Pereiti prie turinio

ifixas

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    6.971
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    5
  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Gera idėja
    ifixas gavo reakciją nuo EdFoX Rusijoje nužudytas Šabtajus Kalmanovičius   
    O pats lenkas. Ne daug skiries :D
  2. Patinka
    ifixas sureagavo į dealeris Byteball - nauja ir labai perspektyvi valiuta su DAG technologija - nėra block'ų   
    Sveiki, Forumiečiai,
     
    Noriu pasidalinti informacija apie vieną mano nuomone perspektyviausių kriptografinių valiutų rinkoje.
    T.y.: Bytes, o pats projektas vadinasi www.byteball.org.
     
    Paskutinį kartą dalinausi informacija apie kriptovaliutą 2014 metais kai atradau monerą: https://uzdarbis.lt/t312823/nauja-karta-perspektyviu-kriptovaliutu/
     
    Kas tai per valiuta?
     
    Bytes yra pirma valiuta padaryta su DAG technologija(directed acyclic graph) - ji neturi jokių blokų, todėl pavedimai vyksta žymiai greičiau, fee labai maži ir pavedimų kiekis niekaip nėra ribojamas. Iš esmės vartotojas darydamas pavedimą turi patvirtinti du kitus.
     
    Jos kūrėjas(Anton Churyumov) akademikas iš Rusijos, kuris vienas pats sugebėjo sukurti visą architektūrą: patogią win/android wallet ir vystymo aktyvumu(kodo commits) nelabai nusileidžia rimtoms crypto kūrėjų komandoms. Žiūrint iš šalies jis vienas sukūrė žymiai geresnį produktą nei 95% ICO dirbančių team'ų, kur dirba 5+ žmonių.
     
    Šia technologija paremtos kriptovaliutos yra visiška naujovė, pirmoji(Bytes) startavo praėjusį rugsėjį bitcointalk forume, o pagreitį pradeda įgauti tik dabar.
     
    Ekonominis modelis
     
    Nuo starto ji yra nemokamai dalinama Bitcoin turėtojams bei pačių Bytes turėtojams. 98% bus išdalinti bendruomenei, likusi lieka founder'iui ir plėtojimui.
    Toks modelis yra retas atvejis(palankus investuotojams) dabartinėje kripto psichozėje, nes net ir labiausiai nevykusios kripto vystymo komandos dažniausiai renkasi pasiimti 10% ir daugiau.
     
    Įvykę išdalinimai:
     

    The first distribution round took place on Dec 25, 2016 when the network launched, over 70,000 BTC was linked, and 10% of the total supply of bytes and blackbytes was distributed. In the subsequent rounds, the total distributed supply reached 52.6%: 2nd round on Feb 11, 2017: 121,763 BTC linked, 1.8% distributed; 3rd round on Mar 12, 2017: 129,139 BTC linked, 2.0% distributed; 4th round on Apr 11, 2017: 145,441 BTC linked, 2.3% distributed; 5th round on May 10, 2017: 207,672 BTC linked, 2.9% distributed; 6th round on Jun 9, 2017: 453,621 BTC linked, 6.6% distributed; 7th round on Jul 9, 2017: 949,004 BTC linked, 11.0% distributed. 8th round on Aug 7, 2017: 1,395,899 BTC linked, 16.0% distributed. The 9th round is scheduled for the full moon of September (Sep 6, 2017 at 07:02 UTC). The balances will be snapshotted at the time of the first Bitcoin block after this date, and rules for this round are as indicated above. We will likely have more rounds until we distribute all 98%.
     
    Šiuo metu yra išdalinta 52.6% valiutos. Artimiausias dalinimas bus už 3 parų, rugsėjo 6 dieną. Visi Bytes turėtojai gaus +10% nuo laikomos sumos, o visi, kurie susies savo bitcoin pinigines su Bytes adresu gaus 6.25 MB už Kiekvieną BTC arba 6250000 Bytes.
     
    Kokį funkcionalumą turi ši valiuta?
     

    Yra multiparašo galimybė
    P2P mokėjimai
    P2P draudimas
    Chatbot'ai kaip: keitykla, lažybos ir pan.
    Prediction markets
    Galima naudoti visiškai anonimišką valiutą Blackbytes

     
    Tokį funkcionalumą ir platų pritaikymą turi labai mažai valiutų(Ethereum lygis).
     
    Kodėl dalinuosi informacija?
     
    Nes esu pats investavęs į šią valiutą ir jos sėkmė priklauso nuo to kiek žmonių ja naudosis. Palaikau šią valiutą tiek iš idėjinės, tiek iš finansinės pusės. Šiuo metu Bytes turi ~15000 vartotojų, kiekvienas naujas vartotojas prideda stabilumo ir patikimumo visai sistemai. Taip pat man iš profesinės pusės naudinga rinktis "track record" kai pasidalinu informacija apie kažką itin perspektyvaus labai ankstyvoje stadijoje, kaip pvz. su moneru 2014 metais, kai jis kainavo $1.3.
     
    Daugiau informacijos galite rasti:
    http://www.byteball.org
    http://slack.byteball.org/
    https://bitcointalk.org/index.php?topic=1608859.0
  3. Patinka
    ifixas gavo reakciją nuo kalinauskasweb United States of America: Mitu griovejai   
    Na sovietinio palikimo dar yra, bet daug jau kas pasikeitę. Amerikoje kaip ir Lietuvoje mąstančių žmonių skaičius yra labai panašus, manau. Tik tiek, kad ten 100x daugiau gyventojų ir atrodo, kad ten iškyla daug daugiau Pasauliui naudingų žmonių. Ir mokykloje žmonės yra pakankamai skatinami mąstyti, bet deja čia priklauso nuo žmogaus auklėjimo, mentaliteto ir pažiūrų. Petriukas, kurio tėvai piktnaudžiauja alkoholiu ir leidžia jam neiti į mokyklą, paragauti degtinės ir t.t. abejoju ar taps LR prezidentu. O Jonas, kurio tėtis Konstitucinio teismo teisėjas, o mama tarptautinės įmonės finansų direktorė, žengs toli, nes jam tėvai nueiti kitur neleis ir jis visuomet bus žingeidus, kažko sieks.
     
    Sakai sostinių žinojimas nieko neduoda? Kiekvienos žinios kažką visuomet atneša gero. Tuo labiau žinodamas daug dalykų keli ne tik savo asmeninę vertę pačiam sau, bet ir turi didelį bendro išsilavinimo bagažą, kuriuo galėsi pasinaudoti susidūrus su tam tikrais gyvenimo iššūkiais. Savaime suprantama, kad sostinių žinojimas tradiciniam vadybininkui nieko doro neatneš ir jeigu gyvenime tavo (nesikreipiu į nieką asmeniškai) tikslas yra turėti 2k. butą, Audi A6 dyzeliuką ir savaitgaliais nuvažiuoti su palapinėm prie ežero pagert alaus tai tikrai, kad tokios žinios niekam reikalingos nebus.
     
    Tuo labiau nei šios temos autoriaus nesmerkiu, čia jo gyvenimo pasirinkimas ir nelinkiu jam nieko blogo, tiesiog nemanau, kad galima tokias šalis išvis lyginti ir nereikėtų kurstyti žmonėms idėjų, kad reik palikti Lietuvą. Emigrantų ir taip nebetrūksta. Ir ne esu Amerikos "hateris", pats su mielu noru ją aplankyčiau, tiesiog turiu omeny, kad deja šalis, kurios konstitucija yra labai teisingas dokumentas demokratijos atžvilgiu, šiuo metu jau tokia nebėra, nes pinigai užvaldė visą jų šalį ir nemanau, kad tokia šalis ateityje ilgai ir gražiai beklestės. Pamynė jie savo vertybes ir idėjas, o gi jos ir leido jiems iškilti ir pabūti "svajonių šalimi".
     
    Dar galiu sutikti jog jeigu žmogus mokosi, studijuoja ir visgi dar prisimena savo gimtinę ir linki jai gero, tai žinoma jog iš jo bus daugiau naudos studijuojant užsienyje, o nesėdint darbo biržoje, bet vertėtų pabrėžti, kad tas žmogus neturėtų nurašyti Lietuvos kaip kokios bananų respublikos, kurioje niekam niekada nebebus ateities. Jeigu ir toliau tokiom nuotaikom jaunimas emigruos, tai faktas- Lietuvoje ateities nėra.
  4. Patinka
    ifixas sureagavo į GamingMusicTv 1000€ per mėnesį iš Youtube   
    Yra!!
    http://www.part.lt/img/8921e78fdc646e70110192e0bdb11e26125.png
  5. Patinka
    ifixas sureagavo į furijus Nemokamų treniruoklių žemėlapis   
    Šauni idėja, tik pasigędau paplūdimio tinklinio aikštelių. :)
  6. Patinka
    ifixas gavo reakciją nuo sconer Autoblogai, jų kūrimas ir uždarbis   
    Autoblogo kūrimas
     
    Sveiki, uždarbiečiai,
    Kiekvienas iš mūsų nori turėti pastovias ir stabilias pajamas. Galiu pasiūlyti vieną metodą, kuris užsienio piliečiams atneša ne vieną tūkstantį dolerių per mėnesį.
     
    Tai yra autoblogai. Pradžiai jums reikėtų sugalvoti temą ir su Keywords Tools pagalba atrasti raktažodį pagal, kurį pirksite domeną. Kaip naudotis įrankiu- nerašysiu, bet tai nėra sunku. Atradę visom prasmėm gerą raktažodį, pagal jį susiraskite domeną. Galite naudotis www.godaddy.com paslaugomis, nes jie visada pateikia gerų nuolaidų. Pats ne kartą įsigyjau domenų po 1.17$. Nuolaidų kodais pasidalinama ir čia, uždarbis.lt: http://www.uzdarbis.lt/Domenai-pigiau-bonu...odai-t9101.html
    Kai jau atlikome šias procedūras, keliaujame toliau, prie viso įdomumo. AutoBlogo paleidimo.
     
    Pradėsime nuo pirmojo žingsnio: hostingas. Kadangi jūsų autoblogai sudarys ištisą tinklą, jums prireiks ne vieno GB srauto. Asmeniškai rekomenduočiau www.hostgator.com arba www.bluehost.com, bet galima rasti ir kitų patikimų hostingų už prieinamą kainą.
     
    Antras žingsnis: autoblogo platforma. Žinoma labiausiai verta naudoti Wordpress, nes tik jam rasite visus reikalingus įskiepius (plugins). Na nebent turite laiko ir mokate programuoti.
    Surašę TVS’ą į hostingą, pasiruoškite įdiegti visus reikiamus įskiepius.
     
