Pereiti prie turinio

Akatsaki

Nariai
 • Pranešimai

  4.233
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  100%

Akatsaki paskutinį kartą laimėjo Gegužės 31 2011

Akatsaki patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Akatsaki

 • Rangas
  Išmestas iš forumo
 • Gimimo data 1992-10-27

Profilio informacija

 • Vardas
  Lukas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

18.886 profilio peržiūros
 1. Pats ir prekiauju Ebay, atsidaręs IV tai mokesčius tenka susimokėti, nors jie tikrai nėra dideli kaip studentas esi, nereikia 90 LT PSD mokėti. Bet šeip įdomumo dėliai klausimas, jei pasidarai toki kaip entropay ar tiesiog atsidarai banko užsienio šalyje ar VMI mato tavo sąskaitas ar ne? Kiek žinau, kad ne. Ir taip pat kiek aiškinausi VMI pradeda tik tada tavim domėtis, kaip turi turto savo vardu, o tada ir prasideda iš kur pajamos, kas kaip.
 2. Rimvydas, tavo-auto.lt. Kad, opc funkcija padaryti daug ten reikalų pats bent 3 B6 passatus turėjau, jei dėl RNS 510 domina parašyk man ir kokia versija domina :)
 3. Isidek RNS/RCD multimedija geras dalykas :)
 4. Aš manau, kad tai netiesa. Kaip kažkas minėjo tai gali būti politinis susidorojimas su Viktor Uspaskich. Asmeniškai jis man kaip žmogus patiko, atstatė Kėdainius, pastatė dvi bažnyčias, daug gero padarė ir dar daug norėjo, bet sistema jį sutrypė (na dar klausimas ar sutrypė). Šeip aš jį norėčiau matyti premjero ar net prezidento poste, manau Lietuvos gyvenimo lygis pagerėtu, nei dabar. Nors neatmetu galimybės, kad pirma jam būtų svarbiau jo reikalai, nes visgi Ruselis tai pagrinde Gazprom ir t.t
 5. Mano manymu visi ji Lietuvoi chazeinu laiko. Tai kam tada rinkimuose juodoji Darbo Partija susilauke tiek rinkeju balsu?>
 6. Reikia tureti gera Krysa sitame versle.
 7. Taip, gavau siandien. Dar pora klausimų: Kodėl, jau dvi savaites nusiusti dokumentai ir rašo "In Progress", kodėl jų nepatvirtina, kas gali būti? Skambinta į PayPal sakė 24 val. bėgyje peržiurės, bet kaip nieko taip nieko. Kitam normaliam PayPal accounte, pridėjau naują mastercard kortelę, nes savo Visa buvau pametęs, pirkti visą kitą galiu, bet išssimti iš PayPal pinigus prašo pridėti Visa kortelę. Kodėl taip yra ir kodėl netinka Mastercard kortelė?
 8. Tai tik su ebay galvok, pirk - parduok. Tarp kitko iš Lt į ebay dedant galima labai gerus litus uždirbti, tik reikia galva pasukti.
 9. Nu, ok supratau. Bet dar noriu pasakyti, kad PayPal ne mano vardu tik, mano kortele verifinta.
 10. Bet draugas tą pati šeštadieni ir gryninosi, tai jam pirmadieni jau įplaukė į sąskaita. O, man ne tai kažkaip keista. Nors rašo visur completed. Ką reikės daryti jei pinigai kažkur strigs?
 11. Šeštadieni išgryninau iš PayPal pinigus į Visa Virtuon SEB, šiandien dar iki šiol neatėjo į banko sąskaita. Transaction History rašo completed, accountas tvarkingas, tik jau dvi savaites kažkodėl asmens dokumentai yra In Progress niekaip nepatvirtina, tai limitas yra 2500 Eur pervesti, nors jis dar yra nepasiektas pas mane. Tai kas gali būti, kodėl tie pinigai dar nepreina? Ir kas su jais bus?
 12. Pasiaiškinsiu, nes dabar turiu IV, tenka vežioti pinigus, tai važiuosiu į VPK paklausti kas kaip. Šeip ir dabar priekinius užtamsinęs, tai nelabai žiūri. Nors ir Kaune ištikruju užsitamsinusiu labai daug važinėja, kaip kitur nežinau.
 13. Tiesiog, kažkuriam forume skaičiau, kad atsidarius IV ir įrodžius, kad tenka vežioti mašina pinigus, galima gauti leidimą. Tai įdomu kaip čia ištikruju.
×
×
 • Sukurti naują...