Pereiti prie turinio

Princeps

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.233
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Princeps paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 15 2008

Princeps patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Princeps

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Buvęs
  kitapuse

Paskutiniai lankytojai

4.698 profilio peržiūros
 1. Sveiki, Keleta valandu kazkas ropojo ant kelio po kelnem galvojau, gal siaip skruzdele kokia priplojau ir vel girziu, kad kazkas eina, pakeliau iki keliu ir nieko mepamaciau. Po valandos, pajauciau, kad kazkas ant kaklo ropoja, ir ikando norejau nuimti ir numesti su ranka bet neejo lig butu prilipe, po to kazkaip grebiau su pirstais ir numeciau. Ar cia erke? Kai ji nusimete ant grindu, tai pradejo greitai eiti, bet po to pastumiau su koja ir apvirto ant nugaros bei sustingo nejudejo. Po kiek laiko grizau, buvo sustingus, pajudinau, kojytes pradejo mosikuotis. Tada plojau su ta k
 2. https://jobs.tut.by/catalog/Informacionnye-tehnologii-Internet-Telekom
 3. Bet pagyrunų irgi nemėgstu..
 4. Sveiki, Mano pažįstamų draugai giriasi, kurie yra Baltarusiai, sako, vienas kad uždirba virš tūkstančio eurų, o kitas, tinklų administratorius tipo gauna 1500. Abejų patirtis 1-2 metai, ir aš to abejoju, bet pykta, kad giriasi savo alga. Nors nuomojasi butus, auto neturi ir nekeliauja. Palyginimui minimalus atlyginimas Baltarusijoje 110 eurų, mokytojo alga 200 eurų, dėstytojo 350 eurų. Ar čia Lietuvoje IT specialistai tiek mažai uždirba? :D ar rojus yra Baltarusijoje? :D
 5. Turiu anglišką paprastą viktoriną, ir norėčiau ją išversti, viktorina susideda iš exe failo, kurį užinstaliavus, padaromos direktorijos, kaip žaidimas, viktorina yra basic. Susisiekite PM parašydami savo Skype. Užmokestis yra derinamas.
 6. Sveiki, pirkčiau pilnai veikiančios skelbimų svetainės varikliuką, sulietuvintą, gerai suprogramuotą. Dizainą galėčiau pasikeisti, kažkiek. Pasiūlymus su kainomis, kaip atrodo puslapis, viską į PM. Taip pat būtų gerai, kad galėčiau pažiūrėti online, arba maždaug nurodyti į kokį puslapį yra panašus, kad galėčiau sussidaryti bendrą vaizdą.
 7. 10 eur. labas perlaida už 7 eur
 8. Sveiki, prireikė netikėtai grįžti į Lietuvą, gal kas nors galėtų pažiūrėti skrydį iš Lisabonos ir Porto 22-24 dienomis.
 9. Man labai įdomu kiek tu tos ispanų išmokai ir kokie tavo gebėjimai šioje kalboje, turbūt, kaip ir dauguma nulį.
 10. Galiu išmokyti, nėra pigiai, bet bent jau išmoksi, ne taip, kaip tos kalbų mokyklos. Beje kalbėjimas su užsieniečiais nėra gelbėjimosi ratas, nuo ko gali būti tik blogiau, išmoksi kalbėti su klaidomis. Čia reikia sudarinėti individualią programą, daugiau nemokamos info nebus, kiekviena patarimas vertas atlygio ;D Aišku gali mokytis, kaip ir kiti, bet u-truks, kokius 7 metus.
 11. Aš manau, kad Lietuvoje dirbti už 2 K yra geriau nei važiuoti į užsienį, ir atsedinėti tuos pačius 2 K LT
 12. Žmogaus mokančio dirbti su flash judančia animacija, bei bendrai su animacija. Rašykite į Skype "googlikas55". Siūlomas ilgalaikis darbas.
 13. Čia ne į temą, bet kada lėktuuvų bilietai būna pigiausi? Likus 2 mėnesiams iki skrydžio ar daugiau?Nes kartais pastebiu tokį atvejį, kad lėktuvų bilietai būnai pigesni likus mėnesiui, negi kad užsisaknt prieš 3 mėnesius, kodėl taip yra?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...