    Jų sąrašas:
    WP-Robot (automatiškai kurs turinį jūsų blogui, deja, bet programa kainuoja, žinoma google pagalba galima rasti ir “nemokamą” versiją. Yra ir alternatyvų, kurios yra nemokamos, bet jų kuriamas turinys nėra toks geras).
    All-in-one-seo-pack (SEO optimizacija).
    All in One Adsense and YPN (pluginas, kuris patogiai leis kurti reklamas).
    Easy Privacy Policy (jog nesusipyktumėte su Adsense reikalavimais, įdėkite šį įskiepį būtinai).
    Google XML Sitemaps (Sukurs sitemap).
    Sociable (leis jūsų turiniu dalintis visiems skaitytojams).
    Twitter Tools (labai reikalingas daiktas marketingui naudojantis twitter).
     
    Štai šie pagrindininiai įskiepiai padeda autoblogą palaikyti gyvą ir atnaujintą. Žinoma dar begalę pluginų reikia norint jog svetainė taptų galingas uždarbio automatas. Bet čia palieku jau jūsų fantazijai.
     
    Judame toliau. Sukonfigūruokite wp-robot tinkamam darbui. Kaip tai atliekama? Visa informacija pateikiama jų svetainėje, bet trumpai. Sukuriate kanalą, pagal raktažodžius, parenkate iš kur imti turinį (tai gali būti svetainė, youtube). Galite sukurti kanalų kiek tik norite, parenkate kada tie kanalai veikia (laikas kas kiek atnaujina autoblogą). Rekomenduoju rasti porą gerų RSS kanalų, taip jūsų autobloge visada bus ir itin kokybiško turinio. Tik nepersistenkite, nes už kopijavimą galite gauti pylos iš Google ir AdSense. Atlikę darbus su Wp-Robot jūdėkite link Twitter Tools.
     
    Žinoma tam jums reikia Twitter paskyros, bet jau čia nereikia nieko pasakoti. Parenkite twitter tools taip, kad kas kartą atsiradus naujam blogo įrašui apie tai būtų pranešta ir twitteryje (twitteryje turite turėti ir followerių, nes tik jie matys jūsų skelbiamus čiulbesius ir atneš srauto jūsų autoblogui, kol google atliks savo darbą).
     
    Viską sėkmingai sukonfigūravus ir sureguliavus, galite atsipūsti- autoblogas baigtas. Bet čia buvo tik pradžia. Norint turėti tikrą autoblogų tinklą, sukurkite vieną autoblogą per dieną, bent per savaitę. Taip metų gale turėsite šimtus mini nišinių svetainių, kurios neš jums pelną.
    Viso šito uždarbio paslaptis slepiasi ne svetainės kokybėje (tai irgi kažkiek įtakoja, bet minimaliai), o kiekybėje. Tai yra jeigu vienas blogas per dieną atneša bent 0.50$ pelno, tai 100 tokių blogų atneš 50$ per dieną. Kuo daugiau blogų turėsite, tuo didesnis pelnas bus. Pasaulyje yra daug autoblogerių, kurių tinklas siekia virš 1000 ar net daugiau autoblogų ir per dieną vienas toks atneša nuo 1-5$. Didelės sumos. Deja, daugeliui koją pakiša ir adsense, todėl būkite itin atsargūs su jais. Neapsiribokite vien uždarbiu iš jų. Pamėginkite padirbėti su ClickBank ar Chitika, o gal ir Amazon Associates.
     
    Šiek tiek papildomos info ir patarimų su kuo galite susidurti dirbdami šį darbą.
    1. Google nemėgsta nei autoblogų, nei automatinio turinio, todėl nepersistenkite su įsiepiais liepdami jiems kurti kažką kas 10min.
    2. Hostingai nemėgsta, kai vienas vartotojas savo hostinge laiko daug projektų todėl retkarčiais padalinkite projektų srautus.
    3. Pelno gali tekti ir palaukti ne dieną ir ne dvi, o ir savaitę ir mėnesį.
    4. Kuo daugiau blogų paleisite, tuo daugiau galėsite jų sujungti backlinkais. Tai kels jūsų PR ir tuo pačiu keisitės maža dalele srauto.
    5. Pasistenkite nebūti banalus ir nekurkite blogo apie Apple iPod naujienas. Tokių svetainių milijonai ir uždirbti jau sunku.
     
    Kada atsiras papildomo laiko, pamėginsiu padėti, aprašyti apie Twitterio marketingą. Labai naudingas dalykas galintis atnešti didelius srautus unikalių lankytojų kas dieną.
     
    Sėkmės darbe!
     
    Klausimus uždavinėkite tik čia, jokių AŽ. Nelabai yra laiko atsakinėti, todėl galbūt padėti galės ir kas kitas, ne tik aš. Ačiū.
    Jeigu radote klaidų ar neatitikimų ar turite kuom papildyti info- AŽ.
     
    Straipsnį galite kopjuoti ir dalintis juo kaip tik norite, nereikalauju ir autoriaus gairių.
  7. Patinka
    ifixas sureagavo į DmitrijusB Integracija į visuomenę   
    Sumokeciau uz domena ir pirmu metu hostinga serveriai.lt
  8. Patinka
    ifixas sureagavo į Quetiapine Integracija į visuomenę   
    .
  9. Patinka
    ifixas sureagavo į supergirl Integracija į visuomenę   
    Noriu pamėginti išleisti internetinį žurnalą (nebūtinai, gali būti ir internetinė svetainė), kuris būtų skirtas visiems mokantiems gestų kalbą, neišskiriant kurčiųjų, neprigirdinčiųjų ar girdinčiųjų, bet mokančių ar norinčių išmokti gestų kalbą – jie visi lygūs.
     
    Kadangi visą gyvenimą augau kurčiųjų bendruomenėje, matau, jog dauguma kurčiųjų - izoliuoti, informacijos prieinamumo lygis yra labai žemas, skaitydami straipsnius žiniasklaidoje - jie nepilnai supranta sakinius, jų raštingumas yra išties prastas. Kadangi jie negali girdėti, rega perima visą informaciją - šiuo atveju padeda gestų kalba - tokiu būdu jie gauna kokybišką ir aiškiai suprantamą informaciją.
     
    Todėl norėčiau sukurti (kol kas pradžiai) internetinį žurnalą-svetainę, kur žiniasklaidos naujienos, interviu su žmonėmis ir kiti niuansai būtų pristatomi gestų kalba, siekiant įtraukti ne tik kurčiuosius pranešėjus, bet ir girdinčius. Norisi didinti tą lygybės ženklą ir integraciją į visuomenę.
     
    Tik..nuo ko pradėti?...
  10. Patinka
    ifixas sureagavo į Revolt Pokemon GO - ar yra idėjų iš jo uždirbti?   
    pasipalnyti galima atidarant imone, kuri teiks spec psichologine pagalba butent sia liga sergantiems zmonems. as nesuprantu isvis, kazkoki suda daro, nesuprasi kam to isvis reik. Lineage II tai tikslas yra bent adena rinkti, kad serve islaikyti hero statusa ir top itemus surinkt, o cia kas per hernia, zmones nenormalus kazkokie, as sokiruotas!
  11. Patinka
    ifixas sureagavo į Limpuls Kokia žmogaus frazė ar sakinys priverčia jus juo nusivilti?   
    "Būtinai pabaik aukštąjį mokslą, nes kitaip taves nieks negerbs ir busi juodadarbis"
    Dažniausiai sovietų laikų senių butthurt'ines šnekos.
  12. Patinka
    ifixas gavo reakciją nuo sconer Autoblogai, jų kūrimas ir uždarbis   
    Autoblogo kūrimas
     
    Sveiki, uždarbiečiai,
    Kiekvienas iš mūsų nori turėti pastovias ir stabilias pajamas. Galiu pasiūlyti vieną metodą, kuris užsienio piliečiams atneša ne vieną tūkstantį dolerių per mėnesį.
     
    Tai yra autoblogai. Pradžiai jums reikėtų sugalvoti temą ir su Keywords Tools pagalba atrasti raktažodį pagal, kurį pirksite domeną. Kaip naudotis įrankiu- nerašysiu, bet tai nėra sunku. Atradę visom prasmėm gerą raktažodį, pagal jį susiraskite domeną. Galite naudotis www.godaddy.com paslaugomis, nes jie visada pateikia gerų nuolaidų. Pats ne kartą įsigyjau domenų po 1.17$. Nuolaidų kodais pasidalinama ir čia, uždarbis.lt: http://www.uzdarbis.lt/Domenai-pigiau-bonu...odai-t9101.html
    Kai jau atlikome šias procedūras, keliaujame toliau, prie viso įdomumo. AutoBlogo paleidimo.
     
    Pradėsime nuo pirmojo žingsnio: hostingas. Kadangi jūsų autoblogai sudarys ištisą tinklą, jums prireiks ne vieno GB srauto. Asmeniškai rekomenduočiau www.hostgator.com arba www.bluehost.com, bet galima rasti ir kitų patikimų hostingų už prieinamą kainą.
     
    Antras žingsnis: autoblogo platforma. Žinoma labiausiai verta naudoti Wordpress, nes tik jam rasite visus reikalingus įskiepius (plugins). Na nebent turite laiko ir mokate programuoti.
    Surašę TVS’ą į hostingą, pasiruoškite įdiegti visus reikiamus įskiepius.
     
    Jų sąrašas:
    WP-Robot (automatiškai kurs turinį jūsų blogui, deja, bet programa kainuoja, žinoma google pagalba galima rasti ir “nemokamą” versiją. Yra ir alternatyvų, kurios yra nemokamos, bet jų kuriamas turinys nėra toks geras).
    All-in-one-seo-pack (SEO optimizacija).
    All in One Adsense and YPN (pluginas, kuris patogiai leis kurti reklamas).
    Easy Privacy Policy (jog nesusipyktumėte su Adsense reikalavimais, įdėkite šį įskiepį būtinai).
    Google XML Sitemaps (Sukurs sitemap).
    Sociable (leis jūsų turiniu dalintis visiems skaitytojams).
    Twitter Tools (labai reikalingas daiktas marketingui naudojantis twitter).
     
    Štai šie pagrindininiai įskiepiai padeda autoblogą palaikyti gyvą ir atnaujintą. Žinoma dar begalę pluginų reikia norint jog svetainė taptų galingas uždarbio automatas. Bet čia palieku jau jūsų fantazijai.
     
