbo. Valio! Tik atvykai, nuėjai pakalbėti ir dirbi. Argi ne puiku? Deja.
   
  Darbo paieškos (I dalis)
  Po kelių valandų miego, dar nespėjęs susigaudyti kas kur ir kaip vyksta, atsiduriu agentūroje, kurioje dėl manęs jau buvo susitarta. Tačiau darbuotoja liepia tik užrašyti savo kontaktus ir jeigu reikės jiems manęs - paskambins. Pasirodo penktadienį (aš atėjau pirmadienį) priėmė kažką kitą, vietoj manęs. Kažin vertėtų paminėti, kad darbuotoja priėmusi kitą žmogų, nors buvo tartasi dėl manęs - yra lenkė? Gal ir nebūtina. Tai ir neminėsiu. Oj...
   
  Darbo paieškos (II dalis)
  Na ką, po tokių naujienų vakare manęs laukia ekskursija. Ekskursija po miestą ir jo agentūras. Aprodo X skaičių (o gal ir XX) agentūrų, ir tik viena iš jų dar dirbo. Liepė ateiti kitos dienos rytą.
   
  Rytas. Atsikeliu anksti ir geros nuotaikos - gi darbo eisiu ieškoti! Pirmą kartą gyvenime. Nuotaika pradeda bjurti po kiekvienos praeitos agentūros. Tie patys banalūs dialogai:
   
  -Laba diena, ieškau darbo, gal galite ką nors pasiūlyti?
  -Labas, ar dirbote anksčiau su mumis?
  -Ne
  -O kokio darbo ieškote?
  -Fabrikuose arba sandėliuose, jokio skirtumo.
  -Gerai, palikite savo kontaktus (šitam sąraše, kur jau yra XXX žmonių prieš tave) ir kai reikės darbuotojų - susisieksime.
   
  Vienoje agentūroje išgirdau vilties teikiantį pasakymą:
   
  -Šiuo metu turime darbo tik fabrikuose, ar jums tai tinka?
  -Taip, žinoma!
  -Ar galite dabar skirti iki dviejų valandų dokumentų pildymui ir instruktažui?
  -TAIP!!
   
  Tos dvi valandos išsitęsė beveik iki 4 valandų. Bet koks skirtumas, gi darbo gausiu (mhm...)!!! Šiek tiek nustebino, kad pildant dokumentus, tą patį darė ir vienas žmogus kurį žinau jau nuo vaikystės. Dar labiau nustebino tai, kad su juo kartu ir dirbom kelias savaites.
   
  Sėkmingai užpildęs visus dokumentus, atlikęs keletą testų ir dar keletą kartų pasirašęs, gavau nurodymą laukti skambučio arba sms - taip praneš kai bus darbo. Tačiau, kaip vėliau paaiškėjo - galėjau vos ne tą pačią dieną skambintis į vieną iš trijų fabrikų, su kuriais dirba ši agentūra ir siūlytis jiems, sakyti, kad nori rytoj dirbti.
   
  Pirma darbo diena
  Praėjus vos keletui dienų, saldžiai sau miegant gaunu sms (tomis dienoms telefono garsas buvo nustatytas ant maksimumo, nes O JEIGU PRALEISIU SKAMBUTĮ DĖL DARBO). Jos turinys - vienas iš fabrikų šiandien very busy, tad jei nori dirbti - paskambink. Paskambinu. Išvykimas po mažiau nei valandos, nuo agentūros (turbūt turėčiau dar paminėti, kad į darbą vežiodavo agentūros autobusas - 7svarai už vienos dienos kelionę į darbą ir atgal). O man dar iki agentūros beveik 20min.! Bet viską sėkmingai spėju. Valio! Bet o tačiau, einant į agentūrą... PASIKLYSTU. Lieka kelios minutės iki išvykimo, o aš nelabai suprantu kur randuosi. Lygiai 8:00 (laikas, kai turėjom išvykti į darbą) skambina iš agentūros pasitikslinti ar tikrai vyksiu. Bekalbant pamatau, kad agentūra jau už kampo! Valio dar kartą! Paaiškėjo, kad ne manęs vieno laukė, po manęs atėjo dar viena mergina.
   
