Pereiti prie turinio

Eljotas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.117
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

Eljotas paskutinį kartą laimėjo Liepos 17 2010

Eljotas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Eljotas

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

6.658 profilio peržiūros
 1. Domina komercinio pobūdžio projekto ar keletos projektų pirkimas. Privalomai turi būti jau veikiantis projektas generuojantis grąžą. Nedomina auto dalys ar specialių žinių reikalaujantys projektai. Galiu pirkti kaip privatus asmuo arba kaip įmonė. Prioritetą teikiu dropshipping principu veikiančiam projektui. Galiu pirkti ir brangesnį projektą, pvz. už 50,000 EUR, kaina pavadinime nustatyta kaip orientacinė, kad nebūtų taikomasi į maksimalią. Plačiau žinute. Dėkoju už dėmesį.
 2. Pirk anglijoje sakė, kad nespėjo suvesti siuntų, tokių net virš 1000 dar neįvestų į sistemą, nes buvo sistema nulūžusi, sakė dieną naktį dirba - nereikia pergyventi, siuntos yra pas juos ir pajudės šeštadienį, nors nepažada, kad suves į sistemą iki šeštadienio. Pirmiau paskambinkit, o ne laiškais rašykit.
 3. Gal kas turite kuponų ar kodų? Nupirkčiau.
 4. Sveiki, jeigu neliečiant Lenkijos, gal kas nesenai darėtės būsto įrengimą/remontą ir pirkotės baldus iš kažkokių gamintojų/pardavėjų ir galite rekomenduoti arba, atvirkščiai, nerekomenduoti? Man reikia buto įrengimui virtuvės baldų komplekto, vonios kambario baldų, įrengti drabužinę ir padaryti stumdomas duris. Gal kažką iš šių dalykų nesenai darėtės ir galite pasidalinti kontaktais? Vilniaus miestas. Ačiū.
 5. Kiek aš gryninu, tai čia techninė problema jų. Pasiskambink į PayPal support'ą, sutvarkys iškart. :)
 6. Siūlyčiau ieškotis 1,5 kambario. Bus ~34 kv.m, gyvensi vos ne kaip 2 kambariuose, mokėsi nuomos mažiau, o ir komunalinės kainuos pigiau, nes kvadratų mažiau. Patarčiau žiūrėti į kvadratų kiekį, jei nori mažesnių kom. mokesčių. Už tokią sumą biški sunkokai su mokesčiais rasti +- patogų butą visom prasmėm Vilniuje, bet dabar pats laikas ieškoti. :)
 7. Nemanau, nes IS 300h irgi deklaruoja tas pačias 4,4 litro sąnaudas. :) Kas nėra realybė nei ant CT200h.
 8. Ką vadini ekonomiškumu? 7 litrai benzo mieste, čia kas, daug? Vidutinio dydžio mašinai.
 9. Pats vairuoju ir rekomenduoju Lexus 300h. Kainuoja tik daugiau, neaišku už kokią kainą žiūri.
 10. Pats prieš pusmetį buvau šiuose miestuose, labai smagu buvo prisiminti. Noriu pagirti montažo darbą, na ir aplamai viską, nesustokit, seksiu jūsų naujienas! :)
 11. Čia totali nesąmonė prievartinė registracija, jeigu nori pamatyti pardavėjo kontaktus. :)
 12. Jau metus laiko treniruojuosi taktiniame šaudyme koviniais ginklais (pistoletais), dar vis niekaip neprisiruošiu pradėti dalyvauti varžybose, norisi gerai pasiruošti. :) Esu šaudymo sporto klubo narys.
 13. Nelabai matosi priartinus, bet 4 aptarnavimai daryti 2013 metais ir pradėta pildyti tik nuo 91 000 km? Ir penktas langelis užpildytas tik po 30 000 km intervalo?
×
×
 • Sukurti naują...