    Judame toliau. Sukonfigūruokite wp-robot tinkamam darbui. Kaip tai atliekama? Visa informacija pateikiama jų svetainėje, bet trumpai. Sukuriate kanalą, pagal raktažodžius, parenkate iš kur imti turinį (tai gali būti svetainė, youtube). Galite sukurti kanalų kiek tik norite, parenkate kada tie kanalai veikia (laikas kas kiek atnaujina autoblogą). Rekomenduoju rasti porą gerų RSS kanalų, taip jūsų autobloge visada bus ir itin kokybiško turinio. Tik nepersistenkite, nes už kopijavimą galite gauti pylos iš Google ir AdSense. Atlikę darbus su Wp-Robot jūdėkite link Twitter Tools.
     
    Žinoma tam jums reikia Twitter paskyros, bet jau čia nereikia nieko pasakoti. Parenkite twitter tools taip, kad kas kartą atsiradus naujam blogo įrašui apie tai būtų pranešta ir twitteryje (twitteryje turite turėti ir followerių, nes tik jie matys jūsų skelbiamus čiulbesius ir atneš srauto jūsų autoblogui, kol google atliks savo darbą).
     
    Viską sėkmingai sukonfigūravus ir sureguliavus, galite atsipūsti- autoblogas baigtas. Bet čia buvo tik pradžia. Norint turėti tikrą autoblogų tinklą, sukurkite vieną autoblogą per dieną, bent per savaitę. Taip metų gale turėsite šimtus mini nišinių svetainių, kurios neš jums pelną.
    Viso šito uždarbio paslaptis slepiasi ne svetainės kokybėje (tai irgi kažkiek įtakoja, bet minimaliai), o kiekybėje. Tai yra jeigu vienas blogas per dieną atneša bent 0.50$ pelno, tai 100 tokių blogų atneš 50$ per dieną. Kuo daugiau blogų turėsite, tuo didesnis pelnas bus. Pasaulyje yra daug autoblogerių, kurių tinklas siekia virš 1000 ar net daugiau autoblogų ir per dieną vienas toks atneša nuo 1-5$. Didelės sumos. Deja, daugeliui koją pakiša ir adsense, todėl būkite itin atsargūs su jais. Neapsiribokite vien uždarbiu iš jų. Pamėginkite padirbėti su ClickBank ar Chitika, o gal ir Amazon Associates.
     
    Šiek tiek papildomos info ir patarimų su kuo galite susidurti dirbdami šį darbą.
    1. Google nemėgsta nei autoblogų, nei automatinio turinio, todėl nepersistenkite su įsiepiais liepdami jiems kurti kažką kas 10min.
    2. Hostingai nemėgsta, kai vienas vartotojas savo hostinge laiko daug projektų todėl retkarčiais padalinkite projektų srautus.
    3. Pelno gali tekti ir palaukti ne dieną ir ne dvi, o ir savaitę ir mėnesį.
    4. Kuo daugiau blogų paleisite, tuo daugiau galėsite jų sujungti backlinkais. Tai kels jūsų PR ir tuo pačiu keisitės maža dalele srauto.
    5. Pasistenkite nebūti banalus ir nekurkite blogo apie Apple iPod naujienas. Tokių svetainių milijonai ir uždirbti jau sunku.
     
    Kada atsiras papildomo laiko, pamėginsiu padėti, aprašyti apie Twitterio marketingą. Labai naudingas dalykas galintis atnešti didelius srautus unikalių lankytojų kas dieną.
     
    Sėkmės darbe!
     
    Klausimus uždavinėkite tik čia, jokių AŽ. Nelabai yra laiko atsakinėti, todėl galbūt padėti galės ir kas kitas, ne tik aš. Ačiū.
    Jeigu radote klaidų ar neatitikimų ar turite kuom papildyti info- AŽ.
     
    Straipsnį galite kopjuoti ir dalintis juo kaip tik norite, nereikalauju ir autoriaus gairių.
  13. Patinka
    ifixas gavo reakciją nuo sconer Autoblogai, jų kūrimas ir uždarbis   
    Autoblogo kūrimas
     
    Sveiki, uždarbiečiai,
    Kiekvienas iš mūsų nori turėti pastovias ir stabilias pajamas. Galiu pasiūlyti vieną metodą, kuris užsienio piliečiams atneša ne vieną tūkstantį dolerių per mėnesį.
     
    Tai yra autoblogai. Pradžiai jums reikėtų sugalvoti temą ir su Keywords Tools pagalba atrasti raktažodį pagal, kurį pirksite domeną. Kaip naudotis įrankiu- nerašysiu, bet tai nėra sunku. Atradę visom prasmėm gerą raktažodį, pagal jį susiraskite domeną. Galite naudotis www.godaddy.com paslaugomis, nes jie visada pateikia gerų nuolaidų. Pats ne kartą įsigyjau domenų po 1.17$. Nuolaidų kodais pasidalinama ir čia, uždarbis.lt: http://www.uzdarbis.lt/Domenai-pigiau-bonu...odai-t9101.html
    Kai jau atlikome šias procedūras, keliaujame toliau, prie viso įdomumo. AutoBlogo paleidimo.
     
    Pradėsime nuo pirmojo žingsnio: hostingas. Kadangi jūsų autoblogai sudarys ištisą tinklą, jums prireiks ne vieno GB srauto. Asmeniškai rekomenduočiau www.hostgator.com arba www.bluehost.com, bet galima rasti ir kitų patikimų hostingų už prieinamą kainą.
     
    Antras žingsnis: autoblogo platforma. Žinoma labiausiai verta naudoti Wordpress, nes tik jam rasite visus reikalingus įskiepius (plugins). Na nebent turite laiko ir mokate programuoti.
    Surašę TVS’ą į hostingą, pasiruoškite įdiegti visus reikiamus įskiepius.
     
    Jų sąrašas:
    WP-Robot (automatiškai kurs turinį jūsų blogui, deja, bet programa kainuoja, žinoma google pagalba galima rasti ir “nemokamą” versiją. Yra ir alternatyvų, kurios yra nemokamos, bet jų kuriamas turinys nėra toks geras).
    All-in-one-seo-pack (SEO optimizacija).
    All in One Adsense and YPN (pluginas, kuris patogiai leis kurti reklamas).
    Easy Privacy Policy (jog nesusipyktumėte su Adsense reikalavimais, įdėkite šį įskiepį būtinai).
    Google XML Sitemaps (Sukurs sitemap).
    Sociable (leis jūsų turiniu dalintis visiems skaitytojams).
    Twitter Tools (labai reikalingas daiktas marketingui naudojantis twitter).
     
    Štai šie pagrindininiai įskiepiai padeda autoblogą palaikyti gyvą ir atnaujintą. Žinoma dar begalę pluginų reikia norint jog svetainė taptų galingas uždarbio automatas. Bet čia palieku jau jūsų fantazijai.
     
    Judame toliau. Sukonfigūruokite wp-robot tinkamam darbui. Kaip tai atliekama? Visa informacija pateikiama jų svetainėje, bet trumpai. Sukuriate kanalą, pagal raktažodžius, parenkate iš kur imti turinį (tai gali būti svetainė, youtube). Galite sukurti kanalų kiek tik norite, parenkate kada tie kanalai veikia (laikas kas kiek atnaujina autoblogą). Rekomenduoju rasti porą gerų RSS kanalų, taip jūsų autobloge visada bus ir itin kokybiško turinio. Tik nepersistenkite, nes už kopijavimą galite gauti pylos iš Google ir AdSense. Atlikę darbus su Wp-Robot jūdėkite link Twitter Tools.
     
    Žinoma tam jums reikia Twitter paskyros, bet jau čia nereikia nieko pasakoti. Parenkite twitter tools taip, kad kas kartą atsiradus naujam blogo įrašui apie tai būtų pranešta ir twitteryje (twitteryje turite turėti ir followerių, nes tik jie matys jūsų skelbiamus čiulbesius ir atneš srauto jūsų autoblogui, kol google atliks savo darbą).
     
    Viską sėkmingai sukonfigūravus ir sureguliavus, galite atsipūsti- autoblogas baigtas. Bet čia buvo tik pradžia. Norint turėti tikrą autoblogų tinklą, sukurkite vieną autoblogą per dieną, bent per savaitę. Taip metų gale turėsite šimtus mini nišinių svetainių, kurios neš jums pelną.
    Viso šito uždarbio paslaptis slepiasi ne svetainės kokybėje (tai irgi kažkiek įtakoja, bet minimaliai), o kiekybėje. Tai yra jeigu vienas blogas per dieną atneša bent 0.50$ pelno, tai 100 tokių blogų atneš 50$ per dieną. Kuo daugiau blogų turėsite, tuo didesnis pelnas bus. Pasaulyje yra daug autoblogerių, kurių tinklas siekia virš 1000 ar net daugiau autoblogų ir per dieną vienas toks atneša nuo 1-5$. Didelės sumos. Deja, daugeliui koją pakiša ir adsense, todėl būkite itin atsargūs su jais. Neapsiribokite vien uždarbiu iš jų. Pamėginkite padirbėti su ClickBank ar Chitika, o gal ir Amazon Associates.
     
    Šiek tiek papildomos info ir patarimų su kuo galite susidurti dirbdami šį darbą.
    1. Google nemėgsta nei autoblogų, nei automatinio turinio, todėl nepersistenkite su įsiepiais liepdami jiems kurti kažką kas 10min.
    2. Hostingai nemėgsta, kai vienas vartotojas savo hostinge laiko daug projektų todėl retkarčiais padalinkite projektų srautus.
    3. Pelno gali tekti ir palaukti ne dieną ir ne dvi, o ir savaitę ir mėnesį.
    4. Kuo daugiau blogų paleisite, tuo daugiau galėsite jų sujungti backlinkais. Tai kels jūsų PR ir tuo pačiu keisitės maža dalele srauto.
    5. Pasistenkite nebūti banalus ir nekurkite blogo apie Apple iPod naujienas. Tokių svetainių milijonai ir uždirbti jau sunku.
     
    Kada atsiras papildomo laiko, pamėginsiu padėti, aprašyti apie Twitterio marketingą. Labai naudingas dalykas galintis atnešti didelius srautus unikalių lankytojų kas dieną.
     
    Sėkmės darbe!
     
    Klausimus uždavinėkite tik čia, jokių AŽ. Nelabai yra laiko atsakinėti, todėl galbūt padėti galės ir kas kitas, ne tik aš. Ačiū.
    Jeigu radote klaidų ar neatitikimų ar turite kuom papildyti info- AŽ.
     