  Po maždaug 40min. kelionės, pasiekėm darbo vietą. Dauguma iš mūsų buvo pirmą kartą čia, todėl prie fabriko pasitiko žavios šypsenos lenkaitė, t.y. mūsų supervisor'ė. Parodė kur pasilikti daiktus ir tada prasidėjo kelionė link darbo vietos... Vienoj vietoj reikia užsidėti pora kepurių, paskui nusiauti savo avalynę, peržengus aukštą slenkstį apsiauti guminius batus, tuomet plauti rankas,dar kartą plauti rankas, apsirengti baltą chalatą, vėl plauti rankas, jas išsitrinti spec. skysčiu, tuomet susivynioti į plastmasę (prijuostė, rankovės, pirštinės) kuri skiriasi spalvomis pagal tai, prie kurios linijos dirbsi. Ir galiausiai dar kartą pirštiniuotas rankas trinti skysčiu. Pirmomis dienomis ši apsirengimo procedūra atrodė lyg truktų visą amžinybę, tačiau vėliau viskas vykdavo žymiai greičiau. Ir ją atlikti reikėjo kiekvieną kartą grįžtant į darbo vietą, po kiekvienos pertraukos. Na, šiaip logiška, tik įkyru.
   
  Na, galiausiai praėjus tiek etapų, parodė mūsų tos dienos darbo vietą - desertų linija. Reikėjo tiesiog dėlioti ant mažų pyragaičių įvairius vaisius (kivius, persikus, braškes, slyvas, mėlynes, ananasus), kartais padėlioti dėžes, arba padėlioti dėžėse šiuos pyragaičius.
   
  Kad būtų aiškiau - štai iliustracija ką darėm.
  http://ecx.images-amazon.com/images/I/51TlUPfVXDL._SL500_.jpg
   
   
  Darbas atrodė smagus, nereikalaujantis jokių didelių pastangų, kol prieš darbo pabaigą nepradėjo jaustis, kad turiu kojas ir nugarą.
   
  Antra, trečia, ... darbo dienos
  Deja, bet prie šitos linijos per visą vasarą daugiau nebeteko padirbėti. Kitais kartais, kol dirbau šiame fabrike, teko dirbti prie linijų, gaminančių vaisių mix'us. Darbas taip pat nesunkus - tiesiog dėlioti tau skirtus vaisius į indelis, judančius ant linijos. Dar turbūt vertėtų paminėti, kad visos linijos eidavo pačios, išskyrus desertų liniją, prie kurios dirbau pirmąją dieną (baigi dėlioti vaisius ir stumi dėžę toliau). Kartais tai buvo tragiška. Na, ne kartais, o dažniausiai. Pirmomis dienomis išvis buvo baisu - turbūt kokia 30proc. į rankas paimtų vaisių nukrisdavo ant žemės, o šalia manęs dirbantis žmogus turėdavo padėti ir man. Bet tokia jau ta naujokų dalia. :D Vėliau aš padėdavau kitiems, tad viskas tvarkoj.
   
  Darbo paieškos (III dalis)
  Taip beveik sėkmingai pradirbau visą pirmąjį mėnesį. Būdavo savaičių, kad dirbdavau vos vieną dieną, kartais - tris dienas. Rekordas - vieną savaitę dirbau NET 4 DIENAS! Artėjant liepos pabaigai darbo beveik nebūdavo, tad teko ieškoti išeities. Šiokią tokią radau - perėjau į kitą fabriką, su kuriuo bendradarbiavo ši agentūra. Šis fabrikas taip pat gamino viską iš vaisių +keletos daržovių. Šiame fabrike teko ne pati švariausia darbo vieta - atliekų malimo mašina. Aš stovėdavau vienoje sienos pusėje, kur visas aparatas ir stovi, o man iš kitos sienos pusės (ten buvo vaisių paruošimas - plovimas, lupimas, darinėjimas ir pan.) pildavo atliekas ir man tereikėdavo jas pagrūsti, kad nesikimštų. Laisvesniu laiku nusivalyti sienas ir aplinką, bei išvalyti šiukšles po vynuogių atrinkimo linija. Visiškai paprastas darbas, nebuvo tokios monotonijos kaip dėliojant vaisius į indelius ir nesijausdavo net kaip prabėga darbo valandos.
   
  „Tu rytoj dirbi. Ne.“
  Kiekvieną kartą, norint dirbti sekančią dieną, tekdavo skambintis į norimą fabriką (išskyrus vieną, bet apie jį paskui). Dirbant pirmajame fabrike dažnai būdavo taip - pasiskambini, susitari, kad rytoj dirbsi, tačiau ryte (o gal naktį? ~4val. ryto) nuėjus prie agentūros sužinai, kad tavęs nėra sąraše ir nė velnio tu šiandien nedirbsi. Taip buvo... emmm, net sunku suskaičiuoti kiek kartų. Tokia situacija būdavo vos ne kas antrą kartą, t.y. kartą sėkmingai pavyksta išvykti į darbą, kartą ne, ir vėl iš naujo. Taip pat, dirbant šiame fabrike tekdavo ateiti prie agentūros 4val., jeigu neateini iki 4:15 - tave braukia iš tos dienos sąrašo (jeigu jame išvis būni). Tačiau link darbo pajudėdavom geriausiu atveju 5val., o darbas prasidėdavo 6val. Nelabai kam rūpėjo laiko taupymas...
   
