Pereiti prie turinio

Mainkey

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  104
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Mainkey

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1984-02-05

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Antanas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

855 profilio peržiūros
 1. Ačiū už atsakymus. Seniau mokėdavau 1.99 prie 0 Euribor nesigilinau, auto nebrangios buvo. Dabar truputi keičiasi situacija, bet matau, kad nepavyks mažiau gauti.
 2. Sveiki, gal kas lizinguojat naują auto, fizinis asmuo ir galit pasidalint palūkanų dydžiu? Turiu pasiūlymą 1.85% + Euribor kažkaip daugokai atrodo. Ačiū.
 3. Pardaviau per BRC prieš 4 metus, tai jie randa pirkėja, tada iš tavęs dar kažkiek nuderi ir parduoda savo rastam žmogui. Sutartį rašai su BRC pardavimo, ne su galutiniu klientu. Per 20d. žada pervesti pinigus, aišku reikėjo skambint, bet tik 1 kartą 🙂 Aš suprantu, kad tai verslas, bet jiems tavo interesas visiškai neįdomu, man gavosi taip, kad už tokia kainą kurią gavau iš jų, pats būčiau pardavęs labai greitai ir to laiko daug nebūtų reikėję.
 4. Pirkta LT, su banderolėmis, visais saugos lipdukais ir t.t Atsiprašau, čekių negalėsiu duoti.
 5. Sveiki, liko pora butelių Macallano: https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/219525/macallan-smooth-arabica Nebloga investicija, kas domisi. Kaina 300 EUR vnt., atiduodu tik į rankas, nesiunčiu, Kaunas.
 6. Žiauriai įdomi tema, domiuosi alkoholiu senai, bet vis nesiryždavau pradėt investuot. Pasibaigiau ir viskio ambasadoriaus kursus, bet kažkaip atrodė labai daug investicijų reikalaujantis pomėgis. Perskaičiau visą temą gal ir pradėsiu pagaliau. Jeigu kursit kokią grupę ar šiaip bendraminčių būrį, būtinai pakvieskit. Ačiū.
 7. Pirkau čia https://www.maxvel.lt/ Kainavo apie 800 eurų, neatsimenų tik modelio, 180x200. Ant geresnio nesu miegojęs, pabandyk pasižėt. Pagalvės dar po šiai dienai nerandu, esu pirkęs ir brangiu ir pigių, šudas man vistiek.
 8. https://www.facebook.com/seimosodontologes/ čia einu, tik dažnai palaukt reikia, ne visada priima iškart.
 9. Eksploatavau du metus, gera mašina. Pigus išlaikymas, ekonomiška, ir smagu mieste maltis. Pirkau iš USA. Pasidomėk dėl "timing chain tensionier" ten buvo problemų, aš pasikeičiau, kartu su grandinėm. Ir DSG tepalus reikia keisti, čia bus 6 bėgių. Būtinai pasidaryk Stage 1, nes USA versija truputi mažiau KW, o Stage 1 labai smagiai prideda. Žodžiu už tokia kaina labai gerai viskas. Rekomenduoju.
 10. As neatsimenu, kokia ten išvis buvo sutartis. Gal iš USA buvo pirkimo dokumentai? Lietuviškos nebuvo. Gal Regitroje gali padėt šiuo klausimu? O pardaviau, už normalią kainą.
 11. Sveiki, pirkau USA auto su vokiškais dokumentais už grynus, užsiregistravau LT. Pavažinėjau pora metų, pardaviau su sutartim lietuviška. Ten įrašiau kainą ir dabar mane VMI drožia, kad mokesčius turiu sumokėti, nors aš pigiau pardaviau. Kaip dabar išsisukti? Ačiū.
 12. Anksčiau Iphone buvo tiesiog geras telefonas, bet visada buvo galima pasidairyti į konkurentus ir rinktis, bet dabar padarė tobula. 6s greitis, perfomance, visos funkcijos nerealiai veikia. Su šypsena veide kasdien naudojuosi. Truputi pikta, nes toks turėjo būt Iphone 6 iškarto, o S modelis tik pataisyt kažkokias klaidas. Bet kokiu atveju jeigu ieškai naujo telefono, imk tik 6s tai visiškai kitos kartos device'as.
 13. Nebegalėjau žiūrėti toliau, dėl fade efekto. Pradžioje, kai važiuoja mašinos kažkaip labai tiko, toliau privertė išjungt video. Kažką kitaip reikia galvoti dėl montažo.
 14. 1 men. tikrai prisideciau, tik nepazadu testi toliau. Jeigu tinka PM, kur pervesti pinigus.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...