    Straipsnį galite kopjuoti ir dalintis juo kaip tik norite, nereikalauju ir autoriaus gairių.
  14. Patinka
    ifixas sureagavo į Dywaz Pasiūlymas: Auto forumas   
    Nereikia čia jokių auto forumų. Yra visokie vw klubai, citrinos, civic garažai. Šis forumas turėtų būti apie uždarbį! Jau ir taip forumo kokybė yra ženkliai kritus..
  15. Patinka
    ifixas sureagavo į bundis Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
    Sutinku, ne del to, kad pats jau vyriausias is to amziaus. Juk tokio lygio sauktiniai iki 26 metu, tai cia jau magistrus baigusius ir istisus verslus sukurusius gali saukti, zinoma, tam yra sukurtos isimtys, eiti i komisija. O sauktiniai, juk cia eiliniu pradziamokslis, eiliniu isakymu vykdymas, tvarka, disciplina. Cia grynai yra ka tik mokykla baigusiu uzsiemimai. Zadejo juk cia ir nuolaidu i univierus ir t.t. Juk yra tu jaunuoliu, pas mus univieru daugiausiai, daugiausiai iskepa tu popiereliu is visos europos, padarykim tas nuolaidas, dar ka sugalvokim, kad jaunimui butu naudinga. Juk dabar visi sustoja i tuos apsisaukeliskus univierus, niekas nezino kuo nori buti, bet ateiti jau "suplanave".
    Yra statistika, ji ziauri. Jeigu nesumeluosiu, apie 90% baige mokykla nera isitikine, kuo jie nori tapti, pirma stoja, o po to ziuri.
    Paciam kai buvo 18, buvo baime del kariuomenes, gavau ta saukima apsilankyti, niekur nenuejau, nes paprasciausiai uzmirsau ir praleidau diena, bet tada buvo paskutiniai saukimo metai.
    Dabar pagalvoji, butu tas minimumas mokamas, nuolaidos univierui, tai butu pats tas ir tikrai butu ir idomu ir nauda ir dar pinigu butu, kai esi be darbo patirties, tai 1000 litu i menesi ir kad nedegraduotum po tarnybos, ivairus skatinamieji bonusai stojimui ar isidarbinimui.
    Dabar yra reali gresme, viskas skubotai ir daroma.
  16. Patinka
    ifixas gavo reakciją nuo sconer Autoblogai, jų kūrimas ir uždarbis   
    Autoblogo kūrimas
     
    Sveiki, uždarbiečiai,
    Kiekvienas iš mūsų nori turėti pastovias ir stabilias pajamas. Galiu pasiūlyti vieną metodą, kuris užsienio piliečiams atneša ne vieną tūkstantį dolerių per mėnesį.
     
    Tai yra autoblogai. Pradžiai jums reikėtų sugalvoti temą ir su Keywords Tools pagalba atrasti raktažodį pagal, kurį pirksite domeną. Kaip naudotis įrankiu- nerašysiu, bet tai nėra sunku. Atradę visom prasmėm gerą raktažodį, pagal jį susiraskite domeną. Galite naudotis www.godaddy.com paslaugomis, nes jie visada pateikia gerų nuolaidų. Pats ne kartą įsigyjau domenų po 1.17$. Nuolaidų kodais pasidalinama ir čia, uždarbis.lt: http://www.uzdarbis.lt/Domenai-pigiau-bonu...odai-t9101.html
    Kai jau atlikome šias procedūras, keliaujame toliau, prie viso įdomumo. AutoBlogo paleidimo.
     
    Pradėsime nuo pirmojo žingsnio: hostingas. Kadangi jūsų autoblogai sudarys ištisą tinklą, jums prireiks ne vieno GB srauto. Asmeniškai rekomenduočiau www.hostgator.com arba www.bluehost.com, bet galima rasti ir kitų patikimų hostingų už prieinamą kainą.
     
    Antras žingsnis: autoblogo platforma. Žinoma labiausiai verta naudoti Wordpress, nes tik jam rasite visus reikalingus įskiepius (plugins). Na nebent turite laiko ir mokate programuoti.
    Surašę TVS’ą į hostingą, pasiruoškite įdiegti visus reikiamus įskiepius.
     
    Jų sąrašas:
    WP-Robot (automatiškai kurs turinį jūsų blogui, deja, bet programa kainuoja, žinoma google pagalba galima rasti ir “nemokamą” versiją. Yra ir alternatyvų, kurios yra nemokamos, bet jų kuriamas turinys nėra toks geras).
    All-in-one-seo-pack (SEO optimizacija).
    All in One Adsense and YPN (pluginas, kuris patogiai leis kurti reklamas).
    Easy Privacy Policy (jog nesusipyktumėte su Adsense reikalavimais, įdėkite šį įskiepį būtinai).
    Google XML Sitemaps (Sukurs sitemap).
    Sociable (leis jūsų turiniu dalintis visiems skaitytojams).
    Twitter Tools (labai reikalingas daiktas marketingui naudojantis twitter).
     
    Štai šie pagrindininiai įskiepiai padeda autoblogą palaikyti gyvą ir atnaujintą. Žinoma dar begalę pluginų reikia norint jog svetainė taptų galingas uždarbio automatas. Bet čia palieku jau jūsų fantazijai.
     
    Judame toliau. Sukonfigūruokite wp-robot tinkamam darbui. Kaip tai atliekama? Visa informacija pateikiama jų svetainėje, bet trumpai. Sukuriate kanalą, pagal raktažodžius, parenkate iš kur imti turinį (tai gali būti svetainė, youtube). Galite sukurti kanalų kiek tik norite, parenkate kada tie kanalai veikia (laikas kas kiek atnaujina autoblogą). Rekomenduoju rasti porą gerų RSS kanalų, taip jūsų autobloge visada bus ir itin kokybiško turinio. Tik nepersistenkite, nes už kopijavimą galite gauti pylos iš Google ir AdSense. Atlikę darbus su Wp-Robot jūdėkite link Twitter Tools.
     
    Žinoma tam jums reikia Twitter paskyros, bet jau čia nereikia nieko pasakoti. Parenkite twitter tools taip, kad kas kartą atsiradus naujam blogo įrašui apie tai būtų pranešta ir twitteryje (twitteryje turite turėti ir followerių, nes tik jie matys jūsų skelbiamus čiulbesius ir atneš srauto jūsų autoblogui, kol google atliks savo darbą).
     
    Viską sėkmingai sukonfigūravus ir sureguliavus, galite atsipūsti- autoblogas baigtas. Bet čia buvo tik pradžia. Norint turėti tikrą autoblogų tinklą, sukurkite vieną autoblogą per dieną, bent per savaitę. Taip metų gale turėsite šimtus mini nišinių svetainių, kurios neš jums pelną.
    Viso šito uždarbio paslaptis slepiasi ne svetainės kokybėje (tai irgi kažkiek įtakoja, bet minimaliai), o kiekybėje. Tai yra jeigu vienas blogas per dieną atneša bent 0.50$ pelno, tai 100 tokių blogų atneš 50$ per dieną. Kuo daugiau blogų turėsite, tuo didesnis pelnas bus. Pasaulyje yra daug autoblogerių, kurių tinklas siekia virš 1000 ar net daugiau autoblogų ir per dieną vienas toks atneša nuo 1-5$. Didelės sumos. Deja, daugeliui koją pakiša ir adsense, todėl būkite itin atsargūs su jais. Neapsiribokite vien uždarbiu iš jų. Pamėginkite padirbėti su ClickBank ar Chitika, o gal ir Amazon Associates.
     
    Šiek tiek papildomos info ir patarimų su kuo galite susidurti dirbdami šį darbą.
    1. Google nemėgsta nei autoblogų, nei automatinio turinio, todėl nepersistenkite su įsiepiais liepdami jiems kurti kažką kas 10min.
    2. Hostingai nemėgsta, kai vienas vartotojas savo hostinge laiko daug projektų todėl retkarčiais padalinkite projektų srautus.
    3. Pelno gali tekti ir palaukti ne dieną ir ne dvi, o ir savaitę ir mėnesį.
    4. Kuo daugiau blogų paleisite, tuo daugiau galėsite jų sujungti backlinkais. Tai kels jūsų PR ir tuo pačiu keisitės maža dalele srauto.
    5. Pasistenkite nebūti banalus ir nekurkite blogo apie Apple iPod naujienas. Tokių svetainių milijonai ir uždirbti jau sunku.
     
    Kada atsiras papildomo laiko, pamėginsiu padėti, aprašyti apie Twitterio marketingą. Labai naudingas dalykas galintis atnešti didelius srautus unikalių lankytojų kas dieną.
     
    Sėkmės darbe!
     
    Klausimus uždavinėkite tik čia, jokių AŽ. Nelabai yra laiko atsakinėti, todėl galbūt padėti galės ir kas kitas, ne tik aš. Ačiū.
    Jeigu radote klaidų ar neatitikimų ar turite kuom papildyti info- AŽ.
     
    Straipsnį galite kopjuoti ir dalintis juo kaip tik norite, nereikalauju ir autoriaus gairių.
  17. Patinka
    ifixas sureagavo į Arnas IdejosVerslui - Metų Forumietis 2014   
    Sveiki visi, iš kart atsiprašysiu, kad teko taip ilgai laukti, tačiau manau apsimokėjo :)
     
    Taigi, 2014 metais Metų Forumiečiu tapo narys "IdejosVerslui" (Arnoldas). Šį kartą, atsižvelgęs į ankstesnius "Metų Forumiečio" interviu straipsnius nusprendžiau, kad juose kažko trūksta, gyvumo. Todėl sugalvojau, kad šiais metais konkursą noriu organizuoti aš ir interviu paimti gyvai, pamatyti kas tai per žmogus ir pateikti tai raštiškai. Galiu pasakyti, kad nei kiek nenusivyliau, labai džiaugiuosi, jog Arnoldas skyrė man laiko. Per kiek daugiau nei valandą laiko jis man papasakojo labai daug įdomių dalykų, mes skaniai pasijuokėm, bet deja, visko, apie ką kalbėjome - čia neišvysite. Taigi, malonaus skaitymo :)
     
    Trumpas prisistatymas forumo lankytojams:
     
    Sveiki, esu Arnoldas, man 34 metai, esu laisvai samdomas verslo vystymo ir plėtros konsultantas. Turiu savo portalą (Verslo.Guru), kuriame rašau straipsnius ir dalį jų talpinu čia, uždarbio forume.
     
    Kokie įspūdžiai tapus metų forumiečiu?
     