  Dirbant antrajame fabrike, panašių situacijų būdavo tik pradžioje. Tik jos žiauresnės. 3val. nakties išvykdavom nuo agentūros, maždaug 4val. būdavom fabrike, 4:15 ateidavo sutikrinti sąrašus ir paskirstyti kur kas dirbs tą dieną. Kartais tik atvykęs į fabriką sužinodavai, kad esi extrų sąraše (sąrašas, iš kurio žmonės imami darbui tik jeigu kas nors neateina iš normalaus sąrašo). Tuomet tekdavo laukti kartais ir iki 6val. ryto, kol ateidavo pasakyti "Sorry guys..." ir važiuodavom atgal namo. Naktiniai pasivažinėjimai, gal ir nieko. :) Taip pat visų šių extrų turėdavo laukti naktinė pamaina, kuri darbą baigia 5val. Įdomu ar smagu po 8valandų darbo dar laukti kitų, kartais vos ne 2val., kai jau žinai, kad galėtai būti sėkmingai grįžęs namo.
   
  Na, bet nesąmonės baigėsi kai antrajame fabrike gavau neoficialią pamainą, t.y. dirbau pagal tam tikrą grafiką ir nereikėdavo kasdien skambinėtis. Tačiau tai suteikė galimybę jiems sėkmingai mane bet kada išbraukti iš tos dienos darbuotojų sąrašo, arba perrašyti į extrų sąrašą.
   
  Tačiau viena iš agentūros taisyklių buvo - neateisi į darbą, nors būsi pranešęs, kad dirbsi - gali išvis nebegauti darbo. „Sąžininga“. Grubiai paėmus, pusę visos savo vasaros praleidau vėjais, o kitą pusę - dirbau. Darbo stoka stebėjosi ir jau senai ten gyvenantys lietuviai...
   
  Oficialumai
  Kaip turbūt daugumai žinoma, pradėjus dirbti UK, reikia susitvarkyti NIN'` (National Insurance Number). Pokalbiui dėl jo užsiregistravau pačiomis pirmomis dienomis, vos atvykęs į UK, tačiau susitikimo datą man rezervavo tik rugpjūčio 1d. Pokalbis buvo visiškai paprastas ir ne toks baisus kaip atrodė. Tik suglumino klausimas, kurį išgirdau viduryje pokalbio - "Who you are?". Bandžiau pasakyti savo vardą, lytį, kol pašnekovas nepradėjo juoktis ir nepatikslino klausimo - domėjosi mano pilietybe. Hmm.
   
  Beje, laiško su savo NIN'u taip ir nesulaukiau net iki dabar, nors praėjo beveik trys mėnesiai po pokalbio. Ko pasekoje, negalėjau atsidaryti ir banko sąskaitos. Tad visą atlygį teko imti čekiais ir juos grynintis, kaskart sumokant 2,9% nuo gaunamos sumos.
   
  Visa kita, ką norėjau dar paminėti...