    Nesureikšminu to. Aišku, įdomu buvo, nebuvau tikras ar laimėsiu. Keista buvo, kad konkuruoti reikėjo su vaistininku, nes tai, ką jis daro yra komercinės paslapties atskleidimas. Mums, "paprastiems žmonėms", yra įdomu, kas vyksta tokių verslo ryklių, kaip farmacijos kompanijos, užkulisiuose. Tačiau faktai lieka faktais - tai yra komercinės paslapties atskleidimas. Ir mano subjektyvia nuomone - tai jam geruoju nesibaigs. Suprantu, kad galiu susilaukti įvairių nepritarimo komentarų, tačiau reikia į tai pažiūrėti kiek kitaip: jei kas nors iš mūsų valdytų šį verslą, ar mums patiktų, kad ši informacija nutekėtų? Tam ir reikalingos konfidencialumo sutartys darbuotojams. Manau, kad ir jis yra panašią pasirašęs. Vieną faktą jau žinau - tai nėra Gintarinės Vaistinės darbuotojas. Liko dar keli tinklai <nusišypso>.
     
    Kalbant apie straipsnius, forume daliniesi iš ties naudinga medžiaga, kurios pateiki nemažai ir dažnai. Ar tau iš to yra naudos? Ar tai tik atsidavimas, tavo pomėgis?
     
    Naudos nejaučiu. Svetainė ir taip turi lankytojų srautą, forumas nesudaro didžiosios dalies, nors gali atrodyti kitaip. Kanalai siekia delfi, Facebook ir kitus tinklus. Tačiau uždarbyje lankosi man artimiausia auditorija - jauni, ambicingi žmonės, norintys turėti verslą ir kažką dėl to darantys. Jau vien tai, kad jie yra čia, parodo, kad pirmieji žingsniai yra žengti.
     
    Mano nuomone forumas turi savo autoritetą verslo pasaulyje. Netgi pats esu įsirašęs į „LinkedIn“ profilį, kad esu „2014 Metų forumietis“ ir drąsiai įvardinu tai savo klientams ar darbdaviams. Forume susipažinau su autoritetingais žmonėms, tokiais kaip Tele2 viešųjų ryšių direktoriumi Baltijos šalims Andriumi Baranausku ir panašiai. Forumas man suteikė daug naudos. Ir pats, žinoma, esu dirbęs su forumo nariais - Simonu (buvęs Kofemanas), Host321 ir kitais. Esu ir pasamdęs iš čia kelis darbuotojus savo klientams.
     
    Narystė „uždarbyje“ prasidėjo nuo žmonių paieškos, kurie atliktų tam tikras užduotis, kurių aš negalėjau atlikti pats, o jos turėjo būti padarytos vardan to, kad man klientų verslas augtų. Ir atėjo laikas, kai supratau, kad noriu dalintis savo patirtim, gal būti savotišku lektorium. „Uždarbis“ - vieta, kur ne tik atiduodu save, tačiau ir gaunu ne mažiau.
     
    Visi mano rašomi straipsniai ar komentarai yra iš patirties. Mano žmona, kuri skaito mano straipsnius, sako: "galiu viską susieti su Tavo gyvenimu". Straipsniai yra mano patirtis ne tik versle, tačiau ir asmeniniame gyvenime.
     
    Gal todėl kiekviename straipsnyje stengiuosi rašyti pirmu asmeniu – „aš manau“. Iš straipsnių, ko gero, eina pamatyt, kad aš turiu savitus įsitikinimus versle. Aš manau, kad pardavėjai buitinės elektronikos skyriuje turi puikiai nusimanyt, ką jie parduoda ir suteikti klientams konsultaciją, o ne atlikti pardavimą.
     
    Šioje vietoje šiek tiek nukrypome nuo temos ir Arnoldas man papasakojo gana įdomią istoriją, kuomet jis žvalgėsi naujo šaldytuvo:
     
    Atėjau į Kauno Akropolyje buvusį Elektromarkt apsižiūrėti. Matau - stovi visiškai naujas šaldytuvas, o šalia jo - tokios tuščiavidurės plastikinės dėžutės. Kam jos skirtos – žinojau puikiai, tačiau nusprendžiau "patikrinti konsultanto žinias". Konsultantas man pasakė, kad tai - "na, tokios plastmasinės talpos, kurias užpildote vandeniu, įdedate jas į šaldymo kamerą, tas vanduo sušąla ir tada galite dėti tuos plastikus į savo kelioninį šaldytuvą ir jame bus šalta". Kadangi žinojau, jog prieš mane tikrai ne tai, kas man sakoma, paprašiau konsultanto parodyti man, kaip tos talpos įsideda į šaldymo kamerą. Geras 10 minučių nuoširdžiai juokiausi, nes talpos niekaip netilpo į šaldytuvą. O ir kur Jūs matėte kelioninius lauko baldus šaldymo kameroje? (Ar tai buvo baldai?!) Taip... Tai buvo šaldytuvo gamintojo dovana - sudedamos plastikinės kėdės. :lol:
     
    Čia pradėjome kalbėtis apie intelektą ir kodėl nutiko taip, kad „konsultantas“ nežinojo ką parduoda. Iš to išsirutuliojo gana įdomi diskusija ir privalau pateikti jums vieną įdomesnių diskusijos vietų:
     
    "kaip tapti protingesniu" - tai yra antra frazė pagal populiarumą Google paieškoje, kuri atveda lankytojus į mano portalą. Ar tai yra protingas žmogus? <juokiamės abu> Aš bandau įsivaizduoti, koks žmogus ateina prie kompiuterio, jį įsijungia ir veda į Google paiešką frazę - "kaip tapti protingesniu". <vėl juokiamės> Ta prasme - rimtai?! Ką jis tuo metu sau galvoja? Ar jį aplankė kažkoks nušvitimas? Ir tai priverčia pagalvoti dar apie kai ką - ar man džiaugtis, kad mano portale esantis turinys atsako į tą klausimą, ar man liūdėti dėl to, kokius žmones man tokia paieška atveda? Čia jau kaip į tai pažiūrėsi.
     
    Kas tau yra originalumas?
     
    Realiai? Nieko (tuo ir galėjome užbaigti, bet nusprendėme pasigilinti į tai). Versle galioja 2 taisyklės: arba kuri unikalų produktą, arba tu gerini jau esamą (savotiškai - vagi idėją).
    Mano straipsniai yra unikalūs, tačiau mano portalas - jis nėra unikalus. Galima išvardinti šimtus, jei ne tūkstančius panašių portalų, kurie dalinasi patarimais verslui, tačiau viskas priklauso nuo to, koks tas turinys. Šiai dienai - unikalumo, esant 7-iems milijardams žmonių, yra itin sunku rasti. Nors ir kiekvieną dieną yra kažkas sukuriama.
     
    Dabar sulaukiu netikėto klausimo iš Arnoldo: o kas yra unikalumas, kas iššaukia unikalumą? Iš pradžių mėginau į jį atsakyti, tačiau vis sulaukdavau atsakymo, kad esu ne visiškai teisus, "kapstau per daug paviršutiniškai".
     
    Atsakymas paprastas – tingėjimas. Tingėjimas yra pati didžiausia kūrybiškumo galia. Kalbant apie tingėjimą – versle pasiseks tiems, kurie dar labiau padės žmonėms tingėti. Kam eiti į boulingą, kai namie gali turėti Nintendo Wii? <garsus juokas> Kam eiti į kino teatrą, kai namie pažiūrime filmą? Kam eiti į koncertą, kai galime tiesiogiai jį žiūrėti per televiziją? Tingėjimui ribų nėra.
     
    Kaip įsivaizduoji ateitį verslo atžvilgiu?
     
    Labai stipriai nukentės paslaugų sfera, ypač kas liečia darbuotojus - tai mano subjektyvi nuomonė.
     
    Kodėl?
     
    Nes pardavėjus, padavėjus keičia robotika. Mes dabar žengiam į robotizacijos erą. Pacituosiu A. Enšteiną, kurio pasakyti žodžiai, manau, šiuo metu į temą – „aš nežinau su kokiais ginklais bus kariaujama III pasauliniame kare, bet IV-ame - tai bus pagaliukai ir akmenukai“. Ir mes, žmonija, žlungame dėl mūsų pačių išradimų, padarytų dėl tingėjimo, tobulėjimo. Mes tobulėjame protiškai, bet kenčia mūsų organizmai, mes pamirštame judėti, nes galima to nedaryti. Kam eiti, jeigu galima važiuoti?
     
    Ar esi girdėjęs frazę – „žinai informaciją - valdai situaciją“?
     
    Ne, bet tai yra du skirtingi dalykai – informacijos žinojimas ir situacijos valdymas. Nes informacijos žinojimas yra intelektinis dalykas, na, o jos mokėjimas valdyti, yra emocinis dalykas.
     
    Dabar mes vėlgi nukrypome nuo temos ir pradėjome įdomią diskusiją apie žmogaus prigimtį ir patį žmogų, šioje interviu dalyje Arnoldas atsiveria šiek tiek daugiau apie save.
     
    Žmogus, kuris gali pripažinti klaidas yra pats stipriausias žmogus. Yra jau ne kartą tekę matyti forume, kai žmonės mane traukia per dantį, rašo komentarus, kad aš sakau nesąmones ir panašiai. Praeina kažkuris laikas - žiūrėk, rašo AŽ, jog atsiprašo ir klydo. Aš atsakau: "ką tik mano akyse labai pakilai". Deilas Karnegis (Dale Carnegie) yra pasakęs: "žmogus yra toks sutvėrimas, kuris visuomet, bet kokia kaina, yra linkęs suversti savo kaltę bet kam kitam, tik ne sau". Ir jeigu sugebi pasakyti, kad esi kaltas ir atsiprašyti, bandom ištaisyti savo kaltę - toks žmogus jau pakyla, jis savo gyvenime jau žengia kitą žingsnį.
     
    Kur pats esi suklydęs ir ištaisęs tai, pripažinęs savo klaidą?
     