   
  nežinau kas tai lemia, tačiau dauguma sutiktų lietuvių buvo draugiški, su kuriais lengva bendrauti, kad ir apie orą. Gal kad jų ten mažiau, todėl taip tik atrodė?
  maistas. Vasaros dažniausiai vartojamas maistas buvo - picos, sausi pusryčiai, jogurtas, bananai. Nes kai tokios kainos, buvo sunku jų tiesiog nepirkti. :D Pvz. didelis pakas (nežinau svorio) sausų pusryčių - 0,37 svaro (~1.50lt), bananai po 0,67svaro (~2.68lt). Pirmą kartą teko paragauti traškučių su... actu. Taip pat atradau skanų jogurtą ir alaus kokteilį, kurių Lietuvoje anksčiau buvau nematęs. Tačiau grįžęs Maximoje viską radau! Ir kaina, bent jau alaus kokteilio, per pus mažesnė nei mokėdavau būdamas ten.
  parduotuvė be prekių. Nustebino apsilankymas parduotuvėje Argos, kurioje viešai išdėliota vos keletas prekių. Visa kita ateina tiesiai tau iš sandėlio. Salėje esančiuose kataloguose arba kompiuteriuose išsirenki norimas prekes, užrašai jų kodą ir kiekį ant specialaus lapuko, nueini prie kasos, susimoki ir lauki kol iš sandėlio parvažiuos tavo prekė. Geras būdas išvengti vagysčių. :)
  babajai, babajai everywhere. Vis gi gyvenau gatvėje, kuri yra pagrindinė jų vieta šiame mieste. Vieną rytą, ~3:40 žingsniuodamas link darbo sutikau mases einančias iš mečetės. Pasirodo, kaip tik vyko Ramadanas. O aš jau pradėjau galvoti kokiu būdu mane nukankins, nes nu tokiu metu sutikti mases neaiškių tipų tikrai nėra jauku. :D Bet patiko tai, kad jų parduotuvių buvo pilna. Vos ne kas 100 metrų. O vienoj vietoj, sankryžoje, net trys - vos vienas laisvas kampas. Pas juos galėdavai nusipirkti didžiulį arbūzą už 3svarus, arba 1kg vynuogių už 1svarą, arba 3 melionus už 1svarą.
  lenkai, galvojantys, kad jie yra Lenkijoje, o ne kažkur kitoj šalyje. Labiausiai nervuodavo kai kalbėdavo savo kalba, nors jiems aiškini, kad nieko nesupranti, o jie vis tiek nesustodami vapalioja kažką. Ir dar galiausiai nustemba, kai supranta, kad tu tikrai nekalbi lenkiškai. Per visą vasarą sutikau vos vieną normalų lenkiškos kilmės žmogų. Jokiu būdu nesupraskit šito kaip stūmimo ant jų, tiesiog pastebėjimas.
  vaisių niokojimas. BAISU. Dirbti tokiuose fabrikuose gali tik stiprios psichikos žmonės, nes kiti pamatę kiek niekais išmetama vaisių, gali susirgti depresija ir prarasti sveiką protą. Suprantama, kad kai dėlioji į indelius vaisius ir koks nukrenta ant žemės, jo nekelsi ir nedėsi prie gerų. Tačiau kuo kaltas dar nenuluptas ananasas, kuris nukrito ant žemės? Niekuo, tačiau toks keliauja tiesiai į atliekų malimo mašiną. Nulupo ananasą, pamatė, kad per šviesus/tamsus - taip pat lauk! Nejaugi tokie netinkami kam nors kitam gaminti? Darbo pabaigoje, apsivalant liniją būdavo prišluojama GAUSYBĖ vaisių, kurie išmetami... O žiauriausia buvo kai atnešė 10 dėžių su vaisių mixais ir reikėjo visus atidaryti ir išmesti lauk, nes... BUVO BLOGAS ETIKETES UŽKLIJAVĘ. :(
  dirbant pirmąjį mėnesį, viską gaminom „Marks&Spencer“ parduotuvej. Kartą apsilankiau, pasižiūrėti kokios mūsų gaminių kainos. O jos išties nemažos. Paprastas indukas, kur turbūt koks 100gr. vaisių, kainuoja 2svarus. 4 vienetai tų mažų, taip vadinamų tarts'ų (kur nuotrauką įdėjau) - 10svarų.

   
  Per visą vasarą uždirbau tiek kiek ir išleidau. Pliuso neparsivežiau beveik nieko, išskyrus keletą daiktų. Tačiau dėl nieko nesigailiu, nes tai buvo viena iš geriausių vasarų per pastaruosius metus. Ir kas čia žino, galbūt kitą vasarą vėl praleisiu ten pat, vėl keiksiu sužinojęs, kad nesu tos dienos darbuotojų sąraše ir širdis verks matant išmetamus vaisių kiekius... ( :( )
   
  Po šios vasaros, antrąją rudens dieną, sekė kelionė po Londoną, iš kurio vykau atgal namo, Lietuvon. Bet apie tai - atskirame straipsnyje, jeigu tik bus susidomėjusių.
 5. Patinka
  Pinciux sureagavo į DanciN Ar galiu turėti 2 PayPal paskyras?   
  Kai skambinsi, perduok nuo manes linkejimus: Ciulpjkyt banana {DanciN}
 6. Patinka
  Pinciux sureagavo į Paulius T Kaip išsirinkti mobilųjį telefoną?   
  Sveiki, vis daugėjant pagalbos prašymų renkantis telefoną, man į galvą šovė mintis parašyti šiokį tokį straipsnį, kaip pačiam, žingsnis po žingsio išsirinkti mobilujį telefoną. Taigi pradedam:
   
  1 žingnis. Funkcijų atranka arba "naudosiu viską ką tik turėsiu!"
   
  Turbūt pats svarbiausias žingnis. Jums reikia kažkokiu būdu pabandyti pažiūrėti į netolimą ateitį, ir pagalvoti, kokių funkcijų jums reikės. Žinant šių dienų išmaniuosius telefonus rinktis tikrai yra iš ko. Galima išsirinkti telefoną, kuriuo galėsite skambinti ir rašyti žinutes arba galite išsirinkti telefoną, kuris pats rašys žinutes jums ištarus norimą tekstą ar skambins ištarus kontakto vardą. Technologijos žengia sparčiais žingsniai į priekį. Taigi, funkcijos priklauso nuo žmogaus. Šiuolaikiniam žmogui pagrinde reikia tokių funkcijų:
   

  Skambinimas
  Žinučių rašymas
  Internetas

   
  Ta yra pagrindinės funkcijos, kurias žmonės tikrai naudoja. Žinoma, galime paminėti ir daugybę kitų funkcijų:
   

  Muzikos klausymas
  Žaidimai
  Fotografavimas / filmavimas
  Navigacija
  Bei daug kitų

   
  Šias antraeiles funkcijas reikėtų rinktis atsargiai, kad nebūtų taip, kad iš pradžių galvojote, jog naudosite ir kamerą, ir filmuosit, ir navigacijos labai reikės. O ką jau kalbėt apie žaidimus, juk žaisit vos ne kiaurą parą! Tačiau pirmas savaites pasinaudojus, jums to nebereikia ir pradedate galvoti, jog gerokai permokėjote. Kad taip neatsitiktų turite gerai išnalizuoti funkcijas kuriomis ne norėtumėte naudotis, o tas kuriomis būtina naudotis. Taigi, tiek apie funkcijas. Keliaujame žingsiu į priekį.
   
   
  2 žingnis: Telefonų atranka arba "oho, kiek daug"
   
  Kai jau tikrai žinote funkcijas, kurias tikrai naudosite, galite peržvelgti kokie modeliai gali praeiti jūsų atranką. Keliaujame į gsmarena.com arba lietuvišką analogą - mobili.lt. Patarčiau gsmarena.com, kadangi ten yra didesnis telefonų pasirinkimas. Pasižymite kokių funkcijų jums reikės ir pirmyn į paieškas! Atrodo čia visa telefono paieška ir baigėsi, tačiau iki telefono nusipirkimo liko dar keletas žingsnių.
   
   
  3 žingnis: Pasimatymas su telefonais arba pasimatymas su telefonais
  Kai matote konkrečius variantus, kurie atitinka jūsų poreikius, galite bandyti pasimatuoti jūsų akiai patraukliausius modelius. Čia jums į pagalbą reikėtų pasitelkti draugus arba telefonus pardavinėjančias įmones. Jums reikia pajausti kaip telefonas guli rankoje, nes nebūtinai jūsų poreikius atitinkantis telefonas bus patogus. Taigi, pabandę įvairius variantus, jau galite daugmaž pasakyti kuris telefonas yra smagus, o kuris ne.
   
   
  4 žingnis: OS arba "ką aš čia maigiau"
   
  Jei renkatės ne telefoną ne liečiamu ekranu (touchscreen), greičiausiai daug bėdų neturėsite, visos operacinės sistemos labai panašios ir jas perprasite akimirksniu, kadangi tai bus standartinė klaviatūra, prie kurios esame įpratę melejonus metų.. Tad nieko neįprasto nepamatysime, na nebent fizinę qwerty klaviatūrą (kompiuterio klaviatūra). Visai kita kalba eina apie telefonus liečiamais ekranais. Šiuo metu yra dvi OS (operacinė sistema) labiausiai palitusios, tai iOS, diegiama į kiekvieną Apple kompanijos šedevrą ir Android, diegiama į praktiškai visus likusius rimtus telefonus. Šių OS skirtumas yra tas, jog Apple iOS operacinė sistema yra labai uždara, skirtingai nei Android, kurią galima redaguoti skersai išilgai. Kartais tas uždarumas/atvirumas ir padeda apsispręsti, kurį mes telefoną pirksime. Žinoma, skiriasi ir pačių OS išvaizda. Apple iOS išvaizda yra minimalistinė ir labai paprasta. Žmogus paėmęs telefoną į rankas, iškart supras kas, kur ir kaip. Na, nebent išimtis, kai žmogus neras kur, nes tokios funkcijos Apple iOS nėra. Visai kitas reikalas paėmus į rankas Android telefoną. Visi nustatymai ir meniu labiau panašūs į tai su kuo mes augome - paprastus telefonus. Konkrečios nuomonės šitoje vietoje pasakyti neįmanoma, kadangi kas vienam žmogui tinka, tas kitam nepatinka. Dėl įdomumo galima paskaityti šią temą.
   
   
  5 žingnis: Video apžvalgos arba "tas atkrito"
   
  Kas gali jus geriau supažindinti su telefonu, jei ne telefonų ekspertai? Keliaujame į youtube.com ir į paieškos langą įvedame "telefono modelį review phonearena". Phonearena galite ir nevesti, bet man asmeniškai jų apžvalgos labai aiškios ir nešališkos. Kelis kartus peržiūrėkite apžvalgas, pasidairytkite ir kitų apžvalgų. Taip pat galite įvairiuose forumuose pažiūrėti ką žmonės sako apie vieną ar kitą modelį. Taip turėtumėte susidaryti bent jau kažką suprantančio žmogaus nuomonę, ko jums iš tikro reikia.
   