    Oi, mano gyvenime buvo labai daug klaidų <juokiasi>. Viena iš tokių, kurią galėčiau pritaikyti tikrai nemažam kiekiui žmonių, tai rūkymas. Pats rūkiau 14-ka metų. Ir išbandžiau viską, kad mesti rūkyti. Buvo belikę tik 2 būdai, kurių dar nebuvau išbandęs. Bandžiau valią - tipo "metu ir viskas". FAIL. Bandžiau nikotino lipdukus - FAIL. Beje, Jungtinėje Karalystėje jie dalinami nemokamai. Rūkiau daugiau negu rūkiau be jų :D. Kramtoma nikotino guma -FAIL. Netgi skaičiau žymiąją Alan'o Carr'o knygą "Lengvas būdas mesti rūkyti" - psichologiškai labai stiprus veikalas ir padėjo mesti rūkyti pusei metų. Bet po pusės metų pasirodė, jog mano potraukis nikotinui yra stipresnis nei skaityta knyga ir toliau rūkiau. Tad liko du būdai - hipnozė ir akupunktūra. Nėjau į akupunktūrą - nes nežinau rytų medicinos specialistų. Gal dėl to, jog mumyse egzistuoja kažkokie išankstiniai nusistatymai, kurių mes patys netgi valingai negalime valdyti? (Ta prasme?) Na... Sakykime - ta pati akupunktūra. Juk tai - rytų medicina, teisingai? Automatiškai, smegenys diktuoja, jog įžengęs į rytų medicinos praktikos kabinetą, tu tikiesi ten pamatyti azijietiškos kilmės gydytoją. O to nepamatai. Ir tada, kad ir kaip tai būtų juokinga, savo galvoje pradedi "teisti" priešais tave stovintį žmogų, kad jis, greičiausiai, nepakankamai žino. Turbūt todėl, kad jo akys nėra siauros <vėl garsiai juokiasi>. Tai va. Bet vis tiek turėjau tuos du būdus ir norėjau juos išbandyti. Ir, staiga, mano gyvenime atsiranda mano žmona. Tada, dar būdama sužadėtinė, ji nusivežė mane į Palangą pas vieną žmogų, kuris užsiima bioenergetika. Kuomet atėjome ir pasisveikinome, tas žmogus atsisėdo priešais mane ir sako:
     
    - Tu rūkai.
    - Taip - atsakau.
    - O kodėl rūkai? - klausia.
    - Nežinau. Gal todėl, kad negaliu mesti?
    - Tai kada metam?
     
    Aš pasakiau tam žmogui, kad aš išbandžiau viską ir man liko du būdai, kuriuos anksčiau paminėjau. Jis sako man:
     
    - O tu žinai, kad žmogus, kuris neturi valios, gyvenime nieko nepasieks?
     
    Aš nežinau kas mane taip paveikė, bet šie žodžiai privertė labai stipriai susimąstyti, privertė nugalėti tą potraukį. Ir kai mes išėjome iš to žmogaus namų, prie laiptinės sėdėjo benamis. Toks "padaręs gramą" šiek tiek ir sako man: „ė pavaišink cigarete“. Aš padaviau visą pakelį, žiebtuvėlį ir palinkėjau jam sėkmės. Septyni ar aštuoni mėnesiai kaip nerūkau. Ir nenoriu. Taip, pradžioje buvo beprotiškai sunku, bet aš paklausdavau savęs: "ar aš noriu gyvenime kažką pasiekti?". Tai buvo birželio 23 diena. Liepą atsirado verslo.guru. Aš manau, kad pradėjau skaidriau galvoti.
     
    Minėjai, kad augai Jungtinėse Valstijose. Ar gali trumpai mus apšviesti ką ten veikei, kiek laiko ten buvai ir kodėl ten išvažiavai?
     
    Buvau ten daugiau kaip 10 metų, gyvenau, mokiausi ir dirbau Niujorke. Ten, matyt, ir buvo pati pirmoji mano darbo patirtis. Teko dirbti telemarketingo agentu Niujorko Geltonuosiuose Puslapiuose. Kas per darbo šlykštumas, tai sunku pasakyti. Tokia buvo mano nuomonė tuo metu <juokiasi>. Dabar suprantu, kad tai - pati geriausia patirtis mano gyvenime. Tokiame darbe tu labai greitai supranti savo vertę, savo norą augti, tobulėti. Per dieną atlieki apie 200 skambučių. Kartais - daugiau, kartais - mažiau. Ir jų metu - girdi labai daug neigiamų emocijų savo atžvilgiu. Su tavimi nekalba, keikiasi, meta ragelį, pasiunčia ir panašiai. Ir jeigu nepasiduodi - dirbi, pasieki savo. Tai buvo nuostabios pamokos mano gyvenime. Išėjau iš darbo po pusantrų metų, nes norėjau koncentruotis į mokslus.
     
    Neseniai, sausio 2 dieną, paskelbei, kad sausio 3 dieną įvyks tavo vestuvės, kuriomis, žinoma, džiaugiesi ir noriu dar kartą pasveikinti tave nuo mūsų visų. Tačiau kodėl nusprendei apie tai pranešti forume?
     
    Mano žmona manęs klausia to paties <juokiasi>. Tai yra saviraiška. Kiekvienas iš mūsų nori būti svarbus, nori būti pastebėtas. Tokia yra žmogaus prigimtis. Ir tas noras pasireiškia įvairiausiais būdais: vieni dažo plaukus, kiti segasi auskarus, spynas į ausis; treti tampa forumo troliais; ketvirti - rėkauja girti ant viso rajono; penkti - realizuoja save sporte ir panašiai. Visa tai yra kiekvieno žmogaus noras "būti svarbiu ir pastebėtu". Mus, kaip individus, skiria tik saviraiškos būdas - kaip mes tai realizuojame, kaip mes tą norą išreiškiame? Pavyzdžiui aš - sutikau savo antrą pusę ir tai yra tas žmogus, kuris privertė mane užsimanyti "tapti svarbiu" dalinantis savo žiniomis ir patirtimi. Tai yra mano saviraiškos būdas. Forumas yra mano asmenybės dalis ir, greičiausiai, norėjau, kad ir jūs pasidžiaugtumėte kartu su manimi. Galų gale - juk tai tikrai geresnės naujienos, nei rodo per televiziją <vėl juokiasi>
     
    Forume, skiltyje "Apie save", esi parašęs: - "Smagu, kad galva ant pečių yra ne tik tam, jog į skrandį neprilytų... Tačiau liūdina tai, kaip žmonės linkę idėjas nusavinti." - ar tai reiškia, kad kažkada teko susidurti su idėjos pasisavinimu, materialinių vertybių praradimu ir panašiai?
     
    Nebuvo, kad mane apgautų. Bet buvo bandymų – manęs klientas klausė: "kaip įsivaizduoji tai padarysi?". Ir aš pasakiau. Ir manęs nesamdė. Ir bandė patys. Paskui skelbia bankrotą, o dar po kiek laiko skambina ir aš turiu tai tvarkyti. Iš šios situacijos galima teigti, jog nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.
     
    Karma?
     
    Nežinau, ar tuo tikiu. Man buvo nepasisekę. Ir ne vieną kartą. Man yra tekę dvi naktis miegoti Kauno autobusų stotyje, ant suoliuko. Bet yra taip - tu nepralaimi kai tave nugali, tu pralaimi tada, kada tu pasiduodi. Aš nepasidaviau ir rezultatai matosi dabar. Aš net parduotuvėje, matydamas kai senyvas žmogus perka „Optimos“ cukrų, makaronus, sviestą ir panašiai, už jį sumoku. Net jeigu tai būtų mano paskutiniai pinigai – juk man tik šiek tiek daugiau nei 30 metų, aš dar spėsiu užsidirbti, o kur užsidirbs ta senutė ar senukas? Ir vasaros dienomis, kuomet valgau kokioje lauko kavinėje ar restorane Laisvės Alėjoje, pamatęs benamį - aš jį pasikviesiu prisėsti, pavalgyti kartu. Paklausiu jo, kas tokio nutiko jo gyvenime, kad jis dabar toks, koks yra ir ten, kur yra. Jis verks, verksiu ir aš. Bet tai yra gyvenimo istorija, tai - kažkieno kito patirtis ir pamokos, kurias aš stengiuosi išmokti nepatirdamas to paties. Kad ir ką man papasakoja - tai vis tiek bus geriau nei "Naujųjų Pupyčių" koncertas ar pokalbis su jomis <juokas>. Ir apskritai, Lietuvoje tikrąsias žvaigždes parodo du kartus per metus – tai per „Lietuvos garbė“ ir „Auksinė širdis“ renginius. Visa kita - pompastika, tuštybės ir pasipūtėlių šou.
     
    Koks tavo gyvenimo credo?
     
    Jei nebūtų geresnių - būčiau pats geriausias. Dažnai taip sakau, kai man yra dėkojama už kažką ar sakoma, kaip čia "kietai sugalvojau".
     
    Galiausiai - ką palinkėsi, perduosi visiems forumo lankytojams?
     
    Kadangi dabar yra ožkos metai - tai šių metų talismanu galima laikyti kalnų ožį. Ir siūlau forumiečiams įsivesti į YouTube – „mountain goat climbing“. Ir pažiūrėti, ant kiek tas ožys yra užsispyręs ir kaip jis lipa granitiniais skardžiais. Nepasiduoti. Žmogus stovėdamas ir žiūrėdamas į tokį skardį pasakytų, kad yra neįmanoma taip užlipti, kaip tas ožys užlipa. Bet nei manęs jis klausys, nei jam įdomu, ką tas žmogus kalba. Jis užlips, nes jam taip reikia ir jis tiki savimi.
    Nelinkiu tapti ožiais :D Noriu tiesiog palinkėti visiems tokio pat užsispyrimo. Nepasiduot neigiamai aplinkos įtakai, tikėti tuo, ką darote ir lipti į viršų.
     
    P.S. tai yra dar vienas narys jau turintis Uždarbis.lt marškinėlius su talismanu :) čia reikėtų dėkoti administracijai, o jei konkrečiau, tai Tadui
  18. Patinka
    ifixas sureagavo į IdejosVerslui 300,000,000 USD vertės mygtukas   
    Šis straipsnis – ne mano. Tačiau jis puikiai iliustruoja problemas skaitmeninėje erdvėje, su kuria susiduria verslas (net tokio dydžio, kaip turinčio 12 milijardų USD per metus apyvartą). Pateikiu Jums verstą straipsnio versiją. Originalas (ir darbą atlikę žmonės) yra čia.
     
    Kaip pakeistas mygtukas $300,000,000 USD padidino metines svetainės pajamas
     
    Labai sunku įsivaizduoti formą elektroninėje parduotuvėje, kuri galėtų būti dar paprastesnė: du laukeliai, du mygtukai ir viena nuoroda. Pasirodo, kad būtent ši forma atbaidydavo klientus nuo apsipirkimo vienoje iš didžiausių elektroninės prekybos kompanijų svetainėje. Atbaidė kaip reikiant – $300,000,000 USD per metus. O dar blogiau – elektroninės parduotuvės dizaineriai neturėjo menkiausio supratimo, kad yra tokia problema.
     