   
  6 žingnis: Kokios firmos telefoną rinktis? arba "perku ne telefoną, o OS"
   
  Taip jau gaunasi, kad galiausiai, jūs pradedate rinktis ne telefono modelį, o OS kuri yra labiau patrauklesnė. Pagalvokit ar jūs pirktumėte Iphone 4 su Android? Mano nuomone būtų nei šis nei tas, kadangi Iphone 50 % sudaro jo operacinė sistema ir 50 % dizainas. Taigi renkatės, žiūrit apžvalgas ir galiausiai nusprendžiate kokio modelio jums reikia.
   
   
  7 žingnis: Paskutinis pačiupinėjimas
  Jeigu jūs manote, kad tikrai nusprendėte išsirinkti būtent tą telefoną, patarčiau pasiimti, jei turite galimybę iš ko nors, ir pasinaudoti bent savaitę tuo telefonu, kad būtumėte garantuotas, jog šis telefonas jums limpa.
   
   
  Na ką, belieka palinkėti sėkmės renkantis telefona!
   
  Jeigu turite pasiūlymų - lauksiu. Sveika kritika taip pat laukiama - tiek apie patarimus, tiek apie patį straipsnį.
   
  P.S. Tai yra mano teisinga nuomonė, kuri nebūtinai privalo sutapti su jūsiške.
    7. Patinka
  Pinciux gavo reakciją nuo Gaxas Mikos koncertas   
  Ir man teko but tam koncerte, tikejaus kazko ispudingesnio, visos tos dainos panasios, lekstos, tas pats klykimas visur ir tiek, nu bet malaliektom tai ten mates, kad belenkas. Paguode bent tai, kad isejo ieit i vip zona, pralindus pro tokius stendus, gerai kad apsauginiai per daug ten viduj neziurejo :)
 8. Patinka
  Pinciux gavo reakciją nuo Gaxas Mikos koncertas   
  Ir man teko but tam koncerte, tikejaus kazko ispudingesnio, visos tos dainos panasios, lekstos, tas pats klykimas visur ir tiek, nu bet malaliektom tai ten mates, kad belenkas. Paguode bent tai, kad isejo ieit i vip zona, pralindus pro tokius stendus, gerai kad apsauginiai per daug ten viduj neziurejo :)
 9. Patinka
  Pinciux sureagavo į Princeps „Ryanair” planuose – stovimos vietos lėktuvuose   
  puiku kuo pigiau to geriau :)
 10. Patinka
  Pinciux sureagavo į Tallum Katik baigėsi lietuvių kalbos egzaminas   
  Citata iš to forumo ;)
   
  "-NEC - Negailestingų Egzekucijų Centras"
 11. Palaikau
  Pinciux sureagavo į Satisfaction Kaip yra vertinami universitetai   
  1. Klaipėdos universitetas
  2. Lietuvos kūno kultūros akademija
  3. Kauno medicinos universitetas
  4. Vilniaus universitetas
   