    Forma buvo paprasta. Laukeliai buvo Elektroninis paštas ir Slaptažodis. Mygtukai – Prisijungti ir Registruotis. Nuoroda buvo Pamiršau slaptažodį. Tai buvo prisijungimo prie elektroninės parduotuvės forma. Su tokiomis formomis lankytojai susiduria visą laiką. Kaip galima tokioje formoje įžvelgti problemą?
     
    Problema buvo ne formos išdėstyme ar struktūroje, bet tame, kurioje elektroninės parduotuvės vietoje tą formą pamatydavo klientai. Forma atsirasdavo tada, kai klientai susikraudavo norimas prekes į krepšelį ir paspausdavo mygtuką “Pirkti”. Ji atsirasdavo prieš tai, kaip klientas galėdavo užpildyti mokėjimo duomenis, kad atsiskaityti už perkamą produktą.
     
    Svetainę kūrusi komanda šią formą sukūrė ir patalpino ten, kur ji buvo, turėdami specifinę užduotį palengvinti pirkimą pakartotiniems klientams. Juk pirmą kartą perkantys klientai nesupyks ir skirs šiek tiek laiko registracijai… Galų gale – jie gi dar sugrįš ir teigiamai įvertins tai, kad antrą kartą perkant, viskas bus daug greičiau. Visi taip laimi, teisingai?
     
    “Aš čia ne tam, kad kurčiau santykius”
     
    Mes atlikome praktiškumo testus su žmonėmis, kurie norėjo įsigyti tam tikrus produktus iš aukščiau minėtos elektroninės parduotuvės. Paprašėme jų, kad jie pasiruoštų norimų prekių sąrašus ir davėme pinigus, kad jie galėtų tuos pirkinius įsigyti. Viskas, ką jiems reikėjo padaryti – tai atlikti visą pirkimo procesą.
     
    Mes klydome dėl žmonių, perkančių pirmą kartą. Klientai tikrai pyko dėl registracijos. Jie atsisakinėjo pirkimo, nes reikėjo registruotis. Kaip vienas iš tyrime dalyvavusių žmonių mums pasakė: “Aš čia ne tam, kad kurčiau santykius. Aš tik noriu kai ką įsigyti”.
     
    Kai kurie pirkėjai negalėjo atsiminti, ar jų apsilankymas pateiktoje elektroninėje parduotuvėje buvo pirmasis ir kuo ilgiau jie negalėjo prie svetainės prisijungti, naudodami įvairias elektroninio pašto adresų ir slaptažodžių kombinacijas, tuo labiau jie nervinosi. Mes vis labiau stebėjomės, kaip žmonės nenori registruotis iš naujo.
     
    Net nežinodami, kokia informacija bus reikalinga paspaudus mygtuką “Registruotis”, lankytojai tą mygtuką spausdavo kaip paskutinę galimybę ir vedami būtinumo. Dauguma garsiai išsakė mums nuomonę, kad elektroninės parduotuvės valdytojams reikalinga tik lankytojų asmeninė informacija, kad vėliau būtų galima juos “užversti reklaminiu šlamštu”, kurio niekas nenori. Kai kurie iš tyrime dalyvavusių žmonių prigalvojo ir kitokių priežasčių, kurios visos buvo susiję su privatumo pažeidimais. Nors realiai – elektroninės parduotuvės lankytojo registracijos forma reikalauja tik su pirkimu susijusių duomenų – vardo/pavardės, pristatymo adreso ir apmokėjimo duomenų.
     
    Grįžtantys klientai taip pat nėra patenkinti
     
    Pakartotinai apsilankantys klientai taip pat neišreiškė didelio pasitenkinimo. Išskyrus kelis, kurie atsiminė savo prisijungimo duomenis – dauguma vėl “pasimovė” su registracijos/prisijungimo forma. Jie negalėjo atsiminti elektroninio pašto adreso arba slaptažodžio, kuriuos naudojo registracijos metu. Didžiausia problema buvo besistengiantiems atsiminti elektroninio pašto adresą – per kelis pastaruosius metus tie adresai keitėsi ne vieną kartą.
     
    Kai pirkėjas negalėdavo atsiminti elektroninio pašto adreso ar slaptažodžio – prasidėdavo “spėlionių maratonas”. Ir labai retai jis baigdavosi sėkmingai. Kai kurie vartotojai prašydavo, jog el. parduotuvės sistema atsiųstų jiems slaptažodį, tačiau tai vėl tapdavo problema, nes jie negalėjo atsiminti elektroninio pašto adreso, kurį suvedė registracijos metu.
     
    Vėliau, mes atlikome specialų pardavėjo duomenų bazės analizę, kurios metu pamatėme, kad net 45% pirkėjų turėjo po kelias paskyras sistemoje. O kai kurie – netgi 10 paskyrų. Taip pat analizavome, kiek žmonių siuntė automatizuotus prašymus priminti slaptažodį. Užklausų skaičius sudarė vidutiniškai 160,000 per dieną. 75% iš lankytojų, prašiusių priminti jiems slaptažodį, taip ir nebegrįžo į parduotuvę, kad atlikti pirkimą.
     
    Forma, kurios paskirtis buvo palengvinti pirkimo procesą, pasirodė naudinga tik labai mažam klientų ratui. Greičiau – ta forma kaip tik sukėlė priešingą efektą – mažino pirkimus. Daug pirkimų.
     
    $300,000,000 USD vertės pataisymas
     
    Dizaineriai labai paprastai pataisė klaidą. Jie panaikino mygtuką “Registruotis”. Vietoje jo, jie įkėlė kitą mygtuką – “Tęsti” ir pridėjo prie jo prierašą: “Jums nereikia sukurti paskyros tam, kad apsipirkti mūsų parduotuvėje. Tiesiog paspauskite mygtuką TĘSTI. Jeigu visgi norėsite, jog Jūsų apsipirkimas ateityje būtų greitesnis – po apmokėjimo turėsite galimybę susikurti paskyrą“.
     
    Rezultatai: perkančiųjų lankytojų skaičius išaugo 45-iais procentais. Papildomi pirkimai sudarė $15,000,000 USD per pirmąjį mėnesį. Po pirmųjų metų, pardavimai išaugo $300,000,000 USD suma.
     
    Savo autoatsakove radau pranešimą, kurį, praėjus savaitei nuo pakeitimų, paliko šios, 25 milijardų dolerių apyvartą darančios įmonės, vadovas: “Spool (problemą radusios dizainerių kompanijos savininko pavardė – aut. past.)! Tu – nerealus!” Ilgesnės žinutės aš ir nesitikėjau. Juk viskas, ką mes padarėme, tai tik pakeitėme mygtuką.
     
    Straipsnis patalpintas iš Verslo Guru svetainės.
  19. Patinka
    ifixas sureagavo į ergimantas Vyro stilius   
    Kadangi informacijos apie moterų madą ir stilių yra nors vežimu vežk, o vyrai yra pakankamai nuskriausti šiuo atžvilgiu (nors gal ir ne, jei jiems tai visai nerūpi), tai nusprendžiau sukurti svetainę, kurioje bent jau šiek tiek apie tai būtų galima pasiskaityti - www.vyrostilius.lt
     
    Iš esmės pateikiama basic infomacija apie įvairius vyriško stiliaus aspektus, stiliaus patarimai, prekinių ženklų apžvalga. Vyrams, jei bus noro tobulėti stiliaus, mados ir asmeninės aprangos srityje, manau tikrai pravers. Tikslinė auditorija 25+.
     
    Nauji įrašai būna bent kartą per savaitę 7dienį vakare.
  20. Patinka
    ifixas gavo reakciją nuo sconer Autoblogai, jų kūrimas ir uždarbis   
    Autoblogo kūrimas
     
    Sveiki, uždarbiečiai,
    Kiekvienas iš mūsų nori turėti pastovias ir stabilias pajamas. Galiu pasiūlyti vieną metodą, kuris užsienio piliečiams atneša ne vieną tūkstantį dolerių per mėnesį.
     
    Tai yra autoblogai. Pradžiai jums reikėtų sugalvoti temą ir su Keywords Tools pagalba atrasti raktažodį pagal, kurį pirksite domeną. Kaip naudotis įrankiu- nerašysiu, bet tai nėra sunku. Atradę visom prasmėm gerą raktažodį, pagal jį susiraskite domeną. Galite naudotis www.godaddy.com paslaugomis, nes jie visada pateikia gerų nuolaidų. Pats ne kartą įsigyjau domenų po 1.17$. Nuolaidų kodais pasidalinama ir čia, uždarbis.lt: http://www.uzdarbis.lt/Domenai-pigiau-bonu...odai-t9101.html
    Kai jau atlikome šias procedūras, keliaujame toliau, prie viso įdomumo. AutoBlogo paleidimo.
     
    Pradėsime nuo pirmojo žingsnio: hostingas. Kadangi jūsų autoblogai sudarys ištisą tinklą, jums prireiks ne vieno GB srauto. Asmeniškai rekomenduočiau www.hostgator.com arba www.bluehost.com, bet galima rasti ir kitų patikimų hostingų už prieinamą kainą.
     
    Antras žingsnis: autoblogo platforma. Žinoma labiausiai verta naudoti Wordpress, nes tik jam rasite visus reikalingus įskiepius (plugins). Na nebent turite laiko ir mokate programuoti.
    Surašę TVS’ą į hostingą, pasiruoškite įdiegti visus reikiamus įskiepius.
     
    Jų sąrašas:
    WP-Robot (automatiškai kurs turinį jūsų blogui, deja, bet programa kainuoja, žinoma google pagalba galima rasti ir “nemokamą” versiją. Yra ir alternatyvų, kurios yra nemokamos, bet jų kuriamas turinys nėra toks geras).
    All-in-one-seo-pack (SEO optimizacija).
    All in One Adsense and YPN (pluginas, kuris patogiai leis kurti reklamas).
    Easy Privacy Policy (jog nesusipyktumėte su Adsense reikalavimais, įdėkite šį įskiepį būtinai).
    Google XML Sitemaps (Sukurs sitemap).
    Sociable (leis jūsų turiniu dalintis visiems skaitytojams).
    Twitter Tools (labai reikalingas daiktas marketingui naudojantis twitter).
     
    Štai šie pagrindininiai įskiepiai padeda autoblogą palaikyti gyvą ir atnaujintą. Žinoma dar begalę pluginų reikia norint jog svetainė taptų galingas uždarbio automatas. Bet čia palieku jau jūsų fantazijai.
     