  Žiūrėk, aš taip pat moku surašyti aukštąsias mokyklas nepateikdamas jokio šaltinio!
 12. Palaikau
  Pinciux sureagavo į Lietuvis666 Nokia n82 tik 320lt   
  tiesiai i desimtuka!
 13. Patinka
  Pinciux sureagavo į Pirmokas Nokia n82 tik 320lt   
  Lietuvi pats savo sim korteles palikineji ir panu numeriukus su sms'ais ^_^ siaip, pirkau is jo koloneles, nieko blogo negaliu pasakyti. Atveze iki duru, kaina irgi gera. Koloneles po siai dienai gazdina kaimynus.
 14. Palaikau
  Pinciux sureagavo į citriux Nokia n82 tik 320lt   
  Zinot, kai suda siulai tai sakai kad viskas gerai ir bandai subine issukt kad tik nupirktu. Tu jam turi sumoket ne 20lt o daugiau, tokius kaip tu perpist reikia.
 15. Patinka
  Pinciux sureagavo į tidus Nokia n82 tik 320lt   
  TEl nepirkau jokio,nes neturiu pinigu,jai as apgavau kazka tai tada tu is vis nebuvai geros prekes niekam pardaves,black lista turi? maziau nfs zaisk,jai telefona sudrozta gavai siusk atgal o ne sakyk i rankas atvaziuok pasimt,nes gali baxuras ir su piktais dedem atvaziuoti telefona pasimt,na ir si bei ta atminimui is tavo pacio turto,daryk ka nori bet cia tik mano nuomone,ir mano veiksmai parasyti rastu ka as daryciau tiek tavo tiek jo vietoje.
 16. Patinka
  Pinciux sureagavo į tidus Nokia n82 tik 320lt   
  mano nuomone tai pirikupas esi lietuvis daugiau nieko,svaiginies cia,gal sakau pats istatei ta neveikianti ekrana vietoj gero,juk sakei 5metus uzsiimi telefonais? Ahh... tiesa 5metai nuejo niekam nes korteles deklo negali i roges istatyt o ka jau besneketi kad ne ta puse... Ir apskritai as nesuprantu koks zmogus gali buti durnas kad patiketu tavo istorija kad PIRMAS ATSIUNTE TELEFONA,O TIK TADA LAUKE PINIGU,tai ant kiek durnu turetum buti kad siustum neveikianti telefona ir tiketumeis kad zmogus nepatikrins jo pilnai pries issiudamas pinigus,juk del to ir zmones tariasi kuris sius pirmas preke tam kad patikrint ar viskas tvarkoje.NA ir pabaigai jau nepirma istorija su tavim "Lietuvi" kiek pamenu buvo istorija kaip zmogus is taves iphone pirko,na ten daug maz tas pats tik programine puse, MORALAS:jai parduodi telefona pigiai,neparduok perekupui,nes jis visvien sakys aj cia nuhujarintas cia tas neveikia cia anas,as is principo parasyciau pareiskima del turto isviliojimo siuo metu mobiliojo telefono,nes kaip suprantu kol kas zmogus neturi nei telefono,nei pinigu,ir zinoma dar pasto islaidos,na o jai einant iki teismo tai ir neturtines zalos nervu ir panasaus pobudzio dalyku.
 17. Patinka
  Pinciux sureagavo į itlead Nokia n82 tik 320lt   
  Lietuvis666, nebuk mandras nes apsiks gandras. Is pradziu galvojau, kad Pinciux neteisus rya, taciau pamates video visiskai apsigalvojau, nes:
   
  1. Telefona savo taukuotais pristais tikrai istepei tu, matosi, kad riebaluotas, o pardavejas sako nuvale pries siusdamas.
  2. Rodai kad netelpa sim kortele ane? taciau kai atidarei telefona ir isemei baterija, kortele buvo ideta ir baterija tilpo stebuklingu budu MAGIJA? Bot-like bandymas apgauti visus dedant kortele atvirksciai.
   
  Nors del "sniego" telefono ekrane kaltas tikrai Pinciux, is lempos tokiu dalyku nebuna ir soft perrasymas cia tikrai nepades, nereikia svaigt. Taigi maziau arogancijos abiem, o Lietuvis666 baik isipisinet kaip mazas vaikas, nes dar parasys zajava ant taves ir tupesi toj savo klaipedoj ##### uzspaudes su byla.
 18. Patinka
  Pinciux sureagavo į Eljotas Nokia n82 tik 320lt   
  Kas dėl siuntinių nesaugojimo pašte, tai savo akimis gyvai mačiau.
  Pirkau iš vieno nario Sony PSP išperkamuoju paštu. Nuėjau atsiimti, prie langelio viską man sutikrino, nuėjo paimti siuntinio paštininkė ir jai telefonas paskambino, šnekėdama ir nuėjo. Grįžta ta višta ir išmetė netyčia ant žemės, o juk žinot, visko gali nutikti, kad ir nuo tokio kritimo. Nieko aš jai nesakiau, pasiėmiau, sumokėjau pinigus, tačiau iškart patikrinau ar veikia. Gerai, kad buvo PSP įdėtas į minkštą dėkliuką, antraip būtų buvę pizdiec. Ir būčiau galėjęs su ja aiškintis lygiai taip pat kaip jūs - gal jis prieš tai neveikė, gal jos kaltė, gal siuntėjo ar panašiai.
   