    Judame toliau. Sukonfigūruokite wp-robot tinkamam darbui. Kaip tai atliekama? Visa informacija pateikiama jų svetainėje, bet trumpai. Sukuriate kanalą, pagal raktažodžius, parenkate iš kur imti turinį (tai gali būti svetainė, youtube). Galite sukurti kanalų kiek tik norite, parenkate kada tie kanalai veikia (laikas kas kiek atnaujina autoblogą). Rekomenduoju rasti porą gerų RSS kanalų, taip jūsų autobloge visada bus ir itin kokybiško turinio. Tik nepersistenkite, nes už kopijavimą galite gauti pylos iš Google ir AdSense. Atlikę darbus su Wp-Robot jūdėkite link Twitter Tools.
     
    Žinoma tam jums reikia Twitter paskyros, bet jau čia nereikia nieko pasakoti. Parenkite twitter tools taip, kad kas kartą atsiradus naujam blogo įrašui apie tai būtų pranešta ir twitteryje (twitteryje turite turėti ir followerių, nes tik jie matys jūsų skelbiamus čiulbesius ir atneš srauto jūsų autoblogui, kol google atliks savo darbą).
     
    Viską sėkmingai sukonfigūravus ir sureguliavus, galite atsipūsti- autoblogas baigtas. Bet čia buvo tik pradžia. Norint turėti tikrą autoblogų tinklą, sukurkite vieną autoblogą per dieną, bent per savaitę. Taip metų gale turėsite šimtus mini nišinių svetainių, kurios neš jums pelną.
    Viso šito uždarbio paslaptis slepiasi ne svetainės kokybėje (tai irgi kažkiek įtakoja, bet minimaliai), o kiekybėje. Tai yra jeigu vienas blogas per dieną atneša bent 0.50$ pelno, tai 100 tokių blogų atneš 50$ per dieną. Kuo daugiau blogų turėsite, tuo didesnis pelnas bus. Pasaulyje yra daug autoblogerių, kurių tinklas siekia virš 1000 ar net daugiau autoblogų ir per dieną vienas toks atneša nuo 1-5$. Didelės sumos. Deja, daugeliui koją pakiša ir adsense, todėl būkite itin atsargūs su jais. Neapsiribokite vien uždarbiu iš jų. Pamėginkite padirbėti su ClickBank ar Chitika, o gal ir Amazon Associates.
     
    Šiek tiek papildomos info ir patarimų su kuo galite susidurti dirbdami šį darbą.
    1. Google nemėgsta nei autoblogų, nei automatinio turinio, todėl nepersistenkite su įsiepiais liepdami jiems kurti kažką kas 10min.
    2. Hostingai nemėgsta, kai vienas vartotojas savo hostinge laiko daug projektų todėl retkarčiais padalinkite projektų srautus.
    3. Pelno gali tekti ir palaukti ne dieną ir ne dvi, o ir savaitę ir mėnesį.
    4. Kuo daugiau blogų paleisite, tuo daugiau galėsite jų sujungti backlinkais. Tai kels jūsų PR ir tuo pačiu keisitės maža dalele srauto.
    5. Pasistenkite nebūti banalus ir nekurkite blogo apie Apple iPod naujienas. Tokių svetainių milijonai ir uždirbti jau sunku.
     
    Kada atsiras papildomo laiko, pamėginsiu padėti, aprašyti apie Twitterio marketingą. Labai naudingas dalykas galintis atnešti didelius srautus unikalių lankytojų kas dieną.
     
    Sėkmės darbe!
     
    Klausimus uždavinėkite tik čia, jokių AŽ. Nelabai yra laiko atsakinėti, todėl galbūt padėti galės ir kas kitas, ne tik aš. Ačiū.
    Jeigu radote klaidų ar neatitikimų ar turite kuom papildyti info- AŽ.
     
    Straipsnį galite kopjuoti ir dalintis juo kaip tik norite, nereikalauju ir autoriaus gairių.
  21. Patinka
    ifixas sureagavo į knoppkius 1938 ir 2014   
    Nemokamas priedas – Puikus Gario Kasparovo tekstas „Tai karas, kvaily!“ (straipsnis lietuvių k.). Daug kas jau pastebėjo, kad dabartinė situacija labai primena antro pasaulinio karo pradžią. Skirtumas, kaip pastebi G. Kasparovas, yra tas, jog šįkart vyriausybėse pilna čamberlenų ir, deja, nėra nei vieno net panašaus į Čerčilį.
  22. Patinka
    ifixas gavo reakciją nuo vycinazz Išvažiavimas į Ameriką   
    Dar viena žmona niekam nepakenkė :D
  23. Patinka
    ifixas sureagavo į ReikiaPuslapio Du eksperimentai: kokia reali konversija iš reklamos “Facebook” tinkle?   
    Pastaruoju metu marketingo pasaulis kalba apie vis mažėjančią konversiją iš “Facebook” tinklo – skelbiant įrašus, vis mažiau žmonių juos pamato, jau nekalbant apie paspaudimų procentą. Pažiūrėkime į realybę – pasidalinsiu su jumis savo paties skaičiais iš savo projektų. Kaip tik neseniai padariau du eksperimentus, su kurių rezultatais ir supažindinsiu.
     
    Pats straipsnis: Du eksperimentai: kokia reali konversija iš reklamos “Facebook” tinkle? (netalpinau viso straipsnio čia nes tikrai užsiknisčiau visus paveiksliukus ir nuorodas kilnoti)
     
    Tuo pačiu pristatau savo naują tinklaraštį VerslasOnline.lt - jei norite gauti jo straipsnius pirmieji, prenumeruokite naujienlaiškį.
  24. Patinka
    ifixas sureagavo į airijusxxx Airijus Grafikos darbai   
    Taigi sveiki, po trumpos pertraukeles gryzau i foruma tad nusprendiau ikelti savo atliktus darbus. Tikiuosi pakomentuosit ir tt Aciu.
     
    1
    http://i61.tinypic.com/25qzvpd.png
     
    2
    http://i57.tinypic.com/2jbsfvc.png
     
    3
    http://i60.tinypic.com/25gq8lu.png
     
    4
    http://i59.tinypic.com/2dkalad.png
     
    5
    http://i60.tinypic.com/mrqrm8.png
     
    6
    http://i59.tinypic.com/i6bms0.png
     
    7
    http://i61.tinypic.com/2vc9k0o.png
     
    8
    http://i57.tinypic.com/1grngh.png
     
    9
    http://i59.tinypic.com/2uiabgx.png
     
    10
    http://i57.tinypic.com/29z4r4j.png
     
    11
    http://i58.tinypic.com/dmy845.png
     
    12
    http://i57.tinypic.com/553580.png
     
    13
    http://i62.tinypic.com/21abvr9.png
     
    14
    http://i57.tinypic.com/2njkl93.png
     
    15
    http://i60.tinypic.com/312zqfl.png
     
    16
    http://i58.tinypic.com/28srn20.png
     
    17
    http://i59.tinypic.com/e8qp2x.png
     
    18
    http://i62.tinypic.com/149xuvb.png
     
    19
    http://i59.tinypic.com/8xrlfn.png
     
    20
    http://i62.tinypic.com/28krjup.png
     
    21
    http://i61.tinypic.com/jqmjck.png
     
    22
    http://i62.tinypic.com/xlz4b8.png
     
    23
    http://i60.tinypic.com/2vdqxzc.png
     
    24
    http://i58.tinypic.com/4ik3ur.png
     
    25
    http://i59.tinypic.com/1z2hf2x.png
     
    26
    http://i58.tinypic.com/166mnp.png
     
    27
    http://i62.tinypic.com/10oh6q0.png
     
    28
    http://i59.tinypic.com/2zxqpuv.png
     
    29
    http://i61.tinypic.com/1182337.png
     
    30
    http://i59.tinypic.com/rmtypy.png
     
    31
    http://i58.tinypic.com/29l1do1.png
     
    32
    http://i59.tinypic.com/5mfmg8.png
     
    33
    http://i61.tinypic.com/2rnhgcz.png
     
    34
    http://i60.tinypic.com/255m0yb.png
     
    35
    http://i60.tinypic.com/28sahz5.png
     
    36
    http://i61.tinypic.com/33e0kn6.png
     
    37
    http://i57.tinypic.com/ouwjf7.png
     
    38
    http://i61.tinypic.com/2460vgx.png
     
    39
    http://i58.tinypic.com/23qyoeh.png
     
    40
    http://i58.tinypic.com/21j20jd.png
     
    41
    http://i58.tinypic.com/141l8uo.png
     
    42
    http://i61.tinypic.com/34g9ht0.png
     
    43
    http://i62.tinypic.com/2qa4oeh.png
     
    44
    http://i59.tinypic.com/ofzo93.png
     
    45
    http://i61.tinypic.com/28utli0.png
     
    46
    http://i62.tinypic.com/9zy0x1.png
     
    47
    http://i60.tinypic.com/6ydrep.png
     
    48
    http://i62.tinypic.com/2zpmr5w.png
     
    49
    http://i60.tinypic.com/14jvjhk.png
     
    50
    http://i60.tinypic.com/34ec7ph.png
     
    Na kolkas tiek tikiuosi patiko aciu.
  25. Patinka
    ifixas sureagavo į HOST321 Verslo plano vadovas   
    Šiandieną beieškodamas kažko internete, užmačiau puikų vadovą kaip parašyti verslo planą.
     
    Kadangi VERSLO PLANO, SKIRTO BANKŲ PASKOLOMS GAUTI IR RIZIKOS KAPITALO FONDAMS PRITRAUKTI RENGIMO VADOVO aprašymas iš tiesų didelis, apima 22 A4 puslapius tai čia pateikiu tik turinį, o visą kitą informaciją galite parsisiųsti PDF formatu.
     
    Už šį turinį reiktų padėkoti: Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centrui.
     
    TURINYS
     
    1. ĮVADAS 3
    2. VERSLO PLANO TURINYS 5
    2.1. Tipinis verslo plano turinys 5
    2.2. Santrauka 7
    2.3. Finansų planas 8
    3. VERSLO MODELIS 9
    3.1. Galimybė 11
    3.2. Rinka 14
    3.2.1. Rinkos analizė: tikslinės rinkos dydis ir augimo potencialas 15
    3.2.2. Konkurentų analizė – pozicionavimas konkurentų atžvilgiu 16
    3.2.3. Platesnio konteksto analizė 17
    3.3. Reikalingi instrumentai ir ištekliai 18
    3.3.1. Rinkodaros planas 19
    3.3.2. Verslo sistema ir vadybos komanda 19
    3.3.3. Finansiniai ištekliai 21
    3.3.4. Rizika: pagrindinių prielaidų akcentavimas 21
    4. IŠVADOS 22
     
     
    verslo_plano_vadovas.pdf
     
    Gero skaitymo:)
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...