  O jūs, būdami normaliais vyrais, seniai būtumėt išsprendę problemą. Dėl rebaluotų pirštų kaip kokia fyfa čia įsižeidė ir stumt pradėjo. Normaliai susitarkit dėl siuntinio grąžinimo, apmokėkit visas savo moralines ir kt. žalas ir pamirškit, nes tikrai labai vaikiškai atrodo. Žinau, kad ne mano reikalas, bet norėjau išsakyti savo objektyvią nuomonę.
 19. Patinka
  Pinciux sureagavo į scouchy Nokia n82 tik 320lt   
  Lietuvis. o pats tai jo niekaip sakysi nevadinai ane? Nekaltas ir lyg niekur nieko ane? Zmogus siustu suluzusi ir kitaip sugadinta daikta tikedamasis kad kas nors ji nupirks? Manau aiskiai cia paste sudauze ir tiek. Niekas ten nesaugo tu siuntiniu imeta ir viskas. O siaip manau butu geriausias ir graziausias poelgis tiesiog nusiusti ta telefona atgal be jokiu issipezejimu kaip sakant :unsure:
 20. Patinka
  Pinciux sureagavo į Valdas, Nokia n82 tik 320lt   
  cia nuo zmogaus priklauso,jai man taip butu tai siusciau atgal ir dar zmogui sumokeciau uz pasto islaidas,juk as pirkt norejau tai kam jam minusa daryt.bet cia tik mano nuomone
 21. Palaikau
  Pinciux sureagavo į Lietuvis666 Nokia n82 tik 320lt   
  Vagyste tu vagyste, vakar pasakiau kad issiunciu, o kad tu pyzdelini ant manes, kad riebalini ,pirstai ir kazkas su ekranu pridirbta, tai buk malonus atvaziuok i klaipeda ir man realiai viska isdestyk. parodysi ka as ten pridirbau ir riebalinus mano pirstus galesi parodyt.
 22. Patinka
  Pinciux gavo reakciją nuo Valdas, Nokia n82 tik 320lt   
  vat cia visu simtu procentu pritariu, kita kart gal vel kas kokiam telefone nepatiks, ir jis sugalvos pasisavinti ta telefona, kaip dbr yra su maniskiu...
 23. Patinka
  Pinciux gavo reakciją nuo Valdas, Nokia n82 tik 320lt   
  vat cia visu simtu procentu pritariu, kita kart gal vel kas kokiam telefone nepatiks, ir jis sugalvos pasisavinti ta telefona, kaip dbr yra su maniskiu...
 24. Patinka
  Pinciux gavo reakciją nuo nawaras Nokia n82 tik 320lt   
  Tos nuotraukos kurios buvo idetos buvo darytos ta pacia diena kaip ir idetas sitas skelbimas, galiu dar atsiust nuotraukas kam reikia ir matysit ten properties kada daryta nuotrauka.
   
   
  Antra siusdamas ta tel nej vienu zodziu neuzsiminiau apie tai kad pervestu pinigus pries gaunant ar neatplesus siuntinio ar dar kaip nors. Leidau gauti telefona, ji patikrinti apziureti ir tada jai jis butu tikes butu buve pinigai.
   
   
  O siuo metu noriu atkreipti visu forumieciu demesi, i tai jog forumietis Lietuvis666 nesiruosia man grazinti to telefono, kokia jusu nuomone ar jis turi pasisavinti ta telefona nesumokejas uz ji nej cento, netgi jai apmokamos siuntimo islaidos ir net uz benzina nuvaziavimui iki pasto.
   
  Tad linkiu buti visiems atsargiems, gali buti kad ir jus jam nusiusite telefona, jam kas nors nepatiks ir jis ji pasisisavins, kaip yra siuo metu su mano telefonu.
   
   
  O ne savo daikto pasisavinimas tolygus vagystei...
   
   
   
   
  to posto neskyriau niekam, nej Lietuvis666 o jis ziuriu labai paeme tai i sirdi... Tiesiog viesai truputi save guodziau, su susiklosciusia padetimi, nes siuo metu ir man daug nervu susigadino...
 25. Patinka
  Pinciux gavo reakciją nuo nawaras Nokia n82 tik 320lt   
  Tos nuotraukos kurios buvo idetos buvo darytos ta pacia diena kaip ir idetas sitas skelbimas, galiu dar atsiust nuotraukas kam reikia ir matysit ten properties kada daryta nuotrauka.
   
   
  Antra siusdamas ta tel nej vienu zodziu neuzsiminiau apie tai kad pervestu pinigus pries gaunant ar neatplesus siuntinio ar dar kaip nors. Leidau gauti telefona, ji patikrinti apziureti ir tada jai jis butu tikes butu buve pinigai.
   
   
  O siuo metu noriu atkreipti visu forumieciu demesi, i tai jog forumietis Lietuvis666 nesiruosia man grazinti to telefono, kokia jusu nuomone ar jis turi pasisavinti ta telefona nesumokejas uz ji nej cento, netgi jai apmokamos siuntimo islaidos ir net uz benzina nuvaziavimui iki pasto.
   
  Tad linkiu buti visiems atsargiems, gali buti kad ir jus jam nusiusite telefona, jam kas nors nepatiks ir jis ji pasisisavins, kaip yra siuo metu su mano telefonu.
   
   
  O ne savo daikto pasisavinimas tolygus vagystei...
   
   
   
   
  to posto neskyriau niekam, nej Lietuvis666 o jis ziuriu labai paeme tai i sirdi... Tiesiog viesai truputi save guodziau, su susiklosciusia padetimi, nes siuo metu ir man daug nervu susigadino...
×
×
 • Sukurti naują...